Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

franka

W Eurotelu pracowałam 10 miesięcy wcześniej u 2 innych agentów w sumie 5 lat i bezwatpienia Eurotel był najlepszym pracodawcą.Umowa o prace,pieniądze na czas bez opóźnień, miła atmosfera między zarządem chodzi mi o KW.fajnych i sympatycznych trenerów MN i AM.,którzy zawsze służą pomocą i wsparciem,odnośnie koordynatora MK najlepszy przełożony , potrafiący pomóc przyjechać porozmaiać,rozwiązać problem.KW duża pomoc w każdej dosłownie każdej sytuacji,ogromne wsparcie w każdym ciężkim problemie uświadamiający inny obraz optymistyczny i pocieszający.Jeśli macie jakieś obawy dotyczące firmy przestańcie w tym stanie być naprawdę atmosfera jest jak najbarziej pozytywna i oby więcej takich pracodawców.

abes

W EUROTELU pracowałem od lipca 2014 do stycznia 2015r. Wcześniej tj. w okresie od kwietnia do czerwca 2014r. pracowałem u innego agenta T-Mobile. Do zmiany agenta skłoniły mnie pozytywne opinie pracowników firmy EUROTEL jak również atmosfera pracy w punkcie "innego agenta" oraz czynniki demotywujące ze strony współpracowników i przełożonych. W czerwcu 2014r. odbyłem rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Sprzedaży firmy EUROTEL Panem KW. Ta rozmowa wywarła na mnie niesamowite wrażenie, mogę śmiało stwierdzić, że wpłynęła na dalsze moje życie zawodowe. Jako pracownik firmy EUROTEL nadal mogłem liczyć na wsparcie i pomoc ze strony Pana Dyrektora.Nie sposób pominąć osobę koordynatora Pana MK, który jest dla mnie wzorcem postaw w pracy na zajmowanym przez siebie stanowisku. Pani MN trener sprzedażowy to osoba, która wniosła sporo ciekawych pomysłów na sprzedaż. Firma ta skupia naprawdę wartościowych ludzi. W każdej pracy zdarzają się chwile gorsze, lecz właśnie wtedy należy wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. Pracowałem dwóch różnych agentów T-Mobile i bez cienia wątpliwości stwierdzam, że pracę w firmie EUROTEL wspominam pozytywnie. Ktoś może mnie zapytać, to wobec tego dlaczego już tam nie pracuję! Otóż postanowiłem się rozwijać i awansować. Obecnie pracuję w innej branży na stanowisku trenera. Moment powiadomienia o moich zamiarach odejścia wspominam również bardzo dobrze. Otóż otrzymałem od przełożonych wcześniej wymienionych KW, MK, MN wiele cennych wskazówek i porad na temat mojej przyszłej pracy zawodowej i zapewnienie, że zawsze mogę na nich liczyć. Cieszę się, że mogłem z nimi pracować.

@abes

abes czy Ty się czegoś naćpałeś ??? Dyrektor to dyrektor tamto ??? Współpracowałem z tą całą trójką i powiem że razem chyba sobie brneliście w tym chalucynowym haju bo moja opinia na temat kwalifikacji tych osób jest zgoła inna. Dyrektor to taki pan żabka co poczytał książek i chce skakać ludziom po głowach, MK kolejny przykład niespełnionych ambicji i niewydarzony twór Dyrektora no i nasza wisienka MN wulgarna, nie sympatyczna a chęć wbicia się w środowisko managerskie zmienia jej postępowania w kabaret.

Opinia

Wyzysk i to duży. W firmie nie przestrzega się Kodeksu Pracy. Zatrudniają osoby na kierowników APS, którzy nie przestrzegają ustawy. Nie wolno zapisywać nadgodzin - pracuje się za te dni za darmo po 12 h. Grafik nie jest zgodny z Kodeksem - pracuje się 2 dni z rzędu po 12 h, trzeciego dnia i tak się idzie do pracy np. na 4 h

prawdawoczykole

pracowałem w tej firmie dość długo by wyrobic sobie o niej opinie, główny problem - nie doceniaja pracowników - nie dotrzymują obietnic są nie słowni i zakłamani - brak opieki kordynatora (robi to co musi 0 ambicji, kreatywnisci i pasji do do swojej pracy) - nie liczą się z ludźmi, nie szanuja ich - puste obietnice brak konsekwencji - są nie elastyczni zabijają ludzki potencjał NIE POLECAM

abonamenciontko

moja opinia byłam/em pracownikiem EUROTEL'a i bardzo mi się podobało w tej firmie dopóki nie przyszedł wielki reformator. Wspomnianemu reformatorowi nie po drodze z ulepszeniami,chcąc wprowadzić coś nowego, coś lepszego cały czas psuje firmę od środka. Po 1 stosunki miedzy pracownikami ulegają pogorszeniu,a mianowicie pracownicy i kierownicy punktu muszą zajmować się pierdołami zamiast obsługą klienta. Po 2 fajnie, że jest premia, ale po jakiego grzyba ją wyliczać-moim zdaniem od tego są księgowi, a premia z TB nigdy nie była przekłamana. Po 3 trenerzy/menadżerowie czy jak to tam będzie w przyszłości się nazywało powinni być do pomocy, a nie do nękania pracowników-bardzo nie profesjonalnie wygląda niegrzeczne zwracanie uwagi przy klientach. Po 4 uważam, że jeżeli wielki reformator nie potrafił nic zrobić (do tej pory) oprócz zmiany nazwy koordynatora na nazwę trener/menadżer i ograniczył tylko wydatki na środki biurowe oraz popsuł relacje między pracownikami zarówno w APS jak i u góry, to moim zdaniem powinno się go zmienić. Aha nie miejcie za złe KH, trenerom/menadżerom oni muszą robić to co reforma każe, zresztą Wy też robicie to co reforma każe tylko, że z zaciśniętymi zębami. PS czy Wam też się kojarzy nazwa trener z kimś kto trenuje małpy w ZOO. Wszystko wyżej opisane jest opinią, a opinia ta podparta jest "wolnością słowa", która mi przysługuje. Pozdrawiam

Ktotam

Firma to kompletna porażka. Zarobki idą w dół a wymagają coraz to więcej. Zero szacunku dla pracowników. Jak idziesz na L4 to wydzwaniają za Tobą z pretensjami, że nie ma komu pracować. Trenerzy, kompletna porażka- opieprz na pracownika przy kliencie to standard( bo obsługa nie ta, bo klientowi nie wcisnęło się produktu przez gardło). Plany wyrobione na 100% to dalej mało, a mało dlatego, że ktoś musi utrzymać darmozjadów: trenerów, koordynatorów którzy siedzą i nic nie robią, a ty pracowniku siedź i się martw jak wcisnąć abonament za 100 zł, żeby wyrobić plan a dostajesz za to minimalną krajową i najlepiej dziękuj wielkiemu eurotelowi, że wypłaca Ci pensję

Jerry
@Ktotam

Jak ci tak złe to sie zwolnij albo sam zostań trenerem/koordynatorem. Droga wolna, nie ma przymusu pracy.

tiaaa
@Jerry

nie ma szans by zostać trenerem/koordynatorem. Brak wakatów a nie będą zwalniać obecnych by "awansować" obecnego konsultanta z planami wyrabianymi powyżej 140%. Szybciej dostaniesz kopa w tyłek niż coś co obiecują.

jerzy

tragedia, wolę pracowac w tesco na kasie. Pensja jest na czas, to tyle dobrego. Ponizanie prawcowników przy klientach, wredna trenerka, szefostwo zajęte imprezowaniem, ciągłe stwarzanie problemów, grożenie w przypadku pójścia na L4. tragedia...

Kazek

nie wiem jak jest w NC+ ale wiem jak jest w salonie T_mobile pod eurotelem. Jest premia za każdą umowę,aneks i ROR wypłacana co miesiąc na kartę przez Tmobile. Od eurotela jest premia za wykonanie planów wypłacana po kilku miesiącach. Ważne by w salonie nie siedzieć z leniami bo wtedy jest trudniej o kase gdyż są jeszcze konkursy na sprzedaż telefonow. Jak pracowałeś w telekomach konkurencji to będzie Tobie łatwiej sprzedawać klientom konkurencji bo wiesz jakie mają słabe punkty.

Ktos

Ludzie jak wy mozecie w ogole takie rzeczy pisac! Dramat !

Ktoś

Niestety Ci nie pomogę , ponieważ ja nie należe bezpośrednio w pracy pod Eurotela tylko jestem praownikiem punktu, którego agentem jest Eurotel. Zawsze warto spróbowac:)

Slicznotka

Zauważcie jakich mamy super trenerów w tej firmie zwłaszcza (usunięte przez administratora) z Bydgoszczy chodząca świnka prosiaczek co potem jebie od niej na kilometr, wredna paskuda co lubi ludzi upokarzać a robi z siebie Panią trener kpina wielka dla firmy i dla nas mając takiego trenera.!!!!!!!!!!!!!!!

kadry

A widzieliscie jego cv?????? Lektura z kategorii komedia grecka :). Jak to mozliwe????????

KOONKOL

A ja uwielbiam ta robote: * to nic ze 2500 brutto * nic i tak nie robie * laseczki w aps sa ok ( bialystok wawa kielce lublin) *na fakturach sobie dorobie * uwielbiam zatrudniac nowe konsultantki oj tak * szczawno tez lubie * opole wniosek jeden palcowa poplaca

ona
@KOONKOL

Nie rozumiem tej zawiści, która tu panuje. Nie znacie ludzi, a o nich piszecie, usłyszycie coś od jakiegoś barana, który najwyraźniej zamiast pracować wymyśla różne niestworzone rzeczy, a później piszecie to tu. Bądźcie tacy odważni i powiedźcie to w twarz. Większość z Was nawet nie zna nikogo z Opola, Lublina, Kielc, Białegostoku, Warszawy, ale wmieszać tych ludzi we wszystko już potraficie. Weźcie się lepiej do pracy, a nie siedzicie tutaj i wyżywacie się na innych za swoje porażki. Co zrobił Wam osobiście KH czy dziewczyny z miast, o których tak chętnie opowiadacie. Wcześniej tutaj wyżywaliście się na "górze", która się zmieniła, teraz piszecie o wszystkim co jest związane z obecnymi KH i trenerami, a po drodze mieszacie w swoją zawiść inne punkty. Aż taka wielka krzywda się Wam dzieje przez wszystkich naokoło? To idźcie do terapeuty i tam mówcie o swoich niespełnionych ambicjach.

wyliczenie

Jak mozna wyliczyc nalezne wynagrodzenie z brutto na netto?

jusssek

już niedługo nowa koordynatorka na region południowo-zachodni. ach te awanse!

XYZ

Bingo!

zainteresowana

ile zarabia koordynator, kierownik czy konsultant w tej firmie

ikspe
@zainteresowana

Nie chcesz wiedzieć..

gola
@zainteresowana

Brutto brutto brutto razy nagiczny wspolczynnik razy odwrotnosc wagi goli razy zus zus zus. Oczywiscie plae po 5 miesiacach plus nota hehehe.

a ta gola jest tlusta?
@gola

A kto to?reGu

magiero trenero
@a ta gola jest tlusta?

"..Gadajcie, dajcie kupon, wyślijcie na próbę kurierem..." Gadajcie? co to znaczy?, wyślijcie na próbę - hmm. Tmobile akceptuje taki proceder???? Ciekawe. Panie Trenerze Technik Sprzedaży i Jakości Obsługi Klienta LIPA WIELKA LIPA.

MałoLojalni

Słyszałem, że Pani (usunięte przez administratora) odeszła do konkurencji i podpiera pracowników, ponoć trochę ich już odeszło :)))))

ulka
@MałoLojalni

Podbierac to ona moze jajka jusssssowe. Konkurencja?? Zart. Tak jak aktualni trenerzy: albo oblesna z bydgoszczy, albo zbok z lubkina itp itd. A jak tam w centrumgsmmmmmm?

jacek

Niech wypina przynajmniej taki z niej pozytek. Na opal zarobi swinka

były 111111

To widzę, że niezłe jaja teraz się tam dzieją. Ja pracowałem rok temu, ale z tego co wiem to on chyba już tam nie pracuje. Pozdrawiam Pana KW, wiem, że Pan wrócił i może firma stanie na nogi. Wiele osób Pana nie nawidziło, ale przynajmniej był porządek i koordynatorzy robili co do nich należalo a nie ściemnianie.

doświadczony

Ludzie, czy wy pracujecie w tej firmie ? czy tylko przychodzicie do pracy? Wpisujecie opinie, które źle świadczą tylko o Was! Może na początek warto zainteresować się i upewnić gdzie pracujecie! Na dobry początek wystarczy dokładnie zapoznać się, przeczytać ze zrozumieniem, ze stroną firmy: www.eurotel.pl Razem z zakładką relacje inwestorskie!

gola

Pisala emaile ma ilosc. Powaznie. Przesylala bzdury byle pisac i udawac prace. (usunięte przez administratora)

Misia

Nie wiadomo z kim sie kontaktować w centrali, czy ktoś tan jeszcze pracuje? Dlaczego zmienił sie zarząd?

NALA

Wszyscy tylko narzekajcie , wszystkim cos bedzie zawsze zle :) cieszcie sie ,ze jest praca ,ze jest jak jest ,bo inni walcza o nasze miejsca pracy.

doświadczony

Anonymous1 - "Odkąd jest nowy prezes" - coś się zmieniło? Kto jest teraz prezesem????

ula
@doświadczony

Gola to znowu ty?

były
@ula

uśmiałem się

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.