Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

mdm

ty chyba pracujesz w biurze, to nie znasz problemu

Kubuś Puchate

Mądry mądry... żebyś wiedział

aleś mądry

Kubuś Puchate

Ludziska w czym wy macie problem??!!!! Nie podoba wam się to przecież siłą was tam nikt nie trzyma!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
asystent

co ty kolego opowiadasz, nie było nadgdzin? chyba pracujesz na magazynie. nikt ci nie oszukał, bo może nie robiłeś nadgodzin, z wypowiedzi pracowników z wypłacaniem nadgodzin zawsze były jakieś nieporozumienia.

mdm

sZanowny (usunięte przez administratora) dziwuję się panu że pan odpowiada na takie bzdety ależ też chcę panu powiedzieć że ludzie mają prawo tak się wypowiadać nie tylko w samych superlatywach o firmie mdm i to czy się panu to podoba czy nie pozdrawiam

???

pracuję na stanowisku fizycznym w tej firmie w Cieszynie, od prawie 5 lat i nigdy mnie nikt nie oszukał nawet o złotówkę, poza tym niema żadnych nadgodzin, ani sobót czy niedziel (może w biurach?). Ja się cieszę że tu pracuję, narzekają tylko ci którzy nigdzie indziej nie pracowali i nie wiedzą co to są nieuczciwi pracodawcy. Firma dba o pracowników , wypłata na czas, zawsze można się zwolnić nikt na siłę nikogo nie trzyma. Pozdrawiam

Grzegorz Ogonowski

Szanowni Forumowicze, W związku z wypowiedzią mojego anonimowego poprzednika chciałbym zdecydowanie zaprzeczyć twierdzeniom jakoby firma MDM nie naliczała dodatków za nadgodziny lub naliczała je nieprawidłowo, a tym bardziej jakoby praktyki te były nagminne i miały miejsce od wielu lat. Uważam tę wypowiedź za wysoce niesprawiedliwą i szkalującą imię naszej firmy. Bardzo proszę mojego przedmówcę (o ile rzeczywiście jest pracownikiem firmy) o wyjaśnienie sprawy z Działem Kadr, a w przypadku dalszych wątpliwości o bezpośredni kontakt ze mną. Jeśli w naliczeniu zdarzył się błąd (a mógł się zdarzyć bo wynagrodzenia obliczają ludzie, którzy popełniają od czasu do czasu błędy) z pewnością zostanie on skorygowany. Aby to jednak stwierdzić niezbędna jest rozmowa o konkretnym przypadku. Żałuję, że nie udało się tego zrobić wcześniej i musi się to odbywać za pośrednictwem tego forum. Mam również prośbę do mojego przedmówcy o sprostowanie swojej wypowiedzi na forum po wyjaśnieniu sprawy. Uważam, że wymaga tego zwykła ludzka przyzwoitość. Serdecznie pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, (usunięte przez administratora)

doradca

praca nie jest zła, miła atmosfera na produkcji, zarobki przyzwoite, ale ceny idą z dnia na dzień do góry a my stoimy w miejscu, przydałyby się podwyżki. P.S. jedna uwaga ,(usunięte przez administratora) ostatnio w sierpniu było kilka sobót, niedziel, za które nie otrzymaliśmy wynagrodzenia. w najbliższym czasie, jeśli nie zostaną wypłacone wyrównania, sprawa zostanie oddana do Sądu Pracy w Cieszynie.

kapa

nie jest żle jeszcze jakby współpraca była dobra na lini cieszyn wojciechów to by było dobrze zarobki mamy dobre tylko operatorzy maszyn nie mają dodatku specjalisty a u was są czy to jest sprawiedliwe proszęo odpowiedz

mdm

zgadzam się więcej pracy fizycznej dla tych z biura i obcięcia stawek a będzie wszystko w porządku kapa

Gallus Anonimus

Jak nie pasuje to wystarczy przecież zmienić pracę!!! Bo narzekać każdy umie ale w kierunku zmian nikt nic nie robi...no prawie nikt.... Pozdrowienia

tom

niema szkolen tydzien na opanowanie maszyny i haratac

Mam pytanie do osób które pracują w MDM - czy szybko idzie załapać prace na maszynach czy to też jest kwestia czasu?? Czy są jakiejś szkolenia jak zatrudniają do pracy na produkcji??

Przyjęcia są. W Wojciechowie koło Olesna mają przyjmować niedługo więc papiery można składać i się starać.

:-)

wieśek - 2010-04-22 16:46:07 a czy są jakieś pszyjencia do firmy Są! Umiesz się chociaż poprawnie podpisać?

wieśek

a czy są jakieś pszyjencia do firmy

Panie(usunięte przez administratora)kilka już mam anonim tylko pozornie jest anonimem, pozdrawiam

