3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 87 153 5 1

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Marlena

Bardzo dobra firma bardzo dobry kontakt wypłata na czas...zero zastrzeżeń Lubię atmosferę w FRIGGA WORK za: Dobra wspolpraca

Tak11Nie15
Kasia

Ja sobie tam cenię współpracę z FRIGGA. Mają dużo zleceń, dobrze płacą i kontakt jest bez zastrzeżeń. Ode mnie duże OK. Na zleceniach byłam od nich w Niemczech i Luksemburg. 3 lata jeżdżę, dali mi na razie najwyższą stawkę w porównaniu z innym agencjami

Tak8Nie15
Jol

Wyjechałam z Friggą raz i planuje kolejny. Wszystko było w porządku

Tak14Nie11
Grażka

Pracuję w firmię Frigga, polecam. wynagrodzenie wyższe niż proponowano mi w innych firmach, pieniadze na czas.Miejsce też super, rodzina przemiła, zadnych problemow.nidgy niemialam potracen czy kar jak inni pisza to jakies klamstwa. jak potrzebuje pomocy to koordynator i przemile panie z kadr zawsze pomagaja. ekuz i a1 mam, a jak ktos nie ma to pewnie nie odeslal umowy, pomyslcie ludzie, jak chcecie dostac ekuz jak nie wysłaliście umowy. Grazka

Tak11Nie14
Bet28

Bardzo dobra i kompetentna firma

@Bet28

Dziękujemy za miłe słowa!

@Bet28

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Mateusz Nowy wpis

Witam, widziałem ofertę do małżeństwa za około 1700 euro czy rzeczywiście płacą tyle? Do kiedy wypłata jest na koncie? ???? Czy można jechać pierwszy raz na próbę np. na 31 dni? Mam język komunikatywny +

@Mateusz

Dzień dobry Panie Mateuszu, skoro pod zleceniem jest taka stawka, to znaczy, że takie wynagrodzenie przewidzieliśmy dla opiekuna. Wypłaty są przelewane do 15-go. Minimalny czas wyjazdu to 6 tygodni. Zachęcamy do kontaktu z nami, wówczas odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia!

Bet 28

Mam pytanie czy można u was otrzymać dobrowona składkę chorobową jakie warunki trzeba spełnić

Tak2Nie

@Bet 28

Oczywiście, można. Wówczas na leży zgłosić to do działu kadr podczas pospisywania umowy. Na więcej pytań odpowiemy telefonicznie pod numerem 52 389 11 50. Pozdrawiamy!

Halina

bardzo dobra firma pracowalam 5 lat teraz musialam przerwac z powodow rodzinnych polecam

Tak1Nie1

@Halina

Bardzo dziękujemy Pani Halino!

Tak9Nie
Aleksander

O jakich zarobkach mowa, możesz podać jakieś widełki? Jakie konkretnie obowiązki ma pracownik FRIGGA i czego wymaga od niego pracodawca? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że niedługo powiesz coś na ten temat.

Pracodawca

Pani Olu, nasze panie koordynatorki starają się zawsze pomóc paniom w trakcie zlecenia, służą również pomocą podczas pobytu w Polsce. Chętnie wyjaśnię z Panią tą kwestię telefonicznie. Bardzo proszę o kontakt z nami pod numerem 52 389 11 50 lub na maila info@friggawork.pl. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Kasia

TakNie4
maja
@Aleksander

Płaca dla opiekunki na poziomie płacy z 2-15 roku. Ostatnio 1200-1260 euro. Teraz stawki sa o minimum 200 euro wyższe.

@maja

Wynagrodzenie, które proponujemy naszym Opiekunom, waha się w przedziale od 1200 do 1600 euro netto i jest uzależnione od kilku czynników. Istotną rolę odgrywa tutaj znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece potwierdzone referencjami oraz kwalifikacje zawodowe. Nasi Opiekunowie mogą też liczyć na dodatkowe premie za dłuższe wyjazdy, udział w nieodpłatnych szkoleniach merytorycznych i kursach językowych. Każdy Opiekun posiada dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nagłych zachorowań poza granicami kraju. Składki na ubezpieczenia społeczne i zaliczka na podatek dochodowy odprowadzane są od średniej krajowej, która wynosi obecnie 5227 zł.

@maja

Szanowna Pani Maju, stawki są zróżnicowane, tak jak i wymagania: doświadczenie, znajomość języka niemieckiego lub jego brak. Stawki w firmach są od 1200 - 1700 Euro miesięcznie, ZUS jest od średniej krajowej. Klienci są różni, oczekiwania też, kwalifikacje i poziom języka pań też jest różny. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, odpowiemy u nas w biurze przy ul. Dworcowej 29 lub telefonicznie: 52 389 11 50. Pozdrawiamy

Pracodawca

Pani Maju, zawsze weryfikujemy sytuację na zleceniach. W razie jakichkolwiek niezgodności, podejmujemy działania mające na celu poprawę warunków pracy dla naszych Opiekunów. Podopieczna, o której pani pisze, jest osobą mobilną. Z racji na swój wiek potrzebuje oczywiście wsparcia Opiekunki w codziennych czynnościach. Nasi Opiekunowie informują nas na bieżąco o pogorszeniu stanu zdrowia seniorów. Jeśli konieczne jest dodatkowe wsparcie dla Opiekuna, zawsze służymy pomocą. Wynagrodzenie, o którym Pani wspomina jest stawką netto, nieuwzględniającą dodatkowych premii i dodatków. Zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu (52) 389 11 50. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy z Frigga.

TakNie1

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Oczywiście - zatrudniamy opiekunów osób starszych w oparciu o umowę, opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i pokrywamy koszty transportu. Cenimy sobie rzetelnych, empatycznych opiekunów, którzy odwiedzą nas w biurze lub spotkają się z nami na terenie całej Polski podczas mobilnych rekrutacji. Ważne są dla nas osoby, które lubią szkolenia, chętnie biorą udział w wydarzeniach, które organizujemy oraz eventach z naszymi ambasadorkami. Prowadzimy szereg warsztatów i szkoleń w ramach Akademii Opiekunka, podczas których jest okazja do rozmowy oraz do tego, aby lepiej się poznać. Nasi pracownicy są dla nas ważni - bardzo zależy nam na tym, aby pozostać w kontakcie i omawiać na bieżąco ważne kwestie. W ramach warunków zatrudnienia jest do dyspozycji osoba z naszego ramienia na terenie Niemiec, która prowadzi wywiad z seniorem i pomaga naszym pracownikom na miejscu w razie potrzeby. Chętnie przedstawimy szczegółowo warunki zatrudnienia w naszej firmie pod numerem telefonu 52 389 11 50. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Aktualność
Drodzy Opiekunowie, miło nam poinformować, że nasze biuro wspiera akcję "Pies w biurze". Oba nasze czworonogi są "na etacie", towarzyszą nam codziennie w pracy i zapewniają dobrą atmosferę. Zapraszamy do naszego biura w centrum Bydgoszczy!
ada123

Polecam firmę Frigga. Dziewczyny fajne,płacą dobrze, wysokie składki jak komuś zależy i bilety kupują. Ja polecam firmę,2 lata jestem z nimi i sobie chwałę. Kto jeździ z Frigga tu obecny?

Tak2Nie3

@ada123

Dziękujemy Pani Ado!

Krystynaa-aa

ja mam babcie na chodzie w Ulm i jestem zadowolona. wczesniej bylam w Bremen dwa razy od nich, tez dobra stella. Jak dla mnie dobra agencja, wypłata na czas, dobre pieniążki płacą mam komunikatywny jezyk, kontakt z biurem zawsze jest ok,nawet wieczorem odbierają, nie mogę złego słowa powiedziec. Polecam!!!

Tak3Nie3

@Krystynaa-aa

Dziękujemy!

Krystynaa-aa

musisz się umieć dogadać ale to nie trudne. Ja się sama uczylamm i daje rade. Polecam frigga jest ok

Tak1Nie5

@Krystynaa-aa

Dziękujemy za polecenie Pani Krystyno!

Marlena

Tak11Nie15

@Marlena

MARLENA dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy :)

Tak2Nie

@Marlena

Serdecznie dziękujemy za dobrą opinię Pani Marleno! Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

@Marlena

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa!

Kasia

Tak8Nie15

@Kasia

Dziękujemy KASIA! Pozdrawiamy :)

@Kasia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Kasiu!

Jol

Wyjechałam z Friggą raz i planuje kolejny. Wszystko było w porządku

Tak14Nie11

@Jol

Dziękujemy, cieszymy się na dalszą współpracę. Pozdrawiamy :)

Tak1Nie1

@Jol

Serdecznie dziękujemy!

Aktualność
1️⃣Mieszkasz w Gminie Osielsko i szukasz pracy?
2️⃣Znasz język niemiecki lub z chcesz się go nauczyć?
3️⃣Szukasz pracy za granicą?
Przyjdź na spotkanie z Frigga i dowiedz się więcej o współpracy z nami!
Już 3-ego marca będziemy w Twojej okolicy!

