OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Opinie o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za wszystkie konstruktywne opinie na temat naszej firmy oraz jej pracowników. Są to dla nas cenne wskazówki, dzięki którym możemy stale się rozwijać i poprawiać warunki pracy.

Jednakże nie możemy dłużej bezczynnie obserwować bezpodstawnego hejtu wymierzanego w kierunku naszym i naszych pracowników. W związku z tym zdecydowaliśmy się podjąć kroki mające na celu zaprzestanie aktywności grupy osób nastawionej na bezkarne i ordynarne szkalowanie naszej firmy oraz jej pracowników.

Oświadczamy, że będziemy czynnie uczestniczyć w wątkach, które dotyczą OSI POLAND FOODWORKS. Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję, która ma na celu poprawę warunków pracy i współpracy. Nie mamy zamiaru uchylać się od odpowiedzi pod warunkiem, że osoby zainteresowane nie będą anonimowe i wyrażane przez nich opinie będą zgodne z rzeczywistością.

Mając na celu ochronę dobrego imienia OSI POLAND FOODWORKS jak i ludzi związanych z nami, informujemy że każdy przejaw agresji skierowany w naszą stronę będzie blokowany. Komentarze zawierające fałszywe stwierdzenia, noszące miano pomówień, zdradzające tajemnice handlowe, zdradzające personalia oraz wskazujące konkretne osoby również będą kwestionowane. To samo tyczy się niemerytorycznych i intencyjnych wpisów dodawanych przez anonimowych użytkowników.

Nie będziemy biernie przyglądać się jak ludzie którym brakuje cywilnej odwagi, wykorzystują internetową anonimowość i dopuszczają się skandalicznych zachowań, noszących znamiona przestępstwa.

Czytam, że praca na stanowisku pracownik załadunku towarów od pon do pt tylko według ogłoszenia, pasowałoby mi to. Ale wiadomo, po ile godzin? Jak po kilkanaście czy coś to trochę gorzej, osiem byłoby okej. Wie ktoś?

1 Nowy wpis

Praca PN-PT. 2 zmiany 7-15 i 15-23. Czasem nadgodziny. (usunięte przez administratora) kierownik. Wymaga, robota musi byc zrobiona, ale jest w porzadku. Brygdzisci - zalezy jak trafisz. Kiedys moze wroce.

Oluś Nowy wpis
@1

Piszesz o tym, że z brygadzista to zależy jak trafisz na tym całym załadunku towarów? Ale jak to jest duży dział? Zastanawiam się czy można jakoś zmienić grupę ale nie wiem ilu osób im potrzeba, a dalej szukają.

D.k.pr Nowy wpis

Witam chciałbym się zapytać czy praca na pakowni jest trudna? Czy po 11 latach w handlu dam sobie tam radę ? I jakie są zarobki

Witam, chyba nie widzę aby taka opinia się tu pojawiła, przynajmniej nie ostatnio. Czy możecie opisać pracę operatora wagi? Przeglądam teraz stronę i jak klikam w nazwę stanowiska to nic mi się nie rozwija a chce mieć dostęp do treści. czy tylko ja tak mam? Jakie są warunki pracy na tym stanowisku? czy bez doświadczenia biorą?

Pracowałem w tej firmie w dziale skupu jako przedstawiciel. Polecam z czystym sercem tą firmę jako pracodawcę. W dziale skupu pracowało się bardzo fajnie. Kierownictwo jest ludzkie i pomocne. Warunki pracy moim zdaniem dobre, a na pewno zgodne z umową. Atmosfera zdrowa. Wiadomo, że swoje trzeba robić, bo za darmo nikt nie płaci. P.S. dla tych co myślą dlaczego chwalę, skoro jestem byłym pracownikiem... Zmiana perspektyw życiowych. Gdybym chciał nadal skupować (usunięte przez administratora) to nie szukał bym innego pracodawcy-bo ten jest na prawdę satysfakcjonujący.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

Krys

Witam, czy nadal jest aktualne stanowisko Przedstawiciela da. Skupu? Czy jest szansa na dostanie etatu przy braku doświadczenia w tym kierunku? Mam za to doświadczenie w branży mięsnej na stanowisku technolog. Jak wygląda taki dzień pracy i czy jesteście przyjaźnie nastawieni do kobiet (z dziećmi) na takim stanowisku? ???? Pozdrawiam.

