FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Antonia

Jestem Koordynatorka Firmy Frigga w Bydgoszczy, wspölpracuje juz od lat. To nie prawda co niektöre osoby pisza. Tu do pracy w opiece sa ludzie potrzebni ktörzy ta prace beda z sercem wykonywac, to nie urlop. Ale duzo opiekunek stawia tylko wymagania, pierwsze co pytaja: trzeba dzwigac? ile przerwy i ile placa. Ludzie kochani, do zdrowych nikogo tu rodziny nie potrzebuje. Frigga jest bardzo uczciwa i solidna firma, bo mam nauczke z innymi z ktörymi wspölpracowalam. Panie sa ubezpieczone, wszystkie skladki i wynagrodzenia sa w terminie placone. Ja pracowalam tu w Niemczech 30 lat jako siostra w szpitalu i domu opieki, mam tu zrobione wyksztalcenie, i zarabialam 100€ wiecej jak nasze opiekunki z Frigga. Ja na dyzurze nie mialam jednego pacjenta tylko 20. Nie mozna tylko ciagle narzekac na wszystko, po prostu trzeba tylko uczciwie pracowac i drugiego czlowieka dobrze traktowac. Kiedys to dobre wröci do nas z powrotem. Ja bym tylko zyczyla tym opiekunkom ktöre tak strasznie sa nie zadowolone, 1 tydzien tu w domu stracow albo klinice popracowac, moze by wtedy zrozumialy co znaczy prawdziwa praca w Niemczech.

FRIGGA Opieka24

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 52 389 11 50 w celu omówienia aktualnych ofert pracy. Pozdrawiamy, zespół FRIGGA

Basia

(usunięte przez administratora) ostrożnym z tą firmą, płacą niewiele, nie jest bajecznie, radzę podjąć współpracę bezpośrednio z firmą niemiecką. W moim przypadku zyskałam 350 euro więcej, ubezpieczenie niemieckie

tara
@Basia

Basiu a mozesz zdradzic w jakiej niemieckiej firmie jest ok? jestem bardzo zainteresowana. Szukam wlasnie takiej firmy .

elik
@Basia

Pani Basiu,czy mogłaby Pani podać mi namiary na tą niemiecką firmę,odnośnie opieki.Pozdrawiam

Karuska
@Basia

Witam, a jaką firmę niemiecka proponujesz? Pozdrawiam

Kaśka

To jaką firmę polecisz?

sara
@elik

jeżeli dostała Pani namiary to ja też proszę, będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam.

Aniela

pracuje we FRIGGA jest dobrze, sprawdzałm w ZUS składki opłacane na konto też pieniądze wpływają takie jak z umowu, rozmowa przez tel z panią lektor też była ok. Pytali o hobby o to kiedy mogę wyjechać i na jak długo. spokojnie możecie z nimi jeździć. Pozdrawiam koleżanki !

Danka

Hej ja pracuje w Friga i jak narazie wszystko ok. to moj 3 wyjazd. Czapka ja mialam rozmowe przez telefon w niemieckim i to bylo kilka pytan o mnie o rodzinie. MAM 1150 EUR NA KONTO za komunikatywny język i babcie z demencją. Rodzina dala mi auto po babci do jeżdzenia po zakupu i z babcia na kawy i ciacho. Polecam ta firmą

kaśka

chcialam zadac pytanie.i prosze o odpowiedz.jezeli przyjechalam na miesiac ale jestem tylko tutaj tydzien i wiem ze nie wytrzymam dalej i chce zjechac do domu to pozwola?z tej firmy frigga czy bede musiala tu siedziec i plakac co noc bo bardzo zle sie tutaj czuje babcia jest niemila.wszystko chce sama robic.prosze o odpowiedz.

Kinga

Musze to skomentować bo nienawidzę glamowatych kobiet. A T6my byś chciała żeby Ci w Polsce konsultant z frigi za rękę do lekarza prowadził? Jak żeś pojechała chora do roboty to masz. Ja jestem mega zadowolona. Dobrze placa wszystko na czas. Pracowałam w Biedrze przed wyjazdem za 6 zł na godz i nie zamienię pracy u nich na nic w świecie a kto źle powie na nich to oczy wydrapie.

Krystynaa-aa

Co ty gadasz,przeciez oni karte ekuz dają i masz ubezp. to do lerkartza mogłaś iść.

agucha33

Odradzam pracę w tej firmie. Złożyłam mamie tam dokumenty, oczywiście rozmowę przeszłą i wysłano ją do pracy. Na miejscu okazało się, że zmienniczka wytrzymała tylko 3 tygodnie, do opieki jest dziadek, ale jest również jego małżonka na chodzie, która gotuje, robi zakupy. Do tego sprzątaczka - Rosjanka. Ktoś powiedział by miód, ale to tylko pozory. Codziennie pucujesz 3 łazienki sama, a później żoneczka sprawdzi, czy dobrze zrobiłaś, czy nie lub wyśle inną osobę do oceny. Jeśli coś jej się nie spodoba dostajesz minusy - jak w przedszkolu(usunięte przez administratora)

anka

@malka, trochę się z Tobą nie zgodzę, dlaczego nie widzisz panów opiekujących się swoimi wychowankami? przecież coraz więcej jest mężczyz w zawodach typowo kobiecych, np. wiele facetów teraz idzie na studia pielęgniarskie i zostaje pięlegniarkami. Ciekawa jestem czy Frigga Work zatrudnia mężczyzn u siebie?

Krystynaa-aa

Z tego co wiem tooni terazz nie robia kursu bo moja szwagierka cgciala sie zapisac.mozna materialy u nich dostac. Pozdrawiam

Elka

Śmieszna opinia !!! za doświadczenie?? a skąd to doświadczenie macie?? wymyślone które i tak nie ma znaczenia w tej pracy !!! tak naprawdę większość opiekunek nie ma żadnego przygotowania , ani odpowiedniego zawodu by pracować w opiece !!! a chcą zarabiać nie wiadomo ile !! Ja mam odpowiedni zawód zgodny z tym co robię znam język bardzo dobrze a i tak firmy nie płacą tyle ile powinny bo zaledwie 2eu na godzinę (licząc ten czas pracy który rzeczywiście pośrednictwa mają podpisane z rodzinami czyli 24h) !! to śmieszne pieniądze!! co do tej firmy to polecam wszystkim którzy nie mają doświadczenia jak również którzy nie mają zawodu wyuczonego do pracy w tym zawodzie!! szczerze polecam tę firmę... każdy uczy się na swoich błędach ....

nerwen

Ty dziewczyno chyba nie wiesz co piszesz ;;chcialas sie wylansowac to nie ta strona ;;jestes z doswiadczeniem czy po studiach i tak dupy myjesz jak kazda z nas

Alina

Alina
@Elka

Moja droga ja nie mam doświadczenia? Opiekuję się 40 lat swoją córką od urodzenia(mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Osoba leżąca. Żadnych odleżyn ,żadnych odparzeń. Pomoglam jej w sytuacjach , gdy lekarze byli bezradni. Dzięki mnie mimo stanow padaczkowych żyje 40 lat i ma się dobrze. Teraz młodsza córka przejęła opiekę a ja, dopóki sil mi starcza , zarabiam ale też staram się pomoc starszym osobom. Ocenić pracodawcy jeszcze nie mogę , bo jszcze dla nich nie pracowalam ale kto wie? Opinia nie chce przejść , bo nie ocenilam pracodawcy. Dlatego muszę wypośrodkować, aby opinia przeszla.

Vicki
@Elka

Mozgi wam pozjadala ta opieka -skoro masz zawod to idz jak czlowiek cywilizowany do normalnej pracy-a nie chwalisz sie wyuczonym zawodem i twierdzisz ze do wycierania (usunięte przez administratora) gotowania i sprzatania trzeba miec zawod i zarabiac 2 eu na h-rzeczywiscie po opiniach widac,ze praca w opiece wypiera normalne myslenie- dla mnie osobiscie stawka 1200 eu jest ponizajaca,ale to wina firmy bo podopieczni pokazuja nam dokumenty i tam widac ile placa firmom i miedzy innymi dlatego jest dobrze znac ten cholerny niemiecki jezyk -pozdrawiam

opiekunka

Do firmy nic nie mam. Padłam ze śmiechu jak przeczytałam "mam komunikatywny język" chcesz pracować za granicą to musisz znać język TO PODSTAWA! Wyobraź sobie staruszek pada ci na zawał udzielasz PIERWSZEJ POMOCY A TERAZ bariera jezykowa ??? JAK ZADZWONI PO KARETKĘ?? Dostawanie więcej pieniędzy za to, że sie potrafi jezyk? Śmiechu warte. Więcej kasy powinno być za doświadczenie i za wykształcenie. To dlaczego w Polsce nie dostaje wyższej pensji z powodu znajomości jezyka Polskiego ?

grzegorz z warszawy

dobre bardzo rzeczy słyszałem o frigga work i chętnie bym się podjął pracy jako opiekun seniora. ctylko czy u nich wymagane jest jakieś konkretne wykształcenie lub kursy związane z medycyną i jakiego typu seniorami się opiekujemy? czy to są lekkie przypadki czy np. bardzo ciężkie schorowane i wymagające wyższej medycznej wiedzy i doświadczenia?

Teresa

A czemu nie polecacz firmy,jak to komantarze nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia????wg mnie wszystko sie zgadza co zostalo napisane.

mari

Mowie ,ze mozna poczytac o tej firmie na opiekunki 24.pl Zawsze sa ludzie zadowoleni i mniej zadowoleni.Wnioski nalezy wyciagac samemu.Najlepiej zatrudnic sie u nich.

ONA

Szkoda,ze otrzymuje sie umowe na okres wyjazdu,no moze jesli to by byla stala Rodzina do ktorej sie wyjezdza to umowa bylaby na dluzszy okres czasu,bo jesli tylko na pewien okreslony to taka praca moze byc jedynie praca na okres tymczasowy.Ogolnie firma tak jak wczesniej powiedzialam warta polecenia,godna firma.

Ona

Bylam z ta firma raz.Musze stwierdzic,ze firma godna polecenia.Zwrot kosztow przejazdu w kwocie 150 euro zostaje przelany na konto tuz przed wyjazdem.Za swieta 100 % platne,nie tak jak w Aterima tylko 50 %,czy innych firmach.Kontakt z firma.Wynagrodzenie w terminie,nie ma z tym problemu.Z Karta EKUZ nie ma rowniez problemu.Skladki odprowadzane sa od sredniej krajowej.Szkoda,ze firma Rodzinie Podpoiecznej czy Podopiecznego pokazuje do wgladu ok 3 Kandydatury do wyboru i mysle,ze tj minus tej firmy.Lapiej by bylo jakby firma pokazala jedna Kandydature osoby,ktora bardzo potrzebuje pracy,bo znajduje sie w sytuacji dosc ciezkiej.Wszystkie dokumenty sa przesylane,nie ma z tym problemu.Wg mnie jak najbardziej firma ok,godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.