3 Dodaj opinię
3 84 150 5 1

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

mari

Mowie ,ze mozna poczytac o tej firmie na opiekunki 24.pl Zawsze sa ludzie zadowoleni i mniej zadowoleni.Wnioski nalezy wyciagac samemu.Najlepiej zatrudnic sie u nich.

Tak2Nie1

wiecej na temat tej firmy na opiekunki 24.pl

Tak1Nie

mari

Nic o czym tu piszesz poza malymi wyjatkami nie zgadza sie z moimi doswiadczeniami w czasie wspolpracy z ta firma!!Wynagrodzenie na czas to prawda!

Tak1Nie

Angela
@mari

Też uważam że są wypłacalni na czas. To tyle zalet . Resztę zostawiam bez komentarza.

Tak12Nie

ONA

Szkoda,ze otrzymuje sie umowe na okres wyjazdu,no moze jesli to by byla stala Rodzina do ktorej sie wyjezdza to umowa bylaby na dluzszy okres czasu,bo jesli tylko na pewien okreslony to taka praca moze byc jedynie praca na okres tymczasowy.Ogolnie firma tak jak wczesniej powiedzialam warta polecenia,godna firma.

TakNie

Ona

Bylam z ta firma raz.Musze stwierdzic,ze firma godna polecenia.Zwrot kosztow przejazdu w kwocie 150 euro zostaje przelany na konto tuz przed wyjazdem.Za swieta 100 % platne,nie tak jak w Aterima tylko 50 %,czy innych firmach.Kontakt z firma.Wynagrodzenie w terminie,nie ma z tym problemu.Z Karta EKUZ nie ma rowniez problemu.Skladki odprowadzane sa od sredniej krajowej.Szkoda,ze firma Rodzinie Podpoiecznej czy Podopiecznego pokazuje do wgladu ok 3 Kandydatury do wyboru i mysle,ze tj minus tej firmy.Lapiej by bylo jakby firma pokazala jedna Kandydature osoby,ktora bardzo potrzebuje pracy,bo znajduje sie w sytuacji dosc ciezkiej.Wszystkie dokumenty sa przesylane,nie ma z tym problemu.Wg mnie jak najbardziej firma ok,godna polecenia.

Tak1Nie1

Zostaw opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie