Ekochron Sp. z o.o. Sp. k.

Ogrodzona

Opinie o Ekochron Sp. z o.o. Sp. k.

Klient

Od kilku dni w godz. 12-15,00 próbuję się dodzwonić do tej firmy na numer 033 8549010 i wew.21/26 nikt nie odbiera bądź ktoś przerywa połączenie bo nie chce mu sie rozmawiać z klientem. Całkowity brak możliwości zamówienia towaru.

Dizi
@Klient 09.03.2017 14:14

Witamy, nie odbieramy Pańskiego telefonu, ponieważ nie dzwoni Pan do nas. Zapraszamy do kontaktu pod numerami 33 857 90 10 , 33 853 32 91.

ran15
@Klient 09.03.2017 14:14

To błędny nr tel. poprawny to 38579010

SOL

Potwierdzam bardzo dużo fajnych ludzi odchodzi ,Rotacja i ciężko znalezc dobrego pracownika za takie pieniądze,podwyzki na poziomie praktycznie zero,ogólnie tylko pare osób w miare zarabia ,kiedyś pracowało się lepiej!!!

jojo
@Towarzysz 09.11.2016 15:17
Z tego co wiem to wybudowali właśnie cynkownię ogniową... Chyba jednak się rozwijają. Ale to pewnie wpis konkurencji...

Chodzi o rozwój pracowników Towarzyszu :-) ktoś pracuje 20 lat i ma to samo co nowo zatrudniony pracownik. Nie doceniają starych pracowników.

friend
@Towarzysz 09.11.2016 15:17

Firma się rozwija , ale kosztem pracowników , których traktuje się coraz gorzej , dlatego odchodzą bo nie mają przyszłości .

Bąbel

Nikt nie odważył się napisać parę słów o tej firmie czy młodzi postarali się o usunięcie wpisów stąd?

Pracujesz w firmie Ekochron Sp. z o.o. Sp. k.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Ekochron Sp. z o.o. Sp. k. - Ogrodzona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekochron Sp. z o.o. Sp. k.