Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

GALL ANONIM

OGÓLNIE (usunięte przez administratora) TAM JEST I TYLE!!!!!!!

Do kolegi anonim poczytaj całe forum dokładnie

Skoro tak tam dobrze zarabiają,to dlaczego się sami pracownicy zwalniają?Czegoś nie rozumiem.

Powiedżcie mi czy warto złożyć tam swoje dokumenty i jak tam ludzi traktują.Z góry dzięki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
staszek

Ja popieram kolegę Wl naprawdę w naszej firmie jest zbyt wielu biurokratów ja rozumiem ze rozwój to i biura jak poprzednik podkreślił sprzedaż , logistyka itd ale zobaczmy ilu jest nieprodukcyjnych a jaka garstka robi tą produkcje na to też trzeba popatrzeć , przyjmuje się kolejnych technologów i co z tego jest .Ja mam taką cichą nadzieje i przypuszczam większość załogi że wreszcie to ktoś ukróci

Aninim

Nie goraczkuj sie bracie:) To nie o to przeciez chodzi. W dzisiejszych czasach biznes polega na sprzedazy a do tego sa potrzebni ludzie - rowniez w biurach.Nie odbierz mnie zle bo szanuje tych co na produkcji,w magazynie itd. ale bez sprzedazy bylby problem z praca dla nich.Nic sie samo nie sprzedaje a sprzedaz potrzebuje wsparcia i rozwoju.Zanim bedziesz krytykowal te biura pomysl czy dzieki nim firma sie nie rozwija, czy w jakiejs czesci oni nie przygotowuja nowych produktow,szukaja surowcow,klientow,dbaja o logistyke, marketing itd. bez ktorych nie byloby calego biznesu-przynajmniej w takiej skali jak jest.

WI..

Od dłuższego czasu czytam to forum i zakrawa to o pomstę do nieba ! Co za brednie i bzdury jeden technolog ? a gdzie reszta o której się nie mówi (magazyny, pra produkcji ,elektronik,elektryk,mechanik,)itd owszem firma się rozwija ale w kierunku biurowym a nie produkcyjnym

Troche przesadzasz.Wiekszosc rekrutacji zwiazana jest z tym ze firma caly czas rosnie-w ciagu ostatniego roku zwolnil sie jeden technolog a przybylo kilku.Nowe rekrutacje w laboratorium i na produkcji maja ten sam zwiazek.Nie mowie ze nikt sie nie zwalnia ale w firmie pracuje 200 ludzi a liczba nowoprzyjetych jest na pewno wieksza od tych co sie zwolnili.A co do angielskiego to wczesniejszym przedmowcom powiem zeby tez popatrzyli na kwestie rozwoju firmy-wiekszosc surowcow i nowych maszyn jest z zagranicy i ktos musi z rozmawiac z dostawcami a praktyka pokazuje ze jak trzeba to nie kazdy potrafi.Firma nie jest idealna ale nie przesadzajmy w druga strone.

Troche przesadzasz.Wiekszosc rekrutacji zwiazana jest z tym ze firma caly czas rosnie-w ciagu ostatniego roku zwolnil sie jeden technolog a przybylo kilku.Nowe rekrutacje w laboratorium i na produkcji maja ten sam zwiazek.Nie mowie ze nikt sie nie zwalnia ale w firmie pracuje(usunięte przez administratora) ludzi a liczba nowoprzyjetych jest na pewno wieksza od tych co sie zwolnili.A co do angielskiego to wczesniejszym przedmowcom powiem zeby tez popatrzyli na kwestie rozwoju firmy-wiekszosc surowcow i nowych maszyn jest z zagranicy i ktos musi z rozmawiac z dostawcami a praktyka pokazuje ze jak trzeba to nie kazdy potrafi.Firma nie jest idealna ale nie przesadzajmy w druga strone.

Co tu dużo mówić jest duża rotacja pracowników cały czas poszukują to technologów , mechaników, laborantów,pracowników na produkcje . A związane to jest z(usunięte przez administratora)zatrzymać ,najlepiej im wychodzi przyjąć kolejnego darmozjada bo biura a robić nie ma kto ot i cała prawda..

tak to jest jak zarzadza osoba bez wyższego wykształcenia. która pojęcia nie ma na ten temat

Aaa

To prawda żadnego rozwoju w tej firmie nie ma co z tego jak przychodzi człowiek z wyższym wykształceniem ( bo takiego poszukują ) a robi taką robotę nie związaną wcale z jego wykształceniem nie mówiąc o znajomości języków po co ! ! do gadania sam z sobą chyba>>

Kicia

Wymagania jak z księżyca a potem i tak tego nie wykorzystuje się, człowiek się jedynie cofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy są jakieś szanse dostania się tam na staż? Słyszałem że są tam bardzo dobre warunki płacy i może po stażu miał bym szanse na dalszą współprace.

Ona

W tej firmie jest dużo "magików "nie wiem czy tego nie widzą prezesi szlag bierze jak się patrzy na tych po biurach to jest dopiero magia ...

zzz

aaaaa - 2010-01-30 18:30:49 Ciekaw jestem kto przeprowadzał rozmowę kwalifikacyjną ... tak,tak, proszę także o nazwisko tego magika. hahahaha

Po co komuś angielski jak i tak nie będzie miał możliwości go wykorzystać

aaaaa

Ciekaw jestem kto przeprowadzał rozmowę kwalifikacyjną ...

anonimowa

Słyszałam jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne. I czegoś nie rozumie. Jeżeli kadra zarządzająca ma niskie kwalifikacje to czemu takie wymagania? To jest śmieszne. Najbardziej podobało mi się: "Proszę opisać ten długopis w języku angielskim".

Fanka

To już wszystko wiem.>> Dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.