Opinie o Teknomet Sp. z o.o. w Goleszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Teknomet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teknomet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknomet Sp. z o.o. w Goleszów

Czy wyrabiając nadgodziny jakieś w firmie, stawka za nie jest większa niz normalna, można wlasnie dzieki nadgodzinom dorobic do pensji ? Pisaliscie ze sie zdazaja, jest duzo pracy, ale jak jest z kasa za to ?

@Nare

(usunięte przez administratora)? Oni na kolanach do szefa chodzą, żeby mogli robić dłużej niż 8-10godzin. To raczej ukłon w stronę Ukrainców.

Zuzanna Nowy wpis

Na krótko, to znaczy na ile? Na rok? W czym przejawia się ten rzekomy "wyzysk"? Co masz na myśli? Co do norm, to ile one wynoszą? Daj znać, jeśli coś wiesz.

Fronius

Super firma, w akordzie można zarobić nawet 6000 netto , majster i jego pomocnik M. Są pomocni

Fran
@Fronius

Zasuwając jak Ukrainiec

Przemysław
@Fran

Czyli co, muszą mocno nadgodziny wchodzić żeby te 6000 było? To ile będzie przy pracy na pełny etat bez nadgodzin?

Franek
@Przemysław

A co ci nie pasuje w firmie? Pieniądze czy ludzie którzy tym zarządzają?

Roba
@Fran

Jeżeli kogoś nie stać na wyjazd zza granicę to zapraszamy do firmy. Można poczuć się jak na Ukrainie

Jakub
@Roba

6000 zł netto to znacznie więcej, niż zarabia się na Ukrainie. Więc nie wiem skąd taki komentarz?

Kris
@Jakub

Widać że Pan nie ma zdolności czytania ze zrozumieniem

Marcos Nowy wpis
@Fronius

Na szczęście już się zwolniłem. Te 6 koła to może spawacze i to z nadgodzinami których nie ma. Polacy zapomnij szczególnie na produkcji stawki 17-20netto. Gdy odchodziłem nie było nadgodzin ale dla ukrow na śmieciowce były nawet soboty. Ogólnie nie przyjemna atmosfera szczególnie planista który porównuje statystyki wydajności. Oczywiście nie dotyczą one wybranych pracowników (rodzina prezesa i dyrektora). Ogólnie firma z której odchodzą młodzi jak ja . Zostają Ukraińcy i osoby 50-60 które chcą dociągnąć do emerytury oczywiście narzekają ale się nie zwolnią bo nikt takich pracowników nie chce. Na podwyżki nie ma co liczyć bo firmy nie stać a prezes tak przy okazji jest księdzem w kościele aktywnych chrześcijan w Ustroniu. Cieszę się że odeszłem nie polecam

Zofia Nowy wpis

Pisano tutaj dwa razy o tym, że na akordzie można zarobić nawet 6000 zł netto. To jak ogólnie to wygląda? Wszyscy w tej firmie pracują na akord? Czy można sobie wybrać, czy się chce godzinówkę, czy akord? Dajcie znać, bo mąż szuka pracy, a skoro jest możliwość zarobienia takiej pensji, to mocno by się nie zastanawiał... :)

@Monika

Jeżeli jesteś z Ukrainy to możesz robić po 12h dziennie. Polacy mogą robić tylko 8h wiec nie ma problemu z wypłatą nadgodzin.

Nare
@Adam

Najlepiej wyzysk z Ukraińca.

@Nare

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Teknomet Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Rynhok

Firma spoko ale majster, ten po podstawówce to lipa.

Riki

Także nie polecam, wszystko na lewo tam mają.

Jaka atmosfera jest między działami w Teknomet Sp. z o.o.?

Mak

Co dużo mówić, większość wchodzi w **** Panu T. Zostaniesz (usunięte przez administratora)przy najbliższej okazji

Łorstwia

Jakimi działami konkretnie?

