Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

prawdawoczykole

pracowałem w tej firmie dość długo by wyrobic sobie o niej opinie, główny problem - nie doceniaja pracowników - nie dotrzymują obietnic są nie słowni i zakłamani - brak opieki kordynatora (robi to co musi 0 ambicji, kreatywnisci i pasji do do swojej pracy) - nie liczą się z ludźmi, nie szanuja ich - puste obietnice brak konsekwencji - są nie elastyczni zabijają ludzki potencjał NIE POLECAM

abonamenciontko

moja opinia byłam/em pracownikiem EUROTEL'a i bardzo mi się podobało w tej firmie dopóki nie przyszedł wielki reformator. Wspomnianemu reformatorowi nie po drodze z ulepszeniami,chcąc wprowadzić coś nowego, coś lepszego cały czas psuje firmę od środka. Po 1 stosunki miedzy pracownikami ulegają pogorszeniu,a mianowicie pracownicy i kierownicy punktu muszą zajmować się pierdołami zamiast obsługą klienta. Po 2 fajnie, że jest premia, ale po jakiego grzyba ją wyliczać-moim zdaniem od tego są księgowi, a premia z TB nigdy nie była przekłamana. Po 3 trenerzy/menadżerowie czy jak to tam będzie w przyszłości się nazywało powinni być do pomocy, a nie do nękania pracowników-bardzo nie profesjonalnie wygląda niegrzeczne zwracanie uwagi przy klientach. Po 4 uważam, że jeżeli wielki reformator nie potrafił nic zrobić (do tej pory) oprócz zmiany nazwy koordynatora na nazwę trener/menadżer i ograniczył tylko wydatki na środki biurowe oraz popsuł relacje między pracownikami zarówno w APS jak i u góry, to moim zdaniem powinno się go zmienić. Aha nie miejcie za złe KH, trenerom/menadżerom oni muszą robić to co reforma każe, zresztą Wy też robicie to co reforma każe tylko, że z zaciśniętymi zębami. PS czy Wam też się kojarzy nazwa trener z kimś kto trenuje małpy w ZOO. Wszystko wyżej opisane jest opinią, a opinia ta podparta jest "wolnością słowa", która mi przysługuje. Pozdrawiam

Ktotam

Firma to kompletna porażka. Zarobki idą w dół a wymagają coraz to więcej. Zero szacunku dla pracowników. Jak idziesz na L4 to wydzwaniają za Tobą z pretensjami, że nie ma komu pracować. Trenerzy, kompletna porażka- opieprz na pracownika przy kliencie to standard( bo obsługa nie ta, bo klientowi nie wcisnęło się produktu przez gardło). Plany wyrobione na 100% to dalej mało, a mało dlatego, że ktoś musi utrzymać darmozjadów: trenerów, koordynatorów którzy siedzą i nic nie robią, a ty pracowniku siedź i się martw jak wcisnąć abonament za 100 zł, żeby wyrobić plan a dostajesz za to minimalną krajową i najlepiej dziękuj wielkiemu eurotelowi, że wypłaca Ci pensję

Jerry
@Ktotam

Jak ci tak złe to sie zwolnij albo sam zostań trenerem/koordynatorem. Droga wolna, nie ma przymusu pracy.

tiaaa
@Jerry

nie ma szans by zostać trenerem/koordynatorem. Brak wakatów a nie będą zwalniać obecnych by "awansować" obecnego konsultanta z planami wyrabianymi powyżej 140%. Szybciej dostaniesz kopa w tyłek niż coś co obiecują.

jerzy

tragedia, wolę pracowac w tesco na kasie. Pensja jest na czas, to tyle dobrego. Ponizanie prawcowników przy klientach, wredna trenerka, szefostwo zajęte imprezowaniem, ciągłe stwarzanie problemów, grożenie w przypadku pójścia na L4. tragedia...

Kazek

nie wiem jak jest w NC+ ale wiem jak jest w salonie T_mobile pod eurotelem. Jest premia za każdą umowę,aneks i ROR wypłacana co miesiąc na kartę przez Tmobile. Od eurotela jest premia za wykonanie planów wypłacana po kilku miesiącach. Ważne by w salonie nie siedzieć z leniami bo wtedy jest trudniej o kase gdyż są jeszcze konkursy na sprzedaż telefonow. Jak pracowałeś w telekomach konkurencji to będzie Tobie łatwiej sprzedawać klientom konkurencji bo wiesz jakie mają słabe punkty.

