Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

Bielsko

W Bielsku wlasnie pracuja normalni ludzie a nie jak w cieszynie same kablarze jeden jedzie na drugiego i w dodatku klamie i tak wszyscy zostaniecie za to rozliczeni szczegolnie pan szczegolnie jeden brygadzista co przez niego juz noe jednego niesprawiedliwie zwolnilo niechcemy falszywych ludzi w bielsku a caly cieszyn taki jest

Bielsko

I wlasnie my nie chcemy takich rzeczy w bielsku niechcemy ludzi z cieszyna a szczegolnie niechcemy mechanikow ktorzy i tak nic nie umieja mamy swoich fachowcow po co nam wiecznie pijany elektryk z cieszyna i jego kolega co wszystko naprawia mlotkiem a o motyce ktory totalnie nic nie umie juz nawet nie mowie powinni.zrobic ankiete my niechcemy ludzi z cieszyna bo wtedy bielsko tez zamkna

cieszyn
@Bielsko

Kolego masz racje ale niebierz wszystkich do jednego wora bo w bielsu tez sie znajdzie czarna owca i niejedna ale z mech masz racje

Waluś
@cieszyn

Śmiać się chce z tych wypowiedzi póki pracowaliście w Cieszynie wszystko było dobrze ? teraz wam woda sodowa do łba uderzyła wychodzi na to ,że w Bielsku pracują same " gwiazdy " .Troszkę samokrytyki i spojrzenia na siebie .....

thytry

Pracowałem w Cieszynie i potwierdzam same niepochlebne opinie na temat tego zakładu. Pracownika traktują jak zło konieczne, zapierdzielasz ostro czasem na dwie maszyny, non stop komuś coś nie pasuje, męczą głupimi zasadami, odbieranie premii za byle co. Zakład to ludzie, a jak w MDM jeden do drugiego pała nienawiścią i co chwilę podkłada świnie pod nogi, to wiadome było, że zakład prędzej czy później pójdzie do zamknięcia.

andrzej

jestescie załosni

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
cieszyn

Boicie się Cieszyna. A kiedyś tam pracowaliscie.

Wila

A (usunięte przez administratora) jaki etat w Bielsku będzie miała? Gdzie reszta produkcji pójdzie ( akcesoria ,ołów,itd.?

A co z elektrykiem ?

prąwda
@ja

Niema elektryka

dfgh56

A co z ludźmi? Przecież jak zamkną mdm w cieszynie to ponad 300 ludzi straci pracę.

4da

Czyli MDM w Cieszynie zostanie zamknięty?

mistrz józek
@4da

tak, zamknięty.

4da

Jak to, to MDM w Cieszynie już nie będzie działał? Kurcze miałem zamiar składać papiery a tu takie informacje. Napiszcie coś więcej, chodzi wam o to, że MDM ma się przenieść do innej miejscowości czy po prostu zamknąć swoją działalność w Cieszynie?

Tabaluga
@4da

No niestety, pracownicy już otrzymali informację, że eldorado się skończyło, więc się spóźniłeś trochę:)

Leszkoooo

Co się mi wydaje ,że ktoś puścił jakąś famę ... :)

Jozin z bazin

Zgadzam się z przedmówcą bo do.końca roku prawdopodobnie MDM działa a potem albo Bielsko MDM albo nara

jp
@Jozin z bazin

Wam lebry zasrane trzeba roboty pozadnej a nie siedzenia na dupie i klikaninia na pięciu komurkach czy panoszeniu aie poszliście do bielska i sie panoszycie troszke pokory trzeba mieć i byc wdzieczny szefowi ze daje nam prace a nie szkalowanie firmy itp kiedyś będzie to mdm jeden i koniec zacznijcie robić wam trzeba pozadnego brygadzisty żeby za lby chwycil.

NT

Ale juz nie dlugo nie bedzie mdmu w cieszynie i wszystkie kablarskie (usunięte przez administratora) zostana zwolnione z brygadzistami na czele i to nakbardziej cieszy bielsko raczej nie bedzie chcialo ludzi z cieszyna bo to nic dobrego

badi0

Witam. Czy wiesz co jest ortografia. Chyba pora wrócić do szkoły "bezmózgu". Pozdrawiam.

Mrke

Też tam pracowałem kilka miesięcy i mogę napisać coś nie coś. Jeśli chodzi o mechaników/nastawiaczy maszyn, to faktycznie lecą w kulki niemiłosiernie. Panoszą się po hali jak smród po gaciach. Nie raz były postoje bo maszyna się zepsuła, to pół zmiany w przerwach co godzinę, podchodzili i udawali że starają się coś naprawić. Tak naprawdę maszyna jak nie działa tak nie działa, a haratać musieliśmy na zepsutej maszynie. Efekt? Buble i to ty dostawałeś po dupie za to, a nie mechanik. Co do brygadzistów zdarzają się lepsi i gorsi, ale większość z nich to ustawieni pajace którzy myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Mój brygadzista też lubił obrabiać na boku dupę, ale się mu postawiłem i się skończyło, tylko potem miałem tam przejebane. W tej firmie liczą się znajomości i układy, jak ich nie masz to nie licz na "spokojną" pracę. Co do "blondi" czyli dyrektorki, myślę, że nie jest ona taka zła. Fajna babka, ja tam z nią miałem dobre kontakty. To ludzie z produkcji zazwyczaj na nią narzekali. Ja też pracowałem na produkcji ale jakoś nigdy mi za skórę nie zalazła. Normalnie dało się z nią pogadać po ludzku i powiedzieć wszystko co leży na sercu.

esperanza

Dziwne bo ja dotychczas słyszałem same pochwały na temat tej firmy. Ponoć jedna z lepszych która dba o pracownika. Naprawdę takie hocki klocki tam są odstawiane?

Lukasz

jak was dykretorka nie lubi to przyszlosc lipna i nie ma tam umów na stałe

esperanza
@Lukasz

Napisz coś więcej na ten temat. Po Twoim poście wnioskuję że pracowałeś w tej firmie? Mam zamiar składać papiery. Napisz dlaczego już tam nie pracujesz, bo jak Cię wylali za głupotę to szkoda mojego czasu. Pozdrawiam

@esperanza

Poczytaj z uwagą całe forum i masz gotową odpowiedź ....

Lukasz

ja wiem co ze zwolnieniami , zwolnienia jako prezent na swieta

smerfciamajda

Podobno ostatnio były jakieś zwolnienia z cieszyńskiego MDM, ktoś coś wie na ten temat? Czy będą jakieś nowe przyjęcia w najbliższym czasie?

Jarooo
@smerfciamajda

Rekrutacja jest na elektryka-mechanika.

To niestety prawda. Nowi pracownicy muszą sami się wszystkiego uczyć, starzy pracownicy mało otwarci i pomocni. Trzeba o wszystko pytać i prosić się samemu, a jak już ktoś pomoże, to z wielką łaską i do tego drwiny za plecami. Obiecane premie na rozmowach kwalifikacyjnych to troszkę fikcja, bo wszystko zależy od brygadzisty, który nowemu premii nie przyznaje bo niby za co skoro nic nie umie. Troszkę kolesiostwa, troszkę ściemniania i nie do końca jasnych zasad. Nowi zazwyczaj zasuwają przy pakowaniu towaru, tam praca jest ciężka- 8 godzin przy taśmie czasami na dwie maszyny na raz. Trzeba mieć tempo i mocną psychikę żeby to wytrzymać. Nie wiem jak jest potem, ja wytrzymałem w tej firmie trzy miesięczny okres próbny a potem podziękowali mi za współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.