OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Opinie o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Dominika

Pracuje teraz w zalando, czy jak się do was przeniosę to będę zarabiać 2600 netto? Bez nadgodzin. Zastanawiam się jak to u was wygląda.

@Dominika

Ze spokojem możemy zapewnić, że jako jeden z największych lokalnych pracodawców, dbamy by nasze warunki zatrudnienia były jak najbardziej konkurencyjne w regionie. Wysokość wynagrodzeń uzależniona jest od zajmowanego stanowiska oraz kwalifikacji kandydata. Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@foodworks.pl oraz wzięcia udziału w konkretnej rekrutacji na dane stanowisko, by uzyskać więcej informacji w temacie możliwego wynagrodzenia. Aktualne oferty pracy znajdą Państwo pod adresem http://foodworks.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Annn
@OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Witam mam pytanie odnośnie wynagrodzeń i atmosfery panującej w firmie.Jako pracownik produkcyjny pracował aaa m niegdyś w waszej firmie za wynagrodzenie poniżej kryterium adekwatnym do mojej wiedzy i zaangażowania w powierzone mi obowiązki,a mianowicie chciałabym wiedzieć czy nadal w globalnej renomowanej światowej formie ocenia się pracownika na podstaw e jego życia prywatnego czy stawiają Państwo na jJakośc oraz sumienność wiedzę oraz zaangażowanie w powierznie wykonywanie swoich obowiązków słóżbowych???

Zainteresowany magazyn

Witam Mam pytanie o pracę na magazynie. Czy w firmie mogę zrobić uprawnienia UDT (posiadam uprawnienia na wózki widłowe ale są ważne tylko do 31.12.2021) jak wygląda praca 2 zmiany, czy firma podpisuje umowę o pracę. Dziękuję za informację.

@Zainteresowany magazyn

Tak a poza tym w zakładzie i tak musisz mieć uprawnienia potwierdzone kursem uznawanym przez firmę.

Zainteresowany magazyn

Witam , Mam pytanie jak wygląda w firmie praca na magazynie. Mam doświadczenie z tym że w innej branży, wszystkie uprawnienia, biegle obsługuję komputer. Na jaką umowę mogę liczyć po okresie próbnym. Z góry dziękuję za informację.

Jakie są warunki zatrudnienia w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

OSI POLAND FOODWORKS oferuje tylko legalne zatrudnienie. Nasi pracownicy mogą liczyć na stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i pełen etat. Oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne benefity. Zapewniamy pełen pakiet odzieży służbowej oraz ciepły posiłek w ciągu dnia pracy. Nasz dział BHP dba o bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a dział HR stoi na straży przestrzegania norm czasu pracy oraz służy pomocą w każdej sytuacji, dla każdego pracownika. Kadra zarządzająca stale rozwija swoje umiejętności by jeszcze lepiej komunikować się ze swoimi pracownikami. Dział marketingu czuwa nad licznymi konkursami i akcjami zarówno dla pracowników, jak również dla ich dzieci. Wyślij CV na rekrutacja@foodworks.pl - Przyjdź i przekonaj się! :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Jaroooo

Firma porażka! Traktowanie pracowników przez kierownictwo jeszcze gorsze. Najlepiej omijać szerokim łukiem. Zero szacunku dla pracownika wieczny (usunięte przez administratora). Okropna atmosfera. Nie polecam.

Michaił
@Jaroooo

To wypadałoby ubić śmieci jak to na ubojni

Agnieszka
@Michaił

Pilnie szukam wszelkich wiadomości na temat aktualnej sytuacji w OSI POLAND FOODWORKS. W szczególności interesowałyby mnie oczywiście te informacje, które dotyczyłyby warunków zatrudnienia w tej firmie. Może Ty wiesz, jak mniej więcej kształtują się zarobki nowo przyjętej osoby?

Krzych
@Agnieszka

Pewnie zależy do jakiejvpracy tam chcesz iść. Mi na magazyn na pocAtek proponowali 2200 później więcej no i mówili że dalej możliwe podwyżki są i zatrudnienie na umowe o prace nie żadne zlecenia

Beniu
@Jaroooo

takie samo mam odczucie - zwłaszcxa ci w zóltych kaskach

Pracownica produkcji
@Krzych

Więcej w Biedronce zarabiają na rękę!!!

