Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

Proszę powiedzieć skąd jest sprowadzana tusze? Do zakładu?

@Marek

częsciowo z niemiec.

ubojowiec
@ja

Teraz to tylko Polska i dobrze :)

Bk
@Marek

Również z Chin, odbiory mięsa z portu szczecinskiego

Pierwsze co to w kolejności zmieńcie tam tutejszego kierownika. Czy firma nie widzi komu powierza stanowiska?

Dominika

@Gosia, rozumiem, że nie w Animex S.A. nie ma większego problemu z otrzymaniem comiesięcznego wynagrodzenia. Co sądzisz o tej firmie jako pracodawcy? W jakim charakterze pracujesz w Animex S.A.? Opowiedziałabyś coś więcej o swoich obowiązkach?

Krzysiek

Witam !!!!! wszystkich "wysoko kształconych" którzy piszą tak: "wchciałam sie zapytac czy som przyjencja do agryfu jako pakowacz miesa pracowałam c ztery miesionce pracowalam na norzu pisalam pare razy zadnej odpowiedzi prosze oszybkom odp dziekuje" oraz tych którzy wspominają PRL (czy się śpi , czy leży, to 3200 się należy ) To se nie vrati (oświeceni wiedzą że to ........ po czesku ) Mam dla wszystkich radę :jeśli chcecie zarabiać duuuużo ! i pracować 42 h w tygodniu to "walcie" do "niemca" i "h... holendra" a tam będziecie pracować w pampersach , bo brak czasu na wyjście do WC, i pomagać sobie amfetaminą by wytrzymać tempo !!!!!! Adresy udostępnię . Pracowałem w Afryfie poprzez firmę "Giewont" (przerwała mi choroba) i nie było żadnego kłopotu z PŁACĄ, PRACĄ i z ludźmi którzy lubią .... miłość po francusku i kobiety, cytat: ".Lizydupy i cycate laski" nie spotkałem !!!!! Krótko: DO ROBOTY, ALBO KRAŚĆ !!!!! nieroby i "wykształceni ! Hihi Pozdrawiam: іноземці, străini, иностранцы i znajomych z Giewonta i Agryfu !!!!!

Gosia
@Krzysiek

Super napisane. Pozdrawiam serdecznie

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

pracowałem tam 3 miesiące, straszna praca, zimno, a płacą grosze, piszą ci mniej godzin

Gosia

Co za bzdury. Chyba mylisz firmy. Nigdy nie było problemu z wypłacaniem należności. A jak już zdążyła się taka sytuacja to wystarczy powiedzieć pieniążki znajdują się na koncie. Tam pracują ludzie i każdy ma się prawo pomylić.

wierny

Nie polecam pracy na produkcji wędlin.Lizydupy i cycate laski maja łatwiej,tutaj rządzą układy.Jedenz z brygadzistow to burak,po gimnazjum.Ludzie fałszywi i dwulicowi,w szklance wody by cie utopili

Work
@wierny

Pakowani Mięsa też układy i przydupasy!

Anka

Gdzieś mam ta firmę i tyle ????

kosmatyDźony

O widać panienka z wyższych sfer ? Co, jak trzeba pracować 8 godzin dziennie to już problem ? Nie ma czasu kiedy pazurków pomalować ? Polecam wziąć się do roboty, bo i tak na nic więcej nie zasługujesz patrząc na twój komentarz :) Pracuję już w tej firmie bardzo długo i z pewnością mogę stwierdzić, że jest to zakład, który w naszym regionie zasługuje na szacunek

Angel
@kosmatyDźony

Pracuje w innej firmie i tam mnie docenili. Wypraszam sobie!

Za prawdę

Zatrudniają Ukraińców o poglądach banderowskich, a Ci nawet na facebooku, nie kryją się ze swoimi banderowskimi sympatiami, przestaję kupować ich produkty

@Za prawdę

Ukraincy (w większości) uważają, że im należy się wszystko tylko nie wdajna praca

@Za prawdę

Prymitywnie kierować się opiniami oraz hasłami z telewizji i prasy . Wprowadziłeś się w błąd niestety

Dominika

@Vito Corleone, premia zazwyczaj przyznawana jest przez pracodawcę wtedy gdy pracownik osiągnie wyniki, które uprawniają go do otrzymania premii. Tak jak napisałeś, wiąże się to z większym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Czy mimo wszystko w Animex S.A. do pensji podstawowej naliczany jest jakiś dodatek?

