Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

konkurencja

J.N codotworca???? Tak....bo pracowalismy razem kilka lat...i nigdy nikt tego nie żałował.... To jest koleś nr 1....dla wielu....a dla mnie Mistrz...chyba ktoś ma problem z oceną....

@konkurencja

hihihi, a ktoś tu ma problemy z ortografią. Cudotwórca piszemy przez "u". Widać jakość ucznia wielkiego mistrza :)

@konkurencja

czyżby kolejny "koleś" się uzewnętrznił ???

@ja

jakimi pustakami muszą być ci "kolesie" skoro uważają J.N. za mistrza?

cc

Cały czas piszecie te same głupoty!!!Piszcie konkretnie!!!

klis

A sprytny Kazek(R-4)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał"-krajowy czekamy na efekty....

gall

przecież firma ma cudotwórcę J.N. Ale na razie to chyba tylko nieudolny wizjoner który cały czas wprowadza zmiany w celu chronienia własnego d....pska. Ciekawe kiedy zacznie zmieniać swoją zmianę na kolejną zmianę?

@gall

bardziej ciekawi mnie kiedy zarząd zacznie rozliczać JN za wyniki sprzedażowe

@ja

a tego to nie wiedzą najstarsi górale. W końcu rozliczą a wtedy J.N. weźmie swoją armię wiernych kundelków i pójdzie pracować do jakiejś wiejskiej rozlewni z nową wizją świetlanej przyszłości.

@gall

gdyby nie byli pustakami to nie zostaliby puszczeni przez poprzedniego pracodawcę "U.....". A w ten sposób Ustro...pozbyła się ludzi raportujących sprzedaż.

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
hurt

Kiedyś była woda po 2 zł,to szło ,a teraz 80 gr i nic nie idzie ,to się porobiło. Jeśli tak pracujesz jak się orientujesz w rynku to nic dziwnego że jurajska słabo przędzie ,za dużo kierowników i pod kierowników ,dać im napoje i wskażą jak mamy sprzedawać.

cc

Wiele firm mających kłopoty finansowe decyduje się na sprzedaż swoich produktów poniżej kosztów produkcji by sprostać konkurencji na rynku co w krótkim okresie czasu może pozwolić przetrwać firmie jednakże w długim okresie czasu taka strategia bez poprawy wyniku finansowego prowadzi do bankructwa firmy.

an

Wszystko się rozkręca-idzie zima!!!!Pan W 1'gim regionie ?co robi.

mika

Ten Pan D. to niby miał być nowy manager w 2'gim regionie ? No to faktycznie coś szybko mu to poszło :)

znajomy
@mika

nie ważne jak zaczyna- ważne jak kończy.... Tak to mawiał pewien klasyk :)

znajomy

jak na razie to Dyrektorowi N coś nie wyszło ze zmianą w reg2. Pan D ledwo zaczął i już skończył- prawdziwy jednominutowy manager :). Profesjonaliści pełną gębą. Szacunek. hihihi.

she

Słyszałam plotkę, że ponoć firma rozstała się z dyrektorem N. Czy ktoś coś wie na ten temat ?

qwer
@she

hehhe nic mi na ten temat nie wiadomo ale by była jazda jakby wyleciał :D wywala wszystkich jak rękawiczki ! więc może ktoś w końcu w firmie powiedział dość ? czy wszyscy dalej trzesą portkami :)

andi
@qwer

Będzie teraz sprzedawał -ciekawe gdzie -firma upada !!!

mag

Nieprawda .Wieluń w czołówce .Żal mi tych kciuków i farbowanych lisów a tak żarło???????? Wiesz gdzie ma klient ciebie i twoje napoje .

rer

I kolejne zwolnienia, a to jeszcze nie koniec... kto może niech szuka intensywnie pracy, bo po sezonie będzie się działo... PH polecą jeden za drugim, bo to przecież "ich wina", że nic się już nie sprzedaje.

wi

Jeśli tak pracujesz jak się orientujesz w rynku to nic dziwnego że jurajska słabo przędzie.

elazo

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY

kasia

klis

co ty piszesz? w R-4 sprzedają po 8.000tyś. dziennie do momentu kiedy się plan nie domknie...potem sprzedaż leci drastycznie na twarz!!!!a turbanek ściąga z internetu mądre myśli i przesyła je do PH-co za inteligencja!

rafi

zapewne tylko sprytny Kazek,bo parasol zamknięty i teraz będzie musiał się pilnować-koniec bajki...

szał

jak to się stało,że nikt nie płacze za najlepszą RMS z R-4,a mówiono, że jest najlepsza w swoim fachu-ktoś tu nas oszukiwał...

wi

Będą tez zmiany w sprzedaży teraz wszystkie działania zmierzają w kierunku wyczyszczenia ludzi .(Starych PH} . Firma potrzebuje młodych ,Koordynator ds. Franczyzy - Myszków.Przedstawiciel Handlowy -Wrocław i okolice

****

firma w sumie nie potrafi nic zaoferować dobremu PH brak stabilności pracy, praca na działalności, telefon firmowy utrzymujesz sam, lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.