OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Chróścina

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Opinie o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jarosław

@raf minęło już trochę czasu od Twojej ostatniej wypowiedzi, czy coś się zmieniło? Przeszedłeś już na bardziej korzystną finansowo umowę? Co mógłbyś jeszcze powiedzieć o pracy, jaka panuje tam atmosfera, jakie jest podejście do pracownika? Takie wypowiedzi są bardzo cenne dla osób poszukujących tu takich informacji, warto dzielić się swoimi odczuciami.

raf

Duże wymagania co do stanowiska a oferta finansowa poniżej oczekiwań, czyli po prostu minimalna na czas próbny.

Zainteresowana

Hej może ktoś napisać jak wyglądają warunki pracy w tej firmie? Czy są zmiany? Praca w weekendy? Dużo kobiet pracuje? Jest szansa na podjęcie pracy, czy ciężka rekrutacja?

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

Olga

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy trudno jest przejść przez rekrutację?

kaka

A jeżeli chodzi o obsługę klienta w biurze? idę na rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko. Ogólnie mam pracę, ale rozglądam się za lepszą. Jest po co iść? Jak z zarobkami i umową?

Mastiff

Nie polecam, byłem rozmawiałem z Panią Brygida. Firma kosmos.

noname

Ostatni zrobiło się lepiej, nie ma nadgodzin i wzrosły pensje.

Montag

Odradzam, zarówno pracownikom magazynu, jak i administracji.

Luxemburg

Firma luksemburska zatrudni na terenie Belgii rzeznikow i ubojawcow od 2000euro zakwaterowanie i dojazd na miejsce gratis 518 461 769

nick

Ja właśnie też szukam ofert pracy do OSI POLAND FOODWORKS, ale w tej chwili nie widzę żadnej możliwości zatrudnienia. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak przeglądać na bieżąco goworka z nadzieją, ze to się szybko zmieni

Karol

Witam . Mógłby mi ktos powiedziec czy potrzebują kierowców do przewozu zwierząt i jak to u nich wygląda,czy cały tydzien w aucie czy codziennie do domu i jaka kasa

HR

szef i księgowa to para wspierająca się na maxa. wszyscy o tym wiedza i widza co się z nimi dzieje, księgowa zostawiła męża dla szefa, chyba lubi tak. zwalnia ludzi za błahostki - potwór a nie kobieta radzę omijać na kilometr. Ona chyba ma nie równo pod sufitem zresztą takim trzeba sie potworem urodzić. Nie polecam firmy najniższa krajowa i perspektywy haha i na tym sie kończy obiecanki itd....

ALPEN

szef i księgowa beznadziejni dobrali się w parę wszyscy o tym wiedza.Przekonani że firma istnieje dzięki nim - bzdura. Księgowa bezduszny potwór, który zwolni pracownika za to że się jej nie ukłonił. Zapatrzona w szefa zresztą zostawiła rodzinę dla szefa bo dla niej nie ma nic ważniejszego niż praca kariera i......

Marek

Witam! mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądają badania mięsa przez lekarza w tej ubojni?

aaa

Nie polecam szef beznadziejny poniża pracowników. Zapatrzony tylko w księgowa, która, potrafi zwolnić człowieka bo nie zrobił jej herbaty. W firmie rządzi szef i księgowa, księgowa bez sumienia tak samo jak szef, nieźle się dobrali i nim, wzajemnie się wspierają i umacniają w przekonaniu że firma istnieje dzięki nim (zakochani w sobie, oraz swoich osiągnięciach). Pracować trzeba po 13 15 godzin w dodatku 1h na przerwę, która nie jest wliczana do pracy. NIE POLECAM omijać z daleka

kandydat

panowie możecie określić mniej więcej ile można tam wyciągnąć kasy

pracownik rozbioru

chcesz pracować w tej firmie, ok silnych i głupich tam potrzebują. 10 zł na godz a przerwy są odliczane. jak po trzech miesiącach dostaniesz więcej tzn 13zl a rece trzeba sobie pozrywać. Mało tego brygadzista który wykańcza psychicznie Irek, świrek, korek czy czosnek jak kto woli. Dobrze mają tylko brygadzista jego żona, szwagierka i dupowłazy i kapusie

XXX
@inny pracownik 19.09.2014 11:28

masz racje kasa marna a niektorzy nawet po 3 miesiacach mają 10 zł na godzine. szukaja taniej sily roboczzej!!! masz zapiedalac jak pies a podwyżek brak szkoda gadać nawet! tylko straszą i obrażają ludzi!A mało tego za chorobowe odliczają pieniądze z twoich wypracowanych godzin!

marry

pracuję od niedawna i jest fajnie. młody zespół, fajna atmosfera, trzeba zasuwać ale są perspektywy

pracownik uboju
@marry 18.05.2014 22:38

Dlaczego kłamiesz? Na uboju ludzie zjeżdżają się stres mobing poniżenie itp to standard. W zakładzie niczym mafia, układy układziki a płacą tyle ze głupio się przyznać ze tam pracowałem za taką stawkę. PS pozdrowienia dla samo zwancow kierowników ;)

XXX

Firma ok, pracownicy też, ale szef beznadziejny- nie zna się na branży w której pracuje, wykańcza pracowników psychicznie, umowy najniższa krajowa a pracy po 15godz, jego ksywa to \"sweterek\". Ludzie pracują w ciągłym strachu. Brakiem człowieczeństwa wykazuje się w tej firmie gł.księgowa, a ich marionetką jest sekretarka. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. - Chróścina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.