Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

lolo

witam pracowałem w Auresie parę miesięcy temu jest to najgorsza firma w jakiej byłem prawdziwy (usunięte przez administratora) w lato gdy temperatury na zewnątrz dochodzą do 30 stopni na hali jest ok 60 ludzie mdleją a kto już zemdleję jest zwolniony zero poszanowania pracownika firma ta zmierza ku upadłości dzięki zarządowi który niema zielonego pojęcia jak to wszystko ogarnąć i ma ludzi za nic, Denso już zerwało umowę z Auresem jeszcze tylko Automotiv i to będzie koniec działania firmy a raczej drugiego Auschwitz

Aneczka

A co z niedzielami?wszystkie wolne? Rozumiem se sa to grafikowe soboty a nie na zapisy?

w tej chwili pracuje się tylko soboty za dzień wolnego w tygodniu i jedna sobota wolna w miesiącu

Aneczka

Jak to jest z grafikiem i praca w weekendy?? Na rozmowie powiedzieli ze pracujacy jest jeden weekend do trzech i za to dzien wolny w tygodniu. Jak jest naprawde? Czy pracuje sie wszystkie soboty i niedziele?

bbbb
@Aneczka

Wszystkie niedziele wolne.2-3 soboty pracujące,w zamian za to wolny dzień w tygodniu.W wolny dzień w weekend możesz przyjść na nadgodziny za które zapłacą Ci kiedy uznają za stosowne.Aha i w weekend praca z Ukraińcami którym strach nawet miotłę dać do ręki ,żeby sobie krzywdy nie zrobili.

G
@Aneczka

Aktualnie soboty nadgodziny, teraz pracujemy na 3 zmiany od poniedzialku do piatku :-)

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Leszno
robol.

zlodzieje! zeby ludzie w tych czasach musieli pracowac w takic warunkach. ja lubie prace i nie jestem leniem. jestem ambitna osoba ale ta firma wykorzystuje pracownikow na rozmowie wstepnej proponuje juz awans a potem udaja ze takiej sytuacji nie bylo...

sratata
@robol.

oczywiście na piękne oczy dadzą Ci awans :D

carrie

Czy ten pseudo prezes już do reszty stracił rozum? Po co oni w ogóle przyjmują tych ukraińców???? Przecież to widać gołym okiem że nie nadają się nawet do podawania herbaty!!!

Ciekaw

A jak wygląda praca na stanowisku ustawiacza? Ile wymian form na zmianę? Ilu ustawiaczy na zmianie?

G
@Ciekaw

Ciekaw: 3 ustawiaczy na jedna strefe, trzy strefy: 9 ustawiaczy, w planie zazwyczaj 3-4 wymiany form

Ambrozja

Moze zapytaj go o to jesli tak Cię to interesuje

????

Ale to nie jest portal matrymonialny!!

aa
@????

bo za dużo się o tobie dowiedzą?

aa
@????

bo za dużo się o tobie dowiedzą?

zainteresowana

Hej.Mam pytanie czy ustawiacz Marcin ma żone lub jakąś dziewczynę?

Pracownik Auresu

Nie czuję, abym się miał zeszmacić przychodząc w te dni do pracy, dla mnie to jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy jeszcze w sytuacji gdzie nie obchodzę tych świąt, bo jestem innej wiary, wolę przyjść na nadgodziny gdy mam jak teraz 3 dni wolnego niż np. jak mam weekend z przejściem ze zmiany "3" na "1" więc ci odpisuję - ja ze satysfakcją spojrzę w lustro i widzę, że się uśmiecham, nikt mnie nie zmuszał, abym w ten dzień pracował, to jest moja decyzja! p.s. Dzień Wigilii i 31 grudnia to jest normalny dzień pracy...

Pracownik Auresu
@Pracownik Auresu

również to była odpowiedź,a może gównie do osoby spod loginu "Ferdynand Lipski"...

Roborok

W każdym normalnym zakładzie dostalibyśmy premię świąteczną a tutaj dadzą "premię",ale za to,że będziesz tyrał w święta-ponoc dodatek 200%

bolek

Z tego co widziałem zapisało się na świeta sporo murzynów do roboty.Ciekawe co mają w głowach ci wszyscy którzy wybrali przyjście do roboty za te ochłapy co im prezes rzuci na pysk,zamiast spędzić najważniejsze święta w roku z rodziną. Tym wszystkim co mimo wstydu przyjdą tyrać na lepszy byt prezesa,życzę smacznej święconki zeżartej przy maszynie!!!!

bibi
@bolek

"bolek" nie zapominaj że nie wszyscy obchodzą święta,a zawsze parę groszy więcej

Ferdynand Lipski
@bolek

A ja sie zastanawiam jak te osoby spojrza w lustro po tym jak się dadza zeszmacić za parę groszy wiecej i przyjdą w święta to pracy. Mam nadzieję ze jak będą zapisywać na nadgodziny w wigilię i sylwestra to te same osoby też chętnie przyjdą popracować dla prezesika na nowe autko.

Katarzyna

a widzieliście... - gdzie ją zobaczyć? gdzie przeczytać tą ofertę pracy?

ggg

uwazam ze bananus ma racje popieram jego slowa bo to co sie dzieje w tym zakladzie to cyrk.bez powodu takie komentarze nie powstaja.a nazwiskiem nikt sie tu nie podpisuje nawet przy pozytywnym komentarzu -zeby nie wyjsc na lizodupa?

moloko

Mróz, moja opinia jest tylko i wyłącznie na podst.doświadcz. i faktów. Poza tym masz rację, niech próbuje kto chce kariery w aures, do psychiatrów kolejki nie są aż tak długie ...kazdy kto dozna uszczerbku w aures dostanie tam fachową pomoc.

znany

Nienawidzę takich śmieci którzy na wszystko narzekają z czystego przyzwyczajenia lub życiowej kaleczności pedale składaj długopisy na chacie (usunięte przez administratora) jak ci nie pasuje albo noś matce zakupy za obiadek i dwa piwa dziennie dożywotnio

moloko

NAJLEPIEJ WOGÓLE nie podejmować tam pracy. Pracowałem tam dość długo, by teraz uszanować pracę i warunki w normalnym zakładzie. Praca w aures, uczy pokory i szacunku do lepszej pracy w każdym innym miejscu pracy !!!

Ela

Na jaką zmianę i strefę najlepiej trafić w adresie..?

gość

agencja balans- odradzam, okradają na nadgodzinach , brak umów na czas,nie odbierają telefonów . Aures powinien się zastanowić z kim współpracuje

@gość

Jaki zakład takie agencje które chcą z nim współpracować.

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES