OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Chróścina

Opinie o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Mastiff

Nie polecam, byłem rozmawiałem z Panią Brygida. Firma kosmos.

noname

Ostatni zrobiło się lepiej, nie ma nadgodzin i wzrosły pensje.

Montag

Odradzam, zarówno pracownikom magazynu, jak i administracji.

Luxemburg

Firma luksemburska zatrudni na terenie Belgii rzeznikow i ubojawcow od 2000euro zakwaterowanie i dojazd na miejsce gratis 518 461 769

nick

Ja właśnie też szukam ofert pracy do OSI POLAND FOODWORKS, ale w tej chwili nie widzę żadnej możliwości zatrudnienia. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak przeglądać na bieżąco goworka z nadzieją, ze to się szybko zmieni

Karol

Witam . Mógłby mi ktos powiedziec czy potrzebują kierowców do przewozu zwierząt i jak to u nich wygląda,czy cały tydzien w aucie czy codziennie do domu i jaka kasa

HR

szef i księgowa to para wspierająca się na maxa. wszyscy o tym wiedza i widza co się z nimi dzieje, księgowa zostawiła męża dla szefa, chyba lubi tak. zwalnia ludzi za błahostki - potwór a nie kobieta radzę omijać na kilometr. Ona chyba ma nie równo pod sufitem zresztą takim trzeba sie potworem urodzić. Nie polecam firmy najniższa krajowa i perspektywy haha i na tym sie kończy obiecanki itd....

ALPEN

szef i księgowa beznadziejni dobrali się w parę wszyscy o tym wiedza.Przekonani że firma istnieje dzięki nim - bzdura. Księgowa bezduszny potwór, który zwolni pracownika za to że się jej nie ukłonił. Zapatrzona w szefa zresztą zostawiła rodzinę dla szefa bo dla niej nie ma nic ważniejszego niż praca kariera i......

Marek

Witam! mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądają badania mięsa przez lekarza w tej ubojni?

aaa

Nie polecam szef beznadziejny poniża pracowników. Zapatrzony tylko w księgowa, która, potrafi zwolnić człowieka bo nie zrobił jej herbaty. W firmie rządzi szef i księgowa, księgowa bez sumienia tak samo jak szef, nieźle się dobrali i nim, wzajemnie się wspierają i umacniają w przekonaniu że firma istnieje dzięki nim (zakochani w sobie, oraz swoich osiągnięciach). Pracować trzeba po 13 15 godzin w dodatku 1h na przerwę, która nie jest wliczana do pracy. NIE POLECAM omijać z daleka

kandydat

panowie możecie określić mniej więcej ile można tam wyciągnąć kasy

pracownik rozbioru

chcesz pracować w tej firmie, ok silnych i głupich tam potrzebują. 10 zł na godz a przerwy są odliczane. jak po trzech miesiącach dostaniesz więcej tzn 13zl a rece trzeba sobie pozrywać. Mało tego brygadzista który wykańcza psychicznie Irek, świrek, korek czy czosnek jak kto woli. Dobrze mają tylko brygadzista jego żona, szwagierka i dupowłazy i kapusie

inny pracownik
@pracownik rozbioru 17.09.2014 17:21

takie głupoty wypisujesz, nikt tyle nie zarabia- 10 zł ,bo by tu nie siedział. przestań ludzi obrażać,że są kapusie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiad za darmo,który wciągasz co dzień to już nie napiszesz, a że pewnie mało co umiesz to ci zwracają uwagę i obraza majestatu.Jak się jest tępakiem a ma się za specjalistę to się potem zazdrości innym,że mają lepiej. jak ci nie pasuje to po co tam siedzisz!!!

XXX
@inny pracownik 19.09.2014 11:28

masz racje kasa marna a niektorzy nawet po 3 miesiacach mają 10 zł na godzine. szukaja taniej sily roboczzej!!! masz zapiedalac jak pies a podwyżek brak szkoda gadać nawet! tylko straszą i obrażają ludzi!A mało tego za chorobowe odliczają pieniądze z twoich wypracowanych godzin!

marry

pracuję od niedawna i jest fajnie. młody zespół, fajna atmosfera, trzeba zasuwać ale są perspektywy

pracownik uboju
@marry 18.05.2014 22:38

Dlaczego kłamiesz? Na uboju ludzie zjeżdżają się stres mobing poniżenie itp to standard. W zakładzie niczym mafia, układy układziki a płacą tyle ze głupio się przyznać ze tam pracowałem za taką stawkę. PS pozdrowienia dla samo zwancow kierowników ;)

XXX

Firma ok, pracownicy też, ale szef beznadziejny- nie zna się na branży w której pracuje, wykańcza pracowników psychicznie, umowy najniższa krajowa a pracy po 15godz, jego ksywa to \"sweterek\". Ludzie pracują w ciągłym strachu. Brakiem człowieczeństwa wykazuje się w tej firmie gł.księgowa, a ich marionetką jest sekretarka. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. - Chróścina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.