Opinie o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. w Chróścina

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
counter
3 51 62 5 1
JPOPF

Firma w porządku. Dbają o pracowników i ich szkolenie. Stawiają na jakość, koleżeństwo w pracy i pracę zespołową. Motywują do i umożliwiają podnoszenie kwalifikacji. Przeciwdziałają wszelkim formom agresji, mobbingu i innym wypaczeniom w pracy. Pracować, wiadomo trzeba - jak wszędzie. Za to wypłata zawsze na czas i legalna umowa a nie jakaś szara strefa, praca na czarno a wypłata pod stołem a potem zdziwienie, że żadne świadczenia się nie należą. Porządny i pewny pracodawca o ugruntowanej mocnej i stabilnej pozycji na rynku. Potężne zaplecze pozwala mieć pewność, o stałe i stabilne zatrudnienie. Jeśli chcecie i lubicie pracować to w tej firmie na pewno znajdziecie ciekawą posadę dla siebie za godne wynagrodzenie. Ja taka mam i jestem zadowolony. Polecam.

Gustaw Nowy wpis

Firma dobrze oceniana w internecie ale podpowiedzcie czy dużo zmian zostało wprowadzonych po ogłoszeniu pandemii?

JPOPF Nowy wpis
@Gustaw

Tak. Wprowadzono dużo zmian i widać skutecznych bo wirus nie przedostał się do firmy. ????????

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

JPOPF Nowy wpis
@Pytanie

Nabór na różne stanowiska trwa praktycznie nieustannie. Wszystko zależy od kierunku ale firma raczej chętnie przyjmuję studentów na praktyki. Aktualne oferty pracy i kontakt z działem HR ws. naboru tutaj: http://foodworks.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Potencjalnypg
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.
Kandydat

Witam proszę o informacje jak Wyglada praca na stanowisku przedstawiciel da skupu bydła ? Będę wdzięczny za każda informacje

Tak1Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

@JPOPF

Wspominasz o świadczeniach do wynagrodzenia. Czy mógłbyś wyszczególnić, co wchodzi w ich zakres? Dodatkowe benefity motywują do pracy, ale też mogą podnieść wysokość pensji, więc warto dodać takie informacje na forum.

@Aleksander

Posiłki dla pracowników produkcyjnych, darmowe ciepłe napoje, paczki i bony na święta, dofinansowanie wypoczynku dzieci i wczasów "pod gruszą", coroczne imprezy integracyjne działowe i ogólnozakładowe, premie roczne, pokrycie kosztów szkoleń podnoszących kwalifikacje, tańsze bilety na imprezy kulturalne...

XXX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Pracował ktoś jako PH ds skupu? Jakie warunki pracy?

Tak1Nie2

Czy w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Tak. Odbywają się regularne szkolenia BHP, stanowisko we oraz inne konieczne i pożądane. Również kursy językowe i szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji pracowników. Oczywiście badania wstępne i okresowe również, a także szczepienia dla chętnych.

Daria

@martyna to dlaczego nie upominałaś się o umowę ? Przecież to podstawa.

Martyna

Brak obiecanej umowy(miesiąc na czarno) , pieniądze na czas, brak przerwy, chyba że wykonasz 8-mio godziną pracę pójdziesz na przerwę, brak szacunku! Nie polecam :)!

Sylwia
@Martyna

Martyna pracowałaś w OSI czy w meatpros? Bo to dwie rożne firmy w jednym miejscu

Martyna
@Sylwia

W osi pracował mój narzeczony, na bieżąco słyszałam co się tam dzieje, dodam, picie w czasie pracy przez pracowników :)

TakNie3
Kazimierz
@Martyna

Jak ktoś pije w pracy to pracodawcy wina? Poza tym ochrona nie przepuści, nie ma szans. A panna oburzona, bo pracować trzeba? Dobrze, że chociaż pieniądze na czas były haha..do roboty się weź, a nie bzdury piszesz. Albo uczyć się to i na produkcji nie będziesz musiała harować. 3 lata pracuje i nie narzekam. Robić trzeba jak wszędzie. Za darmo to tylko w ryj można dostać.

@Kazimierz

Jak to jest z umowami, które oferuje pracodawca? Rzeczywiście na początku trzeba pracować na "czarno", aby móc później otrzymać normalne zatrudnienie, czy może informacja w tym zakresie jest nieprawdziwa?

Tak1Nie1
Kazimierz
@Aleksander

Umowa jest od samego początku. bez niej nie zaczniesz pracy. dodatkowo kilka szkoleń i ogólnie bardzo pilnują przepisów. wypłata zawsze na czas.

@Kazimierz

Dzięki za odpowiedź. To bardzo ważne, że od pierwszych dni zatrudnienia można liczyć na pełną umowę. Czy szkolenia, o których wspomniałeś, są wystarczające przed podjęciem pracy w tej firmie? Ciekawi mnie, czy przygotowują one odpowiednio nowego pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków.

Jaroooo

Firma porażka! Traktowanie pracowników przez kierownictwo jeszcze gorsze. Najlepiej omijać szerokim łukiem. Zero szacunku dla pracownika wieczny (usunięte przez administratora). Okropna atmosfera. Nie polecam.

Michaił
@Jaroooo

To wypadałoby ubić śmieci jak to na ubojni

Tak4Nie1
Agnieszka
@Michaił

Pilnie szukam wszelkich wiadomości na temat aktualnej sytuacji w OSI POLAND FOODWORKS. W szczególności interesowałyby mnie oczywiście te informacje, które dotyczyłyby warunków zatrudnienia w tej firmie. Może Ty wiesz, jak mniej więcej kształtują się zarobki nowo przyjętej osoby?

Krzych
@Agnieszka

Pewnie zależy do jakiejvpracy tam chcesz iść. Mi na magazyn na pocAtek proponowali 2200 później więcej no i mówili że dalej możliwe podwyżki są i zatrudnienie na umowe o prace nie żadne zlecenia

Czarek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale zawsze znajdzie się maruder!

Tak1Nie2
ex_pracownik

mam wrazenie ze komentujacy nie pracowali w firmie OSI. pracujac w kilku firmach produkcyjnych moge stwierdzic ze jedynie w tej firmie pracodawca stara sie dbac o pracownikow i daje jako taka mozliwosc podwyzek. jak ktos myśli ze w innej firmie czekaja go zlote góry i bajka to pozdrawiam serdecznie i wskazcie mi ta firme z chcecia sie tam zatrudnie... a dla osob ktore chca zarobic byle sie nie narobic odbebnic 8 godzin to pensja nigdy nie bedzie wystarczajaco dobra. jasne ze sa kwestie wymagajace poprawy jak wszedzie!!! wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Tak9Nie3
MM
@ex_pracownik

mam wrażenie że ex_pracownik komentujący nadal tam pracuje (może kadry ? ) i bardzo mu zależy aby przedstawić dobry lecz niestety zupełnie mijający się z prawdą obraz firmy, a opisane podwyżki są raczej marzeniem o które jeśli się walczy to ma się kłopoty. Nie znam firmy o tak złej atmosferze w pracy, a przykład idzie z samej góry. Nie wierzycie to sprawdźcie sami

Tak14Nie1
Zainteresowana

Witam serdecznie! Mam kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie. Czy jest ciężko dla kobiet? Praca w jakich godzinach? Są zmiany? Czy jest organizowany jakiś dojazd? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi. Pozdrawiam!

Tak14Nie1
Zainteresowana

Robert

Firma jako budynek fajna, ale jako pracodawca - żenada!! Wykorzystywanie w biały dzień i to za marne grosze....nie wierzcie ludziom co mówią że tam dobrze płacą bo to wielki KIT!!!P.S- Pracowałem tam kilka lat więc wiem co mówię....

Tak16Nie
CHC

Firma szuka dyrekktora produkcji. Co sie stalo z poprzednim? czy ta osoba ma wplyw na produkcje czy jest marionetka zarzadu?

