Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

BM

Szukają Brygadzisty Magazynu? Ktoś, coś podpowie? Warto? Jaka płaca, atmosfera, przełożeni?

@BM

nie warto.

Kacper

Proszę o informacje na temat pracy w logistyce. Chodzi o staż. Jak to wygląda w praktyce?

Polska walcząca

Dziękujemy za tą przysługę Sur opole

Kacper

Witam.. Chciałbym się dowiedzieć o warunkach pracy w działach: jakość, technologia lub NPD. Jakie są zarobki, czas pracy, na ile są umowy i jak wygląda proces rekrutacji. Przede wszystkim czy w ogóle potrzebują do tych działów. Z góry dzieki

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jolo

Ja pracuje na rozbiorze i bajlando ludzie spoko tempo jak tempo trzeba się przyzwyczaić . Narzekać nie mogę ale czasem lapki bolą tzn ze żyje . na firmę nie chce ale mógłbym po narzekać ale po co ... Idziesz do roboty odwalisz swoje i z czapki nie martwisz się ze będzie deszcz albo zimno i ty w domu bo nie ma warunków do roboty. Swinie szły Ida i iść będą chodliwy temat a robota będzie bo ktoś to zrobić musi .

Obywatel
@Jolo

Hahaha łapki bolą ale wiem że żyje hahaha ważne że jest robota na głowę nie kapie nie kurzy się skąd ja znam te teksty hahaha

Dominika

@Mokra, dlaczego masz taką opinię o pracy w magazynie? Czy mogłabyś przybliżysz szczegóły zatrudnienia i kwalifikacje jakie należy posiadać, żeby tam pracować? Czy pracodawca prócz wynagrodzenia dodaje benefity w postaci premii, szkoleń zawodowych lub pakietu socjalnego? Czekam na Twoją opinię.

Elka
@Dominika

Mam pytanko czy warto tam pracować? bo się chce tam wybrać..tylko teraz nie wiem czy warto! jak tam płacą chociaż względnie?

$

Był ktoś z was wczoraj 11.07.2018 na griilu w animexie????

Mokra

Ja tam nie polecam Magazynów!

Dominika

@Zenek, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Będziesz aplikował na stanowisko brygadzisty lub mistrza produkcji? Jak już wcześniej pisałam może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby napisać o warunkach pracy w firmie i odpowiedzieć na pytania @Zenka? Jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby ubiegać się o te stanowiska? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii. Ważne informacje w nich zawarte pomogą podjąć decyzję o zatrudnieniu osobom poszukującym pracy.

Dominika

@Remik, interesuje Cię praca w tej firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz na forum czy zostałeś zatrudniony, jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwał. Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby odpowiedzieć na pytania @Remika dotyczące umowy i atmosfery w pracy? Wasze opinie będą pomocne dla innych osób poszukujących pracy.

Zenek
@Dominika

jak zarobki na stanowisku mistrz produkcji albo brygadzista

Remik

Jaką umowę daje firma na początek? Jaką macie atmosferę?

praca.kutno

Jeżeli jest ktoś zainteresowany spokojną pracą w call center sprzedażowym w Kutnie na umowie (nie działalność), średnia zarobków ok 2,200 netto (podstawa + premia), to zapraszam do kontaktu pisząc na praca.kutno@interia.pl Nie jest to praca marzeń, ani zapewniająca ogromne kokosy ale na pewno dla tych co mają dosyć wykorzystywania, szczególnie na działalności nie dająca pewności zarobków. Może komuś w ten sposób pomogę jeśli nie został gdzie indziej doceniony .

Olga

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Sanepid

Czemu oni ukrywają że ludzie są chorzy na gruźlicę

Czarek

Zamiast tak ciągle narzekać może czas zauważyć, że to jest dobra firma, może nie idealna ale takich nie ma!!!

Dominika

@anonymous, na tym forum powinieneś wypowiadać wyłącznie na temat swojej pracy w Animex. Uwagi dotyczące osób zatrudnionych w tej firmie nie mają z tematem i celem tego wątku nic wspólnego. Proszę Cię zatem o przedstawienie swojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tym pracodawcą.

żebrak

??????????????

Mirka a moze ciebie powinni sprawdzic na bramie bo na pikniu zachowujecie sie jak z lancucha zerwane a do wodopoju to ze szklanami wsyd stare a glupie dzial personalny o Ostroda Animex

Mirka przebierz sie i chociaz jeden dzien popracuj przy tasmie a nie ryja wykrzywiasz przy tym biurku pijac kawe tyczy sie personalnej z Ostrody wysoka jak brzoza a glupia jak koza

Ludzi normalnych to nie biora do pracy ale takich co na bramie zlapia na kacu to maja szanse powrotu (usunięte przez administratora) kadrowa Urbanowicz Miroslawa szok

Dominika

@anonymous, jak poza tym personalnym aspektem, który Ci nie odpowiada, oceniasz Animex S.A. jako pracodawcę w tym momencie? Co możesz powiedzieć o swoich warunkach zatrudnienia? Takiego typu informacje będą ważne z perspektywy osób chcących zacząć pracę w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.