????Zapraszamy do świetlicy w Maksymilianowie przy ul. Kościelnej 2, od godziny 10:00 ????
TakNie2

Aktualność
W miniony weekend nasza ekspertka Marta Gałka poprowadziła szkolenie, połączenie nauki oraz muzykoterapii wyszło doskonale. Oto krótka relacja zdjęciowa z tego pełnego wiedzy spotkania. Na kolejne spotkania w ramach naszej Akademii Opiekuna zapraszamy już teraz!
Kinga

Dziewczyno co Ty pleciesz kolejna niedoinformowana jak możesz nie mieć ubezpieczenia skoro Ci umowę dali i do Zusu zgłosili. Ciemnogrod jakich mało nie wczekaj kitu innym. Zmieniłam z Promedica na nią nich i nie dość ze składki ok to mam ekuz od nich u ubezpieczenie jak idę do lekarza w Polsce i w Deutschlandach.

Tak3Nie4
@Kinga

Czy ty nie umiesz czytac ?Przeciez tu mowa o tym ,że karty nie dosłali do niemiec Z karta wyjechac z Polski to rzadkosc.-więc czytaj ze zrozumieniem

@Kinga

Szanowne Panie, każdy nasz pracownik ma odprowadzane składki i jest zgłoszony do ZUS (średnia krajowa zgodnie z 2020). Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy pod numerem 52 389 11 50.

Tak3Nie1
sylwia

Ja tam polecam frigga – zalatwila mi legalna prace z ubezpieczeniem.

@sylwia

Urwałaś się z choinki .PRzecież to legalna agencja i wszyscy wyjezdzają z ubezpieczeni co nie oznacza ,ze w ręku z karta . Ze sa jeszcze takie komentarze?

@sylwia

Bardzo dziękujemy Pani Sylwio!

@sylwia

Bardzo dziękujemy Pani Sylwio!

Krystyna O.

Wszyscy tylko narzekaja na ta Firme. Ja pracuje juz od 4 lat i jestem bardzo zadowolona!!! Wszystko pasuje, pieniazki i rodziny u ktörych pracuje. Nie zgadzam sie z ta opinia. Popracujcie w innych, to wam sie oczy otworza, tez juz przezylam.

TakNie5
@Krystyna O.

Czy panie koordynatorka i Krystyna nie uzywacie tej samej trzcionki a chodzi tu o literę ó ?.Jakos nikt poza paniami nie pisze umlał.Jedna pracownica ,druga opiekunka .To chyba niewiarygodnie wygląda.

Tak15Nie1

@Krystyna O.

Bardzo dziękujemy!

Grazka Lublin

Od roku współpracuje z firma FRRIGA i mam o tej firmie bardzo dobre zdanie. Wszysto co jest związane z pieniędzmi jest oki. Sa tam zatrudnione kompetentne osoby na wszystkich stanowiskach. Jedynie co mogę im zarzucić to mało interesują się opiekunka w trakcie jej pracy lecz zawsze kiedy dam sygnał ze chce rozmawiać szybko się kontaktują. Uwierzcie mi firma jest świetna, mają dużo zleceń a szczególnie w rejonach którymi jestem zainteresowana. Panie zalatwiajace sprawy z wyjazdem są miłe, mnie nie zdarzyły się nie prawdziwe informacje o podopiecznych czy rodzinie. Trafiam do super rodzin i za to firmie bardzo dziękuję. Obecnie przebywam na kontrakcie jestem zadowolona. Nie zgodzę się z wypowiedziami odnośnie zarobków w tej firmie. Nikt nas na sile nie zmusza jechać na poczatku firma daje propozycje a my się na nią godzimy lub też nie to jest nasz wybór. Dlaczego obwiniać za wszystko firmę przecież oni za głowę nas nie ciągną do tej pracy. Szukajcie szczęścia a znajdziecie. Ja osobiście polecam firmę FRRIGA. Nie mam zastrzeżeń i co niektóre panie powinny się cieszyć ze to Firma ich chcę. Ile ludzi tyle charakterów ale Friga jest sehr gut. Pozdrawiam

TakNie2
Gisc
@Grazka Lublin

Niby taki zaszczyt?.Bo lepszych agencji na rynku nie ma?.Co za głupia opinia.

Tak10Nie1

Gisc
@Grazka Lublin

Niby taki zaszczyt?.Bo lepszych agencji na rynku nie ma?.Co za głupia opinia.

Tak6Nie

@Grazka Lublin

Bardzo dziękujemy Pani Grażynko!

Zostaw merytoryczną opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

Chcę opublikować: