3 Dodaj opinię
3 84 150 5 1

Opinie o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k.

Biiip

Drogie Panie a czy jest tu jakas Pani ktora zna firme Promedica i zamieniła ja na ta firme? Jak ogole wrazenia, zarobki? Teraz jestem na kontrakcie z promedici ale obcinają pensje i zostaje mi 800 euro na reke takze bardzo mocno rozważam przejscie do innej agencji. Moj niemiecki zostal określony jako komunikatywny, nie powiem nie rozumiem wszystkiego, ale nie mam zadnych problemow z porozumiewaniem sie z rodzina czy podopiecznym, z zakupami czy wszystkimi terapeutami podopiecznej, tak samo z odbieraniem telefonow. Jak myslicie, warto sie przeniesc?

Basia

pozytywna opinie piszą panie z Friggi....radzę być ostrożnym z tą firmą, płacą niewiele, nie jest bajecznie, radzę podjąć współpracę bezpośrednio z firmą niemiecką. W moim przypadku zyskałam 350 euro więcej, ubezpieczenie niemieckie

Tak22Nie

tara
@Basia

Basiu a mozesz zdradzic w jakiej niemieckiej firmie jest ok? jestem bardzo zainteresowana. Szukam wlasnie takiej firmy .

elik
@Basia

Pani Basiu,czy mogłaby Pani podać mi namiary na tą niemiecką firmę,odnośnie opieki.Pozdrawiam

Karuska
@Basia

Witam, a jaką firmę niemiecka proponujesz? Pozdrawiam

Tak5Nie

Kaśka

To jaką firmę polecisz?

sara
@elik

jeżeli dostała Pani namiary to ja też proszę, będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam.

sylwia

Ja tam polecam frigga – zalatwila mi legalna prace z ubezpieczeniem.

@sylwia

Urwałaś się z choinki .PRzecież to legalna agencja i wszyscy wyjezdzają z ubezpieczeni co nie oznacza ,ze w ręku z karta . Ze sa jeszcze takie komentarze?

Aniela

pracuje we FRIGGA jest dobrze, sprawdzałm w ZUS składki opłacane na konto też pieniądze wpływają takie jak z umowu, rozmowa przez tel z panią lektor też była ok. Pytali o hobby o to kiedy mogę wyjechać i na jak długo. spokojnie możecie z nimi jeździć. Pozdrawiam koleżanki !

Danka

Hej ja pracuje w Friga i jak narazie wszystko ok. to moj 3 wyjazd. Czapka ja mialam rozmowe przez telefon w niemieckim i to bylo kilka pytan o mnie o rodzinie. MAM 1150 EUR NA KONTO za komunikatywny język i babcie z demencją. Rodzina dala mi auto po babci do jeżdzenia po zakupu i z babcia na kawy i ciacho. Polecam ta firmą

Ewa

Zalecam dużą ostrożność wszystkim osobom aplikującym do tej firmy. Warto rozeznać się w temacie pracy w instytucjach, które mogą udzielić rzetelnych informacji na temat pracy za granicą.

Tak18Nie

kaśka

chcialam zadac pytanie.i prosze o odpowiedz.jezeli przyjechalam na miesiac ale jestem tylko tutaj tydzien i wiem ze nie wytrzymam dalej i chce zjechac do domu to pozwola?z tej firmy frigga czy bede musiala tu siedziec i plakac co noc bo bardzo zle sie tutaj czuje babcia jest niemila.wszystko chce sama robic.prosze o odpowiedz.

Tak15Nie

Kinga

Musze to skomentować bo nienawidzę glamowatych kobiet. A T6my byś chciała żeby Ci w Polsce konsultant z frigi za rękę do lekarza prowadził? Jak żeś pojechała chora do roboty to masz. Ja jestem mega zadowolona. Dobrze placa wszystko na czas. Pracowałam w Biedrze przed wyjazdem za 6 zł na godz i nie zamienię pracy u nich na nic w świecie a kto źle powie na nich to oczy wydrapie.

Kinga

Dziewczyno co Ty pleciesz kolejna niedoinformowana jak możesz nie mieć ubezpieczenia skoro Ci umowę dali i do Zusu zgłosili. Ciemnogrod jakich mało nie wczekaj kitu innym. Zmieniłam z Promedica na nią nich i nie dość ze składki ok to mam ekuz od nich u ubezpieczenie jak idę do lekarza w Polsce i w Deutschlandach.

