FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Marlena

Bardzo dobra firma bardzo dobry kontakt wypłata na czas...zero zastrzeżeń Lubię atmosferę w FRIGGA WORK za: Dobra wspolpraca

Kasia

Ja sobie tam cenię współpracę z FRIGGA. Mają dużo zleceń, dobrze płacą i kontakt jest bez zastrzeżeń. Ode mnie duże OK. Na zleceniach byłam od nich w Niemczech i Luksemburg. 3 lata jeżdżę, dali mi na razie najwyższą stawkę w porównaniu z innym agencjami

Jol

Wyjechałam z Friggą raz i planuje kolejny. Wszystko było w porządku

Grażka

Pracuję w firmię Frigga, polecam. wynagrodzenie wyższe niż proponowano mi w innych firmach, pieniadze na czas.Miejsce też super, rodzina przemiła, zadnych problemow.nidgy niemialam potracen czy kar jak inni pisza to jakies klamstwa. jak potrzebuje pomocy to koordynator i przemile panie z kadr zawsze pomagaja. ekuz i a1 mam, a jak ktos nie ma to pewnie nie odeslal umowy, pomyslcie ludzie, jak chcecie dostac ekuz jak nie wysłaliście umowy. Grazka

Izabela Nowy wpis

Rzetelna , solidna firma godna polecenia- wypłata na czas , profesjonalne i bardzo ciepłe podejście do każdego ! Bardzo chętnie skorzystam z dalszej współpracy z tą agencją. A przy okazji chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić Panią Joannę Sek , która przedstawiła mi ofertę pracy . Dziękuję Pani Asiu za wszystko ❣️

Nowy wpis

@Izabela

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa Pani Izo & załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy od całego zespołu oraz Asi Sęk. Do usłyszenia!

Danuta Nowy wpis

Z Frigga wyjeżdżam do pracy od niedawna. Jestem ogólnie bardzo zadowolona. Wypłaty na czas. Składki od średniej krajowej. Karta EKUZ do każdego wyjazdu. Oferta przedstawiona opiekunce przez koordynatora jest zgodna ze stanem faktycznym na miejscu. Serdeczne podziękowania dla pani Joanny S. i pani Kasi W. z kadr za wspaniałą współpracę.

Nowy wpis

@Danuta

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię Pani Danusu i ślemy moc uścisków & pozdrowień z Bydgoszczy. Do usłyszenia i zobaczenia.

Czy pracownicy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Frigga
@Pytanie

Witam, We Frigga cenimy sobie wspólne spotkania. Organizujemy co miesiąc spotkania opiekunów i rekruterów pod robocza nazwą "Pączek we Frigga" gdzie dzielimy się swoimi doświadczeniami. Spotykamy się również podczas "Akademii opiekuna" która jest dobrą okazją nie tylko do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności ale również do poplotkowania :) Zachęcamy do śledzenia nas na FB, umieszczamy tam informacje dotyczące aktualnych spotkań.

Wanda

Wszystko ok. Wypłata na czas.

@Wanda

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię Pani Wando & załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy.

Sylwia
@Wanda

Jeżeli wypłata na czas to jedyna pozytywna strona tej firmy to ja nie chce wiedzieć :D Ale mi przywilej. A co poza tym?

Frigga Rekrutacja
@Sylwia

Witam Pani Sylwio, myślę że znajdziemy jeszcze kilka powodów dla których warto z nami współpracować:) Zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 389 11 50 chętnie opowiemy o warunkach współpracy. Pozdrawiam Monika Ulatowska

Czy można liczyć w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Frigga Rekrutacja
@Pytanie

Witam, Dla Opiekunów przebywających na zleceniach oprócz indywidualnych kart EKUZ upoważniających do korzystania z państwowej opieki medycznej, gwarantujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Posiadamy polisy w dwóch firmach ubezpieczeniowych które gwarantują pełne bezpieczeństwo na zleceniu. Po powrocie do Polski nasi Opiekunowie mogą korzystać z państwowej służby zdrowia. Pozdrawiam

Dorota62
Klient

Z Frigga wyjeżdżam do pracy od niedawna,ale podoba mi sie różnorodność ofert pod względem jakości i lokalizacji. Dodatkowy atut to przemiła i kompetentna pani Karolina. Wazne - pieniądze na czas.

@Dorota62

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię Pani Doroto, a koleżance Karolinie przekażemy miłe słowa. Załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy i do usłyszenia!

Sylwia

Witam Firma Frigga pomocną jest jak do rozmowy i różne pytania zawsze pytają co i jak u opiekunki pozdrawiam

@Sylwia

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię & załączamy pozdrowienia!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Dzień dobry, zazwyczaj są dwa etapy rozmowy o pracę - I etap dla wszystkich kandydatów branych pod uwagę na dane stanowisko oraz II etap dla wybranych kandydatów. Szczegóły oraz informacje zazwyczaj podajemy podczas rozmowy w biurze lub przez telefon. Pozdrawiamy & załączamy pozdrowienia.

Elżbieta
@FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

A ile trwa mniej więcej cały proces rekrutacyjny we Fridze, od pierwszej rozmowy do zatrudnienia? :) Czy decyzja w sprawie przyjęcia jest podejmowana bezpośrednio po 2 etapie, czy trzeba na nią trochę poczekać? Ilu osobom się udaje przejść całą rekrutację pozytywnie?

Aleksander

O jakich zarobkach mowa, możesz podać jakieś widełki? Jakie konkretnie obowiązki ma pracownik FRIGGA i czego wymaga od niego pracodawca? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że niedługo powiesz coś na ten temat.

Pracodawca

Pani Olu, nasze panie koordynatorki starają się zawsze pomóc paniom w trakcie zlecenia, służą również pomocą podczas pobytu w Polsce. Chętnie wyjaśnię z Panią tą kwestię telefonicznie. Bardzo proszę o kontakt z nami pod numerem 52 389 11 50 lub na maila info@friggawork.pl. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Kasia

maja
@Aleksander

Płaca dla opiekunki na poziomie płacy z 2-15 roku. Ostatnio 1200-1260 euro. Teraz stawki sa o minimum 200 euro wyższe.

@maja

Wynagrodzenie, które proponujemy naszym Opiekunom, waha się w przedziale od 1200 do 1600 euro netto i jest uzależnione od kilku czynników. Istotną rolę odgrywa tutaj znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece potwierdzone referencjami oraz kwalifikacje zawodowe. Nasi Opiekunowie mogą też liczyć na dodatkowe premie za dłuższe wyjazdy, udział w nieodpłatnych szkoleniach merytorycznych i kursach językowych. Każdy Opiekun posiada dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nagłych zachorowań poza granicami kraju. Składki na ubezpieczenia społeczne i zaliczka na podatek dochodowy odprowadzane są od średniej krajowej, która wynosi obecnie 5227 zł.

@maja

Szanowna Pani Maju, stawki są zróżnicowane, tak jak i wymagania: doświadczenie, znajomość języka niemieckiego lub jego brak. Stawki w firmach są od 1200 - 1700 Euro miesięcznie, ZUS jest od średniej krajowej. Klienci są różni, oczekiwania też, kwalifikacje i poziom języka pań też jest różny. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, odpowiemy u nas w biurze przy ul. Dworcowej 29 lub telefonicznie: 52 389 11 50. Pozdrawiamy

Moni
@FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

To nie prawda ze język odgrywa jakakolwiek ja znam niemiecki i nigdy z tego powodu nie płacono mi więcej do tego brak jakiegokolwiek zainteresowania boja się Niemców i siedza cicho jeśli samemu sobie nie załatwisz na miejscu nie ma mowy o pomocy przykro jak traktują polskich pracowników to jest wyzysk z jakim Europa cywilizowana miała do czynienia Na początku xx wieku

Monika

Pracuję w firmie od trzech lat, Wynagrodzenia są zazwyczaj przed czasem bo już 10 tego( w umowie 15tego) Raz zdarzyła się pomyłka zapomniano naliczyć mi wynagrodzenia za 1 dzień, pani z kadr zadzwoniła i przelała pieniądze tego samego dnia( ja nie zdążyłam zobaczyć) Koordynatorkę mam drugą w ciągu tych trzech lat ale z obiema się dogaduję(normalne).

@Monika

Serdecznie dziękujemy Pani Moniko & załączamy serdeczne pozdrowienia z Bydgoszczy.

Zen
Kandydat

Zero kontaktu i zainteresowania.Firma zagubiona w tym co robi.Na stronie ofert pracy jak byk pisze oferta pracy na miesiąc tu i tu.Oni o niczym takim nie wiedzą.

