Opinie o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. w Iława

Jak długo trwa proces awansu w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Rrr

Krótko masz ciocię w biurowcu po szkole jesteś dyrektorem

hop
@Rrr

albo dajesz swoje cztery litery pajacowi i masz awans MG.

C

Oddział przeniesie produkcję gęsi do Suwałk w przyszłym roku.

Tomasz
@C

Skąd masz informację na temat rzekomego przeniesienia produkcji? Czy w związku z planowanym przeniesieniem będą miały miejsce również jakieś zmiany wśród zatrudnionych pracowników? Proszę o informację w tym zakresie.

xxx
@C

Za dużo kasy mają z gęsi więc produkcja pozostaje w Iławie.

C
@xxx

Tak, zapewne zapytają Was o opinię....Was już nie ma. Natamiast ubój indyka ma się zakończyć z końcem 2020 roku.

Txx
@C

Czy to prawda czy plotka

Tomasz
@Txx

Ja też chciałbym dowiedzieć się jak obecnie wygląda sytuacja ze stabilnością zatrudnienia. Pytałem o to wcześniej, ale wypowiedzi osób odwiedzających forum są sprzeczne, co do przenosin działu produkcji. Czy ktoś ma aktualne informacje, bo to ważne wiadomości dla osób myślących nad zatrudnieniem w firmie.

Prac
@Tomasz

Co to za prowokacja, masz nas za ...

Hmmm
@C

Pierdzielicie Hipolicie. Właśnie stało się odwrotnie, Iława przjęła gęsi z Suwałk...

lkp
@Hmmm

No gratuluję kotwicy na (usunięte przez administratora) Pani przeniosła produkcję bez kasy do Iławy. będą podwyżki....,. ilości godzin w pracy bez kasy

Daniel

Jaka atmosfera panuje w firmie ? I czy są płatne nadgodziny ?

Czy pracodawca ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rrr

Taak większą ilością pracy w krótszym czasie

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Zamówiłem podroby... mózg z jajeczkiem... to nie dla mnie tylko frajerów, co za mogą robić za darmochę :)

Kacper

Ile macie stanowisk kierowniczych?

Maciej

@Ho to uważasz że osoby co są na stanowiskach kierowniczych się nie nadają na nie?

Ho
@Maciej

Jaki masz poziom inteligencji? Nie rozumiesz co napisałam?

Kopyt
@Maciej

Chyba uraziłeś jakoegoś kierowniczynę z wysokim mniemaniem. Śmiech.

Ho

Najgorszy pracodawca w Iławie, wyzysk, brak wiedzy kierownictwa, brud, śmierdzące mięso.

Czy w firmie Animex są nadgodziny płatne ?

Pan Tomek

Czy to prawda że Animex w Iławie zatrudnia ludzi na sezon a później zwalnia czy jest możliwa praca na stałe ?

ALBERT
@Pan Tomek

Jest praca sezonowa jak i stała,zalezy od działu

Ktoś

ODNOSZĘ SIE DO MOJEGO KOMENTARZA MAM NA UWADZE OCHRONĘ NA WJEŹDZIE PROSZĘ NAS KIEROWCÓW ZROZUMIEĆ TEŻ JESTEŚMY LUDŹMI

Ktoś

MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ WJECHAĆ NA ZAKLAD ANIMEX IŁAWA ZOSTAŁY WOBEC MNIE SKIEROWANE WULGARNE SŁOWA PRZEZ MŁODĄ KOBIETĘ O CIEMNYCH WŁOSACH I OKULARACH ŻE NIEPOSIADAŁEM KAMIZELKI NA SOBIE MUSZĘ ZAZNACZYĆ BARDZO PYSKATA PANI NIE POWINNA MIEĆ KONTAKTU Z LUDŹMI

Pracownik produkcji

Proszę mi wyjasnic dlaczego w oddziale w Iławie pracownicy nie są objęci ochrona na swoich stanowiskach pracy !!!! Pracujemy bez masek ochronnych w odstępach od siebie mniejszych niż 1 m na stołówce w czasie posiłku siedzimy przy czteroosobowych stolikach aby pobrać posiłek kolejka w której nie ma żadnego odstępu pomiędzy kolegami z załogi . Szatnie przepełnione pracownikami w czasie rozpoczynania i kończenia pracy . Wnioskować można że jesteśmy narażeni na utratę zycia i zdrowia swojego i naszych bliskich . Proszę o interwencję w tej sprawie w trybie natychmiastowym !!!!!

