Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

jestem spokojna

Akurat zwolnienia grupowe to w auresie nic nowego. Ludzie cały czas się sami grupowo zwalniają haha

spokojnie

spokojnie, nie ma co płakać o premie świąteczną, pewnie coś grubego szykują na nowy rok, np grupowe zwolnienia...

Ziuta

Haha powinni do tej kolacji dokładać rolkę papieru toaletowego z serdecznymi życzeniami Wesołego Srania haha. Ps. Gregory gratuluję ambicji ale jak to mówią na bezrybiu i rak ryba. Jak ktoś nie ma ambicji znaleść normalną pracę o zdrowym podejściu do pracownika to się trzyma auresu bo lepsze to niż perspektywa bezrobocia.W każdym razie ja od nowego roku szukam czegoś innego i mam nadzieję że szybko znajdę czego i koleżankom i kolegom życzę w nadchodzącym roku.

Gregory

Mimo wszystko życzę wszystkim Wesołych Świąt:) Skąd tyle jadu w opiniach? ... darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, karpia jadłem, premii nie dostałem, nigdy nie liczę że ktoś mi coś da za darmo, wiec ja tam nie jestem rozczarowany. Pracuje tu 6 miesięcy i nigdzie się nie wybieram.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

carrie

100zł premii...???? I ja mam za to zrobić święta?! Chyba oddam te marne grosze na schronisko dla orangutanów w północnej Tanzanii,przynajmniej jakaś małpa nażre się bananów bo ja i tak za to nic tutaj nie kupię

Mikołaj

Myślałem że tylko ja odczuwam sensacje żołądkowe po wczorajszej wigilii, ale widzę że nie jestem jedyny. Cały dzień bolał mnie żołądek dobrze że mam dziś urlop bo musiałbym co chwilę latać do kibla. Prawie nic dziś nie zjadłem i nie wiem czy tknę coś w te święta. Może to i lepiej bo za tą premię to i tak niewiele bym kupił a tak to zostanie na jakiś chleb i kilo kartofli po świętach.

bolek
@Mikołaj

"Dobre ha,ha uplakalem się że śmiechu stanie masz". To z czym ten karp był? Z braveranem????!!

bolek
@bolek

Sory mój wpis dotyczył opinii wyżej osoby o nicku Haha

Haha

Dobre ha,ha uplakalem się że śmiechu stanie masz ha,ha mogles nie jeść to były ochlapy których Bobek nie zjadł w tamtym roku zamrazali 12 miesięcy by zrobić wigilię na Auresie temu każdego czyści i ilez może być kjarp smażony ha,ha ,ha

haha

Panie prezesie jak co roku życzę panu najgorszych Świąt.Chciał bym również podziękować za te ochłapy które sprowadziłeś na stołówkę,do tej pory mnie czyści po tym sztucznym barszczu i nie dopieczonym karpiu! W domu też masz taką wigilię? No pozazdrościć!!! Chcę ci również podziekować za premię którą łaskawie pozwoliłeś rzucić ludzią wręcz na pysk!!!! Chłopie,słoma ci wystaje z butów i tyle,zjeżdzaj na pastwisko wieśniaku jeden

diko
@haha

Bobie nikt nigdy nie dorowna w pozytywnym znaczeniu.

Szok

Niech każdy patrzy na siebie,znam Dajke i to co o nim piszą to jest nie prawda lepszy jest od Boby.Przynajmniej jest człowiekiem a Boba to jest tego nie da się opisać co to za pokurcz dyrektor produkcji ? Teraz to owszem dyrektor samych braków bo inaczej tego nie można nazwać !!! Doskonale wiemy jak było w Auresie a teraz co jest jeszcze gorzej niż było niestety ale to prawda.

analogowy

Co to ma byc na miejcu kajmowicza bym nie przemawiala 100 zl wstyd a maja takie zyski,no i co 100 zl i co mam z tym zrobic,wstyd,,szkoda gadac

Seba

Jak nie będzie premi nie rozumiem tego???? Czy to już pewne że nic gnoje nie dadzą???

logo

to za co zyjesz? Kradniesz?

skrzypek

Ciesz się, ze w Milmex Systemy Komputerowe nie pracujesz, bo nam od 2 lat nie płacą wynagrodzeń.

xxx

W praktycznie każdej firmie są jakieś premie czy bony świąteczne tylko nie w auresie.Jest to jakiś wyznacznik jak traktuje się i jakie jest podejście do pracowników w danym zakładzie. Jak to jest w auresie niech każdy odpowie sobie sam.

ZOŚKA

TO JUZ CHAMSTWO ZEBY NIE DALI GROSZA NA SWIETA ANI ZADNEJ PACZKI TYLKO ROBIC I ROBIC POJEBANY ZAKLAD TOTALNE DNO UPANIE ZA JAKIS CZAS BO NIKT NIE ZOSTANIE W TYM SYFIE ZA MARNE PIENIADZE W DODATKU Z KAZDEJ ZLOTOWKI OKRADANEJ.

www

Nie będzie żadnej premii a w sylwestra na noc będziemy (usunięte przez administratora)

Aga

Czy wiecie może coś o jakiejś premiera na święta czy wokale będzie coś?

Agnieszka

Aures to dno Syf nie potraficie szanować pracownika ciągle rób i rób a gdzie wypłata wynagrodzenie normalne ? Kadrowa to jakąś pomyłka ma program i według programu masz wyplate zapomnij o premi wynagrodzeniu oszustwo na każdym kroku aż coś się robi

Dora były pracownik Aures kierownik lider

Dajka byś miał w życiu pod górkę tego Ci życzę ja Dorota jak Cię poznałam już Cię miałam za nic a teraz totalne dno, większego błazna nie znam jak Ciebie programu z butów Ci słomą wystaje.Masz się za kierownika czego dupku ?Chyba nie zmiany kołku filozofię zasrany ! Rządzić sobie możesz jak żoną Ci pozwoli choć na jej miejscu jebalbym Ci rogi na okrągł:-)Coraz gorzej w tym Auresie ludzie przychodzą i odchodzą ją dostalam wypłatę i bony na święta a Wam rzuca po marne 100zl i szczęśliwi hi,hi,hi

Prawda

NANA123 Masz rację ten zakład to (usunięte przez administratora) prokuratura tym się zajmie nowy były pracownik SYF brud i mogiła Dajka straszny kierownik (usunięte przez administratora) pajac opierdalacz nic nie UMIEJACY INO zapanować swoim małżeństwem śmieszne tyle razy się dostawał z ta dzieła i godził ha,ha,ha nagle małżeństwem są ciekawe na jak długo ?? Obys Daj (usunięte przez administratora) miał w życiu jak najgorzej życzę Ci tego huju z całego serca.Dorota

xyz
@Prawda

Daj to ten z magazynu?????

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES