Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

teo

Będą tez zmiany w sprzedaży teraz wszystkie działania zmierzają w kierunku wyczyszczenia ludzi .(Starych PH}

gol

Tak jak zawsze robię 20 sklepów jak ktoś napisał 10 zgrzewek cały dzień ludzie to jest 100 zł trzeba to jeszcze dowieść ,jaka to jest polityka ,tylko spisywanie ktoś kupi .Podjezdzać pod sklep i wpisywanie kto ile kupi to są PH jurajskiej.

@gol

co ty piszesz? w R-4 sprzedają po 8.000tyś. dziennie do momentu kiedy się plan nie domknie...potem sprzedaż leci drastycznie na twarz!!!!a turbanek ściąga z internetu mądre myśli i przesyła je do PH-co za inteligencja!

prawda
@klis

Sprzedają po 8.000tyś- dziennie kto TO PIJE !Rejon -4,Chyba - 1.

er

Zamówienia będą po 10 zgrzewek na dzień od PH taka sprzedaż. Ja PH pracuje kupę lat ,miałem 144 sklepy 5 lat temu.Był dobry utarg,pracowały wszystkie hurtownie.Ja teraz mam 54 sklepy i muszę je odwiedzać doszły jakieś inne sklepy. To jest nie tylko u mnie ale u WSZYSTKICH PH,będzie jeszcze gorzej.Coraz mniej sklepów !!!! Co się porobiło z wodą i napojami.Kiedyś woda było dumą ,a teraz kosztuje 0.89 gr w kaf. a w sklepach osiedlowych jeszcze taniej-co się porobiło.

andi

znajomy
@andi

Adaś, idź się napić :)

madzia
@znajomy

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY

aaa
@znajomy

Już jadę do ciebie nie dalekoooo !!!!! Już skończyłem zaraz będę.

teo

@teo

a są jeszcze gdzieś jacyś " Starzy" ??

cc
@ja

U ciebie !!!!!

@cc

i tu się mylisz, u mnie już ich nie ma i dlatego spadek sprzedaży jest kosmiczny

krzy

Oni wszystko wiedzą to z kim,wszystkich znają ,a u nikt nie zamawia tylko wpisują jak leci-to są doswiadczony pracownik...

opinia

jak to się stało,że nikt nie płacze za najlepszą RMS z R-4,a mówiono, że jest najlepsza w swoim fachu-ktoś tu nas oszukiwał...

rafi
@opinia

zapewne tylko sprytny Kazek,bo parasol zamknięty i teraz będzie musiał się pilnować-koniec bajki...

bąk

Nawet po 90 gr nikt nie kupuje .Zamówienia będą po 10 zgrzewek na dzień od PH taka sprzedaż.

kasia
@bąk

A sprytny Kazek(R-4)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał"-krajowy czekamy na efekty....

szal

gor

Praca w sklepach w Wieluńskim to CZYSTY WOLONTARIAT!!!

cc

turbanek

PH z N.Sącza nie pasowała najlepszej RMS Z R-4 do jej wymarzonego obrazka,a HR jak zwykle-ślepa jak TEMIDA!

klis

A sprytny Kazek(R-4)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał", a Najlepsza RMS czyści PH-kto niewierny-ten następny? jej znajomość rynku to stragan na którym kupuje pietruszkę,a może krajowy zainteresowałby się samą panią RMS -czekamy na efekty....

kazik

RMS z R-4 się rozkręca oto następny cytat z jej głębokich przemyśleń do PH o nie wykonaniu planu:"zapewniam was,że nigdy nie przywyknę do tego rodzaju wyników i podejmę wszelkie niezbędne rynkowo decyzję aby uniknąć podobnego scenariusza w przyszłości"-wypisz ,wymaluj jak z wiecu partyjnego,tylko gdzie ta pani była do tej pory!!!

bartolini
@kazik

najlepsza RMS z R-4 już się nie rozkręci bo ją pogonili-szkoda,że tak długo to trwało,straty Firmy mogą być nie do odrobienia!!?

klis

Najlepsza RMS z R-4 pisze do swoich PH:lubię zarabiać pieniądze i pracować z najlepszymi-i to jest szczyt hipokryzji-piszac taki tekst samemu należy być przynajmniej przeciętnym...dalszy komentarz jest zbędny

gosc 3

Już nie tylko zwolnienia, menadżerowie i kierownicy sami uciekają z okrętu kierowanego przez wytrawnego kapitana. Ciekawe dlaczego?

miochas

jest taki przemiał kierowników i menadżerów w tej firmie że nie wiem kto sie zdecyduje na prace w tej firmie chyba jakiś bezrobotny bo raczej nie polecam zrezygnowania z innej pracy dla jurajskiej ! bez gwarancji pracy s tutaj takowej nie zaświadczysz :)

logi

Alf

A tak to mnie dziwi jak narzekacie na to wynagrodzenie. Bez problemu można mieć miesięcznie średnią krajową.

@Alf

Tak jest !!!!!-odczuwalny mobbing w firmie także nie polecam!! Chyba zaczynają się czystki w firmie.

z boku
@Alf

Kpisz ,jaka średnia krajowa.Chyba w centrali.Plany kosmiczne ,zero wsparcia.Robota na działalnosci.

@z boku

Maja i tacy co mają etaty,i dobrze prosperują ,nic nie robią ,tylko wpisują.Poszukują do pracy na wieluńskim ,ja mam właśnie umówione spotkanie na pracę do nich.Ale czytając te wpisy.Zastanawiam się -chyba pojadę. Tam idzie bardzo dobrze z jednej hurtowni !!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.