Obywatel
@Pracownik produkcji

Zgłosić do sanepidu !!!!

Ilawian
@Obywatel

Tak właśnie rozprzestrzenia się koronowirus niestety ...

@Pracownik produkcji

Nie wiem o co ci chodzi, ale masz dostepne wszystkie srodki ochrony, ktorych mozesz użyć. Ja nie mam problemu. Dodatkowo mierzą nam temperature, dodatkowo dezynfekuja, na stolowce po jednej osobie siedzimy przy stoliku.tak naprawdę to my sami w grupach sie tloczymy. Dzis widzialem jak dwie panie ktore mialy na produkcji trzymac odległość to lgnęły do sie zeby sobie pogadac. Zamiast cieszyc sie ze mamy jeszcze robote to tylko narzekacie. Ludzie traca prace a nam jest caly czas zle. Moim zdaniem zaklad robi wszystko zeby pracowalo nam sie jak najlepiej. Ludzie doceńcie co macie. Bo moze jutro nas zamkną i wtedy bedziemy płakać. A tak wogole jak jest tak niebezpiecznie i boisz sie o swoje zycie, to zawsze mssz wybór. Zwolnic się.

Kierowca

Brawo! Ja to osobiscie wspolczuje tym, co na wadze pracuja. Siedza w klitce 3x3, nie wiem w ile osob 5, 6? Przemial jak nie powiem gdzie, za glowe sie zlapalem ostatnio. Wszedzie unikac kontaktu.... haha. Ja na "Zachod" nie jezdze, ale inni co sie tam zjezdzaja? Ciul wie. Dziwie sie ze pracownicy cicho siedza. Aha i nie mialem ostatnio czym rak zdezynfekowac.

Driver
@Kierowca

Szkoda mi tych ludzi naprawdę .

Damian

Po akcji wirus, toaleta zamknięta. Tylko toi toi przy wadze. OK. ROZUMIEM ale jak się spytałem gdzie umyję ręce bo chcę zejść w trakcie załadunku to usłyszałem że stołówka zamknięta. I tu ZONK, ja mam co jeść, tyle że jak cywilozowany homo sapiens mam prawo zjeść czystymi rękami. Niestety NIE. Odmowa. Więc lepiej w obecnej sytuacji koronowirusa zesrać się pod płotem, podejrzeć palcem, a potem tym samym palcem odebrać papiery i ewentualnie podzielić się przyjacielem z obsługą magazynu. BRAWO. Dodam tylko że w Ostródzie toaleta działa (jeszcze).

Magic

Czy firma zatrudnia nowych pracowników ?

Paulina
@Magic

Jasne! Firma ANIMEX cały czas prowadzi rekrutację. Możesz ubiegać się o pracę w Dziale sprzedaży i w Zakładach Produkcyjnych, do których przynależą takie działy jak na przykład: dział produkcji, techniczny, jakości, logistyki i personalny. Tu masz wszystkie informacje: http://www.animex.pl/kariera/rekrutacja-2/kogo-szukamy/ To praca w jakim charakterze Cię tam interesuje?

Magic
@Paulina

Dział produkcji , Pakownia . chodzi mi tylko o Iławe

Hej, czy w firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. płacą za nadgodziny?

Alex

tak

Jaka umowa obowiązuje w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. podczas okresu próbnego?

Lambi

Umowa o pracę np w Korytach pierwsza na pół roku

Alex

3 miesiace

Tedy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi, może rekrutują teraz?

SZEF

Nie polecam miejsca pracy. Pani Sekretarka zajmuje się tylko płotkami o wszystkich ludziach w zakładzie, co zajmuje jej 8 godzin dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. - Iława

• Jak się pracuje w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Kandydaci do pracy w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.