Roksana
@Krys

Podpinam się tutaj, bo moje pytania również dotyczą tego stanowiska. W ogłoszeniu podano informacje, że wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia i kwalifikacji - ktoś orientuje się jakie są widełki płacowe? Ponadto firma oferuje szkolenia - czy na początek współpracy jest szkolenie wdrożeniowe?

@Krys

Jak technolog to może lepiej inne stanowisko, np. w dziale jakości. W skupie niezbyt miła atmosfera.

Niezbyt mila? A co się tam dzieje, że tak ją oceniasz? dasz tez znać tak przy okazji dlaczego właśnie ten dział jakości w tym przypadku polecasz? Na nim co się teraz dzieje? I czy trudno jest się dostać?

Maja

Wiecie więcej o stanowisku Koordynator zespołu biogazowni?? Właśnie przeczytałam ogłoszenie, gdzie napisali, że dają premie roczne. A wiecie, ile taka premia może wynieść? Jaka to jest kwota albo w jakiś sposób ta premia roczna jest naliczana?

@Maja

Dziękujemy za zadane pytanie. Nasze premie roczne przysługują za realizację konkretnych celów w danym roku a sposób ich naliczania wynika z regulaminu premiowania - zapewniamy że są to atrakcyjne i możliwe do osiągnięcia kwoty - po więcej informacji zapraszamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do złożenia CV na adres: ch.rekrutacja@osieurope.com

Pp
@Maja

Premia może wynieść do dwóch pensji

Oluś
@Pp

Ooo no to ładnie. A miesięczne premie też są? I one od czego są zależne?

Tom

Widziałem w marcu, że jedna z osób, które miały podjąć zatrudnienie pytała o to, kto dojeżdża z jej miejscowości pod firmę. Padła też rada, by zagadać do przełożonego, to podpowie i nawet dopasuje grafik. Czyli ludzie tu chyba życzliwi i idą sobie na rękę, kiedy tylko można? Zauważyłem, że na część lub cały etat jest robota dla operatora wagi w systemie dwóch zmian i z wolnymi weekendami. Widzę także, że premia kwartalna po okresie próbnym. To, ile on trwa i jaka jest w tym czasie wypłata, jeśli można wiedzieć? A co do szkoleń na widlaki, które firma opłaca, to czy zaraz po zatrudnieniu można z nich skorzystać?

@Tom

Dziękujemy za zadane pytania. Nasza firma zawsze stara się wychodzić naprzeciw pracownikom. Godziny pracy dla osób, które mają problemy z dojazdami są w miarę możliwości ustalane w taki sposób aby osoby te mogły dojeżdżać z innymi pracownikami. Cenimy równowagę między życiem zawodowym i prywatnym, dlatego nasi pracownicy pracują od poniedziałku do piątku. Ponadto pracodawca umożliwia pracownikom podnoszenie kwalifikacji, organizując i opłacając potrzebne szkolenia, w tym szkolenia na wózki jezdniowe i uprawnienia UDT. Premia kwartalna przysługuje pracownikom działów produkcyjnych. Pracownik podlega systemowi premiowania po okresie próbnym, a warunki przyznania premii kwartalnej są określone w regulaminie. Zachęcamy do złożenia CV na adres CH.Rekrutacja@osieurope.com, aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy mogli udzielić więcej informacji związanych z pracą w naszej firmie.

kandydatka

Mam pytanie czy firma prowadzi rekrutację kobiet ? Nie posiadam doświadczenia .

Czy OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby kandydatów, od kilku lat uczestniczymy w międzynarodowym projekcie Grupy OSI dedykowanym dla absolwentów uczelni wyższych. W ramach tego projektu nasi stażyści zdobywają wiedzę i doświadczenie w wybranych zakładach Grupy OSI zlokalizowanych w Europie. Nabór odbywa się raz w roku, zachęcamy do śledzenia naszego konta (usunięte przez administratora) jak również ogłoszeń zamieszczanych na naszej stronie internetowej.

asdf
@OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Fajnie, fajnie, a czy po stażu można dostać ofertę pracy takiej pełnoetatowej na UoP?? Czy jedynie staż i potem nie ma już opcji na rozwój?