Klamot
@Mak

Dobrze wchodzi :-)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Teknomet Sp. z o.o.?

Dimitri

Pilnik i młotek 5kg.

Toyota

Zepsute

Muflon

Firma marzenie. Bardzo ok zarządzający na dziale produkcji, doceniają jeżeli się starasz. Można zarobić ponad 6 tys na akordzie, żadnych kopert pod stołem wszystko legalnie, wypłaty na czas, przemiła pani kadrowa zawsze uśmiechnięta. Brygadzistów jest chyba z 6. U nikogo nie ma przelewek musisz sie starać i pracować sumiennie inaczej Cię strofują. Ogólnie polecam bardzo.

Ruf
@Muflon

Chyba pomyliłeś firmy..

Świeżak

Specyficzna firma w której ponad połowa załogi to agencja ukraińska, bardzo sympatyczni ludzie. Podziwiam brygadzistów, którzy to wszystko ogarniają a w szczególności pana, który pracuje na maszynach i organizuje prace, przynajmniej nie wydziera się na podwładnych tylko umie podejść do pracownika we właściwy sposób, stanowczo i skutecznie. Pozdrawiam Serdecznie.

Юлія Тимошенко

чудова компанія. вони дають свою продукцію безкоштовно, ви можете перевозити товари в автобусах, навіть вночі. вони платять українцям краще, ніж поляки, які нас не люблять і заздрять. Польські бригадири дозволяють нам робити все, Мірослав та Адам - ​​найкращі.

Jaka jest kultura pracy w Teknomet Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Erka

Nie ma kultury

@Erka

Dlaczego uważasz, że w firmie tej nie ma kultury? Nie bardzo rozumiem, jak mam w ogóle rozumieć Twój wpis, więc może będziesz tak uprzejmy i po prostu coś więcej w tym zakresie mi napiszesz? Będzie mi miło móc to własnie od Ciebie ustalić bo widzę, że dysponujesz wiedzą o pracy w firmie Teknomet. Czy właśnie nią chcesz się z nami podzielić? Liczę na to.

Luka

Może parę lat temu nie było dobrze ale ważne jest tu i teraz a teraz mamy bardzo dobrego pracodawcę więc polecam firmę.

MasujDzika69

Nie polecam podejmowania pracy w tym zakładzie ponieważ to jest firma rodzina i religijna ( http://www.brunstad.org/pl ) . Wynagrodzenie miesięczne jest bardzo słabe dla osób którzy robią na godzinę .Jak się dostaje prace na akord lub jest się w rodzinie zarobki średnio 3-4tys . Dodatku firma rozpisuje nadgodziny na drugą firmę omti sp. z o.o.

Chermenegilda
@MasujDzika69

Jak Ci było tak źle to dlaczego tak tak bardzo nie chciałeś odejść.

@MasujDzika69

Czyli koneksje i układziki . A nadgodziny też od koneksji ? Kasa za nadgodziny na inną firmę , czyli standard.

Rozładowany piesek

"Śpieszmy się doceniać pracowników, tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy." Cytat Inspirowany księdzem Janem Twardowskim, chrześcijaninem.

@Rozładowany piesek

Czyżby były pracownik miał coś do powiedzenia ,,ale nie wypada" proszę, proszę. Bo chciałbym wiedzieć czy warto , czy szukać dalej.

Sortownik

Pracowałem w 3 podobnych firmach i muszę przyznać że teknomet to jedyna firma w której wszystko jest legalne, zgodne z prawem. Wypłaty na czas, możliwość pracy na akord, świetne płace jak na tą okolice. Szefostwo życzliwe i bardzo miłe. Gorąco polecam tą firmę. Jedyny minusik to brak możliwości pracy w godzinach nadliczbowych na chwilę obecną.

@Sortownik

Witam. Świetna płacą jak na tą okolicę. To znaczy możesz przybliżyć bardziej. Bo dla jednych dwa klocki brótto to dobrze a dla innego netto jest ok.

Mistrzu

Praca ok, doceniają wysiłek i umiejętności.(usunięte przez administratora)

@Mistrzu

Mistrzu dwie sprawy: (usunięte przez administratora) Każda firma ma swoje plusy i minusy. Nie ma firmy idealnej, jak ktoś taką znajdzie chętnie się w takiej zatrudnię. Jeśli chodzi o plusy: - zarobki dobre jak na ten rejon, jeśli chcesz dużo zarabiać, to jedź pracować za granicę, tam lepiej płacą - dobre zaplecze socjalne - miła atmosfera - w wielu sprawach idzie się dogadać, tylko trzeba rozmawiać - premie świąteczne i inne - imprezy integracyjne Oczywiście są też minusy: - brak nadgodzin - czasem słaba organizacja pracy, powoli idzie w dobrą stronę - zwolnienia, niestety czasem tak bywa, jeśli dobrze pracujesz nie musisz się martwić o pracę.

Cud miód i orzeszki

Chyćie sie lepij roboty, a przestońcie farmazony wypisywać. Każdy wiy kaj som dzwiyrze, jak mocie problemy cyk za brame i sóm żeście wolni. Tam sie żercie. Praca jak każda inna. Jak gdzieś indziej dają więcej to się po prostu zwalnia a nie wylewa swe żale po wszystkim. Miodu nie ma, ale jest praca.

Jojo

Dobre podsumowanie . Ale jeśli chodzi o zwolnienia to czasami choć byś se przysłowiowe flaki wyprówał znajdzie się (usunięte przez administratora) która ci nabruździ .

Pedro

Pracując w bardzo dobrej firmie trzeba się starać i nie będzie podejrzeń o jakieś układy!!

@Pedro

Układy są wszędzie na układy nie ma rady . Byle nie było świństw w stronę tych poza układami. Ale z tego co wiem to ci z poza układów się w każdej firmie wykruszają.

BIRK

Pracuję w firmie od dawna. Firma ma dużą rotację pracowniczą, ze wzgl. Na dynamicznie zmieniające się zapotrzebowania i dostosowanie się do rynku skandynawskiego. W ostatnim czasie firma rozwinęła się kolosalnie, tak też wzrosło zapotrzebowanie na prawdziwych fachowców w poszczególnych działach. Zarobki praktycznie jak zachodnie. Trzeba dać coś odsiebie i zarząd odrazu to docenia. Majster

....
@BIRK

5k brutto to zarobki jak na zachodzie?!?!? Nic lepszego nie zaoferowali.

@BIRK

Fajna gadka ale tak to mówią w każdej firmie. Dodawaną że nie ma mobbingu , nie ma kumoterstwa (kolesiostwo). Jak cię ktoś z ekipy nie zaakceptuje to nie zagrzejesz długo miejsca. I do tego nic nie ma dyrakcja ,wie tyle co doniosą ,,życzliwi". A apropos jeszcze rotacji o której pan był uprzejmy wspomnieć . W miarę rozwoju firmy to się pracowników ,, przeszukała , doszkala "a nie zwalnia. Nie znany waszej firmy być może to idealna , uczciwa i doceniająca pracownika firma. Nie chce mi się wierzyć w cuda zważywszy że ponoć zarobki takie jak na zachodzie. Zbyt przesłodzone ,,chyba się skuszę"jakich fachowców i na jakie działy.

PanDemian

Już czas by sceny zejść niepokonanym. Na emeryturę w końcu odejść, miejsce młodym dać. Już czas by pracowników sezonowych na urlop do rodzin wysłać, ich bliscy tam też chorują i pomocy potrzebują. Już czas by normalnie we własnym gronie żyć. A przeżyjemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Teknomet Sp. z o.o. - Goleszów

• Jak się pracuje w Teknomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknomet Sp. z o.o.?

Teknomet Sp. z o.o.