Marija
@Zen

Zgadzam sie. zachowują sie jak oderwani od rzeczywistosci. kilka razy juz miałam akceptacje i w ostatniej chwili dowiadywalam sie ze nic z wyjazdu nie bedzie. jak tak mozna jak człowiek jest juz pewien ze bedzie pracowac i na ostatni moment rozczarowanie.

Olga
@Zen

Hej, w jaki sposób się z nimi kontaktowałeś? Z Twojego wpisu wnioskuję, że znalazłeś ofertę na stronie FRIGGA, zadzwoniłeś, ale nic o tym nie wiedzieli? Bardzo ciekawe, czy ktoś z Was miał podobną sytuację?

Aktualność
Kochani, idzie wiosna & idą zmiany! Zapraszamy Was do naszego nowego biura przy ul. Śniadeckich 2 w Bydgoszczy. Do zobaczenia!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Wigilia jest dniem wolnym w naszej firmie. Nie pracujemy w ten dzień i lepimy pierogi :-) Pozdrawiamy serdecznie z Bydgoszczy!

Iza

@Mariol a częsty to problem z dokumentami ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

@Pytanie

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy wszelkich odpowiedzi, co do narzędzi pracy w naszym biurze.

Ile jest zmian w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

@Pytanie

Prosimy o bardziej szczegółowe pytanie, z chęcią odpowiemy. Czy chodzi o zmiany na zleceniach?

Aktualność
Kochani, jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że już niebawem będziecie mogli odwiedzić  nas w naszym biurze w Koninie! Zapraszamy Was 22.10.2020 na uroczyste otwarcie przy kawie i pysznym cieście. Do zobaczenia!
Poznajmy się!
Firma Frigga Opieka24 otwiera swój nowy oddział w Koninie. Zapraszamy więc, by wspólnie świętować z tej okazji i lepiej się poznać. Nasze świetne rekruterki z chęcią opowiedzą o pracy z nami oraz z opiekunami.
Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia, a już niebawem dowiesz się:
-na czym polega praca opiekuna?
-jak wygląda pakiet startowy opiekuna?
-co warto wiedzieć o swoim podopiecznym, aby dobrze się przygotować do współpracy?
-jaki nauczyć się języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym?
-jakie korzyści mają nasi pracownicy z pracy w firmie Frigga Opieka24?
Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www lub Facebooka. Do zobaczenia w Koninie!

Aktualność
Kochani, pragniemy poinformować, że Frigga Opieka24 ponownie rusza w trasę!
Nasi koordynatorzy chcą dotrzeć do zainteresowanych kandydatów oraz naszych stałych opiekunów z całej Polski. Planujemy przedstawić oferty pracy osobom, które nie mogą dotrzeć do nas oraz spędzić miło czas przy kawie i ciastku.
Piszcie proszę w komentarzach gdzie chcielibyście się z nami spotkać. Zapraszajcie znajomych z okolicy oraz bądźcie z nami na bieżąco na naszym Facebooku Frigga Opieka24!
Czekamy na Wasze propozycje!
Bet28

Bardzo dobra i kompetentna firma

@Bet28

Dziękujemy za miłe słowa!

@Bet28

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Mateusz

Witam, widziałem ofertę do małżeństwa za około 1700 euro czy rzeczywiście płacą tyle? Do kiedy wypłata jest na koncie? ???? Czy można jechać pierwszy raz na próbę np. na 31 dni? Mam język komunikatywny +

@Mateusz

Dzień dobry Panie Mateuszu, skoro pod zleceniem jest taka stawka, to znaczy, że takie wynagrodzenie przewidzieliśmy dla opiekuna. Wypłaty są przelewane do 15-go. Minimalny czas wyjazdu to 6 tygodni. Zachęcamy do kontaktu z nami, wówczas odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia!

Opiekunka
@Mateusz

Wypłata u mnie notorycznie z poślizgiem. Dziewczyny z biura zapewniają, że przelew poszedł, a na koncie kasy nie ma. Jak to się mówi - do trzech razy sztuka. Dałam im szansę(usunięte przez administratora) Trzeba było od razu poszukać pracy w innej agencji.

Zostaw merytoryczną opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Liczba opinii klientów firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.