@Pracownica produkcji

W odniesieniu do Pani komentarza, informujemy że wpływ na wysokość zarobków mają przede wszystkim: wiedza, doświadczenie, umiejętności, uprawnienia wymagane na stanowisku oraz chęć do dalszego samorozwoju. Oprócz wynagrodzenia które wynika z wcześniej wymienionych czynników pracownicy mogą liczyć na szeroki wachlarz benefitów, który stale poszerzamy, a także udział w premiach regulaminowych uzależnionych od ich wyników w pracy. Doceniamy pracowników efektywnych i szybko poszerzających swoją wiedzę, dających argumenty do podwyżki oraz dodatkowej premii, a nawet awansu. Po więcej szczegółów związanych z wynagrodzeniem w naszej firmie, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną – oczywiście wcześniej proszę złożyć CV na adres rekrutacja@foodworks.pl

ex_pracownik

mam wrazenie ze komentujacy nie pracowali w firmie OSI. pracujac w kilku firmach produkcyjnych moge stwierdzic ze jedynie w tej firmie pracodawca stara sie dbac o pracownikow i daje jako taka mozliwosc podwyzek. jak ktos myśli ze w innej firmie czekaja go zlote góry i bajka to pozdrawiam serdecznie i wskazcie mi ta firme z chcecia sie tam zatrudnie... a dla osob ktore chca zarobic byle sie nie narobic odbebnic 8 godzin to pensja nigdy nie bedzie wystarczajaco dobra. jasne ze sa kwestie wymagajace poprawy jak wszedzie!!! wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

MM
@ex_pracownik

mam wrażenie że ex_pracownik komentujący nadal tam pracuje (może kadry ? ) i bardzo mu zależy aby przedstawić dobry lecz niestety zupełnie mijający się z prawdą obraz firmy, a opisane podwyżki są raczej marzeniem o które jeśli się walczy to ma się kłopoty. Nie znam firmy o tak złej atmosferze w pracy, a przykład idzie z samej góry. Nie wierzycie to sprawdźcie sami

Julia
@ex_pracownik

TAA A CIĄGŁE WYPADKI?

@Julia

Specyfiką branży mięsnej jest stosowanie wielu niebezpiecznych narzędzi w codziennej pracy, dlatego OSI POLAND FOODWORSKS dba i stawia za najwyższy cel eliminację wszelkich zagrożeń mogących być przyczyną wypadku przy pracy. Niestety mimo wielu szkoleń oraz zaleceń wydawanych dla podwykonawców nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkiego, a szczególnie włączać myślenie u pracowników, którzy nie uważają na szkoleniach organizowanych przez służbę BHP. Rocznie występuje od 10-15 wypadków przy pracy, klasyfikowanych jako lekkie - wypadki są zgłaszane przez samych poszkodowanych, ich przełożonych, bądź świadków zdarzenia – każdy zgłoszony wypadek przy pracy jest szczegółowo analizowany (również z monitoringiem) i omawiany. Nad prawidłowością sporządzenia protokołu powypadkowego czuwa zespół dwóch Społecznych Inspektorów Pracy - pracownicy podwykonawców, którzy mają zastrzeżenia do postępowania powypadkowego przeprowadzonego przez ich pracodawcę, lub chcący zasygnalizować, że pracodawca nie przeprowadził postępowania - zawsze mogą zwrócić się o pomoc pisząc na adres SIP@foodworks.pl, lub BHP@foodworks.pl W razie dalszych pytań i wątpliwości związanych z tą tematyką, również służymy pomocą pod adresem HR@foodworks.pl

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za wszystkie konstruktywne opinie na temat naszej firmy oraz jej pracowników. Są to dla nas cenne wskazówki, dzięki którym możemy stale się rozwijać i poprawiać warunki pracy.

Jednakże nie możemy dłużej bezczynnie obserwować bezpodstawnego hejtu wymierzanego w kierunku naszym i naszych pracowników. W związku z tym zdecydowaliśmy się podjąć kroki mające na celu zaprzestanie aktywności grupy osób nastawionej na bezkarne i ordynarne szkalowanie naszej firmy oraz jej pracowników.

Oświadczamy, że będziemy czynnie uczestniczyć w wątkach, które dotyczą OSI POLAND FOODWORKS. Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję, która ma na celu poprawę warunków pracy i współpracy. Nie mamy zamiaru uchylać się od odpowiedzi pod warunkiem, że osoby zainteresowane nie będą anonimowe i wyrażane przez nich opinie będą zgodne z rzeczywistością.

Mając na celu ochronę dobrego imienia OSI POLAND FOODWORKS jak i ludzi związanych z nami, informujemy że każdy przejaw agresji skierowany w naszą stronę będzie blokowany. Komentarze zawierające fałszywe stwierdzenia, noszące miano pomówień, zdradzające tajemnice handlowe, zdradzające personalia oraz wskazujące konkretne osoby również będą kwestionowane. To samo tyczy się niemerytorycznych i intencyjnych wpisów dodawanych przez anonimowych użytkowników.

Nie będziemy biernie przyglądać się jak ludzie którym brakuje cywilnej odwagi, wykorzystują internetową anonimowość i dopuszczają się skandalicznych zachowań, noszących znamiona przestępstwa.