Tak3Nie1

@Kinga

Czy ty nie umiesz czytac ?Przeciez tu mowa o tym ,że karty nie dosłali do niemiec Z karta wyjechac z Polski to rzadkosc.-więc czytaj ze zrozumieniem

opiekunka 25

estem trzeci miesiac a zleceniu i nie mam zadnej karty EKUZ !!!!!!!!!!!!!!!Chyba obowiazek firmy jest dostarczyc Karte dl racownika.

Tak15Nie

Krystynaa-aa

Co ty gadasz,przeciez oni karte ekuz dają i masz ubezp. to do lerkartza mogłaś iść.

Polska Polka

Kobieto, lepiej z friga daj sobie spokój ..ja idę z nimi do sądu..

Tak10Nie1

Gabi

Nie mam dobrej opinii na temat firmy

Tak12Nie1

agucha33

Odradzam pracę w tej firmie. Złożyłam mamie tam dokumenty, oczywiście rozmowę przeszłą i wysłano ją do pracy. Na miejscu okazało się, że zmienniczka wytrzymała tylko 3 tygodnie, do opieki jest dziadek, ale jest również jego małżonka na chodzie, która gotuje, robi zakupy. Do tego sprzątaczka - Rosjanka. Ktoś powiedział by miód, ale to tylko pozory. Codziennie pucujesz 3 łazienki sama, a później żoneczka sprawdzi, czy dobrze zrobiłaś, czy nie lub wyśle inną osobę do oceny. Jeśli coś jej się nie spodoba dostajesz minusy - jak w przedszkolu(usunięte przez administratora)

Tak14Nie

mari

Gdzie te dobre pensje!!.Za 24 godz jak trafi sie komus 1200 to jest duzo?-bez przesady.A wyzej niz wspomniana stawka to tylko brutto

Tak11Nie

J dar'c

Mi chcieli wcisnąć osobę która ma 170 cm i waży 75 kg i ma transfer oczywiście łóżka specjalistycznego nie ma (tak się domyśliłam) bo pani jak podawała opis i ja zapytalam czy łóżko jest to odpowiedziała że nie wie. Ale przekonywała mnie że nosić pani tak bardzo nie trzeba czasami na wózek lub fotel. Na co ja jej odpowiedziałąm że ja waże niecałe 58 kg i nie dam rady bo raz że nie uniose a dwa że ja nigdy transferu nie robiłam. Na co ta pani mi dalej wciska że napewno dam rade i że tą pania się myje w łóżku bo sama nie dajdzie bo ma nogi chore itd.I wygadała się że tam pani już była i że znowu wraca za ileś tam i że teraz też była pani ale wróciła bo nie dała rady hehhehe. To jakies chore jest. To tamta pani nie dała rady ale ja z kolosem mam dac sobie rade i wyladowac qw piekarach śląskich na urazówce. Czy to jest normalne????????????????????????????

Tak12Nie

bb

Wyjechałam z Friggą dwa razy.Pierwszy raz wszystko było ok.nie było problemó z praca,to nie było z firmą.Ale drugim razem "wpuścili mnie w maliny'.Pensja była bardzo niska za to zlecenie,ale sie zgodziłam,bo nic innego akurat mi sie trafiało,więc gdyby było tak jak miało byc nie miałabym pretensji.Ale niestety nie było,bo podopieczna była w zupełnie innym stanie,niż wynikało z opisu jaki otrzymałam przed podpisaniem umowy.Wymagała transferu ,a o niczym takimnie było mowy.Zresztą zawsze uprzedzam firmy,że nie podejmę sie transefu,a tymbardziejza takie pieniądze.Podopieczna również z innych względów wymagała całodobowej opieki,a tego żaden człowiek nie wytrzyma,ani fizycznie ani psychicznie.Więc zaraz,kiedy się zorientowałamzaczęłampisać e-meile,esemesy i dzwonić,ale bez skutku.W końcu po kilku dniach wyczerpana napisałam,że sama jestem chora i nie mogę dłużej pracować.Nadwyrężyłam sobie i tak chory kręgosłup i kolana,do tego ponaciągałam ścięgna Achillesa.W efekcie po kilkunastu dniach wróciłam do domu w stanie krańcowego wyczerpania,po kilkunastu nieprzespanych nocach.Zanim jednak tak się stało,kiedy na esemesa nie otzrymałam równiez odpowiedzi,za radą prawnika ,miałam zamiar napisać wypowiedzenie umowy .W tej sytuacji miałąm prawo w natychmiastowym trybie.W tym samym momencie otzrymałam wiadomość,że szukają mi zmienniczki i żebym wytrzymała jeszcze kilka dni.TYlko dzieki pomocy i wsparciu rodziny podopiecznej jakos wytrzymałam.Ale jeszcze podczas pobytu w Niemczech ,otrzymałam pensję.I co się okazało?Że potrącili mi 100 EUR za bilety w obydwie strony.Powód:to podobno moja wina.!!Nie odpowiadają na moją korespondencję.Ale nie poddam się,musze odzyskmpieniądze i jeszcze zażądam rekompensyty za ubytek na zdrowiu.Już znalazłam sposób,wiem do kogo się udać ijakto załatwić.Wniosek wyciągnijcie sami,czy chcecie współpracowac z ta frmą.Dla mnie to (usunięte przez administratora),nie zawaham się użyc tego słowa.Z pełna odpowiedzialnością za to co piszę.

Tak19Nie

@bb

Musze sie zgodzic ,ze informacje moga byc nieprawdziwe W moim przypadku tez byly,tylko akurat stan a raczej dane o podop.nie mialy wplywu na uciazliwosc mojej pracy .Nie wiem w jakim rejonie bylas bo ich posredniczka daje im informacje niekiedy z ksiezyca-oczywiscie oni tez ich nie koryguja pomimo,ze dalam sprostowanie.

Tak6Nie

J dar'c
@bb

do bb a gzie byłas na tym zleceniu?pilne

anka

@malka, trochę się z Tobą nie zgodzę, dlaczego nie widzisz panów opiekujących się swoimi wychowankami? przecież coraz więcej jest mężczyz w zawodach typowo kobiecych, np. wiele facetów teraz idzie na studia pielęgniarskie i zostaje pięlegniarkami. Ciekawa jestem czy Frigga Work zatrudnia mężczyzn u siebie?

Krystynaa-aa

Z tego co wiem tooni terazz nie robia kursu bo moja szwagierka cgciala sie zapisac.mozna materialy u nich dostac. Pozdrawiam

Elka

Śmieszna opinia !!! za doświadczenie?? a skąd to doświadczenie macie?? wymyślone które i tak nie ma znaczenia w tej pracy !!! tak naprawdę większość opiekunek nie ma żadnego przygotowania , ani odpowiedniego zawodu by pracować w opiece !!! a chcą zarabiać nie wiadomo ile !! Ja mam odpowiedni zawód zgodny z tym co robię znam język bardzo dobrze a i tak firmy nie płacą tyle ile powinny bo zaledwie 2eu na godzinę (licząc ten czas pracy który rzeczywiście pośrednictwa mają podpisane z rodzinami czyli 24h) !! to śmieszne pieniądze!! co do tej firmy to polecam wszystkim którzy nie mają doświadczenia jak również którzy nie mają zawodu wyuczonego do pracy w tym zawodzie!! szczerze polecam tę firmę... każdy uczy się na swoich błędach ....

nerwen

Ty dziewczyno chyba nie wiesz co piszesz ;;chcialas sie wylansowac to nie ta strona ;;jestes z doswiadczeniem czy po studiach i tak dupy myjesz jak kazda z nas

Tak7Nie2

Alina

Tak3Nie1

Alina
@Elka

Moja droga ja nie mam doświadczenia? Opiekuję się 40 lat swoją córką od urodzenia(mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Osoba leżąca. Żadnych odleżyn ,żadnych odparzeń. Pomoglam jej w sytuacjach , gdy lekarze byli bezradni. Dzięki mnie mimo stanow padaczkowych żyje 40 lat i ma się dobrze. Teraz młodsza córka przejęła opiekę a ja, dopóki sil mi starcza , zarabiam ale też staram się pomoc starszym osobom. Ocenić pracodawcy jeszcze nie mogę , bo jszcze dla nich nie pracowalam ale kto wie? Opinia nie chce przejść , bo nie ocenilam pracodawcy. Dlatego muszę wypośrodkować, aby opinia przeszla.

Vicki
@Elka

Mozgi wam pozjadala ta opieka -skoro masz zawod to idz jak czlowiek cywilizowany do normalnej pracy-a nie chwalisz sie wyuczonym zawodem i twierdzisz ze do wycierania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gotowania i sprzatania trzeba miec zawod i zarabiac 2 eu na h-rzeczywiscie po opiniach widac,ze praca w opiece wypiera normalne myslenie- dla mnie osobiscie stawka 1200 eu jest ponizajaca,ale to wina firmy bo podopieczni pokazuja nam dokumenty i tam widac ile placa firmom i miedzy innymi dlatego jest dobrze znac ten cholerny niemiecki jezyk -pozdrawiam

opiekunka

Do firmy nic nie mam. Padłam ze śmiechu jak przeczytałam "mam komunikatywny język" chcesz pracować za granicą to musisz znać język TO PODSTAWA! Wyobraź sobie staruszek pada ci na zawał udzielasz PIERWSZEJ POMOCY A TERAZ bariera jezykowa ??? JAK ZADZWONI PO KARETKĘ?? Dostawanie więcej pieniędzy za to, że sie potrafi jezyk? Śmiechu warte. Więcej kasy powinno być za doświadczenie i za wykształcenie. To dlaczego w Polsce nie dostaje wyższej pensji z powodu znajomości jezyka Polskiego ?

Tak4Nie1

Krystynaa-aa

musisz się umieć dogadać ale to nie trudne. Ja się sama uczylamm i daje rade. Polecam frigga jest ok

Krystynaa-aa

ja mam babcie na chodzie w Ulm i jestem zadowolona. wczesniej bylam w Bremen dwa razy od nich, tez dobra stella. Jak dla mnie dobra agencja, wypłata na czas, dobre pieniążki płacą mam komunikatywny jezyk, kontakt z biurem zawsze jest ok,nawet wieczorem odbierają, nie mogę złego słowa powiedziec. Polecam!!!

ada123

Polecam firmę Frigga. Dziewczyny fajne,płacą dobrze, wysokie składki jak komuś zależy i bilety kupują. Ja polecam firmę,2 lata jestem z nimi i sobie chwałę. Kto jeździ z Frigga tu obecny?

grzegorz z warszawy

dobre bardzo rzeczy słyszałem o frigga work i chętnie bym się podjął pracy jako opiekun seniora. ctylko czy u nich wymagane jest jakieś konkretne wykształcenie lub kursy związane z medycyną i jakiego typu seniorami się opiekujemy? czy to są lekkie przypadki czy np. bardzo ciężkie schorowane i wymagające wyższej medycznej wiedzy i doświadczenia?

d105

witam.szczerz nie polecam,kasa wplywa na czas ale to nie wszystko,(usunięte przez administratora) chyba zeby tylko dowiedziec sie czy dojechalas ale to pytanie zadaja rodzinie w emailu i to wszystko,umowe jaka podpisujesz to zalezy juz od rodziny po tym okresie sam musisz do nich przedzwonic z niemiec czy dalej wspolpracuja z rodzina czy juz nie. w stosunku szaf pracownik nic sie nie zmienia takie same podejscie jak w Polsce w innych firmach. -atmosfera dosc luzna przeciez maja tylu opiekonow i kazdy z nich ma problemy,czyli jak dasz sobie rade to radz sobie sam. Szczerze mowiac szukala bym innej firmy na frigie szkoda czsu i nie zapewniaja ciaglosci w przypadku gdy podopieczy umrze lub rodzina nie chce dalej wspolpracowac to mowiac nie mama nic rezerwowego

Tak13Nie

gosc

Nie polecam firmy.

Tak7Nie1

Teresa

A czemu nie polecacz firmy,jak to komantarze nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia????wg mnie wszystko sie zgadza co zostalo napisane.

gość

Nie polecam firmy! powyższe komentarze nie mają nic wspólnego z rzeczywistością!

Tak7Nie1

gość

Tak8Nie1

Zostaw opinię o FRIGGA Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie