Opinie o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. w Iława

Lech

Zaczął się spór zbiorowy ze związkami, niestety zarząd skąpi na podwyżki jak liczysz na coś więcej niż najniższa krajowa to szukaj innej pracy.

Volko

To było piękne zagranie, podwyżki marne dla robili a kierownictwo po 1200 do góry.

N Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Dlaczego zakład nie inwestuje w rozwój pracowników, dlaczego tak mało płaci pracownikom liniowym??? Zapytajcie swoich przełożonych ile dostali w marcu w ramach realizacji celów za 2023 rok. Kierownik 40 000 PLN Dyrektor produkcji 120 000 PLN Dyrektor zarządzający ponad 150 000 PLN. Wiedzieliście????

Lech

Iza 30 01 2024 Nowy wpis
@Lech

Trzymamy kciuki za związki po tylu latach żeby wywalczyły dla pracowników godną płacę

Pracownik Nowy wpis
@Lech

Podwyżki były, niektórzy (na mniej wykwalifikowanych stanowiskach) faktycznie podwyżka do najniższej krajowej, dodatkowo każdy pracownik ma premie miesięczne. Cięższa i bardziej wymagająca praca daje wyższą premię. Problem nie jest w tym że pracodawca nie chce płacić, problem jest że ludzie nie chcą się uczyć wykonywać niejednokrotnie lżejszej lecz wymagającej myślenia, dokładności pracy. Wielu jest pracowników którzy, potrafili wykorzystać daną im szansę żeby zarobić więcej i przez to są szykanowani, obgadywani. Pewna grupa osób nie ustaje w staraniach żeby skłócać załogę i nie są to brygadziści. (usunięte przez administratora)

Volko Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Krzysztof

Tak to jest w drobiarskich. Jeżeli masz swoje zdanie i jesteś inteligentny to zniszczą, zwolnią, długo nie popracujesz. Dlatego pracują tu sami ograniczeni, przykład: zarządzający zrobił pod siebie bo ktoś robił zdjęcia przed zakładem, jeszcze wszystko opisują media. Koleś ma pełne majki bo kamerka na ulicy???? a taki bohater jak siedzi daleko od ludzi z produkcji i rozlicza z byle czego.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
Iława
ATN Service ApS
Mariusz

Atmosfera fatalna, głównie przez osoby funkcyjne na działach (mistrzowie, kierownicy). Góra wszystko kryje i nie da zrobić swoim krzywdy więc nic nie zrobisz jeżeli chcą cię uwalić. Uważaj na przekręty, obwinią jak będą mogli.

Czy urlop w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. jest płatny 100%?

Mateusz

Mam kilka pytań proszę o szczerą odpowiedź .Jaka atmosfera panuje na produkcji ? I czy warto tam składać CV ?

Magda

Wstyd się przyznać że się tam pracuje.

Sylwia

Ten zakład zniszczy wam życie, omijajcie szerokim łukiem.

Ola

Ten zakład to (usunięte przez administratora) Na halach tylko poniżenie. Można pracować ciężko ale jak atmosfera jest taka jak na indyku to współczuję wszystkim szeregowym pracownikom. Kto wybrał tych ludzi do nadzorowania? Czy ktoś na najwyższym piętrze widzi co się dzieje? Bo ci poniżej to nie mają o niczym pojęcia.

Zmarnowany czas
@Ola

Wszystkiemu winne panie z kadr a głównie kierowniczka, wszystko kryje na zasadzie "co się stało na produkcji to zostaje na produkcji" taka filozofia i stara kadra jest kryta.

Dalej pani tam pracuje ?

@Anna

Niestety tak.

Wojciech
@Ola

Ale mimo to ludzie tu pracują? Jakiś powód musi być, może chodzi o warunki finansowe? Widziałem właśnie ogłoszenie na drobiarza-wykrawacza, pisano tam o premii kwartalnej - 300 zł brutto + 1200 zł brutto premii rocznej. Kto da znać, jaka jest podstawa i jakie pytania mogą paść podczas rekrutacji?

@Wojciech

Ogłoszenie z firmy zewnętrznej? Ja też widziałam...

@Ola

praca przez zewnętrzną firmę chyba jest mniej opłacalna? wiadomo ile gorzej finansowo można na tym wyjść? tu pisali w wątku o paniach z kadr a wiecie ile tam mają stanowisk do obsadzenia i jakie ostatecznie stawki przysługują?

Jak wygląda obecnie atmosfera pracy w tej firmie ?

MDOM

Niech się nie da nikt (usunięte przez administratora)w kadrach. Na produkcji jest (usunięte przez administratora) wyzysk, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)ludzi i to wszystko głównie na rozbiorze, tam są najgorsze gady.

Magda
@MDOM

Racja. W kadrach opowiadają z uśmiechem o pracy na produkcji a później widzisz co się tam dzieje. Krzyki, nagany, zaczepianie przez napalonych przełożonych. Odraza.

Mil...
@Magda

Was trzeba leczyć! Co za bzdury !

@MDOM

Pracuję tam 10 lat i nie zauważyłem, żeby pracowały ze mną gady. A kim ty jesteś? Ukrywasz się i obrażasz innych. Kto tak robi?

Natalia

No po takim stażu nie zauważyć to faktycznie silny argument. To pewnie warunki pracy także inaczej postrzegasz. Napiszesz jak?

Ulala

Tragedia. Gorszej firmy nie znalam. Straszna atmosfera w pracy szczególnie na produkcji . Same fałszywe twarze

Wiolka
@Ulala

A czego się spodziewasz? Wakacji?

Ulalal
@Wiolka

Szacunku do siebie to po pierwsze a po drugie traktowania każdego tak samo a nie wyróżnienia jakieś

Znajomy
@Ulalal

No to źle trafiłaś, tu tylko kolesiostwo działa i najgorsze że od samej góry, poszukaj lepszej pracy a myślę że każda inna jest zdecydowanie lepsza.

Franciszek
@Znajomy

Dużo czasu tu spędziłeś? Zawsze tak było, czy coś się zaczęło psuć dopiero od niedawna?

Natalia

A jak długo? Nowych gnają czy staż niezależny?

Konsument

Poszukuje obecnych i byłych pracowników Animexui oraz informacji co tam się dzieje. Gwarantuje anonimowość. Nie można dalej pozwalać na taki cyrk. Proszę o kontakt 792434657

Jan

Jaka atmosfera panuje na produkcji ? Czy są nadgodziny ?

@Jan

No ciekawe, może ktoś odpowie. A wiesz kogo teraz poszukują tak w ogóle do pracy?

Jan
@Ewa

Pracowników produkcji oferty są w internecie

@Jan

I co, wiecie już może jak aktualnie tam sytuacja wygląda?

Julia

Może warto pogadać w cztery oczy o takich sprawach a nie tutaj na forum?

Gator

Magda (usunięte przez administratora) nadal tam pracuje, wielce pani dyrektor? i ten zakłamany pies Paczkowski bez prawa odezwać się w domu?

Aleksandra
@Gator

A czemu tak obrażasz? Przecież można to inaczej napisać... Czemu tak uważasz??

@Gator

Pani Magda jak Pan Paczkowski wspaniali pełni profesjonalizmu ludzie. Każdemu życzę takich przełożonych.

Tomasz

To sarkazm czy naprawdę jesteś zadowolony? Powiesz jak teraz można zarobić na produkcji, bo chciałbym wysłać CV i zależy mi na dobrej atmosferze ale też i zarobkach.

@Tomasz

To nie sarkazm. Co do atmosfery to tworzą ją ludzie. Zarobki zależą od tego jak będziesz chętny do nauki.

Joanna

Nadal nie za wesołą atmosfera na produkcji? Czy może coś się zmieniło? (pisaliście, że jest rotacja pracowników) Chce wysłać cv na to stanowisko, ale zastanawiam się jak stawka? Adekwatna do pracy? Czytam że na produkcji nie jest łatwo...

JACEK

POLEDWICZKI DR5OBIOWE Z BIEDRONKI WYPRODUKOWANE POWINNY NAZYWAC SIE PANIERKA W POLEDWICZCE BO POLEDWICZKI W PANIERCE JEST ZALEDWIE 15% TRUJA NAS RODACY DLA BIZNESU PORTUGALSKIEGO .BEDAC WŁASCICIELEM BIEDRONKI WYWALILBYM ICH NA ZBITY DODAJCIE SOBIE SAMI

Animex
@JACEK

Animex nie produkuje polędwiczki panierowanej dla Biedronki

Franciszek

A co takiego robi? Podasz jakieś przykłady sytuacji które ci utkwiły w pamięci? :D

Zostaw merytoryczną opinię o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. - Iława

• Jak się pracuje w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Kandydaci do pracy w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.