Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

krajowy

R-4 to pisarze kciukowcy najlepszy wieluński

bąk

Jak jest woda po 0,8gr zł to kupuje - mini sklepiku!!!!! może dam zarobić PH ,żeby sie utrzymał.

klis

A sprytny Kazek(R-4)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

rudy

płacze!!! zapewne tylko sprytny Kazek,bo parasol zamknięty i teraz będzie musiał się pilnować,turbanek nie pomoże-koniec bajki...

opinia

jak to się stało,że nikt nie płacze za najlepszą RMS z R-4,a mówiono, że jest najlepsza w swoim fachu-ktoś tu nas oszukiwał...

pip

Handlowiec jurajskiej nic nie sprzeda ,bo tyle jest firm -nie ma szkoleń jak to było dawniej ,teraz wszyscy do siebie ,a firma niech się kula maja -dotacje nie dla wszystkich .Wszystkie napoje się przejadły ,o reszcie nie będę pisał.

giz

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY Praca w sklepach w Wieluńskim to CZYSTY WOLONTARIAT!!

nina

Ciśnie na opinie rejon I co oni się nienawidzą dać im długopisy i skrobaczki to nadrobią w Pazdzierniku .

Kierowniczka

Jak tu zwalniać teraz jak prawie wszyscy juz z Ustronia... Firma kręci bata na szyje. Dział sprzedaży leży na lopatkach, jednych zwalnia sie bo nie robią prze chwile planu - a w Lublinie pracuju fachowcy. Ludzi toboli ale nikt głośno nie mówi.

kiero
@Kierowniczka

Nowi ponoć musza teraz nadrabiać to co stara ekipa naściemniała!!Lipa niesamowita ciezko zrobić realnie plan.Gratulacje dla ściemniaczy ustronia.... czeka na was!

robak
@kiero

hej a jaka kase ale tak powaznie dostaje ph na sieciach? jakii autami jezdzicie , sa limity kilometrowe paliwowe??

er

Już nic nie ruszy wodę ,jurajska woda nic nie pomoże ,są teraz takie ceny innych wód że jurajska jest pogrzebana u nas jest po 80 gr i nic nie kupuje firma się przejadła dzięki ustroniance.

Niezależny

Jurajska planuje ekspansję zagraniczną. - Dla naszej firmy obecność na rynkach zagranicznych to ważne wyzwanie. Zakładamy, że w 2014 r. podejmiemy konkretne działania w celu zwiększenia sprzedaży zagranicznej. Nasza oferta z pewnością odpowiada oczekiwaniom zagranicznych konsumentów. W naszej strategii będziemy brać przede wszystkim pod uwagę rynki gdzie silna jest obecność Polaków i ludzi polskiego pochodzenia - mówi Jerzy Nowotarski. Pytanie - rok minął - konkretnie jaka wielkość sprzedaży? A na Facebooku Jurajską lubi pod postem aż 13 osób... Strona twojarównowaga.pl też nie jest najczęściej odwiedzanym miejscem. Czy ktoś to rozlicza?

kruk
@Niezależny

Bardzo dobre !!!!!!

anglik
@Niezależny

Ja się pytam jak długo będą jezdzić PH w jurajskiej,jak dotychczas sklepy się kurczą.U mnie było 145 sklepów a teraz jest 56 sklepów.Te 56 sklepów zamówiło tylko 10 sklepów -nie ma co robić.A kasa idzie!!!!Pytanie - rok minął - konkretnie jaka wielkość sprzedaży? A na Facebooku Jurajską lubi pod postem aż 13 osób... Strona twojarównowaga.pl też nie jest najczęściej odwiedzanym miejscem. Czy ktoś to rozlicza? To jest ekspansję zagraniczną,w Polsce nie idzie a myśli o sprzedaży zagranicznej.

Elka

Witam. Jakie warunki mają sieciowcy? jaka kasa- jaki sprzęt? jakie środki wspierające sprzedaż? jaka atmosfera panuje w tym dziale?

oto
@Elka

Nie mają nic-tylko ładują w siebie.Woda się przejadła ,o reszcie nie będę pisał.

