Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

dmoek

dokładnie, nie jest lekko, to nie jest zajęcie dla domatorów

Assj

Witam odradzam pracy w morlinach przez pare miesiacy mialam 1230 zl. Ciezka praca, brygacisci nie mili wyzywaja czepiaja sie o wszystko. A malo tego na wedlinach byla ples to wsadzali pod kran obmyli i szlo na sklepy. Zero szacunku

arturstd

agryf vel animex? zwykli (usunięte przez administratora) do tej pory walczę o wypłatę za kwiecień zeszłego roku i też za tamte wczasy pod gruszą... księgowa nie zna Kodeksu Pracy, więc można się zdziwić przy wypłacie... zwykli (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze... właściciele-chińczycy myślą chyba że są u siebie... współczuję tym co chcą iść tam do pracy,,, lepie chyba siedzieć w domu nawet bez kuroniówki nawet... mniejsze obciążenie psychiczne i stres przez niemożność znalezienia pracy niż praca w tym gułagu... Pozdrawiam. P.S. Małe litery na początku zdań nie są przypadkowe. Taki mam do tej firmy szacunek po prostu że nie chce mi się dwóch palców używać;)

nike

nie wiem jakim cudem osoby po szkole specjalnej szkola nr 7 mogą być operatorami

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

ME

CZYTAJĄC SŁOWA,IŻ PRACA przedstawiciela handlowego NIE JEST PRACĄ CIĘŻKĄ,ZASTANAWIAM SIĘ CZY MASZ POJĘCIE NA CZYM ONA POLEGA.CZY MÓWIMY O PH TZW. OBJEŻDZACZU,CZY ZAANGAŻOWANYM DO KTÓREGO OBOWIĄZKÓW NALEŻY M.IN AKTYWNA SPRZEDAŻ,MERCHANDAISING- INNE FIRMY MAJĄ SWOICH LUDZI DO WYKŁADANIA TOWARU,WYKONYWANIE EKSPOZYCJI STAŁYCH I DODATKOWYCH- TOWAR W SKLEPACH LICZONY W TONACH,WYKŁADA GO PH,WSPÓŁPRACA Z DYREKTORAMI,MANAGERAMI,KIEROWNIKAMI I PRACOWNIKAMI HAL- TRZEBA MIEĆ NADLUDZKĄ CIERPLIWOŚĆ I PODEJŚCIE DO LUDZI,DBAŁOŚĆ O DOSTĘPNOŚĆ ASORTYMENTU WE WSZYSTKICH HALACH NA POWIERZONYM TERENIE,JAKOŚĆ,DYSTRYBUCJA,MONITOROWANIE SPRZEDAŻY RDR,CO ZAJMUJE PRZY JEDNEJ HALI OK.3-4 GODZ,OCZYWIŚCIE PO PRACY,WYPISYWANIE PRÓB,TABELKI ITP,RÓWNIEŻ PO PRACY - I TO NIE JEST TRAKTOWANE JAKO NADGODZINY,ZAKŁADANIE CEN PROMOCYJNYCH DLA SWOICH HAL ... I TO JEST KROPLA W MORZU. KTO BYŁ-JEST,WIE JAKI TO CIĘŻKI KAWAŁEK CHLEBA,TYLKO LAIK TWIERDZI,ŻE TO LEKKA PRACA. WIĘC PROSZĘ O SZACUNEK I NIE WYPOWIADANIE SIĘ OSÓB NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O TYM STANOWISKU W TAK DUŻEJ KORPORACJI,JAKĄ JEST ANIMEX.

ukrainka

Strasznie ciężko i najgorsze że nieuczciwie rozliczone na koniec dobrze ze warunki mieszkaniowe byly bardzo dobre na ostrodzkiej i dobrzy ludzie tam

jadwiga kubaczynska

chciałam sie zapytac czy som przyjencja do agryfu jako pakowacz miesa pracowałam c ztery miesionce pracowalam na norzu pisalam pare razy zadnej odpowiedzi prosze oszybkom odp dziekuje

Majka

Hej sa dwie firmy zewnetrzne wiec mozesz przez nia sie przyjac lepiej placs niz agryf

Luke

Witam, obecnie trwa rekrutacja do audytu. Czy możesz cos więcej napisać o swoich doświadczeniach ?

pinezka

ja pisałam kilka razy do agryfu i mnie nie przyjęli nie lubia ludzi wykształconych zależy mi na stabilnej pracy

pinezka

Polo

Daj że na luz z tym syfem,człowieku, , lepiej zrobisz jak pójdziesz wszędzie tylko nie tu - powaga

Nic dodać, nic ująć.

