agromet

Chybie

Opinie o agromet

rikon

ależ szuka, zwłaszcza managerów sprzedaży maszyn rolniczych

Dziwne że ten zakład jeszcze istnieje z tym nieudolnym zarządem.Kiedyś było lepiej gdy współpracowali ze Strumetem.Teraz tylko te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszczędzają.Totalny syfff.

Zarobki beznadziejne [usunięte przez moderatora] nadgodziny,wyzysk.[usunięte przez moderatora] ,zero praw pracownika,majstrowie góra po zawodówce ale to już jest wykształcony bo większość podstawówka i kurs tańca,[usunięte przez moderatora] Zarobki w granicach 1300-1500zł.Żenada.

to w końcu jakie są zarobki

Praca jest ok.tylko majstrowie do [usunięte przez moderatora]

Nie rozumiem po co jest zamykana stacja paliw.Po to tylko żeby prezes agrometu oszczędzał.[usunięte przez moderatora]

Zarobki żałosne,dyrekcja żałosna.Nie polecam to syf

Zostaw opinię o agromet - Chybie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agromet