Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

HEHE

Ktoś . Dziwne masz tam konkursy bo z tego co wiem nie mamy konkursów na wycieczki zagraniczne jedynie na terenie kraju????

Doradczyni

Fajnie byłoby znow spotkać sie jak za starych czasow podczas imprezy firmowej. Dobrze byłoby miec tez takiego przełożonego jaki pracuje w windykacji. Znam go z czasow kiedy był windykatorem. Nadal porozmawia z nami i pożartuje bez unoszenie sie kim to on nie jest a nawet pomoże z komputerem :) :) :)To samo moge powiedzieć o kilku osobach z centrali którzy traktują nas jakbyśmy sie znali na codzien i można na nich liczyć.

Ona
@Doradczyni

I nawet włosy zapuścił :)

jeszcze pracownik

Imprezy? (usunięte przez administratora) nawet na święta nie dają żadnych socjali. (usunięte przez administratora)

RORO

Pracowałem w tej firmie 1 rok i 4 miesiace , ciśnienie na sprzeda ż , lepienie plakatów po bramach , sprzątanie Oddziału codzienne, zawsze złe oceny przy audytach , praca po 12 godzin (usunięte przez administratora) Zostałem zwolniony z dnia na dzień i chwała :) w tym czasie miałem 4 kierowników co mówi samo za siebie jaka jest rotacja w tej " W SPANIAŁEJ " firmie. (usunięte przez administratora)

@RORO

Audyt to jedna wielka porażka. Zamiast zajmować się faktycznie nadużycia to zajmują się kontrola papieru toaletowego. (usunięte przez administratora)

Arek

(usunięte przez administratora)takie ich działania :)))

Zdegustowany

(usunięte przez administratora) Pracowałem w różnych firmach i to co jest tutaj to totalny brak profesjonalizmu. Ale to i tak nie jest najsłabsze ogniwo. (usunięte przez administratora) Nie odbierają telefonów, wszystko robią z łaską, generalnie lepiej nie dzwonić

Stefan
@Zdegustowany

Widzę, że nie jesteś zadowolony z relacji między działami. Czy jest mozliwość poprawy tych stosunków podczas eventów integracyjnych? Ciekawi mnie czy pracodawca oferuje w ramach benefitów tego typu imprezy.

nie chce mi się wymyślać nicku
@Stefan

Imprezy? Od dwóch lat nie ma imprez! Nie opłaca się inwestować w atmosferę w pracy, bo łatwiej jest rządzić zespołem, który się wzajemnie nienawidzi. Ale w zasadzie osobiście nie tęsknię za imprezami firmowymi... (usunięte przez administratora)

Arek
@Zdegustowany

No i dobrze niech sprawdzają papier toaletowy, dzięki temu można robić swoje :)

Zorro
@RORO

Ta firma standard każdemu tak dziękują to polityka (usunięte przez administratora)

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

już niedługo odchodzę

(usunięte przez administratora) Ostro trzeba się napracować aby "dobrze" zarobić, a w niektórych oddziałach, biorąc pod uwagę portfel klienteli, lokalizację, rozmieszczenie regionu czy miasta, (usunięte przez administratora) OK, rozumiem z posiadanej wiedzy, jak ta cała machina musi działać... Większe straty, niż przychody czasami, dlatego to wszystko jest od siebie zależne. Ale czy nie lepiej jest dać DK możliwość skupiania się tylko na sprzedawaniu oferowanych produktów ? Niech inny dział firmy zajmuje się monitorowaniem spłacalności, a na szczeblu sprzedaży oddziałowej dać DK wyłączność tego od czego oni są potrzebni. Dlaczego jesteśmy rozliczani z tego czy ktoś spłaci ratę, czy nie? Dlaczego widzimisię klienta czy spłaci czy też nie musi wpływać na naszą możliwość dostania premii.(usunięte przez administratora) Równie dobrze można iść pracować (usunięte przez administratora) gdziekolwiek, (usunięte przez administratora) Pozdro

Jakiś
@już niedługo odchodzę

A jak plany robisz to Ci w następnym miesiącu podniosą(usunięte przez administratora)

Ja tez
@już niedługo odchodzę

Nie ma sensu się wysilać. (usunięte przez administratora)

EwaEwka
@już niedługo odchodzę

zgadzam się z Twoją opinią w stu procentach,(usunięte przez administratora).System premiowy ciągle zmieniany (usunięte przez administratora)kierownicy pracują kilka miesięcy a nie wiedza niczego i o wszystko muszą się dopytywać(usunięte przez administratora) -nie polecam ,praca za marne grosze (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Porażka

@już niedługo odchodzę

(usunięte przez administratora) Sama prawda jest przez nas pisana ! (usunięte przez administratora)

@EwaEwka

(usunięte przez administratora)mówią że tu już nie ma możliwości (usunięte przez administratora)

Ewa Ewka
@już niedługo odchodzę

(usunięte przez administratora)człowiek tylko prawdę pisze

@już niedługo odchodzę

Widać że się zasiedzialaś i chyba wszyscy wiedzą nawet w którym ot. Też jestem liderem i nie potwierdzam tego co piszesz i tyle.

Zad
@EwaEwka

Jak byli kierownicy którzy pracowali z nami i nas szanował to (usunięte przez administratora) Teraz są tacy co czekają jak zrobimy robotę za nich. (usunięte przez administratora) ....hahaha

Zad
@Zad

Prawda w oczy.... Kasujecie wszystkie wpisy które są prawdziwe a próbujecie "zatrzeć" ślady .. HM...

(usunięte przez administratora) Brakuje mi czasów w tej firmie, gdzie traktowano nas jak ludzi i szanowano nasze zdanie (przecież kiedyś też było dużo zmian, ale cóż...). Praca sama w sobie była interesująca, do czasu gdzie zarzucono nas nadmiarem obowiązków, a realność fajnego zarobku niestety już jest co raz mniej osiągalna.

Rocky

Mnie śmieszą ludzie z centrali, cały czas coś im nie pasuje a dk maja za największych nierobow i nieogarów... Nie zdają sobie sprawy chyba jak wygląda praca w oddziale i ile DK maja obowiązków. Sprzedaz, monitor, te wszystkie głupie wskaźniki do ogorniecia i cała masa procedur, monetia, sprzątanie lokali, ulotkowanie i wiele wiele innych..(usunięte przez administratora)

jeszcze pracownik

Jeden z regionów już czeka na nowego kierownika, ponoć sam zrezygnował, argumentując to brakiem rozwoju zawodowego. Inny region już 4 kierownika ma, a obecni w jednej ze stref są nie dłużej niż pół roku, a to też tacy z pracownika na kierownika, czyli jak dla mnie najgorsze co może być.

Ktoś

Imprez integracyjnych w tej firmie nie ma. Szkoda im kasy , w zamian trzeba ostro (usunięte przez administratora)

Kolejne 10 osób zwolnionych z centrali . Oczywiście z dnia na dzień , Minimalizowanie kosztów gdzie tylko się da ale oficjalnie cisza wszystko ok firma się rozwija haha

Jolka

W jakich działach centrali te zwolnienia ?

Byly

Niewiele(usunięte przez administratora) można powiedzieć o tej firmie. (usunięte przez administratora)Ciężka współpraca z kierownikiem(usunięte przez administratora) już tam nie pracuje.

On

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o tej firmie a pracuje ponad rok...

Aaaa

Pisanie tutaj nie ma sensu. Gowork dąży jedynie do tworzenia klubu wzajemnej adoracji. Wszystkie niepochlebne opinie o pracodawcach są kasowane. Moja to pewnie też "hejt"

Stefan
@Aaaa

Na tym forum każdy ma prawo zostawić swoją opinię o pracodawcy bez względu na jej wydźwięk. Napisz co sądzisz o warunkach zatrudnienia w firmie, w szczególności o atmosferze w pracy i relacjach miedzy współpracownikami.

saw
@Stefan

warunki zatrudnienia -nic specjalnego , (usunięte przez administratora)atmosfera w pracy zależy od tego z kim pracujesz,w oddziałach są 2 osoby, jeśli chodzi o przełożonych to bywa różnie (usunięte przez administratora) plany sprzedażowe sukcesywnie podnoszone ,wymyślili liderów w oddziałach (usunięte przez administratora). Mało plusów , coraz gorzej taka jest prawda i nie jest to hejt to jest po prostu opinia!!!!!!!!!

elaka

(usunięte przez administratora)praca sama w sobie nie jest zła ale plany sprzedażowe są czymś nieosiągalnym przynajmniej w małych miastach(usunięte przez administratora) musisz sprzedawać ubezpieczenia ,przyjmować wpłaty, zajmować się marketingiem(usunięte przez administratora)

Ktoś

Firma która oczekuje złotych gór , pracownik ma realizować zadania konkretnych działów firmy(usunięte przez administratora). Dodatkowo roznosić ulotki, sprzątać itd. Druga sprawa realizacja planów sprzedażowych czy monitoringu (usunięte przez administratora) , nie jest ona ustabilizowana . Musimy wypracować plan na poziomie 80% na obu parametrach (usunięte przez administratora)

@Ktoś

Dajcie spokój ktoś pisze prawdę (usunięte przez administratora)

Damian
@Ktoś

Wiecie może, czy istnieje możliwość zatrudnienia w tej firmie tylko na część etatu? Interesuje mnie ta kwestia, ponieważ na pewno są osoby, które poszukują dodatkowego zajęcia popołudniami. Jestem ciekaw, czy firma ta daje taką możliwość.

Była zadowolona
@Ktoś

Ja do niedawna pracowałam w jednym regionie że strefy 1. Generalnie praca ok. Szczególnie dla osoby która chce zdobyć doświadczenie. Kierownik ok, ludzie też. No może z wyjątkiem Pana dyr strefowego. Tutaj najsłabiej. Wprowadzał zła atmosferę i drewniana motywację. Zarobki jak będzie premia mogą być. Generalnie dzięki pracy w CA mam teraz 2x bardziej płatna pracę. Także polecam

Była zadowolona

Nie wiem gdzie pracowalas ale chyba nie w oddziale. Dyr strefy 2 nie poznałam ale nowy szef sprzedaży zrobił dobre wrażenie. Dużo rzeczy na plus.

jeszcze nie były
@Była zadowolona

No chyba nie w regionie Poznań...(usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Capital Service S.A.?

H

Zazwyczaj umowa o pracę.

Byly

Też pracowałem i absolutnie się nie zgodzę. Miałem stałych klientów którzy przychodzili do mnie od kilku lat. Mieliśmy dużo firm w ofercie a klienci chcieli tylko nasz produkt. Jeżeli chcesz oczerniac to nie rób tego anonimowo. Podpisz się

Tragedia

I co dalej tak fajnie w dziale windykacji po dzisiejszym zebraniu? Ten nowy system premiowania to jakaś porażka. Właściciele chcą chyba żeby wszyscy się pozwalniali.

Windykator
@Tragedia

Wszystko było ok jakby plany na północy były rozdzielane tak jak faktycznie (usunięte przez administratora) Gdyby kierownik wcześniej pracował w naszej firmie to mógłby pomóc, a tak to tylko mamy ogólnikowe informacje... kto bystrzejszy to wie gdzie zadzwonić aby w ogóle wiedzieć o co chodzi(usunięte przez administratora) w ogóle wypowiadanie na takim forum o sprawach służbowych jest nie na miejscu (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i walczmy (usunięte przez administratora) ;)

Jan

Dlaczego zamknęli te Oddziały

Windykator

Od dłuższego czasu pracuje w CS i nie mam powodów do narzekania. Umowa o prace, płatne urlopy, niezła podstawa i premia, która zależy tylko od mojego wysiłku. Wydaje mi się, ze Ludzie, którzy narzekają chcieliby dostawać pieniądze za nic, a tak się nie da. Pracowałam już w kilku miejscach i dla mnie poza kasa liczy się tez atmosfera w pracy, a ta jest dobra między innymi dzięki świetnemu Kierownikowi ze strefy południowej, na którym zawsze można polegać. Co prawda jest wymagający, ale w razie kłopotów chętnie służy pomocą.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.