@oto

są tu setki wypowiedzi a nikt nie potrafi konkretnie odpowiedzieć na zadane pytanie? (Jakie warunki mają sieciowcy? jaka kasa- jaki sprzęt? jakie środki wspierające sprzedaż? jaka atmosfera panuje w tym dziale? ) Interesują mnie tylko fakty a nie komu się sprzedaje a komu nie itp. (samo to się nic nie sprzeda- o to ma zadbać handlowiec).

olos
@Elka

tylko ten handlowiec musi mieć wsparcie a nie bata :)

gor
@Elka

P.H - to jest jego kasa !!!!

@gor

nic nie rozumiem z tej wypowiedzi- czy możesz to rozwinąć?

taaa żal patrzeć, że nareszcie jest ktoś kto podnosi Jurajską i firma idzie na rekord, nic nie wiecie i piszecie bzdury, że się nie sprzedaje itd. trochę pracy, wziąć du.. w garść i musi się sprzedawać, bo najłatwiej powiedzieć to się nie sprzedaje i walić w chu... i tylko drukować i czekać na przelew. Ogarnijcie się ludzie a jak wam źle to próbujcie pracy u konkurencji to dopiero się na was poznają np. w Ustroniu nie mielibyście nic do powiedzenia, podobnie w Żywcu czy Cisie. Także zamiast pisać brednie wyssane z palca to weźcie się wszyscy do roboty!!!!!!

bąk
@ja

To chyba u ciebie idzie Jurajska!!!!Przejadła się!!!!

rin
@ja

Jurajską i firma idzie na rekord- czego,ty tam pracujesz to się jeszcze trzymaj !!!

hurt
@ja

A może ta dziewczynka liczy na więcej !!!!!!!!!!!!!!

gość123
@ja

Tylko jakim kosztem kolego, promocja goni promocję, cena wody na pysk spadła, ale rekord będzie. Najpierw policzcie ile z budżetów na ten "rekord" wydajecie a dopiero później niech strzelają korki od szampanów. Skoro wiesz jak pracuje się u konkurencji to widocznie już kiedyś się poznali i na Tobie...Rynek bazowy też idzie na rekord?

onex
@ja

słyszałem że paru ludzi poszło do ustronia czy innych firm i mówią że dużo łatwiej :) także akurat błedny przykłąd podajes ;P

maro

W jurajskiej pracowałem pare dobrych lat za czasów starej ekipy aż żal teraz patrzeć co sie sie dzieje z ta firma...

bur

Co się porobiło z wodą i napojami.Kiedyś woda było dumą ,a teraz kosztuje 0.89 gr w kaf. a w sklepach osiedlowych jeszcze taniej-co się porobiło.

j/n/sz

na co wy czekacie,długo będziecie jeszcze czekać-jak ta banda z Jura.... opluwa naszego Mistrza J.N.Byliście na bezrobotnym i dzięki J,N macie pracę w Jurajskiej.

oneks
@j/n/sz

no ba pewnie ze D opchał całą firme swoimi kolesiami ponoć z jednym mu nie wyszło ale co się odwlecze...

@oneks

Tylko, że gdyby nie ta jak to nazywasz :banda" to nie miałbyś teraz ciepłej posadki, bo nie byłoby Jurajskiej na rynku..... Ciekawe kiedy zaczną Cię doceniać tak jak w poprzedniej firmie i rozpoczniesz lot w "dół" drabinki.....

rin

vig

Jeśli tak pracujesz jak się orientujesz w rynku to nic dziwnego że jurajska słabo przędzie

teo

U nas takie ceny ze tonic jest po 1,15 zł,a woda po 85 gr to teraz będziemy kupowali!!!

aaa

Nieprawda .Wieluń w czołówce .Żal mi tych kciuków i farbowanych lisów a tak żarło???????? Wiesz gdzie ma klient ciebie i twoje napoje .

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.