KrólAlbanii

Obserwuje, i tak obserwuje... was dyrektorzy, kierownicy nisko w "plebsie" urodzeni, słoma z butów wystająca, co za elitę, i panów się macie... i was haccpy, technolodzy, pseudointelektualiści... co niskobudżetowy żal, i gorycz się przez was przelewa... i was majstrowie, brygadziści, z plebsu wyciągnięci, bez wykształcenia, z wysławianiem problemami, o zarządzaniu zasobem ludzkim nie mający pojęcia... i was robotnicy w "second-handach" z kredytami do końca życia... obserwuje was, i z zachwytu nie mogę wyjść, że w dobie komputerów, internetu takie rzeczy mają miejsce. Praca, jak praca w naszym polskim padole, umysłowi muszą ścierpieć prymitywów z góry, a fizyczni, jak fizyczni praca ciężka za małą płace, czyli polskie standardy zostają spełnione, Agryf tutaj się nie wyróżnia, taka tam szara rzeczywistość. Ludzie, jak ludzie, różni, niestety ostatnimi czasy przewaga wśród konfidentów, ciepłych kluch, patologii, kumoterstwo wszechobecne... Ludzie, którzy są w porządku, albo szukają jak szybko się ulotnić, albo są traktowani na podwójnych standardach, tak aby im się odechciało pracować... Cóż Agryf u schyłku lat 80tych był jeszcze jakąś marką, dziś to sadzawka dla patologii, takie skutki reform lat 90tych, miał przyjść kapitalizm, nie przyszedł, miało być pięknie, nie będzie. Jesteś osobą wykształconą, lub masz fach w ręku, omijaj to miejsce szerokim łukiem. Rzekłem.

Aleks

Czesc!chcialbym tam dostac sie do pracy. czy oni zatrudniaja obcokrajowcow? jezeli ktos ma jakies sensowne znajomosci-dajcie prosze znac!dzieki! moj tel(usunięte przez administratora)

Witam!Ja pracowałam w tej firmie.Ogólnie co mogę powiedzieć to że liczy się tępo pracy.Trzeba się liczyć że są straszne baby w tym zakładzie,wydrapały by oczy abyś tylko nie przetrwał.One muszą tam pracować bo są z jakiś wiosek gdzie jest straszne bezrobocie i boją się że przyszedł ktoś lepszy.Co do kultury to tragiczna...istne bydło i :zadupie",a dziwię się bo tak duża firma i żeby nie poskromić tych chamów Masakra jakaś.Co do zarobków to nie specjanie polecam,mała bardzo stawka za taką pracę.A i bym zapomniała mówią że soboty wolne a nie prawda dają jakieś śmieszne okienka i każą je odrabiać w weekend.Żenada!!! Tam przyjmują bez wykształcenia może dlatego taka kultura tam panuje.Jednak gdyby podwyższyli standard wymagań przy rekrutacji nawet na te niższe stanowiska nie było by tego wszystkiego,mogli by się wziąć za te stare pracownice co myślą że wszystko im wolno.dziękuję za uwage;)

shelion
@12345

witam popieram pani opinie ja pracuje tam pare tyg i juz mnie wkur,,, taka su...powiedzialam jej co mysle i nie zaluje z takimi trzeba krótko bo zjedza żywcem , pozdro

ph

Ile mozna zarobic jako ph ?

Kokosowa

teraz w Szczecinie szukają ludzi na pakownie, i jest duzo miejsc! Ja pracuje, moja siostra tez sie dostała. Nie narzekam, wszystko wytlumaczyli, na poczatku szkolenia, wyplata na czas, premie tez są. Jak szukacie pracy na dłuzej, warto...

ona pakowczka

Dobra powiedzcie mi jak wyglada praca jako pakowacz? wyslalam cv i zostalam zaproszona na rozmowe, ale widzac opienie tu i ówdzie zaczynam sie zastanawiac.jak wygladaja zarobi i ogolnie praca? bardzo ciezka bo niestety od dzwigania musze sie trzymac z daleka.dzieki za odpowiedzi

2015!!!

Popieram Bożenę oczywiście ten co mu się nie chce pracować to wszędzie będzie narzekał.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.