NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Pawel

Cześć, jakie zarobki?

Elis

Witam. Czy w tym momencie ngk przyjmuje kobiety?

Lidia
@Elis

Podbijam Twoje pytanie. Myślę też, że dopóki ktoś zorientowany odpowie na nie, możesz spróbować kontaktu z NGK Ceramics, wysyłając swoją aplikację na wybraną ofertę pracy ze strony firmy: https://www.ngk.com.pl/kariera/oferty-pracy Daj nam znać, czy udało Ci się dowiedzieć czegoś o zatrudnieniu kobiet, oraz - czy zostałaś przyjęta. Trzymam kciuki!

kares
@Elis

w tym momencie przyjmują wszystkich :)

@Elis

W odpowiedzi na pojawiające się cyklicznie pytanie o przyjęcia kobiet informujemy, że w chwili obecnej nie prowadzimy takiej rekrutacji, ponieważ nie posiadamy wolnych wakatów, które wg przepisów mogą być objęte przez Panie. W razie ewentualnego zainteresowania prosimy o stały kontakt z Agencjami Pracy Tymczasowej, z którymi współpracujemy na stałe i które posiadają bieżące informacje na temat wszelkich rekrutacji Operatorów. Informacje na temat danych kontaktowych do Agencji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.

@Elis

Przyjmują wszystkich ,jak leci. Narodowość bez znaczenia.

Bolek

Inteligencja też już nie ma znaczenia skoro biorą każdego głupka. A potem taki awansuje i za 10 lat będzie menadżerem... Źle się dzieje w tej firmie.

Jason

Kiedyś pracować w NGK to było coś, teraz to jakaś tragedia. Firma przez kilka błędnych decyzji spadła na samo dno atrakcyjności pracy. - wprowadzenie systemy 12h bez konsultacji - zwolnienie pracowników pod koniec 2018 roku - okrojenie funduszu świadczeń socjalnych - system ocen - podwyżki 2019 - brak informacji o planach firmy - brak informacji o sytuacji finansowej firmy - zmiany decyzji/planów co 3 dni - niepewność zatrudnienia Kiedyś dobrze się czułem w firmie i nie obchodziła mnie opinia o firmie, bo zawsze ktoś będzie narzekać, ale to co dzieje się dziś przechodzi ludzkie pojęcie. Firma zwalnia pod koniec roku pracowników APT, po czym robi rekrutację. Ktoś nie zna się na planowaniu czy było to celowe zagranie? System 12h został wprowadzony bez sensu i jest totalnie nie potrzebny. Podwyżki w kwietniu to jakaś porażka, po co starać się cały rok, jak przyszli nowi pracownicy i dostali takie same kwoty, kategoria B dostała tylko 50 zł więcej! To jakiś żart i plucie pracownikom w twarz! W firmie nikt nic nie wiem, plany i zamówienia zmieniają się co kilka dni, raz mówią, że jest wzrost zamówień, po czym widzimy na przykładzie noxów, że zamówień wcale nie ma. Cześć czerwonych jest całkiem w porządku, ale cześć z nich powinna mieć zakaz zajmowania stanowisk zarządzających! Czy ktoś w ogóle weryfikuje ich umiejętności?!? Dlaczego nikt nie reaguje na ich zachowania? Zarząd firmy zachowuje się jakbyśmy nadal byli atrakcyjnym miejscem zatrudnienia, a prawda jest taka, że nikt już tu nie chce pracować! Widzimy ile czasu czekamy na uzupełnienie braków. Pracownicy z Ukrainy mieli polepszyć sytuację, a jest tylko gorzej! Nie zachowują norm ilościowych i jakościowych, a zwróć mu uwagę, to zakrywa się tym, że nie rozumie. Statek nabiera wody i jeżeli zarząd nie obudzi się, to sami będą musieli stanąć na linie! A i jeszcze przydało by się przypatrzyć rekrutacji. Znajomy niedawno był na rozmowie i stwierdził, że tak bezczelnych kobiet na rozmowie jeszcze nie widział. Podziękował i poszedł gdzie indziej. Wypłaty też czasem są dziwnie niskie, chyba trzeba przedstawić paski komuś kto się na tym zna i sprawdzi czy wszystko jest dobrze liczone. Najlepsza jest praktyka obniżania stawki kiedy wybiera się zetki, czy to jest w ogóle legalne?

Vatman
@Jason

Proszę bardzo NGK ,proszę bardzo panowie z HR/innych. Tu macie wszystko powiedziane.

jokero
@Jason

Ciekawe co będzie jak minimalne wynagrodzenie będzie wynosić te 4tys brutto co rząd zapowiada?Wtedy będą musieli dać na dzień dobry minimum 5tys żeby ktoś chciał tu pracować

Dzida Brygida
@Jason

Zgadzam sie z tym co napisalss, dodalbym tylko przesiadywanie czerwonych na palarniach, i nieodstepowanie co ladniejsxych pań, przecież to mozna sprawdzic na kamerach, nie ktorzy zglupieli na widok nowych kobiet, żenada a to czerwoni powinni dawac przyklad to oni powinni byc co najmniej 2 razy lepdi od nas! (nie dotyczy to wszystkich ale te 80%z pewnoscia)

bombardier

bardzo wyczerpujaca odpowiedz

kjulik
@Jason

może NGK odpowie na ten post, bardzo jestem ciekawy co by napisali, hahahaha

bombardier

Witam,mam pytanie do pracowników NGK,jestem jeszcze pracownikiem opla ale jak moze wiecie dni starych doświadczonych oplowców ,juz ponad 20 lat w moim przypadku,pomału dobiegają końca,zastanawiam sie czy zakończyć pracę,wziąć odprawę i szukać pracy,NGK jest na mojej liscie do aplikacji.Więc jestem ciekaw czy warto,interesuje mnie praca praktycznie na stale.

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Mayday Katowice 10.11.2019

Idzie ktoś na Mayday w Katowicach 10.11.2019?

Zdezawuować.
@Mayday Katowice 10.11.2019

Tak, stado ameb,

Bilety
@Mayday Katowice 10.11.2019

Od ilu osób trzeba zebrać podpisy i jaka kwotę zwraca firma za bilet?

Aaaa

A może lepiej dać podwyżki...bo 3400 zł to kpina jak na ten zakład,jak by było 4000 zł brutto to może nie trzeba by było zatrudniać (usunięte przez administratora),a i plus 200 zł dodatku.Przemyślcie to dobrze.A tak w ogóle robicie awanse po swojemu..normalne kolesiostwo.Czemu lizusy awansują a ktoś kto zna się na robocie i jest kompetentny to nie? Niech hr odpowie..jak zdoła.

Nowa

Poszukuję dojazdu do pracy z Mikulczyc zmiana a ktoś coś mógłby pomóc w temacie moze

PSYchol

Dziś 100lat temu LUDZIE ZABIJALI się bez POWODU.a wy oczekujecie aby KAPITALISTA się z wami PODZIELIŁ? HAHA

Maciek

To prawda co ostatnio mówią Menadzerowie na spotkaniach z operatorami, że firma w ramach poprawy wizerunku wprowadza 13 wypłatę? Dużo zarobili wprowadzając równoważny system pracy i chcą powalczyc o nowych operatorów

Gutek

Witam, mam pytnie dla osób które tam pracują. Jak wyglądają zarobki ? Pierwsze miesiące , podwyżki , przerwy , palenie na terenie obiektu . I czy robota jest godna wypłaty. Pozdrawiam

Jaxek

Najlepszą decyzją w moim życiu było zwolnienie się z Waszej firmy. To oddaje jaka atmosfera i motywacja wśród pracowników panuje w tym zakładzie. Macie tam tyle mądrych głów po różnych fakultetach a pozwalacie na to by jeden z drugim Jasiek oderwany od pługa oceniał ludzi choć przesiedzi całą zmianę przy biurku z przerwami na fajkę. Ten system oceniania może funkcjonować wszędzie tylko nie w tym kraju. Macie trochę oleju w głowie to sobie odpowiedzcie dlaczego. Z całego serca życzę zmniejszenia popytu na samochody z silnikiem diesla oraz benzyniaków, dzięki zwiększeniu sprzedaży samochodów elektrycznych a wtedy będziecie sobie tam produkować japonki dla pepco.

Janek
@Jaxek

Typowy Polak cebulak...zwolniles się to się ciesz ,ale nie zycz komuś źle są ludzie którzy pracują i chcą tam dalej pracować więc dla nich niech diesle żyją jeszcze 200 lat żeby była praca,a ty się módl o swoją nową pracę żeby cię nie (usunięte przez administratora)po kilku dniach

Jacek
@Janek

Mam (usunięte przez administratora) na to czy Ty chłop bez oleju w głowie będzie miał dalej robotę. Jesteś kowale swojego losu a, że uwielbiasz robić z siebie niewolnika za 4000 zł to Twoja sprawa. Miałbyś łeb na karku i nie byłbyś związany jak pies przy budzie to znalazłby sobie pracę od pon do pt na jedną zmianę z wyższym lub podobnym wynagrodzeniem co w ngk.

Jacek
@Janek

Mam gdzieś czy będziesz miał robotę czy nie. Chłopie co Ty dzieckiem jesteś, że nie widzisz życia bez ngk?! Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś znalazł sobie bez trudu robotę na dużo lepszych warunkach niż w ngk. Nie trzeba być niewolnikiem aby zarabiać pieniądze, ale jeżeli ktoś lubi pracować po 12 godzin za 4000 zł to Twój wybór i nie miej do nikogo żalu że leje na ten zakład i życzy mu jak życzy.

Lejto

Ktoś wie ile trwa szkolenie bhp w pierwszym dniu?

PingPong
@Lejto

8 h

Sceptyczny

Siema po jakim czasie dostaliście informacje zwrotną czy zostaliscie zatrudnieni bądź też nie?

Neko
@Sceptyczny

W moim przypadku na drugi dzień po rozmowie o pracę z hr i kierownikiem.

Zebren

Witam mam pytanie jak wygląda teraz proces rekrutacji?

Haer
@Zebren

W:Cześć, jesteś Polakiem ? U: Na pół, mam babcie Polkę ale jestem z Ukrainy W:okej, rozumie po polsku, przyjęty. (usunięte przez administratora)Powodzenia w tym (usunięte przez administratora)

@Haer

Przez jaka agencje aplikowales?

Drugi proces * ?

Drugi proces?

Viki

Czarny lotos

Zebren

Jak wygląda 2 etap rekrutacji? Trudno go przejść?

Antoni

Przyjmują na assembling?

@Antoni

Tak, biorą wszystkich za koleją

Niko

Witam wszystkich. Może ktoś z was przybliżyć jak wygląda praca na danym dziale w Dąbrowie, tak po krótce. I jak wygląda wynagrodzenie dla osoby zaczynającej pracę, tak realnie? Z góry dziękuję.

Jony

Jak tam na Assemblingu panowie?

Monter
@Jony

Bloki się składają a my na fajce

Why

Kto wie od kiedy wchodzi obniżony podatek dla młodych?

Bebe
@Why

Już w tym miesiącu były do wypłaty

Ty
@Why

od sierpnia ci liczą

Patryk

Prawda jest taka, że ten statek dalej tonie ????

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1057.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 938, z czego 128 to opinie pozytywne, 318 to opinie negatywne, a 492 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.