Wiecie czy OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Franek

Zależy od rodzaju stanowiska i przede wszystkim tego czy zakres obowiązków jest możliwy do wykonania w trybie pracy zdalnej.

Tak.

Lena

Oczywiście ,że udostepnia aby być dostep[nym tez po pracy przez 24h ;-(

JPOPF

Ze względu na ochronę poufnych danych praca wyłącznie na przygotowanym przez IT sprzęcie służbowym.

@Lena

Lena dziękujemy za opinię, jest nam przykro, że odbierasz udogodnienie jakim jest mobilny sprzęt służbowy za "rodzaj łańcucha pracodawcy". Szanujemy czas naszych pracowników, a osoby wykonujące pracę zdalną rozliczane są w tym samym systemie czasu pracy, jaki mają pracując w firmie. Jeżeli jest taka konieczność i praca jest faktycznie wykonywana na wyraźne polecenie pracodawcy, po wyznaczonych godzinach pracy, wówczas przysługują nadgodziny, co z resztą nasi pracownicy zaznaczają w swoich listach obecności - można je odebrać jako czas wolny lub są odpowiednio płatne na koniec okresu. To, że do skrzynki pracownika spływają maile po godzinach pracy - nie oznacza, że należy je odczytywać i natychmiast reagować, wskazane jest żeby robić to w wyznaczonych godzinach pracy. Jeżeli było inaczej prosimy o więcej szczegółów na adres HR@foodworks.pl przyjrzymy się sytuacji, jak dotąd nikt nie zgłaszał nam podobnych problemów, także czekamy na więcej szczegółów.

JPOPF

Firma w porządku. Dbają o pracowników i ich szkolenie. Stawiają na jakość, koleżeństwo w pracy i pracę zespołową. Motywują do i umożliwiają podnoszenie kwalifikacji. Przeciwdziałają wszelkim formom agresji, mobbingu i innym wypaczeniom w pracy. Pracować, wiadomo trzeba - jak wszędzie. Za to wypłata zawsze na czas i legalna umowa a nie jakaś szara strefa, praca na czarno a wypłata pod stołem a potem zdziwienie, że żadne świadczenia się nie należą. Porządny i pewny pracodawca o ugruntowanej mocnej i stabilnej pozycji na rynku. Potężne zaplecze pozwala mieć pewność, o stałe i stabilne zatrudnienie. Jeśli chcecie i lubicie pracować to w tej firmie na pewno znajdziecie ciekawą posadę dla siebie za godne wynagrodzenie. Ja taka mam i jestem zadowolony. Polecam.

@JPOPF

Wspominasz o świadczeniach do wynagrodzenia. Czy mógłbyś wyszczególnić, co wchodzi w ich zakres? Dodatkowe benefity motywują do pracy, ale też mogą podnieść wysokość pensji, więc warto dodać takie informacje na forum.

@Aleksander

Posiłki dla pracowników produkcyjnych, darmowe ciepłe napoje, paczki i bony na święta, dofinansowanie wypoczynku dzieci i wczasów "pod gruszą", coroczne imprezy integracyjne działowe i ogólnozakładowe, premie roczne, pokrycie kosztów szkoleń podnoszących kwalifikacje, tańsze bilety na imprezy kulturalne...

Zuza
@JPOPF

pod tym powinien się podpisać dział HR - TO NIE PRAWDA!!!

@Zuza

Najwyraźniej nie masz pojęcia o tej firmie a wczoraj miałaś/(eś) wybitnie zły dzień bo w ciągu 20 minut zamieściłaś/(eś) używając różnych nicków 14 negatywnych wpisów pod różnymi postami. To zwykły trolling a nie opinie. Ta firma jest w porządku a ty nie.

Zainteresowana

Witam serdecznie! Mam kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie. Czy jest ciężko dla kobiet? Praca w jakich godzinach? Są zmiany? Czy jest organizowany jakiś dojazd? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi. Pozdrawiam!

jAKUB
@Zainteresowana

UCIEKAJ JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY!!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

JPOPF

Nabór na różne stanowiska trwa praktycznie nieustannie. Wszystko zależy od kierunku ale firma raczej chętnie przyjmuję studentów na praktyki. Aktualne oferty pracy i kontakt z działem HR ws. naboru tutaj: http://foodworks.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Szymon

przyjmuja wszystkich - bo rotacja ogromna!!

Martyna

Brak obiecanej umowy(miesiąc na czarno) , pieniądze na czas, brak przerwy, chyba że wykonasz 8-mio godziną pracę pójdziesz na przerwę, brak szacunku! Nie polecam :)!

Sylwia
@Martyna

Martyna pracowałaś w OSI czy w meatpros? Bo to dwie rożne firmy w jednym miejscu

Martyna
@Sylwia

W osi pracował mój narzeczony, na bieżąco słyszałam co się tam dzieje, dodam, picie w czasie pracy przez pracowników :)

Kazimierz
@Martyna

Jak ktoś pije w pracy to pracodawcy wina? Poza tym ochrona nie przepuści, nie ma szans. A panna oburzona, bo pracować trzeba? Dobrze, że chociaż pieniądze na czas były haha..do roboty się weź, a nie bzdury piszesz. Albo uczyć się to i na produkcji nie będziesz musiała harować. 3 lata pracuje i nie narzekam. Robić trzeba jak wszędzie. Za darmo to tylko w ryj można dostać.

@Kazimierz

Jak to jest z umowami, które oferuje pracodawca? Rzeczywiście na początku trzeba pracować na "czarno", aby móc później otrzymać normalne zatrudnienie, czy może informacja w tym zakresie jest nieprawdziwa?

Kazimierz
@Aleksander

Umowa jest od samego początku. bez niej nie zaczniesz pracy. dodatkowo kilka szkoleń i ogólnie bardzo pilnują przepisów. wypłata zawsze na czas.

@Kazimierz

Dzięki za odpowiedź. To bardzo ważne, że od pierwszych dni zatrudnienia można liczyć na pełną umowę. Czy szkolenia, o których wspomniałeś, są wystarczające przed podjęciem pracy w tej firmie? Ciekawi mnie, czy przygotowują one odpowiednio nowego pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków.

mikołaj
@Sylwia

ja pracowałem w osi i tez na (usunięte przez administratora)

Czesław
@Kazimierz

Ciekawe ile MBA kończyłaś skoro tak się wyuczyłaś i zapewne osiagnęłaś sukes na tej wydawce?

Kuba
@Martyna

ja mialem tak samo (usunięte przez administratora)

kaka

A jeżeli chodzi o obsługę klienta w biurze? idę na rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko. Ogólnie mam pracę, ale rozglądam się za lepszą. Jest po co iść? Jak z zarobkami i umową?

Helena
@kaka

Lepiej sobie odpuść - żenada i brak poszanowania

Julia
@kaka

odpuśc sobie ta firme - kierownicy mysla ze są bogami i ciagly monitoring + podlsuch

Ma m

kierownictwo to towarzystwo wzajemnej adoracji. Mało kto chce współpracować a już na pewno rolnicy nie chcą ponownie wracać, praca przedstawiciela to próba wykonywania zadań niemożliwych, tak jest niestety gdy osoby zza biurka myślą że coś wiedzą i wymuszają na przedstawicielach, bo im się tak wydaje. Nacisk, kontrola, i niestety ciągle źle i ciągle mało, konkurowanie z innymi firmami nieudolne.

Franciszek
@Ma m

Piszesz że praca to próba wykonania zadań niemożliwych, możesz podać jakieś przykłady? I jak w Osi wynagradzany jest przedstawiciel, ile wynosi podstawa i jakie są ewentualnie premie?

Ktotam

Atmosfera w pracy napięta gonitwa na każdym kroku. Więcej brygadzistow niż ludzi do pracy. Wyższe stanowiska obstawione po znajomości, obwinianie za błędy ( ucinanie premii których nie ma jak uzyskać) zwykłych roboli zamiast brygadzistow. Pracownicy z kilkuletnim doświadczeniem sa gorzej traktowani niż ludzie za granicy co nic nie potrafia. Ogółem omijać z daleka.

Potencjalnypg

Witam proszę o informacje jak Wyglada praca na stanowisku przedstawiciel da skupu bydła ? Będę wdzięczny za każda informacje

Wiesława
@Potencjalnypg

nikt nie chce wspólpracowac z ta firmą

Czy rozmowa rekrutacyjna w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

JPOPF

Tak, jeśli aplikujesz na stanowisko, na którym jest wymagana znajomość języka obcego na odpowiednim poziomie.

Ubojowiec

Jak wygląda praca na uboju?? Ilo zmianowa jakie tempo taśmy ile sztuk i jak płacą?? Stała pensja czy na godzinę czy od sztuki??

Franciszek
@Ubojowiec

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat na własną rękę? Jeśli tak, to podziel się proszę tym co wiesz, bo też ciekawią mnie te kwestie. Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

Gustaw

Firma dobrze oceniana w internecie ale podpowiedzcie czy dużo zmian zostało wprowadzonych po ogłoszeniu pandemii?

@Gustaw

Tak. Wprowadzono dużo zmian i widać skutecznych bo wirus nie przedostał się do firmy. ????????

XXX

Pracował ktoś jako PH ds skupu? Jakie warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. - Chróścina

• Jak się pracuje w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.