FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Marlena

Bardzo dobra firma bardzo dobry kontakt wypłata na czas...zero zastrzeżeń Lubię atmosferę w FRIGGA WORK za: Dobra wspolpraca

Frigga

Witam Pani Marleno, Nasi rekruterzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Mają telefon alarmowy w nagłych wypadkach również po godzinie 16:00. Jeśli któryś z koordynatorów jest nieobecny, wyznaczona jest osoba która go zastępuję. Dbamy o to żeby nasi opiekunowie mieli stały kontakt z firmą. Dodatkowo każdy opiekun może się z nami skontaktować pod numerem 52 3891150. Jeśli ma Pani inne doświadczenie zapraszam do kontaktu po d numer 535222855, chętnie wyjaśnimy tą sytuację. Pozdrawiam.

Ja sobie tam cenię współpracę z FRIGGA. Mają dużo zleceń, dobrze płacą i kontakt jest bez zastrzeżeń. Ode mnie duże OK. Na zleceniach byłam od nich w Niemczech i Luksemburg. 3 lata jeżdżę, dali mi na razie najwyższą stawkę w porównaniu z innym agencjami

@Kasia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Kasiu!

Jol

Wyjechałam z Friggą raz i planuje kolejny. Wszystko było w porządku

@Jol

Serdecznie dziękujemy!

Grażka

Pracuję w firmię Frigga, polecam. wynagrodzenie wyższe niż proponowano mi w innych firmach, pieniadze na czas.Miejsce też super, rodzina przemiła, zadnych problemow.nidgy niemialam potracen czy kar jak inni pisza to jakies klamstwa. jak potrzebuje pomocy to koordynator i przemile panie z kadr zawsze pomagaja. ekuz i a1 mam, a jak ktos nie ma to pewnie nie odeslal umowy, pomyslcie ludzie, jak chcecie dostac ekuz jak nie wysłaliście umowy. Grazka

@Grażka

Dziękujemy GRAŻKA! Pozdrawiamy :)

KL Nowy wpis

Odnosząc się do tej wspomnianej dostępności rekurterów to ilu ich w zasadzie teraz może być w zespole? Podczas przeglądania okolicznych ofert znalazłam również te od Agencji. Zdaje sobie sprawę z tego, że była publikowana dość dawno, bo z parę miesięcy temu ale czy od kolejnego roku możliwe ze ktoś jeszcze byłby potrzebny? ciekawią mnie przyszłe zarobki, ponieważ wtedy podano je w wysokości do 4500 zł

Marlena

@Marlena

MARLENA dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy :)

@Marlena

Serdecznie dziękujemy za dobrą opinię Pani Marleno! Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

@Marlena

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa!

Nowy wpis

Dziękujemy za komentarz i informujemy, że nasze biuro czynne jest w każdy dzień tygodnia od 8:00 - 16:00. Jesteśmy dostępni na miejscu, telefonicznie i mailowo. W razie, gdy numer jest zajęty, oddzwonimy. Pozdrawiamy i do usłyszenia!

Frigga Nowy wpis

Czy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Krzysztof

Jak często (co miesiąc czy raz na kwartał)i od jakiej kwoty są odprowadzane składki do ZUS?

Danuta

Z Frigga wyjeżdżam do pracy od niedawna. Jestem ogólnie bardzo zadowolona. Wypłaty na czas. Składki od średniej krajowej. Karta EKUZ do każdego wyjazdu. Oferta przedstawiona opiekunce przez koordynatora jest zgodna ze stanem faktycznym na miejscu. Serdeczne podziękowania dla pani Joanny S. i pani Kasi W. z kadr za wspaniałą współpracę.

@Danuta

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię Pani Danusu i ślemy moc uścisków & pozdrowień z Bydgoszczy. Do usłyszenia i zobaczenia.

ciekawa
@Danuta

czy ta firma stoi murem za opiekunka?

@ciekawa

Witam Pani Danuto, Współpraca z większością naszych Opiekunów jest wieloletnia. Rodziny i podopiecznych również dobieramy do współpracy starannie i wiele rodzin współpracuje z nami latami. Przez to że tak dobrze się znamy i wiele razem przeszliśmy( każdy kto zna branże, wie że z każdej strony zdarzają się czasami nieprzyjemne sytuacje)potrafimy oszacować kto ma jakie preferencje i jakie problemy mogą się pojawić. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wielokrotnie stawaliśmy murem za naszymi Opiekunami. Z drugiej strony nie skreślamy też nowych opiekunów na których są skargi, jeśli mamy tylko cień podejrzeń że mogą być nieuzasadnione lub przesadzone. Znamy też naszych klientów i zdarza się że to oni czasami mają rację. Są to na szczęście skrajne i nie częste sytuacje. Najczęściej udaje się nam wypracować kompromis. Pozdrawiam serdecznie.

aha
@FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

a gdzie zamieszczacie swoje oferty? bo na zadnym znanym mi portalu ich nie widze

@aha

Dzień dobry & dziękujemy za komentarz dotyczący naszej firmy. Prosimy sprecyzować, jakie znane portale ma Pani na myśli. Bedziemy wdzięczne za odpowiedź. Pozdrawiamy, zespół Frigga

Na jakie wsparcie w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Frigga

We FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. bezwzględnie przestrzegamy wszelkich praw pracowniczych wynikających z Kodeksu pracy. Ze względu na kulturę pracy jak i atmosferę w naszym zespole, kobiety w ciąży mogą liczyć na na zrozumienie i wsparcie zarówno zarządu jak i współpracowników.

Monika Mona

Super firma pieniądze zawsze na czas, super kontakt z kordynatorka, polecam tą firmę z całego serca

@Monika Mona

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię Pani Moniko i załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy!

Izabela

Rzetelna , solidna firma godna polecenia- wypłata na czas , profesjonalne i bardzo ciepłe podejście do każdego ! Bardzo chętnie skorzystam z dalszej współpracy z tą agencją. A przy okazji chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić Panią Joannę Sek , która przedstawiła mi ofertę pracy . Dziękuję Pani Asiu za wszystko ❣️

@Izabela

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa Pani Izo & załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy od całego zespołu oraz Asi Sęk. Do usłyszenia!

Czy pracownicy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Frigga

Witam, We Frigga cenimy sobie wspólne spotkania. Organizujemy co miesiąc spotkania opiekunów i rekruterów pod robocza nazwą "Pączek we Frigga" gdzie dzielimy się swoimi doświadczeniami. Spotykamy się również podczas "Akademii opiekuna" która jest dobrą okazją nie tylko do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności ale również do poplotkowania :) Zachęcamy do śledzenia nas na FB, umieszczamy tam informacje dotyczące aktualnych spotkań.

Wanda

Wszystko ok. Wypłata na czas.

@Wanda

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię Pani Wando & załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy.

Sylwia
@Wanda

Jeżeli wypłata na czas to jedyna pozytywna strona tej firmy to ja nie chce wiedzieć :D Ale mi przywilej. A co poza tym?

Frigga Rekrutacja
@Sylwia

Witam Pani Sylwio, myślę że znajdziemy jeszcze kilka powodów dla których warto z nami współpracować:) Zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 389 11 50 chętnie opowiemy o warunkach współpracy. Pozdrawiam Monika Ulatowska

Czy można liczyć w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Frigga Rekrutacja

Witam, Dla Opiekunów przebywających na zleceniach oprócz indywidualnych kart EKUZ upoważniających do korzystania z państwowej opieki medycznej, gwarantujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Posiadamy polisy w dwóch firmach ubezpieczeniowych które gwarantują pełne bezpieczeństwo na zleceniu. Po powrocie do Polski nasi Opiekunowie mogą korzystać z państwowej służby zdrowia. Pozdrawiam

Dorota62

Z Frigga wyjeżdżam do pracy od niedawna,ale podoba mi sie różnorodność ofert pod względem jakości i lokalizacji. Dodatkowy atut to przemiła i kompetentna pani Karolina. Wazne - pieniądze na czas.

@Dorota62

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię Pani Doroto, a koleżance Karolinie przekażemy miłe słowa. Załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy i do usłyszenia!

Sylwia

Witam Firma Frigga pomocną jest jak do rozmowy i różne pytania zawsze pytają co i jak u opiekunki pozdrawiam

@Sylwia

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię & załączamy pozdrowienia!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dzień dobry, zazwyczaj są dwa etapy rozmowy o pracę - I etap dla wszystkich kandydatów branych pod uwagę na dane stanowisko oraz II etap dla wybranych kandydatów. Szczegóły oraz informacje zazwyczaj podajemy podczas rozmowy w biurze lub przez telefon. Pozdrawiamy & załączamy pozdrowienia.

Elżbieta
@FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

A ile trwa mniej więcej cały proces rekrutacyjny we Fridze, od pierwszej rozmowy do zatrudnienia? :) Czy decyzja w sprawie przyjęcia jest podejmowana bezpośrednio po 2 etapie, czy trzeba na nią trochę poczekać? Ilu osobom się udaje przejść całą rekrutację pozytywnie?

