Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Re

Jak to Boby już nie ma .??

YOLO7

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, brudno, głośno, warunki na niektórych stanowiskach pracy są tragiczne, do tego zero organizacji i logicznego myślenia ze strony przełożonych, jak dla mnie cyrk na kółkach, jedynie co jest ok to wypłaty w terminie, i ciut lepsza pensja od najniższej :-) ale po za tym tragedia, ciesze się że już pracuje w innej firmie, ale do tej pory cieżko wspominam to bagno :-P

morfeusz

Na atmosferę wpływa wiele szczegółów. Gdyby w zakładzie było wszystko ok, godne warunki pracy i zarobki to i atmosfera byłaby lepsza. A tak to wiele niezadowolonych z pracy w tym zakładzie osób wylewa swoje żale na forum bo gdzie mają to robić? Gdzieś pracować trzeba ale...w międzyczasie szukając innej pracy nikt nie myśli o dobrej atmosferze w i tak tylko tymczasowym miejscu zatrudnienia, a takim dla większości pracowników jest aures.

bbbb

Zwolnił się.Podobno został o to "delikatnie" poproszony

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

qqqqq

co sądzicie o naszym nowym przyjacielu z czech? mnie ten typ osobiście (usunięte przez administratora) już widziałem pare sytuacji jak kłucił się z lideramii i ustawiaczami łamanym polskoczeskoangielskim, mając idiotyczne pomysły, a jeszcze jedno mi się przypomniało, robie se godzina koło 11 zaczynam sprzątać bo se myśle boba zaraz wpadnie na obchód, czekam i czekam a jego nie ma se myśle że może dziś nie ma czasu na to, a se potem przypomniałem że już go nie ma :D

qq
@qqqqq

ale jak go nie ma?

meloman

Ja znam symfonie Betowena. Jutro składam cv.

Skrzypek na dachu

Aures dno Syf

MERC
@Skrzypek na dachu

Już mają Kierownika , jakaś fajna babka tam jest , szukają zastępcy ze znajomością Symfonii i tyle

zzz
@MERC

Co się stało ze starym kierownikiem magazynu?

fkurwiony

ludzie, widzicie ten (usunięte przez administratora) na hali!? wszędzie pół wyroby, tylko patrzeć jak paleta spadnie na kogoś, jeszcze jakiegoś czecha zatrudnili i wymyśla jakieś nowe zasady, już chyba zapomnieli jak zatrudnili włocha co gość doprowadził zakład do kłopotów finansowych, jednym słowem B U R D E L nie zakład pracy

stokrotka88360

hej. Dostałam propozycje pracy w Auresie przez agencje... powiedzcie mi jakie zarobki itd

hahaha

dłużej będziesz miała kase

zgorszona

Oddawać moje pieniądze (usunięte przez administratora) Dzisiaj 10 a ja wciąż nie mam pienedzy na koncie....

co za barany

też nie mam kasy !

łysy

Gdzie jest wypłata???

ojciec morfeusz
@łysy

Jadłeś barszczyk na wigilii? I jeszcze wypłatę byś chciał?!!! Podłość ludzka nie zna granic :)!!!!

Co do Dajki to fakt, był liderem to był w miarę ogarnięty, dało się z nim porozmawiać i coś załatwić ale odkąd został kierownikiem, to wydaje mu się że nie wiadomo kim jest, wieczny brak czasu i tylko wysługiwanie się liderami. Kierownik zmiany po gimnazjum ... Doświadczenie ma duże fakt, ale władza uderzyła mu do głowy niestety.

tom
@Gość

w szczególności daje upomnienia jak leci na lewo i prawo za byle (usunięte przez administratora) nawet jak nie ty zawaliłeś to i tak dostajesz upomnienie, jeszcze chwila i będzie to 2gi boba

hahaha

inteligentny jak ty, jak się czyta twój wpis z tyloma bykami

bolek

Stary chyba nie ma kasy bo nie kazał parobką przyjść w święto do pracy i nie miał by im z czego zapłacoć,zresztą co tu sie dziwić skoro całą kasę włożył w obfitą ucztę wigilijną dla pracowników...

Szok
@bolek

Cały ten zakład to jest porażka tylko patrzeć kiedy będzie komornik na całym Auresie hahaha.

nikt ważny

w tej firmie po prostu tak jest, zwalniają za byle (usunięte przez administratora) co do dajki to fakt lepszy od boby ale chce chyba całe podwórko do siebie do firmy sprowadzić, jeszcze podobno na zasypowego wepchnął swojego szfagra

Przyjmują i zwalniają na okrągło

jojo

hejka nie pracuje już w tym syfie od dwoch miesiecy znalazlem nowa robote spokoj, szanuje sie pracownika fakt bylem miesiac bez roboty ale uwierzcie warto miesiac nic nie jesc zeby dostac nowa robote a tego jest mnostwo tylko szukac w necie. Praca nawet lepiej platna, może nie dużo ale zawsze te 2000 na raczke jest a jarac mozna dowoli.......

jojo

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES