Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

do RP

a u nas kretyn co pozjadał wszystkie rozumy wali teksty jak poniżej: Witajcie Moi Drodzy. Do zakończenia Q2 pozostało około 20-22h, zakładając, że dziś mamy przed sobą pełne 12h, a jutro co najmniej 8-10h. Od kolejnego miesiąca przechodzimy płynnie na cele wartościowe, realizowane miesięcznie – koniec z celami Q do odwołania Chciałbym, żeby każdy z Was, którzy obecni dziś będą za biurkiem APS przyjął sobie cel!  Ja proszę, żeby tym celem był „dziesięciotysięcznik” - najwyższa forma finalizacji dnia w pracy, bo na takie dni się nie czeka, ale takie dni kreujecie WY i macie wpływ poprzez: 1. Swoją otwartą postawę, 2. Umiejętność poprowadzenia rozmowy handlowej, 3. Odpowiednie rozpoznanie potrzeb w sensie largo czyli szerzej rozumiane, 4. Zacięcie do pracy i chęć bycia najlepszym. Pośród ekonomistów klasycznych, na przełomie XVIII i XIX w., działał i głosił swe idee Jean-Baptiste Say, twórca prawa rynków, które to przybrało w ostateczności jego imię. Zasadą prawa rynków Say’a było: każda zagregowana podaż ma swoje odzwierciedlenie w zagregowanym popycie, czyli, że wszystkie wyroby (produkty czy usługi), które zostaną wytworzone, znajdą swojego odbiorcę, gdyż celem ludzkiego życia jest konsumpcja Kończąc, życzę Wam, żeby dziś wszystko co zaoferujecie znalazło swojego nabywcę, bo sensem ludzkiego życia jest konsumpcja, czyli osiąganie satysfakcji z użyteczności danego wyrobu Potraficie przekonać ludzi, że to właśnie Wasz produkt zapewni im największą satysfakcję, zabije nudę i posłuży zarówno do relaksu jak i do pracy? Powodzenia! Proszę o info sms/mail o sukcesach podczas tego weekendu!

be

(usunięte przez administratora) nie wysilaj sie na sluzbowe wpisy.

Konsultant z APS

Czytam te wpisy i mogę śmiało powiedzieć za siebie, koleżanki i kolegów których znam i z którymi regularnie spotykam sie na szkoleniach, że poniżej wpisane opinie to w większości kłamstwa. Albo temat dotyczy niewielkiej grupy punktów. Ja pracujębw troche innej firmie niż to co opisane niżej. Nie jesteśmy pasmem imprez i skandalii!!!Ze sprzedażą też nie many problemów!!! Poza tym że zroku na rok, z miesiąca na miesiąc rosną plany!!! Prawdą jest, że za wykonywaną pracę, bardziej intensywną z roku ns rok otrzymujemy mniejsze pieniądze.. (usunięte przez administratora) zabiera nasze pieniądze i diety? Chyba nikt normalny nie myślivwcren sposób. Koordynatorzy prawda, ze sie zmieniają- w naszym przypadku na szczęście na lepsze. Ofert nawet ja nie znam wszystkich, ale wiem jak czytać regukaminy, gdzie szukać odpowiedzi na niezrozumiałe zapisy. Nie życzę sobie w imueniu swoim i większości punktów własnych eurotel by nas i ludzi którzy naprawdę z nami pracują i współpracują obrażać.

do biura urotel

a potem cie straszą ze zdegraduja, I koordynatora ci zwolnią albo regionalnego i wtedy już na ni kogo nie licz. Zapraszam na anty kanał, pora związki zawodowe założyć. Od jakiegoś czasu.już sie pare osób z centrali podpytuje o nasze nastroje wiec licze na ich wsparcie

antyeuro tel

Quwa (usunięte przez administratora) Panie Prezesie (usunięte przez administratora) dosyć ! Na spotkaniu w październiku ( w gdańsku kolejnym) kase za to, ze odopowiadać za wszysytko będxiemy obiecaleś... Dosyć opier. Da la nia ze samsunga nie sprzedajemy, ze planów nie robimy, ze bez klimy w APS pracujemy gdy na zewnątrz 40 Celcjusza siedzimy. Za to ze umowy sie gubiom nie u nas, a my o [usunięte przez moderatora] dostajemy. Chce Samsungi, quwa nie ma, i nikt nawet nie odpowie, chce sie dowiedzieć za co tylko 250 zl na koncie, quwa nikt nie odbiera, chce zwrot za bilety za to, ze byłem na, s zkoleniu, quwa 3 miesiące czekam, a jak sie upmnialem to za chwile z logistyki note dostałem - miesiac pi inwentaryzacji. Zdzieracie z nas 60 za SiM. którego na oczy niewidzialem bo niby kilka lat temu byl a od tego czasy 10 razy inwentaryzacja była. Tego nie widać???? Nas nie słuchacie!!! Zapraszam do nas na cały dzień pracy lalunie co nas przez telegfon [usunięte przez moderatora]. Jak potrzebujesz pomocy to wody w usta nabierają lud dlacodmiany zwyzywają i zarządem strasz . Teraz nam nowego dr. Hausa dadzą. Ciekawe czy błazenadą pobije poprzednika. Zacznijcie sie sami leczyć

euroGówno

Pora na strajk ! Koniec z wyrabianiem co miesiąc planów, i to naprawdę nie małych i śmieszne, poniżające, demotywujące premie. Ta sama realizacja planów , wszystko na tym samym poziomie, nawet większym, a kasa 1/3 tego co rok temu. Po co wyrabiać te plany ? Te same pieniądze są , gdy się ich nie wyrobi, Pora przestać ! Może się obudzą ...

dobre

Kasy i tak nie bedzie. (usunięte przez administratora) kazdemu plecie co innego. Ile mozna tych klamstw wysluchiwac? Mial byc system motywacyjny umieszczony na portalu? Miala byc dla kierownikow kasa? Mialy byc premie? I wiele wiele innych. I tak nikt jej powaznie nie traktuje, taki folklor. (usunięte przez administratora). Nie takie cuda galy widzialy.

EUREKA

Okazuje się, że inteligentne jednostki - w biurze - stoją na przegranej pozycji... Amerykański pisarz Ambrose Bierce powiedział kiedyś, że "inteligencja to choroba umysłowa - na szczęście mało rozpowszechniona". I faktycznie, coś jest na rzeczy. Wbrew pozorom, wysoka inteligencja rzeczywiście często okazuje się być bardziej wadą, niż zaletą - a świadczyć o tym mogą chociażby żywoty wielkich artystów i wizjonerów... osobom o wysokim IQ ciężko przychodzi wykonywanie powtarzalnych zadań, tym bardziej, kiedy widzą, że ich praca nie ma sensu, ponieważ - dajmy na to - procesy są źle zaprojektowane i cała para idzie w przysłowiowy gwizdek. Co więcej, gdy próby uzdrowienia sytuacji, poprzez np. wyjaśnienie sprawy przełożonemu, kończą się fiaskiem, skoncentrowanie się na robocie staje się niemal niemożliwe. Człowiek nabiera przeświadczenia jakby walił głową w mur, co podcina mu skrzydła i spowalnia dalszy rozwój. Sytuacje pogarsza fakt, gdy widzimy, że ludzie "nad nami" są mocno ograniczeni, podobnie jak nasi koledzy, którzy jednak - mimo wyraźnych niedostatków intelektualnych - awansują szybciej. Bo korporacje z reguły nie lubią krytyki czy wymagających innowacji, tam cenione są raczej uśmiech, entuzjazm i milcząca akceptacja dla tego, co jest.

kto takie bzdury wysyła?

• Dostępy do nagrań z badania SOK dla APS otrzymają wyznaczeni Przedstawiciele Agenta ( Kierownicy Regionów ) oraz Koordynatorzy Handlowi PTC.

gall

To forum firmowego juz nie ma?

…a im więcej umów w sztukach tym większe wynagrodzenie za realizację planu DATA J

gall

eurowia - 2013-06-28 21:51:25 Podobal mi sie tekst o prezesie i koordynatorach! Ta jest niewiarygodne.piknie słychać jak pijany Pan HERTLIKopowiada jak to go to wydupcyli kilka lat temu, o [usunięte przez moderatora] i wyzysku i o dzuewczynkach z APS którym awanse dawał za dobre ....sp....rawowanie

antykanal

Aby posłuchać opini wystsrczy tylko udać się pod adres myśliwska 21 najlepiej w dzień kiedy nie ma prezesów badz piosłuchać tych którzy csły dxień są na papierosie pod oknami Pana Prezesa. Tam dowiesz się wszystko nawet tego czego jeszcze zarząd nie wymyślił. Parobki pańszczyźniane przed swym panem prześcigają się w donosacha potem razem wieczorem każdy upodlony psrobek żsli się jak to jest wyzyskiwsny i wykorzystywany.... i tak dzień za dniem He, he

Lis

Gdzie można tego posłuchać ?

eurowia

Podobal mi sie tekst o prezesie i koordynatorach! Ta jest niewiarygodne.

edjcbe

ale jazda, mozna poznac kto to mowi... pojechane po bandzie.

kumulacja dobrych programów :)

Jeżeli zapowiedzi i obietnice można przeliczyć na pieniądze to wszyscy są milionerami!!!!!!! Ktoś coś dostał???? 50 pln premii kwartalnej razem z wszystkimi dodatkami???? Zart. A wypisywanie że jeszcze są tak cudowni ze wyplacą wcześniej to bezczelność. Zwłaszcza skoro 99,99% nie zalicza się do wypłaty.

do jazz

No nie przesadzaj z tą Centralą, zawsze mogą zrobić z ciebie chałupnika. Tzn siedzisz w domu i ślesz bezmyślnie i bez pojęcie wiadomości do wszystkich, niestety jak ktoś przez pomyłkę o coś zapyta to odpisujesz: "Proszę skontaktować się z koordynatorem PTC".

jazz

witek - 2013-06-22 07:05:29 Ile mozna zarobic w sklepie? Lepiej sie przyjac do play czy tmobile? Oni maja to i to. Jak radzicie?Najlepiej to nie zatrudniaj się ani tu ani tu. Jeżeli jesteś wystarczającym nieudacznikiem zatrudnij się w centrali. Wymagania zerowe, nie musisz nic umieć, możesz być kretynem (nawet zalecane) ... znajdą Ci jakieś stanowisko. Pozostaje jednak sprawa znajomości :P.

wynagrodzenie bezposrednie komunikat

Kolejne obiecane 400 pln??? A co sie dzieje z wielokrotnie obiecywana kasa dla kierownikow? 20% i 400????

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.