Aleksander

O jakich zarobkach mowa, możesz podać jakieś widełki? Jakie konkretnie obowiązki ma pracownik FRIGGA i czego wymaga od niego pracodawca? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że niedługo powiesz coś na ten temat.

Pani Olu, nasze panie koordynatorki starają się zawsze pomóc paniom w trakcie zlecenia, służą również pomocą podczas pobytu w Polsce. Chętnie wyjaśnię z Panią tą kwestię telefonicznie. Bardzo proszę o kontakt z nami pod numerem 52 389 11 50 lub na maila info@friggawork.pl. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Kasia

maja
@Aleksander

Płaca dla opiekunki na poziomie płacy z 2-15 roku. Ostatnio 1200-1260 euro. Teraz stawki sa o minimum 200 euro wyższe.

@maja

Wynagrodzenie, które proponujemy naszym Opiekunom, waha się w przedziale od 1200 do 1600 euro netto i jest uzależnione od kilku czynników. Istotną rolę odgrywa tutaj znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece potwierdzone referencjami oraz kwalifikacje zawodowe. Nasi Opiekunowie mogą też liczyć na dodatkowe premie za dłuższe wyjazdy, udział w nieodpłatnych szkoleniach merytorycznych i kursach językowych. Każdy Opiekun posiada dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nagłych zachorowań poza granicami kraju. Składki na ubezpieczenia społeczne i zaliczka na podatek dochodowy odprowadzane są od średniej krajowej, która wynosi obecnie 5227 zł.

@maja

Szanowna Pani Maju, stawki są zróżnicowane, tak jak i wymagania: doświadczenie, znajomość języka niemieckiego lub jego brak. Stawki w firmach są od 1200 - 1700 Euro miesięcznie, ZUS jest od średniej krajowej. Klienci są różni, oczekiwania też, kwalifikacje i poziom języka pań też jest różny. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, odpowiemy u nas w biurze przy ul. Dworcowej 29 lub telefonicznie: 52 389 11 50. Pozdrawiamy

Moni
@FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

To nie prawda ze język odgrywa jakakolwiek ja znam niemiecki i nigdy z tego powodu nie płacono mi więcej do tego brak jakiegokolwiek zainteresowania boja się Niemców i siedza cicho jeśli samemu sobie nie załatwisz na miejscu nie ma mowy o pomocy przykro jak traktują polskich pracowników to jest wyzysk z jakim Europa cywilizowana miała do czynienia Na początku xx wieku

Pracuję w firmie od trzech lat, Wynagrodzenia są zazwyczaj przed czasem bo już 10 tego( w umowie 15tego) Raz zdarzyła się pomyłka zapomniano naliczyć mi wynagrodzenia za 1 dzień, pani z kadr zadzwoniła i przelała pieniądze tego samego dnia( ja nie zdążyłam zobaczyć) Koordynatorkę mam drugą w ciągu tych trzech lat ale z obiema się dogaduję(normalne).

@Monika

Serdecznie dziękujemy Pani Moniko & załączamy serdeczne pozdrowienia z Bydgoszczy.

Zen

Zero kontaktu i zainteresowania.Firma zagubiona w tym co robi.Na stronie ofert pracy jak byk pisze oferta pracy na miesiąc tu i tu.Oni o niczym takim nie wiedzą.

Marija
@Zen

Zgadzam sie. zachowują sie jak oderwani od rzeczywistosci. kilka razy juz miałam akceptacje i w ostatniej chwili dowiadywalam sie ze nic z wyjazdu nie bedzie. jak tak mozna jak człowiek jest juz pewien ze bedzie pracowac i na ostatni moment rozczarowanie.

Olga
@Zen

Hej, w jaki sposób się z nimi kontaktowałeś? Z Twojego wpisu wnioskuję, że znalazłeś ofertę na stronie FRIGGA, zadzwoniłeś, ale nic o tym nie wiedzieli? Bardzo ciekawe, czy ktoś z Was miał podobną sytuację?

Aktualność
Kochani, idzie wiosna & idą zmiany! Zapraszamy Was do naszego nowego biura przy ul. Śniadeckich 2 w Bydgoszczy. Do zobaczenia!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem wolnym w naszej firmie. Nie pracujemy w ten dzień i lepimy pierogi :-) Pozdrawiamy serdecznie z Bydgoszczy!

Iza

@Mariol a częsty to problem z dokumentami ?

Zostaw merytoryczną opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.