Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

luki

Proszę o opinie na temat pracy przedstawicieli handlowych w MDM. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Nie,nie może.

Czy ktoś może mi powiedzieć,jaka jest średnia pensja netto w MDM nie wliczając (usunięte przez administratora) do średniej.POZDRAWIAM.

Praca jak praca,jak wszędzie .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
obiektyw

co do wpisów powyżej nomen omen to właśnie pewna pani dyrektor przyczyniła się znacząco do zwolnienia kierownika utrzymania ruchu, który tylko wykonywał swoją pracę na tyle ile mógł.. więc coś w tym jest ..

gaga

pro po dziewczyn w mdm-ie to niestety jest kilka które rzeczywiście pomyliły zawody .. szczególnie ze niektóre nie mają nawet matury .. a zawiść i rywalizacja wsród co poniektórych jest porażająca .. obgadują się wszystkie nawzajem.. smutne ale prawdziwe

Artysta

Domyślam się że nazwa została zmieniona żeby zaistnieć na rynku międzynarodowym. Dla Japończyków sama wymowa mogłaby być trudna, a domyślam się, że firma MDM działa nie tylko w Polsce. Nazwa firmy to pewien sukces, podobne nazwy to: I(usunięte przez administratora)> a tutaj mamy MDM

MÓJ DOM

Ciekawi mnie dlaczego MójDoM zmienił nazwę na MDM?"Żeby dorobić się pierwszy milion trzeba(usunięte przez administratora)

Www

Kurde ludzie przyczepiliście sie dziewczyn i obrażacie je one coś jeszcze robią nie wszystko im moze wychodzi ale jednak .Ale wystarczy popatrzeć na dział techniczny jest funkcja(usunięte przez administratora)utrzymania ruchu to jest dopiero porażka i pośmiewisko tu się wszyscy śmieją .....

maq

.. dziwię sie tym komentarzom .. widac ze wypisują je ludzie którzy nigdy w tej firmie nie pracowali lub pracowali i zostali zwolnieni albo sami sie zwolnili bo nie umieli sie dostosować do warunków i innych .. więc bardzo prosze "niewtajemniczonych" zeby uważali z negatywnymi komentarzami .. bo takiej firmy jak ta to w okolicy ze świecą szukać ..

lick

Hahahaha... to forum to legenda w firmie i jeden z najlepszych tematów do żartów :D Ludzie, jak jest gdzieś tak fajna firma z tak miłą ekipą to dajcie znać ;) wezmę tam jeszcze pół etatu ;)

Z opinii jakie sam słyszałem od znajomych nie narzekali nigdy na pracę w MDM wypłaty godziwe miła atmosfera itd. Z tego co mówili Firma ma się rozbudować w przyszłym roku w miejscowości Wojciechów k/ Olesna.

Nie rozumie tych negatywnych opinii odnośnie firmy mdm. Słyszałam wiele dobrego na temat pracy, zarobków, atmosfery. Takiej firmy to szukać ze świeczką. Ja pracuje już od ponad 2 lat w jednej firmie i wynagrodzenie jakoś maleje zamiast rosnąć. Z kolei koleżanka w mdm ma coraz większą wypłatę. Ludziska powinniśmy się cieszyć że firma nadal się rozwija i chce nadal zatrudniać. Może kiedyś i ja będę miała możliwość tam pracować.

kiedyś tam byłem

I datego właśnie się stamtąd zwolniłem. Nie znasz dnia kiedy ktoś podłoży ci świnię. Nie wierzę w żadne pozytywne opinie na temat tej firmy!!!!

mdm

zgadzam się tylko dobra atmosfera,to podstawa żeby było dobrze w każdej firmie a nie to co wyprawia się w mdm wyścig szczurów

badi0

TYLKO DOBRA ATMOSFERA W FIRMIE ZAPEWNI JEJ SUKCES A PRACOWNIKOM SATYSFAKCJĘ.

zigi

koleżanka opowiadala mi ostatnio jaka chora konkurekcja panuje w mdmie .. najlepsze są podobno dwie (usunięte przez administratora)).. zero podstawowego pojęcia o produkcji i tym czym sie mają zajmować a panoszą sie po firmie i(usunięte przez administratora) cała firma ponoć się z nich śmieje .. koleżanka mówiła tez ze oprócz(usunięte przez administratora)jest tez spora grupa fajnych ludzi, z którymi dobrze sie współpracuje .. tez mam tam kolege na magazynie więc pozdrawiam wszystkich fajnych ludzików z mdm

robi

jeśli szukasz pracy sprubój się przyjąć na dsd poszukóją magazyniera kierowcy chociaż ja uważam albo sią jest kierowcą albo magazynierem . teraz tam powinno być lepiej bo (usunięte przez administratora)

Moim marzeniem jest pracować w takiej firmie jak MDM. Jeżeli komuś nie odpowiada to z ochotą się zamienię!!!!!!!!!!!!

ja, a nie kto inny

Ludzie ale wy macie problemy! Jak juz zostało wczesniej napisane, nikt Was tu sila nie trzyma!!! A jak sie Wam tak bardzo nie podoba, za malo kasy dostajecie, idzcie pracowac do jakiegoś marketu, czy chocby do innego(usunięte przez administratora) i może w koncu wtedy bedziecie zadowoleni! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.