Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

dddddddd

Też chciałbym się dowiedzieć czy będą jakieś przyjęcia do firmy ???

Aos

Dokładnie tak, szkoda czasu na pracę w firmie z takimi ludźmi.

333344rrf

Czy powie mi ktoś kiedy będą jakieś przyjęcia do MDM Cieszyn ?

lol
@333344rrf

Daj sobie spokój z tą firmą, szkoda czasu, lepiej poszukaj normalnego zakładu pracy.

Karol111

Nie polecam pracy w tej firmie bo to co tam się dzieje przechodzi (usunięte przez administratora) wszystko ! Kablowanie do przełożonych wykorzystywanie pracownika przez starszych pracowników to jest w tej firmie zmora. Pseudobrygadziści pozjadali wszystkie rozumy myślą że wszystko im wolno, nie ma nawet czasu wyjść do kibla żeby się odlać bo zaraz ci napiszą naganę w notatniku i do dyrektora :D Pracowałem jakiś czas i zwolniłem się sam. Jest wiele innych zakładów gdzie praca jest o wiele przyjemniejsza i mniej stresująca.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Gellert

Mam taką zasadę, że oceniam po szczegółach. Na rozmowie kwal. byłem w styczniu, jedna z najważniejszych osób w firmie (oszczędzę nazwiska) obiecała dać znać tego samego dnia, albo za 2 tygodnie, bo się zaczynały ferie. Żaden z tych terminów nie został dotrzymany, kilkukrotnie dzwoniłem-nie odbierał, pisałem-nie odpisywał. Zadzwoniłem w końcu do centrali-obiecali, że przekażą. Nic, cisza. Dopiero niedawno zadzwoniła jakaś pani z polecenia tego supersłownego managera poinformować, że już kogoś mają. Po 2 miesiącach od zadeklarowanego terminu obiecana informacja! Uśmiechnąłem się, bo oczywiście pracę już sobie w międzyczasie załatwiłem i nie sądzę, że powinienem żałować, ale kompletnie nie rozumiem, po co człowiek podaje terminy, jeśli nie chce ich dotrzymać i nie potrafi odebrać telefonu ani odpisać na mail? I, skoro tak zawalił terminy, to po co nagle mi to info? Są firmy, które mówią wprost, że skontaktują się z wybranymi kandydatami. Mógł tak powiedzieć i nie miałbym pretensji. Niestety, nie dotrzymał słowa i straciłem trochę czasu, czekając na Godota. Oceńcie to sobie sami.

badi0
@Gellert

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takim stwierdzeniem krzywdzisz wielu porządnych i uczciwych ludzi, którzy pracują w tej firmie.

d4w5435

Ja też nie polecam pracy w tej firmie, zraziłem się do ludzi którzy tam pracują cwaniaki prostaki i chamy.

badi0
@d4w5435

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że takim stwierdzeniem obrażasz wielu porządnych i uczciwych ludzi, którzy pracują w tej firmie.

Truskawka

Byl ktos w tej firmie na stazu? W kadrach/ ksiegowosci...

Sylweek89

Popracowałem dwa miesiące więc mogę coś nie coś napisać. Zarobki wcale nie takie wysokie jak wielu tutaj się wypowiada są przeciętne i trzeba sobie samemu odpowiedzieć czy chce się pracować za taką kasę na trzy zmiany. Czasem czterobrygadówki są, mi się zdarzyło tylko raz być na takiej zmianie. Ogólnie praca dość ciężka, pracuje się praktycznie cały czas nie ma czasu na chwilkę przerwy a w tych 8 godzinach mamy około 15 minutową przerwę na posiłek. Ludzie jak to ludzie większość pracowników produkcji to stare wygi z swoimi zasadami ciężko się do nich dostosować a młodzi pracownicy to zazwyczaj cwaniaczki z Cieszyna i okolic po gimnazjum albo podstawówkach którzy tylko patrzę jak by tu utrzeć nowemu i nawzajem między sobą nosa. Troszkę wkurzała mnie atmosfera w pracy bo było dużo kablowania i niesprawiedliwości a młodych traktowali jak (usunięte przez administratora). Nie wiem jak na innych działach ale na produkcji praca do przyjemnych nie należała. Kierownictwo bardzo fajne i to chyba jeden z plusów tej firmy, natomiast brygadziści w większości przypadków to łepki którym udało się i myślą że są nie wiadomo kim, jednym kiwnięciem palcem potrafią pozbawić człowieka premii i mają to w nosie.

xxx
@Sylweek89

Dokładnie. Tak wygląda tam praca. Nie polecam.

nowy??

Jak przegląda to forum jakiś handlowiec to proszę o informację nt. wynagrodzenia. Czy jest jakaś podstawa czy tylko prowizja, a jeżeli prowizja to na jakim poziomie. Ile miesięcznie może wyciągnąć PH dobrze i ciężko pracując??

2293IBM

Jeśli lubisz tyraczkę na trzy zmiany w towarzystwie kolesiostwa i nie jasnych do końca procedur to polecam.

no, przecież skorpion pisze "na rękę", czyli....???? :P

skorpion

Na początek pracujesz za 1200zł/rękę +200zł premia uznaniowa i nie liczyłbym na nią bo zazwyczaj brygadziści przypisują te premie starszym stażem pracownikom chociaż zdarzały się wyjątki że i młodzi dostawali. Po trzech miesiącach dostajesz umowę na jakiś czas i zarabiasz już 1600zł/rękę +400zł premii również uznaniowej. Po pół roku 2100rękę + 600zł premii uznaniowej. Ogólnie jak ja tam pracowałem to było kablowanie jeden na drugiego i podlizywanie się brygadzistom byle tylko zostało się wpisanym na listę premii, droga ta wiodła przez podkładanie sobie świń pod nogi. Nie wiem jak tam jest teraz podobno dużo się zmieniło i jest jeszcze gorzej ale w końcu pracują tam różni ludzi to wiadomo że zgrzyty są normą. Mi się tam praca podobała bo kasa zawsze na czas a ludzie ogólnie to mi tam dyndali.

pawel2
@skorpion

podajesz stawki netto czy brutto?

pawel2

Napiszcie wreszcie konkretnie jakie te zarobki sa ,czy jest jakis socjal .Mam okazje isc pracowac do tej firmy w bielsku i nie wiem czy sie tam pchac.Pozdrawiam

prosdi88

Jeśli chodzi o zarobki to są one faktycznie fajne jak na nasz rejon ale nie dla każdego, trzy zmiany potrafią wykończyć a praca na taśmie ciężka więc lepiej się zastanowić czy ktoś chce pracować za parę stówek więcej w nie fajnej czasem atmosferze, bo w firmie panuje atmosfera nie do końca jasnych procedur, kablowania, zastraszania i ogólnie jedna wielka nerwówka. Do tego dochodzi ciągły wyścig o uznanie przełożonego przez co co jakiś czas ktoś komuś podgłada świnię pod nogi, to niestety zmora tej firmy. To z tych gorszych stron. A z tych lepszych, wypłaty zawsze na czas, fajna kadra zarządzająca z którą zawsze można się dogadać. Pracowałem w tej firmie parę lat i już się cieszę że tam nie pracuję bo atmosfera potrafi tam człowieka nieźle zdołować. Mam tam paru kumpli którzy otwarcie przyznają że trzyma ich tam tylko kasa.

Tomasz

Pracowałem przez rok, pretensje o wszystko, niejasne procedury, zastraszanie i praca pod presją. Każdy dzień w pracy był mocnym stresem.

czort

pracowałem dwa lata, ciągła podjazdówka ,wyścig o ocenę przełożonego,donosicielstwo ... ogólnie nieciekawie . Już tam nie pracuję i mam spokój. I nie śnią mi się po nocach obiecane premie które albo dostawali inni , albo wcale ich nie było. Tak na prawdę jak nie popracujecie to się nie dowiecie... Pozdrawiam

Ale może ktoś w końcu napisze jakie są zarobki. Określenie przeciętne, ponadprzeciętne mało mówi :) Aby się przyjąć wystarczy standardowa obsługa wtryskarek czy wymagany jest ustawiacz?

Ta jasne!

miki

jak przyjmują to dają ogłoszenia na ox.

Może mi ktoś powiedzieć czy są teraz przyjęcia na produkcję? Albo gdzie mogę się dowiedzieć? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042