QWERTY
@OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Ej a jak to jest międzynarodowy projekt, to można, gdzieś za granice jechać jak się jest absolwentem? Czy jak aplikuje się z PL to i w PL trzeba robić staż? Jak to jest?

Czy w OSI pracuje się na dwie zmiany i w jakich godzinach? Jak wyglądają zarobki?

Przyszła pracowniczka

Czy jeździ ktoś z Góry do Osi Foodworks na zmiany popołudniowe i miałby jedno wolne miejsce? Z góry dzięki.

obecny pracownik
@Przyszła pracowniczka

hej, sporo osób dojeżdża z Góry i okolic - na pewno ktoś się znajdzie, podpytaj swojego kierownika w pierwszych dniach to ci podpowie z kim zagadać i będzie miał też na uwadze układanie wspólnych zmian żeby ułatwić dojazdy

Obserwator

Czy w związku z wysoką inflacją i ustawowym wzrostem płacy minimalnej firma odpowiednio i proporcjonalnie urealniła płace pracowników lub ma zamiar to zrobić w najbliższej przyszłości?

Czym w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Chłopie daj spokój z tą firmą. Więcej zarobisz ma kasie niż w osi gdzie praca nie jest lekka

Wiktoria

Skoro tak twierdzisz... A jesteś w stanie przyrównać te stawi tak dla jasności?

szlachta nie pracuje

Hehe dobre - na kasie lekka praca, brawo Ty! chyba nie pracowałeś nigdy na kasie.

Wiktoria
@szlachta nie pracuje

No ale jak masz porównać pracę na kasie a tutaj to która ostateczne zdawałaby się cięższa? Jest to jakoś porównywalne?

xxxxxx

Mogę polecić pracę w dziale skupu , sporo pracy ale też sporo satysfakcji, wszystko poukładane.

Maria
@xxxxxx

Możesz jeszcze dodać, jakie zarobki ma przedstawiciel do spraw skupu? Wg. ogłoszenia uzależniają je od doświadczenia, więc zastanawiam się, czy przy niewielkim, ale za to przy dobrych kontaktach z rolnikami jest szansa na pensję pozwalająca żyć w kryzysie.

@Maria

Doświadczenie to oczywiście dodatkowy atut - liczą się dla nas przede wszystkim umiejętności i chęć do pracy. Premie regulaminowe jakie zostały przewidziane dla Przedstawicieli skupu, opierają się głównie na pozyskanych ilościach, zatem im lepsze zaangażowanie, tym lepsza pensja z którą można żyć w kryzysie. Więcej informacji w tym zakresie można uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Przedstawiciel ds. skupu (ch.rekrutacja@osieurope.com lub tel. 65 543 01 46).

Żaba

odpuśc sobie ta firme - kierownicy mysla ze są bogami i ciagly monitoring + podlsuch - a najlepsze to skrzynki skarg zamontowane pod kamerami efekt zero skarg. Ostatni audyt zalecenie przenieść skrzynki. Chora firma.

Osi- omijajcie z daleka - rotacja straszana a powody- mobing , dyskryminacja na porządku dziennym a wszystko zamiatane pod dywan premie uznaniowo czyli po znajomości- podwyżki przy 15% inflacji 100 zł brutto. Śmiech . Brak szacunku dla pracowników. Kto mądrzejszy to ucieka . NIE POLECAM