Ktos

Ludzie jak wy mozecie w ogole takie rzeczy pisac! Dramat !

Ktoś

Niestety Ci nie pomogę , ponieważ ja nie należe bezpośrednio w pracy pod Eurotela tylko jestem praownikiem punktu, którego agentem jest Eurotel. Zawsze warto spróbowac:)

Slicznotka

Zauważcie jakich mamy super trenerów w tej firmie zwłaszcza (usunięte przez administratora) z Bydgoszczy chodząca świnka prosiaczek co potem jebie od niej na kilometr, wredna paskuda co lubi ludzi upokarzać a robi z siebie Panią trener kpina wielka dla firmy i dla nas mając takiego trenera.!!!!!!!!!!!!!!!

kadry

A widzieliscie jego cv?????? Lektura z kategorii komedia grecka :). Jak to mozliwe????????

KOONKOL

A ja uwielbiam ta robote: * to nic ze 2500 brutto * nic i tak nie robie * laseczki w aps sa ok ( bialystok wawa kielce lublin) *na fakturach sobie dorobie * uwielbiam zatrudniac nowe konsultantki oj tak * szczawno tez lubie * opole wniosek jeden palcowa poplaca

ona
@KOONKOL

Nie rozumiem tej zawiści, która tu panuje. Nie znacie ludzi, a o nich piszecie, usłyszycie coś od jakiegoś barana, który najwyraźniej zamiast pracować wymyśla różne niestworzone rzeczy, a później piszecie to tu. Bądźcie tacy odważni i powiedźcie to w twarz. Większość z Was nawet nie zna nikogo z Opola, Lublina, Kielc, Białegostoku, Warszawy, ale wmieszać tych ludzi we wszystko już potraficie. Weźcie się lepiej do pracy, a nie siedzicie tutaj i wyżywacie się na innych za swoje porażki. Co zrobił Wam osobiście KH czy dziewczyny z miast, o których tak chętnie opowiadacie. Wcześniej tutaj wyżywaliście się na "górze", która się zmieniła, teraz piszecie o wszystkim co jest związane z obecnymi KH i trenerami, a po drodze mieszacie w swoją zawiść inne punkty. Aż taka wielka krzywda się Wam dzieje przez wszystkich naokoło? To idźcie do terapeuty i tam mówcie o swoich niespełnionych ambicjach.

wyliczenie

Jak mozna wyliczyc nalezne wynagrodzenie z brutto na netto?

jusssek

już niedługo nowa koordynatorka na region południowo-zachodni. ach te awanse!

XYZ

Bingo!

zainteresowana

ile zarabia koordynator, kierownik czy konsultant w tej firmie

ikspe
@zainteresowana

Nie chcesz wiedzieć..

gola
@zainteresowana

Brutto brutto brutto razy nagiczny wspolczynnik razy odwrotnosc wagi goli razy zus zus zus. Oczywiscie plae po 5 miesiacach plus nota hehehe.

a ta gola jest tlusta?
@gola

A kto to?reGu

magiero trenero
@a ta gola jest tlusta?

"..Gadajcie, dajcie kupon, wyślijcie na próbę kurierem..." Gadajcie? co to znaczy?, wyślijcie na próbę - hmm. Tmobile akceptuje taki proceder???? Ciekawe. Panie Trenerze Technik Sprzedaży i Jakości Obsługi Klienta LIPA WIELKA LIPA.

MałoLojalni

Słyszałem, że Pani (usunięte przez administratora) odeszła do konkurencji i podpiera pracowników, ponoć trochę ich już odeszło :)))))

ulka
@MałoLojalni

Podbierac to ona moze jajka jusssssowe. Konkurencja?? Zart. Tak jak aktualni trenerzy: albo oblesna z bydgoszczy, albo zbok z lubkina itp itd. A jak tam w centrumgsmmmmmm?

jacek

Niech wypina przynajmniej taki z niej pozytek. Na opal zarobi swinka

były 111111

To widzę, że niezłe jaja teraz się tam dzieją. Ja pracowałem rok temu, ale z tego co wiem to on chyba już tam nie pracuje. Pozdrawiam Pana KW, wiem, że Pan wrócił i może firma stanie na nogi. Wiele osób Pana nie nawidziło, ale przynajmniej był porządek i koordynatorzy robili co do nich należalo a nie ściemnianie.