Grzegorz Ogonowski

Szanowni Forumowicze, W odróżnieniu od wszystkich moich przedmówców nie skorzystam z przywileju przysługującego na forum i podpiszę się pod niniejszym postem imieniem i nazwiskiem. Uważnie zapoznałem się z wszystkimi wypowiedziami na forum. Jak to zwykle bywa z jednymi (niekoniecznie pozytywnymi) się zgadzam, z innymi nie sposób mi się zgodzić. Ponieważ rozkład opinii jest podobny jak na każdym anonimowym forum, gdzie opinie krytyczne, obraźliwe a czasem wręcz wulgarne stanowią nawet 90% ogółu wypowiedzi chciałbym odnieść się do kilku poruszonych kwestii. Po pierwsze, wszystkim krytykom chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że firma MDM jest organizmem młodym i bardzo szybko rozwijającym się (w latach 2000-2008 notowaliśmy kilkadziesiąt procent wzrostu w każdym roku). Wymusza to ciągłe zmiany struktury i jej dostosowywanie do coraz większej skali działalności oraz praktycznie permanentną rekrutację na wiele stanowisk. Stąd zapewne pochodzi krytyka części forumowiczów, dla których częste rekrutacje, korekty struktury, powoływanie nowych działów itp. może być odbierane jako coś chaotycznego. Zapewniam, że potrafię zrozumieć takie podejście i przywiązanie do stabilnego otoczenia jednak ani ja ani inne osoby decydujące o przyszłości firmy nie zatrzymają z tego powodu jej dynamicznego rozwoju. Nie można zapominać przy tym, że oprócz tego, że firma MDM bardzo dynamicznie się rozwija, działa ona na niezwykle konkurencyjnym rynku, który również ma swoje wymagania. Proszę mi wybaczyć ale nie zamierzam komentować w żaden sposób poruszanych na forum decyzji dot. indywidualnych osób. Jako osoba znająca "od podszewki" genezę i tryb podejmowania decyzji kadrowych mogę powiedzieć tylko, że to o czym napisano tutaj wynika prawdopodobnie z braku wiedzy nt. kulis niektórych decyzji, które z oczywistych powodów są sprawami na linii pracownik-pracodawca i nie są przeznaczone do dyskutowania na ogólnodostępnym forum. W związku z tym mogę milcząc odbierać tylko kolejne "razy" w tych sprawach. Czytając szereg wypowiedzi nie sposób odnieść wrażenia, że spora ich część pochodzi od osób, które nigdy nie miały do czynienia z naszą firmą. Być może prawdziwa jest jedna z wcześniejszych opinii mówiącą o próbie wykreowania czarnego wizerunku firmy MDM na tym forum - być może przez konkurencję jak piszą jedni, być może przez osoby, które z różnych przyczyn odeszły z naszej firmy - tego nie wiem i nie ma to wielkiego znaczenia. Firma MDM na pewno nie jest ciepłym, ustabilizowanym "gniazdkiem", którego struktury zostały poukładane dawno temu i które działa jak szwajcarski zegarek. To struktura młoda, z młodym zespołem, która dostosowywana jest na bieżąco do nowych potrzeb i wyzwań, które stawia przed nami rynek i rzeczywistość. Firma MDM nie jest również strukturą idealną. Tworzą ją jak ktoś trafnie powiedział wcześniej ludzie i jest wypadkową ich charakterów, podejścia do pracy, umiejętności pracy w zespole, celów zawodowych itd. Pomimo swoich wad, zapewniam jednak, że firma MDM jest otwarta dla osób ambitnych, gotowych na wyzwania i poszukujących interesującej pracy; zresztą sukces jaki firma MDM odniosła na rynku jest dziełem pracowników firmy, którzy wielokrotnie pokazali, że można zrobić rzeczy bardzo trudne - czasem na pierwszy rzut oka niemożliwe. Zdaję sobie sprawę z tego, że zawsze będzie istniało grono niezadowolonych. W tak dużej grupie osób o różnorodnych charakterach jest to nie do uniknięcia. Wszystkich forumowiczów chciałbym prosić jedynie o to, aby wypowiadając się na forum starały się zachować obiektywizm i umiar w tym co piszą-szczególnie kiedy wypowiadają się o sprawach, gdzie nie znają wszystkich okoliczności towarzyszących takiej czy innej decyzji lub kiedy rzucają oskarżenia pod adresem innych (czasem bardzo konkretnych) osób. Nie wiem czy autorzy niektórych wypowiedzi (np. dotyczących pozamerytorycznych kryteriów rekrutacji) zdają sobie sprawę z faktu jak bardzo są one niesprawiedliwe i obraźliwe-również osobiście dla mnie jako osoby podejmującej wiele decyzji o zatrudnieniu czy zwolnieniu jakiejś osoby. Na koniec powtórzę to co wiele osób słyszy ode mnie na codzień: najłatwiej jest krytykować i okazywać niezadowolenie; dużo trudniej coś zaproponować lub konstruktywnie podyskutować. Nie jest prawdą, że jak powiedziano wcześniej szefów nie interesują pretensje pracowników - w imieniu własnym chciałbym zapewnić, że jak najbardziej interesują ale w formie odpowiedzialnej dyskusji a nie anonimów. Proszę nie oczekiwać żadnych zmian ani decyzji na podstawie anonimowych wypowiedzi - dotyczy to zarówno kwestii organizacyjnych jak i personalnych. Myślę, że również autorzy tych wypowiedzi nie chcieliby, aby w stosunku do nich kryterium oceny był anonim i donos. Osoby zainteresowane przekazaniem swoich uwag proszę o bezpośredni kontakt za pośrednictwem poczty ele

xxx

Pamiętam i przypadek (usunięte przez administratora)Bardzo czesto jest tak, ze zwalniani sa dobrzy fachowcy badz starsi dowiadczeni pracownicy. Fachowca, ktory doskonale sie sprawdza ale potrzebuje wsparcia z powodu nawalu pracy tez czesto sie zwalnia a na jego miejsce da sie nagle zatrudnic kilku nowych pracownikow. A wypowiedzenia wreczane sa z dnia na dzien! Niejeden pracujacy tam mowi, ze trzymaja go tam tylko zarobki...

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.