@Piotr

Dziękujemy za komentarz. Rotacja to zjawisko powszechne na obecnym rynku pracy, powstaje między innymi dzięki takim opiniom jakie Pan postanowił "wylać" na prawdopodobnie naszą firmę (wnioskując po przybliżonej nazwie - Pan na pewno u nas pracował?). Osoby które często zmieniają firmę, z reguły cały czas poszukują swojego miejsca i mają wpływ na wielkość rotacji, ale i te osoby mają szansę spróbować pracy u nas, przy jednoczesnej możliwości podniesienia niezbędnych kwalifikacji oraz wyrobienia potrzebnych uprawnień. Posiadamy specyficzną produkcję i rozumiemy jeśli komuś ostatecznie nie odpowiada, cenimy uczciwe i szczere podejście do tematu - osoby które to potrafią zazwyczaj zostają z nami na dłużej, pozostałe grono choć przysparza nam dodatkowej pracy, to jednak swoim często nagłym odejściem ułatwia nam podejmowanie trudnych decyzji o zwolnieniu osób mało efektywnych. Odnosząc się do pańskiego komentarza w zakresie mobbingu czy dyskryminacji- proszę mieć na uwadze że to bardzo poważny zarzut skierowany w stronę naszej firmy. Ten kto u nas pracuje wie, że obowiązują u nas ścisłe procedury wynikające z kilku standardów etycznych w zakresie których jesteśmy często poddawani wielu audytom- po to by każdy pracownik mógł się czuć bezpiecznie i równo traktowany - właśnie dziś zakończyliśmy jeden poważniejszy z tego typu audytów - i tutaj będziemy nieskromni - gdyż po raz kolejny z rzędu zakończyliśmy audyt z najwyższą możliwą oceną. Biorąc pod uwagę powagę oraz zagrożenia dla ofiar zjawisk tj. mobbing czy dyskryminacja, zgodnie z przepisami prawa - osoby które odczuwają lub zauważają w środowisku pracy tego typu zjawiska, powinny zgłosić imienną skargę, ze wskazaniem konkretnych ofiar, przebiegu sytuacji, częstotliwości oraz czasu trwania - co umożliwi podjęcie decyzji o wszczęciu odpowiedniego postępowania przez zewnętrzne organy ścigania. Jak dotąd nie otrzymaliśmy skargi, tak samo jak nie zgłosiła się do nas żadna potencjalna ofiara, a możliwości zgłoszenia jest na prawdę wiele (w tym również zewnętrzne), o czym z resztą doskonale wiedzą nasi pracownicy. Jeżeli rzeczywiście mobbing lub dyskryminacja miały miejsce w naszej firmie prosimy o wykazanie swojej odwagi cywilnej i zgłoszenie zgodnie z procedurami skargi, a nie wypowiadanie się w sieci, co przecież nikomu nie pomaga. Jest nam przykro, że prawdopodobnie to my nie spełniliśmy pańskich oczekiwań, jednocześnie pragniemy dodać że poziom wynagrodzenia jest uzależniony oczywiście od stanowiska, kwalifikacji, uprawnień, doświadczenia jak również i przede wszystkim od jakości świadczonej pracy, a także zaangażowania oraz pozytywnego wpływu na atmosferę w miejscu pracy. Wielu pracowników, którzy są z nami już od ponad 11 lat- każdego dnia chętnie pracuje na wspólny sukces, omijając miejsca które istnieją po to, żeby można było "wylać" nieprawdziwe, nierzetelne opinie. Nasza firma to miejsce pracy -tutaj się uczciwie pracuje, a nie dokucza nawzajem. Stale się rozwijamy żeby zapewnić naszym pracownikom jeszcze lepsze warunki pracy oraz zatrudnienia. Poszukujemy poważnych ludzi chcących pracować, potrafiących szczerze i konstruktywnie zgłaszać ewentualną krytykę - jak również ją przyjmować, chcących mieć udział w rozwijaniu naszej firmy, dostrzegających i doceniających wszelkie inne formy wynagrodzenia, nie tylko te sztywno przyjęte na umowie ale również wiele dodatkowych korzyści, o które starannie dbamy. Pracownicy, którym chce się pracować z równie należytą starannością i uczciwością otrzymują należne im premie. Jeśli poszukujesz pracy -przyjdź i się przekonaj - złóż swoje CV w siedzibie naszej firmy lub wyślij na adres rekrutacja@foodworks.pl, jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń 65 543 01 46 jak zawsze - służymy pomocą.

@OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Ciekawa odpowiedz- szkoda że nie prawdziwa i napisana za pieniądze . Za pieniądze to ja też mogę pisać takie bzdury. Jesteś typowym trollem internetowym. Osi - bagno . Omijanie z daleka.

@Piotr

Panie Piotrze, z całym szacunkiem dla pańskiej osoby jednak to pańskie wypowiedzi bardziej przypominają działania "trolla internetowego". Proszę wykazać się swoją odwagą i wypowiedzieć swoje ewentualne żale bezpośrednio naszej kadrze. Proszę mieć na uwadze że niszczenie wizerunku oraz dobrego imienia pracodawcy podlega pod przepisy Kodeksu Karnego (proszę się zapoznać z art. 212 oraz 216). Dodam również, że Pan wcale nie jest tutaj anonimowy. Proszę o zakończenie swoich wywodów na temat naszej firmy. Dziękuję.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Referent?

Tak, są takie możliwości dla kilku stanowisk - uzależnione jest to niestety od specyfiki stanowiska oraz obowiązków.Trzeba się liczyć z pracą stacjonarną podczas okresu adaptacji na każdym stanowisku. Stale się zmieniamy i dopasowujemy do potrzeb konkretnych sytuacji naszych pracowników. Zachęcamy do złożenia CV w celu uzyskania szerszych informacji na adres rekrutacja@foodworks.pl

Czy poziom wynagrodzeń w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 2 marca.

Jakub

Jeśli chodzi o podwyżki na nowy rok to albo pracownicy nie dostali ich wcale albo dostali po 100zł brutto. Sama płaca bliska minimalnej krajowej + premia kwartalna w wysokości kilkuset złotych. Za wypracowane nadgodziny urlop więc nawet jak ktoś chce to dużo więcej nie zarobi. Doswiadczenie i wiedza nie przekladaja sie na wyzsze pieniadze. Duza rotacja pracownikow 3 przyjdzie 5 się zwolni dzieki czemu pracy jest coraz wiecej. Jedyny plus to chyba atmosfera w pracy chociaz to pewnie zalezy od dzialu jacy ludzie pracuja. Ogólnie bardzo słabo szczegolnie w dzisiejszych czasach polecam dojechać kawałek dalej do Leszna i tam pracować za wyższe pieniądze

Iza
@Jakub

Czy każdy dostaje tę premię kwartalną? I za co ona tak naprawdę jest?

@Iza

Nasza premia kwartalna obejmuje działy produkcyjne i przysługuje za spełnienie warunków ściśle określonych w obowiązującym regulaminie. Zachęcamy do udziału w rekrutacji - by uzyskać więcej informacji wystarczy złożyć CV na adres rekrutacja@foodworks.pl

@Jakub

Cieszymy się, że dostrzega Pan przyjazną atmosferę na którą zawsze wpływ mają ludzie z jakimi przychodzi nam pracować. Wspieramy panującą atmosferę i dbamy by umilać czas pracy tak często jak to możliwe, stąd niejednokrotnie organizujemy dodatkowe akcje oraz słodkie niespodzianki dla naszych pracowników. Mamy również głęboką nadzieję, ze w tym roku epidemia już nie przeszkodzi w organizacji wyjść integracyjnych dla naszych działów oraz uda się organizacja imprezy firmowej, tak jak było co roku przed epidemią. Rotacja pracowników to niestety przypadłość całego rynku pracy, nie jest zjawiskiem występującym jedynie u nas - również w leszczyńskich firmach, może pojawić się więcej pracy spowodowanej rotacją. Z doświadczenia wiemy, że opinie na tym i podobnych portalach dodają osoby, którym ciężko dogodzić, nie biorące pod uwagę że na wysokość zarobków w obecnych realiach rynkowych mają wpływ już nie tylko doświadczenie i wiedza, lecz przede wszystkim zaangażowanie i chęć do dalszego samorozwoju. Poziom zarobków uzależniony jest również od samego stanowiska, trudności i ilości obowiązków - jesteśmy specyficzną branżą i nie koniecznie wiedza oraz doświadczenie kandydatów do pracy są ukierunkowane na naszą branżę. Staramy się jednak, żeby jednakowy start mieli wszyscy dając możliwość by w miarę umiejętności i zaangażowania pracowników poziom ich wynagrodzeń był na odpowiednim poziomie.

Witam.prwcuje na uboju i rozbiorze wolowym więcej umiem na uboju(,ciężkie roboty typu tylne nogi prucie itd),ile mogę zarobić???

@Kandydat

Prosimy o kontakt pod nr 782 191 870/669 328 517

Zostaw merytoryczną opinię o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. - Chróścina

• Jak się pracuje w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.