Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

do MMM

Powiem Ci tak: są firmy i zakłady w których są ludzie zadowoleni z pracy, opinie pozytywne to wcale nierzadkość na forach z opiniami na temat pracodawcy. Wnioski łatwo wyciągnąć z tutejszego forum. Jadem nazywać prawdę?

MMM

Powiem Wam tak - nie wiem skąd ten jad w Was pracownikach lub byłych pracownikach, ale atmosferę tworzą ludzie... Czyli Wy imbecyle! Skoro nie potrafiliście współpracować i stworzyć przyjaznych warunków pracy to dobrze, że tam już nie pracujecie... Myślę, że wielu jest pracowników, którzy mają dobre opinie o tej firmie, ale jakoś nie szukają po internecie miejsca, żeby się wyżyć. To świadczy o Was, a nie o firmie... Gratuluje!

@MMM

Dokładnie.Pracuję tam jeszcze i poza tym że organizacyjnie jest jeden wielki bur...l to z ludźmi ze swojej zmiany potrafimy współpracować i atmosfera jest super.Poza jednym małym wyjątkiem.Nazywa się Zawartka,jest kierownikiem,który o niczym nie ma zielonego pojęcia.Ale da się gościa przeżyć i spławić

Aures dno syf brud nic dodać nic ująć,same debile pracują w tym zakładzie prezesi słona z butów kadrowa wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma.Dajka kawał skurwysyny Chinką ulomna cwaniara Madzia beksa nie ogarnięta ohhh połączenia sobie może się zlituja.Pracuje w zajebistym zakładzie dobrze zarabiam i wiecie co co spotkań znajomego to słyszę Aures to syf brud dno.Doskonale wiem o tym pracowałam troche wszystkich zdarzylem poznać.Ten Aures PIP powinien zamknąć.

taktak

mmm nie zastanawiaj się, taki kretyn który na forum pyta o stawki zamiast na rozmowie kwalif. idealnie pasuje do reszty auresowskich idiotów, będziesz wsród swoich, pasujesz jak ulał, niebawem zaczniesz pisac na forum w jakie (usunięte przez administratora) wdepnoles ...

mmm
@taktak

A przyszło Ci może do głowy, że najpierw wolałbym znać stawkę, zanim zdecyduję się w ogóle złożyć papiery? Czytając Twoją odpowiedź mam już mniej-więcej wiedzę jakie osoby można tam spotkać. Bezpodstawnie obrażasz, a swoim komentarzem nie wnosisz niczego do mojego pytania. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu.

taktak
@mmm

Papiery to się do kosza wyrzuca :-) jesteś w wielkim błędzie, taka osoba jak ja to kryształ w porównaniu z tym bydłem jakie możesz spotkać w auresie. Taki mobbing, donosicielstwo, wyzwiska, krzyki to codzienność gościu tego zakładu,tam każdy każdego ma w głębokim poważaniu, to dżungla i wredni, zepsuci ludzikowie. kible wołające o pomstę, oblepiona brudem i zajszczana lamperia, "jadalnia" po której karaluchy i gryzonie mają używanie. Tam prawa człowieka nie istnieją, kierownik dwa razy w tygodniu będzie Cię straszył zwolnieniem, dom wariatów. Taki wysoki masz poziom, hmmmm, szkoda Cię. znajdz sobie pracę w pożądnym zakładzie, powodzenia.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Leszno
mmm

Witam wszystkich. Zastanawiam się czy nie złożyć papierów do tej firmy. Czy może mi ktoś rzetelnie napisać jakie stawki mają magazynierzy/operatorzy wózków? Jakieś premie? Obecność w pracy w weekendy wymagana? Z góry dziękuję i pozdrawiam (być może) przyszłych współpracowników ;)

Andre

Witam ,tak sobie czytam te wszystkie opinie i nie wygląda to dość fajnie nie oceniam nikogo tylko się zastanawiam czy po przeczytaniu tego wszystkiego mam podjąć prace w tej firmie od 1 Marca na produkcji.Może ktoś napisze coś naprawdę szczerego czego mogę się spodziewać po przyjściu do firmy Aures

Andre

ostro...

Z tą najmniejszą i najłatwiejszą strefą u liderki Magdy to bym się teraz mocno kłócił... Postawili tam nową napylarkę, uruchomili starą i praktycznie nie ma już jak przechodzić ;/ a w dodatku gdy wszystkie maszyny pracują jest ostro i brakuje czasu nawet na siusiu ;/

ze zmiany B

Toja

Paulinka?

kto to jest bananus?

zmB

Zróbcie liderkę z bananus, ma taką niezachwianą i silną psychikę dziewczę robiące kariere na wtryskarach. Taka inteligencja marnuje się wycierając smar spod maszyny hahaha....

byly pracownik

To wielkie szczęscie nie pracowac juz z takimi wrednymi ludzmi jak bananus. Ludzmi-bestiami zywiącymi się krzywdą i łzami innych. Kat i sędzia w jednym, a w d ...e pewnie wchodzi innym bez mydla. Falszywcu, to wróci do Ciebie :-D

stop-owockom

Bananus, ktos napisal, ze masz trzezwe oko, ale z pewnoscią to drugie oko ma zeza. Ekspert i znawca ukrywający się pod nickiem bananus to zwykla tchórzliwa gnida. Taka dobra jestes gnido w osądzaniu innych? taka mocna w gębie po kryjomu? dno jestes.

Tak jest,jak piszesz ,w koncu ktos ma trzezwe oko na to co sie dzieje w tym wspanialym zakladzie

bananuś

jesli chodzi o zmiane B to niestety tylko liderka ela cokolwiek ogarnia chociaz tez swieta nie jest ma swoich pupilkow i trzeba uwarzac co sie do kogo mowi bo ploty i narzekania szybko sie rozchodza.liderka dorotka ta to jest ułomna na nia to pewnie aures dofinansowanie z uni dostaje za zatrudnianie uposledzonych-laska byla na 7dniowym szkoleniu i wywalili ja z tego szkolenia po jednym dniu ZENADA taka osoba jest liderem?dyscyplinarnie zwolniona powinna byc.jak operatorzy maja powarzac taka osobe skoro reprezentuje soba tak niski poziom.liderka magda nic nie ogarnia ma najmniejsza i najlatwiejsza strefe i co i nic nie ogarnia a jak ktos ja zbeszta to ryczy ciagle po hali zasmarkana zaplakana lata nie rozumiem jak ktos ma slaba psychike i nie ma charakteru to po co sie pchac na takie stresujace stanowiska trzeba byc szczerym zwlaszcza wobec siebie bo potem znajdziemy taka jedna albo druga powieszona gdzies w ubikacji.poza tym nie wiem z jakiego domu magda pochodzi ale jej kultura pozostawia wiele do zyczenia nigdy nie slyszalam zeby kobieta byla tak wulgarna chamska i ze jedna osoba moze tyle glupot w jeden dzien wypowiedziec.zawartka oj zawartka to jest numerek facet kompletnie nie ma pojecia co sie na hali dzieje nie ma zadnej wiedzy i najgorsze jest to ze jego mozg nie przyjmuje zadnej wiedzy facet jest kierownikiem od roku a zadaje operatorom takie pytania ze nieraz moze sparalizowac po prostu zawartka to taki auresowski wulkan intelektualny boje sie ze kiedys moze wybuchnac.mam wrazenie ze tego faceta sciagneli ze wsi z pola prosto z wykopkow zero wiedzy,inteligencji zero kultury zero podejscia do pracownika.pracuje w auresie prawie rok i wytrzymalam tylko dlatego ze od poczatku sie nie dalam stwierdzilam ze jak pozwole sie traktowac jak (usunięte przez administratora) to juz tak mna pomiatac beda dopoki mnie nie zwolnia a zwolnic moga w kazdej chwili nawet jak sie ma umowe na stale to to nie daje gwarancji bezpieczenstwa spokoju i stabilizacji.trzeba umiec sie postawic i to kazdemu bez wzgledu kto i o co sie czepia.jesli jestescie pewni ze macie racje i ze pracujecie dobrze prawidlowo to sie nie dajcie lepiej jest zachowac godnosc i stracic prace niz zeby ktos was upokarzal i straszyl za kazdym razem ze zwolnia ze wyrzuca.z reszta chyba nikt kto sie rozstal z auresem nie popelnil samobojstwa wiec nie ma sie czym stresowac:D

@bananuś

dokładnie, łysy to zakała tego zakładu, ty mu coś tłumaczysz, on nie rozumie i tak w kółko,jestem znim na wojennej ścieżce i jeszcze jakoś mnie nie wywalili,

bbbb

Katerinka chyba pracowałaś w innym zakładzie.To że na hali jest syf to się zgadza.Ale ludzie są w porządku.Boby już nie ma od początku miesiąca ale ten ku....s pepik co jest za niego jest jeszcze gorszy!!!Ale mam wyj...ne na to.Robię jeden wsad na godzinę na metalizatorze i nikt się nie czepia.Nie ma "ludzi" ich problem...................

ja to ja
@bbbb

dokładnie, ja na ludzi nie narzekam, znajdą się tacy co mnie denerwują, ale raczej nie tak bardzo że ich nie nawidzę, tylko staram się z nimi nie gadać, a tak to z każdym się zagada na fajce czy w drodze po coś, fakt czech to też kawał ku.t.asa (usunięte przez administratora) wie o robocie, np. na vacuum 3 ostatni kazał na jeden bęben wrzucić 5 zawieszek PSA (160 szt) i 4 banana (koło 60 sztuk) i weź się wyrób w cyklu, śmieszny jest, ale i tak teraz najbardziej (usunięte przez administratora) mnie zawartka... ten to dopiero jest ciemny gościu, tłumaczysz mu coś czemu tak nie może być a ten za 5 min przychodzi i znowu nie czai o co chodzi, kierownik za 5 złotych

bbbb

Bredzisz dziewczyno.Trzema umieć wyrazić swoje zdanie.3 razy postawiłem się Bobie jak jeszcze pracował i jakoś do tej pory pracuję.Pepik który jest za niego też miał ze mną spięcie i jest ok.Tylko trzeba umieć nie dać sobie wejść na głowę.A praca nie jest najgorsza i większość ludzi też w porządku.

Katerinka

JAK NAJDALEJ OD TEGO ZAKŁADU !!!!!!!!!! pracowalam tam dwa miesiace na wtryskarkach ale jak mowilam znajomym, ktorym "udalo sie" wejsc przez drzwi tego zakladu wszyscy pytali mnie "jak ty wytrzymujesz w tym (usunięte przez administratora) quot;. Byla to moja pierwsza praca na produkcji ale ciesze sie, bo teraz pracuje na innym zakladzie i potrafie docenic zaklad w ktorym teraz pracuje. Dajka traktuje z szacunkiem tylko osoby bliskie jego osobie, inne juz nie maja tak dobrze. Boba- szkoda slow o tym czlowieku, dopierdala sie do wszystkiego! Czasami mowia do Ciebie gorzej niz bylbys psem, kompletny brak szacunku do drugiego czlowieka. Maszyna Ci sie zepsuje, idziesz po ustwiacza i czekasz na niego to juz od razu jest "CZEMU STOISZ? ZAMIATAJ!!" Kolezanka wziela bulke wychodzac na papierosa to poszli za nia i kazali sie jej zdeycdowac czy jesz czy palisz. A cykle na wtryskarkach to jakas porazka. Liczy sie tylko i wylacznie produkcja, a pracownicy sie drą po sobie. Kiedys slyszalam jak jakis kierownik darl sie po chlopakach na magazynie i wiem jedno - ja nigdy nie dalabym sie tak z g n o i c. Wszyscy maja narzucane jakies obowiazki, mowiac o tych z "wyzszej pułki" i potem drą się na tych robaczków, którzy pracują najwiecej. W tym zakladzie im wiecej (usunięte przez administratora) tym mniejszy masz szacunek u osob na wyzszych stanowiskach.

zaq

Co się stało, że już nie pracuje? Kto na jego miejsce? Z79L

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES