FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem wolnym w naszej firmie. Nie pracujemy w ten dzień i lepimy pierogi :-) Pozdrawiamy serdecznie z Bydgoszczy!

Iza

@Mariol a częsty to problem z dokumentami ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy wszelkich odpowiedzi, co do narzędzi pracy w naszym biurze.

Ile jest zmian w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Prosimy o bardziej szczegółowe pytanie, z chęcią odpowiemy. Czy chodzi o zmiany na zleceniach?

Aktualność
Kochani, jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że już niebawem będziecie mogli odwiedzić  nas w naszym biurze w Koninie! Zapraszamy Was 22.10.2020 na uroczyste otwarcie przy kawie i pysznym cieście. Do zobaczenia!
Poznajmy się!
Firma Frigga Opieka24 otwiera swój nowy oddział w Koninie. Zapraszamy więc, by wspólnie świętować z tej okazji i lepiej się poznać. Nasze świetne rekruterki z chęcią opowiedzą o pracy z nami oraz z opiekunami.
Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia, a już niebawem dowiesz się:
-na czym polega praca opiekuna?
-jak wygląda pakiet startowy opiekuna?
-co warto wiedzieć o swoim podopiecznym, aby dobrze się przygotować do współpracy?
-jaki nauczyć się języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym?
-jakie korzyści mają nasi pracownicy z pracy w firmie Frigga Opieka24?
Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www lub Facebooka. Do zobaczenia w Koninie!

Aktualność
Kochani, pragniemy poinformować, że Frigga Opieka24 ponownie rusza w trasę!
Nasi koordynatorzy chcą dotrzeć do zainteresowanych kandydatów oraz naszych stałych opiekunów z całej Polski. Planujemy przedstawić oferty pracy osobom, które nie mogą dotrzeć do nas oraz spędzić miło czas przy kawie i ciastku.
Piszcie proszę w komentarzach gdzie chcielibyście się z nami spotkać. Zapraszajcie znajomych z okolicy oraz bądźcie z nami na bieżąco na naszym Facebooku Frigga Opieka24!
Czekamy na Wasze propozycje!
Bet28

Bardzo dobra i kompetentna firma

@Bet28

Dziękujemy za miłe słowa!

@Bet28

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Mateusz

Witam, widziałem ofertę do małżeństwa za około 1700 euro czy rzeczywiście płacą tyle? Do kiedy wypłata jest na koncie? ???? Czy można jechać pierwszy raz na próbę np. na 31 dni? Mam język komunikatywny +

@Mateusz

Dzień dobry Panie Mateuszu, skoro pod zleceniem jest taka stawka, to znaczy, że takie wynagrodzenie przewidzieliśmy dla opiekuna. Wypłaty są przelewane do 15-go. Minimalny czas wyjazdu to 6 tygodni. Zachęcamy do kontaktu z nami, wówczas odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia!

Opiekunka
@Mateusz

Wypłata u mnie notorycznie z poślizgiem. Dziewczyny z biura zapewniają, że przelew poszedł, a na koncie kasy nie ma. Jak to się mówi - do trzech razy sztuka. Dałam im szansę(usunięte przez administratora) Trzeba było od razu poszukać pracy w innej agencji.

Bet 28

Mam pytanie czy można u was otrzymać dobrowona składkę chorobową jakie warunki trzeba spełnić

@Bet 28

Oczywiście, można. Wówczas na leży zgłosić to do działu kadr podczas pospisywania umowy. Na więcej pytań odpowiemy telefonicznie pod numerem 52 389 11 50. Pozdrawiamy!

Halina

bardzo dobra firma pracowalam 5 lat teraz musialam przerwac z powodow rodzinnych polecam

@Halina

Bardzo dziękujemy Pani Halino!

Pani Maju, zawsze weryfikujemy sytuację na zleceniach. W razie jakichkolwiek niezgodności, podejmujemy działania mające na celu poprawę warunków pracy dla naszych Opiekunów. Podopieczna, o której pani pisze, jest osobą mobilną. Z racji na swój wiek potrzebuje oczywiście wsparcia Opiekunki w codziennych czynnościach. Nasi Opiekunowie informują nas na bieżąco o pogorszeniu stanu zdrowia seniorów. Jeśli konieczne jest dodatkowe wsparcie dla Opiekuna, zawsze służymy pomocą. Wynagrodzenie, o którym Pani wspomina jest stawką netto, nieuwzględniającą dodatkowych premii i dodatków. Zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu (52) 389 11 50. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy z Frigga.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Oczywiście - zatrudniamy opiekunów osób starszych w oparciu o umowę, opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i pokrywamy koszty transportu. Cenimy sobie rzetelnych, empatycznych opiekunów, którzy odwiedzą nas w biurze lub spotkają się z nami na terenie całej Polski podczas mobilnych rekrutacji. Ważne są dla nas osoby, które lubią szkolenia, chętnie biorą udział w wydarzeniach, które organizujemy oraz eventach z naszymi ambasadorkami. Prowadzimy szereg warsztatów i szkoleń w ramach Akademii Opiekunka, podczas których jest okazja do rozmowy oraz do tego, aby lepiej się poznać. Nasi pracownicy są dla nas ważni - bardzo zależy nam na tym, aby pozostać w kontakcie i omawiać na bieżąco ważne kwestie. W ramach warunków zatrudnienia jest do dyspozycji osoba z naszego ramienia na terenie Niemiec, która prowadzi wywiad z seniorem i pomaga naszym pracownikom na miejscu w razie potrzeby. Chętnie przedstawimy szczegółowo warunki zatrudnienia w naszej firmie pod numerem telefonu 52 389 11 50. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

