Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

Fanka

Jeszcze jedno czy to prawda że w biurach pracują osoby po zawodówce i jakimś szybkim dwu letnim ogólniaku ?

to oczywiste tym albo tej co rekrutuje - a to umie ..................

Fanka

Komu trzeba "wpaść u oko " bo ja słyszałam różne rzeczy nie wiem jak to wypośrodkować .

to zalezy jak wpadniesz w oko........

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Cieszyn
ACTION Poland Sp. z o. o.

To prawda że nowo zatrudniona osoba na stanowisku biurowym zarobi ok 2400 zł netto?? Jakiś czas temu doszły do mnie takie słuchy!

Z tego co wiem to szukali na produkcję bo się ktoś sam zwolnił a do biur warto zanieść cv nigdy nie wiadomo ( dziś nie potrzebują ale "jutro ")

Biura już są tak obstawione że pękają w szwach ale przygotowują nowe biura to kto wie ...

Witam! Może ktoś wie: Czy będą jakieś rekrutacje na stanowiska biurowe?

obiektyw

Ja myślę że to nie o to chodziło poprzednikowi tu raczej chodzi o decyzje podejmowane nieraz chaotycznie i bezsensu ale ogólnie mnie się wydaje że firma stoi bardzo dobrze to wszyscy widzą a to że ktoś ma tam pretensje o "stołki" to tylko zazdrość i nic innego

no to w koncu prezesi powinni sie dowiedziec prawdy o kierownictwie i dyrektorstwie. jak masz fakty i dowody to wal smialo. niech w koncu sie wszyscy dowiedza o co tam chodzi. i kto stolki nie wyksztalcony nie slusznie grzeje

Też tutaj coś dorzucę pracuję w tej firmie już dość długo tam już ktoś pisał że zarobki są dość wysokie ale to nie wszystko .>> Ja się zgadzam z tym jestem pracownikiem fizycznym i wiem jak jesteśmy traktowani chociaż nie wiem czy o wszystkim wiedzą nasi prezesi lub nie chcą wiedzieć > Tu i tam się szepce ale nikt tego nie chce powiedzieć otwarcie

obiektyw

ktos tu chyba myli pojecia. czy praca to nie ludzie tam się znajdujacy, ludzie to nie praca/? czlowieku idz do szkoly. widze ze poziom u ciebie tesz wysoki

No właśnie tu nie o to chodzi żeby obsmarować różnych dyrektorów czy kierowników tylko żeby ludzie chcący podjąć pracę w tej firmie mieli jakie takie rozeznanie więc piszmy tylko te rzeczy które nas nurtują na temat pracy i warunków pracy a nie ludzi którzy zarządzają taka jest moja propozycja >.Więc nie wyżywajmy się na tych "pseudo " bo każdy ma jakiś wrogów ja znam takich co w pierwszej ławce w kościele siedzą i też są bardzo nie w porządku także dajmy im spokój piszmy tylko na temat pracy

Wolna

Ludzie dajcie spokój tej pani podchwyciliście jeden wątek ale takich w tej firmie jest wiele "po trupach do władzy" pseudo dyrektorów i kierowników więc moim zdaniem dajmy im spokój ktoś ich awansował na te "stołki" i chyba wie co robi chyba że ....

animrumru

ZZtop idealnie to ująłeś. Jako były pracownik podpisuję się pod tym. Jedna głupia decyzja goni drugą, procedury pracy zmieniają się co chwilę, że nie wiadomo jak pracować.Dlatego po pierwszym zachłyśnięciu się radością, uciekłem stamtąd.Może i płacą dobrze, ale nie tym kosztem. Nie wiem natomiast jak pracuje teraz nowa Pani dyrektor, nie doczekałem dnia jej awansu, ja na Nią nie dam złego słowa powiedzieć.

PRAWDA I TYLKO PRAWDA TO JEST CO PISZA POPRZEDNICY A NIE (usunięte przez administratora)

do obiektyw - 2009-12-20 21:59:31Co ja wiem to na pewno nie uczciwa pracą to osiagneła. tylko............(usunięte przez administratora). Jak jesteś mądralo pewny tego co mówisz to podpisz się imieniem i nazwiskiem.

do obiektyw

Co ja wiem to na pewno nie uczciwa pracą to osiagneła. tylko............

obiektyw

to moze mnie uświadom. i innych tez tu aby wiedzieli

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.