Tak10Nie

Zainteresowani

Asystent/pomoc administracyjna?? Czy jest tutaj Ktoś kto pracował w tej firmie na tym stanowisku i może napisać jak to wygląda w rzeczywistości?? Jakie godziny pracy?? Czy jest ciężko się dostać? Czy ciężka praca?

Tak13Nie1

TakiJeden
@Zainteresowani

Mnie też to zastanawia, bo przecież po prawie 2 tygodniach rekrutacji na stanowisko "asystenta ds. administracji i biura" zmienili tylko kilka słów w ogłoszeniu o naborze.

Tak3Nie1

Jarosław
@TakiJeden

Czy ktokolwiek posiada jakieś nowe informacje na temat rekrutacji na stanowisko asystenta / pomocnika administracyjnego? Minęło już parę miesięcy od rozpoczęcia rekrutacji do firmy OSI POLAND FOODWORKS. Czy ktoś wobec tego odbył rozmowę i może udzielić na forum szerszych informacji?

Gosia

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Gdyby McDonald's Się dowiedział co się dzieje w tej firmie zakład zostałby zamknięty. Brak szacunku dla człowieka, nie płacą na czas w niektórych działach, mobbing i dyskredytacja ludzi. "Kadra zarządzająca" zamknięta w swoim światku olewa prawdziwe problemy i cieszy się z samochodów służbowych i wysokich pensji. Słaby dział jakości, taki sam dział techniczny, a o produkcji żal pisać. Kierownicy i ich dyrektor nie mają pojęcia co robią, błędy, błędy, błędy. Tuszowanie pomyłek, ukrywanie kradzieży. Nie idźcie tam ludzie. Po pół roku dopiero odważyłam się napisać cokolwiek, musiałam dojść do siebie.

Tak30Nie1
hm
@Gosia

gdyby tak było to zakład nie miał by racji byty

Tak5Nie2

M
@Gosia

jak można dochodzić do siebie jeśli się nic nie robi, no chyba że hemoroidy od siedzenia wyszły i żylaki na tylnej części ciała to rzeczywiście zejdzie z dochodzeniem do siebie, gdyby tak było jak piszesz nikt by tam nie pracował a sporo osób pracuje i zarabia dobre pieniądze. Życzę powodzenia w leczeniu żylaków i hemoroidów bo ani psycholog ani psychiatra Ci już pomóc nie mogą to lecz chociaż to. Pozdro

Tak5Nie1

' no bo szlachta nie pracuje'
@Gosia

Gosia, no... muszę Ci powiedzieć - "brawo Ty" - pelen szacuneczek - nie wnikam co z Tobą ze aż pół roku mija az uda ci sie dojsc_ (do siebie). myślę jednak, że jako osoba znajaca się na tak wielu dziedzinach: zarzadzanie firmą/ zarządzanie produkcją, kontrola jakości, dział utrzymania ruchu, a do tego jeszcze rozwiazywanie niestworzonych zagadek wydzialu kryminalnego, niczym agentka CSI i tak baczny obserwator jak Austin Powers - tak..... nie powinnaś tracić więcej czasu ani marnować swojego potencjału, tylko wziąć sie wreszcie do ....... i tu szczególna uwaga...do...RO-BO-TY, niezadowolonych z zycia "zasiłkowiczek" nie brak w naszym pięknym kraju. P.s. AutoCAD tez ogarniasz? Zloz CV.

Tak3Nie1

Daria

Niestety nawet firma OSI z dobrą opinią nie zadowoli osób, którym nie po drodze z dobrą pracą.

Tak4Nie1

Jarosław

@raf minęło już trochę czasu od Twojej ostatniej wypowiedzi, czy coś się zmieniło? Przeszedłeś już na bardziej korzystną finansowo umowę? Co mógłbyś jeszcze powiedzieć o pracy, jaka panuje tam atmosfera, jakie jest podejście do pracownika? Takie wypowiedzi są bardzo cenne dla osób poszukujących tu takich informacji, warto dzielić się swoimi odczuciami.

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. - Chróścina

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.