Animex S.A.

Gródków

Opinie o Animex S.A.

szach

O rany, skoro dają tutaj umowy o pracę, to wcale się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Taka stabilność pracy jest dość istotna, bo wiąże się to z niezłymi socjalami.

lipa

Nie wazne jakie masz doswiadczenie,wazne ze dobrze wygladasz! Zwalniaja najbardziej doswiadczonych ludzi(usunięte przez administratora)

ten

Teraz dopiero jest banda. Jak będziesz należeć do bandy to ok, w przeciwnym razie wyciskanie soków i tak będziesz zerem.

pecet

Co to za firma???Czy opłaca się tam startować???

olo

\"Stefan\" minęło już trochę czasu od Twojego zachwalania, tyle się zmieniło w firmie, a Ty nic nie chwalisz się na forum jak to dobrze w Animex. A może już przekonałeś się jak ta firma działa?

Zostaw opinię o Animex S.A. - Gródków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animex S.A.