doświadczony

Ludzie, czy wy pracujecie w tej firmie ? czy tylko przychodzicie do pracy? Wpisujecie opinie, które źle świadczą tylko o Was! Może na początek warto zainteresować się i upewnić gdzie pracujecie! Na dobry początek wystarczy dokładnie zapoznać się, przeczytać ze zrozumieniem, ze stroną firmy: www.eurotel.pl Razem z zakładką relacje inwestorskie!

gola

Pisala emaile ma ilosc. Powaznie. Przesylala bzdury byle pisac i udawac prace. (usunięte przez administratora)

Misia

Nie wiadomo z kim sie kontaktować w centrali, czy ktoś tan jeszcze pracuje? Dlaczego zmienił sie zarząd?

NALA

Wszyscy tylko narzekajcie , wszystkim cos bedzie zawsze zle :) cieszcie sie ,ze jest praca ,ze jest jak jest ,bo inni walcza o nasze miejsca pracy.

doświadczony

Anonymous1 - "Odkąd jest nowy prezes" - coś się zmieniło? Kto jest teraz prezesem????

ula
@doświadczony

Gola to znowu ty?

były
@ula

uśmiałem się

anonymous1

Praca w tej firmie to istna kpina. Jestem ich pracownikiem od ubiegłego roku i to co przeżyłam w tej firmie nie mieści się w głowie, i zupełnie nie pokrywa z tym co usłyszałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Najpierw mega ciśnienie na nowe aktywacje, jeśli już zaczniesz je robić to (usunięte przez administratora) dociążeń za ewentualne okoliczności które powstały w trakcie podpisania umowy. Dodatkowo niejasna polityka firmy za wszystko masz odpowiedzialność materialną, nawet jeśli koleżanka bądź kolega z twojego punktu podpisze umowę na złym kodzie promocji. Kase niby dostajesz na czas, ale co z tego skoro nie dostajesz żadnych ale żadnych należących Ci się prowizji. Odkąd jest nowy prezes wszystko zmierza raczej w złym kierunku, ku temu by jak najszybciej pożegnać się z tą firmą. Jestem rozczarowana pracą w tym miejscu, i skrupulatnie zacznę szukać czegoś nowego, bo nic dobrego w tej firmie mnie już nie spotka. Tyle mam do powiedzenia na temat tej firmy.

nani

To chyba nie byłeś na naszym spotkaniu w centrali we wrześniu jak to się śmierdziel uzewnętrzniał na temat przeszłości. Przepocony wizjoner, który uwstecznić nas chce. U nas na spotkaniu oprócz [usunięte przez moderatora], która wyjątkowo ( jak sobie zastrzegła) nie [usunięte przez moderatora] nas była. Jak zwykle nikt z nich nic do powiedzenia nie miał. A ty rób za 1500 zł bo samo myślenie o tym by premie dostać jest równe zwolnieniu. Kto w końcu [usunięte przez moderatora] zrobi szkolenie z zasad higieny.

?

Jestem po spotkaniu z dyrektorem do spraw sprzedaży i rozwoju. Jedyne co usłyszałem to wciskanie ciemnoty! Gówno mnie obchodzi jak wygląda Eurotel na tle innych. Zarabiam 1400 zł na rękę. Premie kolejny raz obcinane nie już brutto brutto . Tylko 3 razy bruto i wyciągnięte jeszcze 60% ,pewnie po to by na wóde dla centrali która do Maroko jedzie. Konkurs dla APS a jedzie pół centrali a ty za pier ni czaj za nich po 12 godzin dziennie. Na temat premi już nik nawet nie odpowie. Treppa nie odbiera a zdrojewka ci powie ze przełożona nie zezwoliła na powiedzenie co za co. Jakie ochłapy nam dacie za zrobienie planów w tym kw Dyrektor do spraw [usunięte przez moderatora] milczał na spotkaniu w tym temacie. A ja pamiętam jak [usunięte przez moderatora] obiecał nsm dodatkowe pieniądze za to że kierownik pilnuje wszystkiego w punkcie. Nie dostałem ani ja ani moi koledzy i koleżanki z APS z tych co byli wtedy u prezesa.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.