Marekooo

Uwaga jadą po premiach bez przyczyny ja się zwalniam. Nie polecam tej firmy

Vito Corleone
@Marekooo

Na premię trzeba sobie zasłużyć. Premia to jest wynagrodzenie za staranie się, a nie kwota która jest doliczana do każdej wypłaty.

Mariolka

Nie dziwne, ze Ukrainą tam robi, bo Polak Polakowi wilkiem nie uczynne stare baby z magazynów tylko kapować potrafią, mowa tu o starych Morliniarach! Uważajcie na nie i nie polecam pracy wygryzły by każdego, to przez nie nie na ludzi! Ja tam już nie pracuje i się cieszę bardzo ????

Marooooo

Każą zostawać nadgodziny a nie płaca bo zapomnieli bo yo bo tamto a jak się z robota nie wyrobisz to zostajesz! Tacy właśnie są kierownicy sorry majstrowie! Nie polecam tej firmy po prostu śmieciem jest człowiek!! Jestem zniesmaczony

Staż

Ktoś był na stażu jak wygląda taki? Ktoś zna stażystów z morlin?

Mark

Nie polecam tam można dostac depresie powaga pracowałem. 4 lata i sie zwolnilem i poszlem na zasilek pracowale za granicą ale jak tam jest to nawet zagranica to nic takiego powodzenia.

Świnoujście

Spróbujcie w HKScan w Świnoujściu. Płacą w porządku 2500 na rękę plus nadgodziny. Praca jak na produkcji przy pakowaniu boczku. Da się żyć.

Select

Witam Państwa , nasza firma jest liderem w rekrutacji wykwalifikowanych rzeźników/wykrawaczy oraz pracowników uboju do przemysłu mięsnego na terenie Niemiec i Holandii ,Szwecji. Poszukujemy pracowników wykwalifikowanych do pacy w sektorze mięsnym. Oferujemy: -pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności administracyjnych -zatrudnienie zgodne z Holenderskim prawem pracy CAO Vlees -zakwaterowanie i dojazd do pracy na terenie NL -36/40h tygodniowo (możliwość nadgodzin) -atrakcyjne wynagrodzenie 1600/2000 euro dla specjalistów. -prace w rożnych fabrykach na terenie Holandii o ugruntowanej pozycji. Oczekujemy: - doświadczenie w pracy w jako rzeźnik/wykrawacz..min 1 rok - gotowość do pracy za granica na dłuższy okres czasu - mile widziane osoby posługujące się j.obcym Ang/Niem/NL Proszę o kontakt osoby odpowiedzialne z doświadczeniem zawodowym, również w cv proszę o opis doświadczenia. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres info@selectwerving.nl lub tel 0048731124382

majster

A jak tam wasz kierownik produkcji Tomuś Sz. ?? Nadal nagrywa rozmowy czy już mu przeszło? w Sławie mieliśmy z nim niezły ubaw.uważajcie na niego, szuja jakich mało.

dupa

Jak możesz (usunięte przez administratora) normalnego człowieka który pracował w Unimiesie był Majster normalny dla ludzi a takiego debila dajesz rodzina to największy debil jaki istnieje i ty człowieku się nie liczysz z ludźmi tez jesteś chyba wannie. ...pomyśl czasami jak masz czymś

xxx
@dupa

Agryf to jest dziadostwo nie mówiąc o tych co siedzą w kadrach niestety ludzie w tym kraju to się staczają, gdzie te czasy co kiedyś były .Ludzie walczyli o wolne soboty i żyli popatrzcie na zachodzie jakoś niedziele nie pracują i żyją dziwić się że nas wyśmiewają bo polak głupi i głupi zostanie ten kraj jest chory i ludzie w nim przykre to jest ale prawdziwe rąbią nas w dupę jak mogą.

xxx
@xxx

Na peklowni też jest extra majster że szkoda gadać nie wiem skąd takich biorą

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.