ada123

Polecam firmę Frigga. Dziewczyny fajne,płacą dobrze, wysokie składki jak komuś zależy i bilety kupują. Ja polecam firmę,2 lata jestem z nimi i sobie chwałę. Kto jeździ z Frigga tu obecny?

@ada123

Dziękujemy Pani Ado!

Krystynaa-aa

ja mam babcie na chodzie w Ulm i jestem zadowolona. wczesniej bylam w Bremen dwa razy od nich, tez dobra stella. Jak dla mnie dobra agencja, wypłata na czas, dobre pieniążki płacą mam komunikatywny jezyk, kontakt z biurem zawsze jest ok,nawet wieczorem odbierają, nie mogę złego słowa powiedziec. Polecam!!!

@Krystynaa-aa

Dziękujemy!

Krystynaa-aa

musisz się umieć dogadać ale to nie trudne. Ja się sama uczylamm i daje rade. Polecam frigga jest ok

@Krystynaa-aa

Dziękujemy za polecenie Pani Krystyno!

Ja sobie tam cenię współpracę z FRIGGA. Mają dużo zleceń, dobrze płacą i kontakt jest bez zastrzeżeń. Ode mnie duże OK. Na zleceniach byłam od nich w Niemczech i Luksemburg. 3 lata jeżdżę, dali mi na razie najwyższą stawkę w porównaniu z innym agencjami

@Kasia

Dziękujemy KASIA! Pozdrawiamy :)

@Kasia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Kasiu!

Jol

Wyjechałam z Friggą raz i planuje kolejny. Wszystko było w porządku

@Jol

Dziękujemy, cieszymy się na dalszą współpracę. Pozdrawiamy :)

@Jol

Serdecznie dziękujemy!

Kinga

Dziewczyno co Ty pleciesz kolejna niedoinformowana jak możesz nie mieć ubezpieczenia skoro Ci umowę dali i do Zusu zgłosili. Ciemnogrod jakich mało nie wczekaj kitu innym. Zmieniłam z Promedica na nią nich i nie dość ze składki ok to mam ekuz od nich u ubezpieczenie jak idę do lekarza w Polsce i w Deutschlandach.

@Kinga

Czy ty nie umiesz czytac ?Przeciez tu mowa o tym ,że karty nie dosłali do niemiec Z karta wyjechac z Polski to rzadkosc.-więc czytaj ze zrozumieniem

@Kinga

Szanowne Panie, każdy nasz pracownik ma odprowadzane składki i jest zgłoszony do ZUS (średnia krajowa zgodnie z 2020). Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy pod numerem 52 389 11 50.

sylwia

Ja tam polecam frigga – zalatwila mi legalna prace z ubezpieczeniem.

@sylwia

Urwałaś się z choinki .PRzecież to legalna agencja i wszyscy wyjezdzają z ubezpieczeni co nie oznacza ,ze w ręku z karta . Ze sa jeszcze takie komentarze?

@sylwia

Bardzo dziękujemy Pani Sylwio!

@sylwia

Bardzo dziękujemy Pani Sylwio!

Krystyna O.

Wszyscy tylko narzekaja na ta Firme. Ja pracuje juz od 4 lat i jestem bardzo zadowolona!!! Wszystko pasuje, pieniazki i rodziny u ktörych pracuje. Nie zgadzam sie z ta opinia. Popracujcie w innych, to wam sie oczy otworza, tez juz przezylam.

@Krystyna O.

Czy panie koordynatorka i Krystyna nie uzywacie tej samej trzcionki a chodzi tu o literę ó ?.Jakos nikt poza paniami nie pisze umlał.Jedna pracownica ,druga opiekunka .To chyba niewiarygodnie wygląda.

@Krystyna O.

Bardzo dziękujemy!

Zostaw merytoryczną opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.