3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 88 162 5 1

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Marlena

Bardzo dobra firma bardzo dobry kontakt wypłata na czas...zero zastrzeżeń Lubię atmosferę w FRIGGA WORK za: Dobra wspolpraca

Tak11Nie18
Kasia

Ja sobie tam cenię współpracę z FRIGGA. Mają dużo zleceń, dobrze płacą i kontakt jest bez zastrzeżeń. Ode mnie duże OK. Na zleceniach byłam od nich w Niemczech i Luksemburg. 3 lata jeżdżę, dali mi na razie najwyższą stawkę w porównaniu z innym agencjami

Tak8Nie16
Jol

Wyjechałam z Friggą raz i planuje kolejny. Wszystko było w porządku

Tak14Nie12
Grażka

Pracuję w firmię Frigga, polecam. wynagrodzenie wyższe niż proponowano mi w innych firmach, pieniadze na czas.Miejsce też super, rodzina przemiła, zadnych problemow.nidgy niemialam potracen czy kar jak inni pisza to jakies klamstwa. jak potrzebuje pomocy to koordynator i przemile panie z kadr zawsze pomagaja. ekuz i a1 mam, a jak ktos nie ma to pewnie nie odeslal umowy, pomyslcie ludzie, jak chcecie dostac ekuz jak nie wysłaliście umowy. Grazka

Tak11Nie15
Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nowy wpis

@Pytanie

Wigilia jest dniem wolnym w naszej firmie. Nie pracujemy w ten dzień i lepimy pierogi :-) Pozdrawiamy serdecznie z Bydgoszczy!

Iza Nowy wpis

@Mariol a częsty to problem z dokumentami ?

TakNie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Nowy wpis

@Pytanie

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy wszelkich odpowiedzi, co do narzędzi pracy w naszym biurze.

TakNie

Ile jest zmian w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

@Pytanie

Prosimy o bardziej szczegółowe pytanie, z chęcią odpowiemy. Czy chodzi o zmiany na zleceniach?

Aktualność
Kochani, jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że już niebawem będziecie mogli odwiedzić  nas w naszym biurze w Koninie! Zapraszamy Was 22.10.2020 na uroczyste otwarcie przy kawie i pysznym cieście. Do zobaczenia!
Poznajmy się!
Firma Frigga Opieka24 otwiera swój nowy oddział w Koninie. Zapraszamy więc, by wspólnie świętować z tej okazji i lepiej się poznać. Nasze świetne rekruterki z chęcią opowiedzą o pracy z nami oraz z opiekunami.
Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia, a już niebawem dowiesz się:
-na czym polega praca opiekuna?
-jak wygląda pakiet startowy opiekuna?
-co warto wiedzieć o swoim podopiecznym, aby dobrze się przygotować do współpracy?
-jaki nauczyć się języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym?
-jakie korzyści mają nasi pracownicy z pracy w firmie Frigga Opieka24?
Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www lub Facebooka. Do zobaczenia w Koninie!

Aktualność
Kochani, pragniemy poinformować, że Frigga Opieka24 ponownie rusza w trasę!
Nasi koordynatorzy chcą dotrzeć do zainteresowanych kandydatów oraz naszych stałych opiekunów z całej Polski. Planujemy przedstawić oferty pracy osobom, które nie mogą dotrzeć do nas oraz spędzić miło czas przy kawie i ciastku.
Piszcie proszę w komentarzach gdzie chcielibyście się z nami spotkać. Zapraszajcie znajomych z okolicy oraz bądźcie z nami na bieżąco na naszym Facebooku Frigga Opieka24!
Czekamy na Wasze propozycje!
Zen
Kandydat

Zero kontaktu i zainteresowania.Firma zagubiona w tym co robi.Na stronie ofert pracy jak byk pisze oferta pracy na miesiąc tu i tu.Oni o niczym takim nie wiedzą.

Tak5Nie
Bet28

Bardzo dobra i kompetentna firma

Tak3Nie5

@Bet28

Dziękujemy za miłe słowa!

@Bet28

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Mateusz

Witam, widziałem ofertę do małżeństwa za około 1700 euro czy rzeczywiście płacą tyle? Do kiedy wypłata jest na koncie? ???? Czy można jechać pierwszy raz na próbę np. na 31 dni? Mam język komunikatywny +

Tak1Nie3

@Mateusz

Dzień dobry Panie Mateuszu, skoro pod zleceniem jest taka stawka, to znaczy, że takie wynagrodzenie przewidzieliśmy dla opiekuna. Wypłaty są przelewane do 15-go. Minimalny czas wyjazdu to 6 tygodni. Zachęcamy do kontaktu z nami, wówczas odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia!

Opiekunka
@Mateusz

Wypłata u mnie notorycznie z poślizgiem. Dziewczyny z biura zapewniają, że przelew poszedł, a na koncie kasy nie ma. Jak to się mówi - do trzech razy sztuka. Dałam im szansę(usunięte przez administratora) Trzeba było od razu poszukać pracy w innej agencji.

Tak6Nie
Bet 28

Mam pytanie czy można u was otrzymać dobrowona składkę chorobową jakie warunki trzeba spełnić

Tak2Nie

@Bet 28

Oczywiście, można. Wówczas na leży zgłosić to do działu kadr podczas pospisywania umowy. Na więcej pytań odpowiemy telefonicznie pod numerem 52 389 11 50. Pozdrawiamy!

Halina

bardzo dobra firma pracowalam 5 lat teraz musialam przerwac z powodow rodzinnych polecam

Tak1Nie2

@Halina

Bardzo dziękujemy Pani Halino!

Tak9Nie
Aleksander

O jakich zarobkach mowa, możesz podać jakieś widełki? Jakie konkretnie obowiązki ma pracownik FRIGGA i czego wymaga od niego pracodawca? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że niedługo powiesz coś na ten temat.

Pracodawca

Pani Olu, nasze panie koordynatorki starają się zawsze pomóc paniom w trakcie zlecenia, służą również pomocą podczas pobytu w Polsce. Chętnie wyjaśnię z Panią tą kwestię telefonicznie. Bardzo proszę o kontakt z nami pod numerem 52 389 11 50 lub na maila info@friggawork.pl. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Kasia

TakNie4
maja
@Aleksander

Płaca dla opiekunki na poziomie płacy z 2-15 roku. Ostatnio 1200-1260 euro. Teraz stawki sa o minimum 200 euro wyższe.

@maja

Wynagrodzenie, które proponujemy naszym Opiekunom, waha się w przedziale od 1200 do 1600 euro netto i jest uzależnione od kilku czynników. Istotną rolę odgrywa tutaj znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece potwierdzone referencjami oraz kwalifikacje zawodowe. Nasi Opiekunowie mogą też liczyć na dodatkowe premie za dłuższe wyjazdy, udział w nieodpłatnych szkoleniach merytorycznych i kursach językowych. Każdy Opiekun posiada dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nagłych zachorowań poza granicami kraju. Składki na ubezpieczenia społeczne i zaliczka na podatek dochodowy odprowadzane są od średniej krajowej, która wynosi obecnie 5227 zł.

@maja

Szanowna Pani Maju, stawki są zróżnicowane, tak jak i wymagania: doświadczenie, znajomość języka niemieckiego lub jego brak. Stawki w firmach są od 1200 - 1700 Euro miesięcznie, ZUS jest od średniej krajowej. Klienci są różni, oczekiwania też, kwalifikacje i poziom języka pań też jest różny. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, odpowiemy u nas w biurze przy ul. Dworcowej 29 lub telefonicznie: 52 389 11 50. Pozdrawiamy

Pracodawca

Pani Maju, zawsze weryfikujemy sytuację na zleceniach. W razie jakichkolwiek niezgodności, podejmujemy działania mające na celu poprawę warunków pracy dla naszych Opiekunów. Podopieczna, o której pani pisze, jest osobą mobilną. Z racji na swój wiek potrzebuje oczywiście wsparcia Opiekunki w codziennych czynnościach. Nasi Opiekunowie informują nas na bieżąco o pogorszeniu stanu zdrowia seniorów. Jeśli konieczne jest dodatkowe wsparcie dla Opiekuna, zawsze służymy pomocą. Wynagrodzenie, o którym Pani wspomina jest stawką netto, nieuwzględniającą dodatkowych premii i dodatków. Zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu (52) 389 11 50. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy z Frigga.

TakNie1

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Oczywiście - zatrudniamy opiekunów osób starszych w oparciu o umowę, opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i pokrywamy koszty transportu. Cenimy sobie rzetelnych, empatycznych opiekunów, którzy odwiedzą nas w biurze lub spotkają się z nami na terenie całej Polski podczas mobilnych rekrutacji. Ważne są dla nas osoby, które lubią szkolenia, chętnie biorą udział w wydarzeniach, które organizujemy oraz eventach z naszymi ambasadorkami. Prowadzimy szereg warsztatów i szkoleń w ramach Akademii Opiekunka, podczas których jest okazja do rozmowy oraz do tego, aby lepiej się poznać. Nasi pracownicy są dla nas ważni - bardzo zależy nam na tym, aby pozostać w kontakcie i omawiać na bieżąco ważne kwestie. W ramach warunków zatrudnienia jest do dyspozycji osoba z naszego ramienia na terenie Niemiec, która prowadzi wywiad z seniorem i pomaga naszym pracownikom na miejscu w razie potrzeby. Chętnie przedstawimy szczegółowo warunki zatrudnienia w naszej firmie pod numerem telefonu 52 389 11 50. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Aktualność
Drodzy Opiekunowie, miło nam poinformować, że nasze biuro wspiera akcję "Pies w biurze". Oba nasze czworonogi są "na etacie", towarzyszą nam codziennie w pracy i zapewniają dobrą atmosferę. Zapraszamy do naszego biura w centrum Bydgoszczy!
Tak2Nie3
ada123

Polecam firmę Frigga. Dziewczyny fajne,płacą dobrze, wysokie składki jak komuś zależy i bilety kupują. Ja polecam firmę,2 lata jestem z nimi i sobie chwałę. Kto jeździ z Frigga tu obecny?

Tak2Nie4

@ada123

Dziękujemy Pani Ado!

Krystynaa-aa

ja mam babcie na chodzie w Ulm i jestem zadowolona. wczesniej bylam w Bremen dwa razy od nich, tez dobra stella. Jak dla mnie dobra agencja, wypłata na czas, dobre pieniążki płacą mam komunikatywny jezyk, kontakt z biurem zawsze jest ok,nawet wieczorem odbierają, nie mogę złego słowa powiedziec. Polecam!!!

Tak3Nie4

@Krystynaa-aa

Dziękujemy!

Krystynaa-aa

musisz się umieć dogadać ale to nie trudne. Ja się sama uczylamm i daje rade. Polecam frigga jest ok

Tak1Nie5

@Krystynaa-aa

Dziękujemy za polecenie Pani Krystyno!

Marlena

Tak11Nie18

@Marlena

MARLENA dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy :)

Tak2Nie

@Marlena

Serdecznie dziękujemy za dobrą opinię Pani Marleno! Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

@Marlena

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa!

Kasia

Tak8Nie16

@Kasia

Dziękujemy KASIA! Pozdrawiamy :)

@Kasia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Kasiu!

Zostaw merytoryczną opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa