Opinie o Pekao (Bank Polska Kasa Opieki S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bank Polska Kasa Opieki S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bank Polska Kasa Opieki S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Polska Kasa Opieki S.A. w Warszawa

Qwer

Piszę jako były pracownik który rozwiązał umowę niedawno. Jedno wielkie kumpoterstwo. Ludzi z wiedzą ewidentnie eliminują, przyjmują pi znajomości kierowników kompletnie bez żadnej wiedzy często nawet nie umiących się porządnie ubrać bo w banku żadnym nie pracowali, zarobki po 15 latach to już niebawem najniższa krajowa, nie liczy się klient w oddziale tylko masz dzwonić i umawiać na pożyczki, odprawy w ramach zwolnień grupowych rozdają swoim a nie tym co mogliby odejść, nawet kawę musisz mieć swoją

Bianka
@Qwer

Skoro najniższa krajowa już niebawem, to teraz ile oferują na rękę? A jak się zrealizuje plan sprzedażowy, to ile dodatkowych pieniędzy potrafi wpaść? To prawda, że z racji wieku klientów ciężko te plany zrobić? Macie jakieś szkolenia, które to ułatwiają, czy działacie na podstawie skryptu/wytycznych? PS Jak to kierownik nie ma wiedzy ani umiejętności? bo trochę nie rozumiem, w jaki sposób w takim razie został obsadzony na stanowisku?

Maciej_USA

Obsługa miła i pomocna. Pani Marzena pracownik kasy bardzo miła.

Nie polecacie nawet, żeby załapać się na start w branży? Jest nabór Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta. Jakoś nie mogę uwierzyć, że w każdym oddziale byłby taki ponury klimat, czy brak poszanowania. Swoją drogą chętnie dowiedziałabym się, gdzie konkretnie jest ta placówka w W-wa, do której jest aktualny nabór. Dla pracownika dzielnica i dojazd ma kluczowe znaczenie...

aaa

Nie bo sama branża się zwija jeśli chodzi o warunki pracy, charakter pracy i samą ilość pracodawców...Zastanów się co chcesz robić w życiu za 5 czy 10 lat.. . Banki z udziałem państwa słabo płacą, mają przerost kadry która nic nie robi poza videokonferencjami a w pakiecie masz klientów emerytów na których nie zrobisz planów.. O atmosferze między pracownikami już nie mówiąc bo jesteś zagrożeniem dla ich miejsca pracy..

Rubin

Praca polega na tym że siedzisz na kasie, co dzień musisz obdzwaniać klientów i umawiać skuteczne spotkania, tłumaczyć się z tego co zrobisz i jeszcze masz plany sprzedażowe. No i ciągle na zastępstwo się gdzieś idzie ale to nie zwalnia z wykonania planu.

@aaa

Co masz na myśli pisząc, że branża się zwija? Ja myślę, że nie tylko to ma znaczenie, co ta kandydatka (chyba) planuje za x lat, ale w jakim kraju będzie żyła za x lat. Jeśli wybory dadzą wynik, jakiego się spodziewam, to kolejne etapy będą polegały m.in. na "odzyskiwaniu" banków i wbrew temu co piszesz, nie tylko emeryci będą w placówkach z państwowym udziałem składać swoje oszczędności. Po prostu nie będzie innego wyboru :) A info o rywalizacji rozumiem i przyjmuje. Gdyby jeszcze padła stawka płacowa, to super :)

@aaa

Faktycznie aż tak zła jest atmosfera między pracownikami? Myślałam nad praca w banku ale zdalną i nie mogę znaleźć informacji czy jest to w ogóle możliwe ? Wtedy w sumie nie ma się aż tak kontaktu z ludzmi a pasowałaby mi praca z domu

Karol

Cześć jak obecnie wyglądają szkolenia wdrożeniowe? Są w centrali,czy na miejscu w oddziale ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Femida

Najgorszy bank w Polsce. Uprzedzony wobec obcokrajowców – upolityczniony. Bez wyjaśnień zamknąłem konto, bez żadnych podstaw. Nieodpowiedni bank. Nie będę doradzać znajomym zabrania pieniędzy do tego banku, ufamy innemu bankowi.

sernik949

super swietny bank panie przemile polecam zalecam kazdemu

Luki

Ten Bank to jakiś anachronizm w bankowości. Pracowałem tam kilka lat i niedawno odszedłem do innej firmy. Średnia wieku klientów tego banku to około 65 lat. Aplikacje mobilne nierozwojowe. Znaczna część dyrektorów to przerost formy nad treścią. W sądach ciągną się sprawy o mobbing. Starzy pracownicy, którzy myślą o tym jak doczekać emeryturki, bo im 3 lat brakuje donoszą bez przerwy na młodych pracowników. Biura bardzo stare, bez podstawowego wyposażenia (np. Plaza). Działy analiz w tym banku leżą, maklera też pożal się boże. Z wierzchy wygląda to wszystko fajnie, ale w środku żenada. Praktycznie brak premii i podwyżek.

Łuki
@Luki

To słabo szczególnie że nie ma podwyżek. A jak ktoś sam próbuje sobie wychodzić dodatkowe pieniądze to też ciężko? Jak nie ma premii to chociaż dają benefity? Jest coś pozapłacowego?

Dot

Widze ze nic sie nie znienilo przez 20 lat. Odeszlam z Pekao w 2003,a wiec 20 lat temu, a dalej mam lekka traume. Pracowalam tam przez 5 lat za (usunięte przez administratora), w atmosferze (usunięte przez administratora), kolesiostwa, na przestarzalym sprzęcie, ktory po 20 latach dalej jest w uzyciu. A kierownictwo robilo przekrety! Codziennie zadawałam sobie pytanie co ja tu robie i gardzilam ta praca. Jak odeszlam to byla to najlepsza decyzja w moim zyciu i poczatek zmiany na lepsze. Serdecznie odradzam prace w Pekao. Szkoda zycia.

Zibi

Bank Pekao jako pracodawca super. Socjal ,benefity, premie. Jednakże praca w oddziale to jeden wielki (usunięte przez administratora). Najważniejszy jest wynik, dyrektor i kierownik uwielbiają upokarzać ludzi. A skoro jest wynik to nie patrzą na nic więcej. Słowa "jestes głupią, jesteś zerem" są na porządku dziennym. Łamią procedury, na niczym się nie znają, a jeśli dzieje się coś zlego - nie ma co liczyć na pomoc, patrzą na własne tylki. Nie polecam. Praca w tym banku skończyła sie dla mnie traumą i leczeniem psychiatrycznym.

sabrina
@Zibi

podobnie jest w bydgoszczy w II oodz.na pl.teatralnym.dyrektorka (usunięte przez administratora) .nie radze tam nikomu pracowac wykanczaja ludzi.(usunięte przez administratora)

@sabrina

A ktoś zgłaszał to wyżej, że są problemy z dyrektorką? Bank jest dość obszerną instytucją z rozbudowaną zapewne strukturą organizacji pracy, nie ma czegoś takiego tutaj jak ankiety pracownicze badające zadowolenia pracowników?

Baśka

Witam wszystkich ;-) Czy osoba bez większego doświadczenia ma szansę na zatrudnienie na stanowisku doradcy klienta? Obecnie skończyłam studia, mam wykształcenie kierunkowe, nie wiem, czy jest sens wysyłać cv z samymi praktykami/stażami? Jak wspominacie swoją rozmową kwalifikacyjną i cały proces rekrutacji? Na jakie zarobki można liczyć na początek? Widełki są dość rozbieżne, od 4 do 9 tyś. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Askier
@Baśka

Jak im ściągniesz klientów i będziesz zasuwac za troje to masz pracę jak nomen omen w banku..Radze się 3 razy zastanowić bo to nie przypadek że jest tyle ofert pracy...

Ilona
@Askier

To może powiesz skąd tyle ofert pracy do nich, taka rotacja, ludzie rezygnują czy oni zwalniają? Czemu robi się za troje? Dają jakieś dodatkowe obowiązki niezwiązane ze stanowiskiem?

NaSzczęścieNniedoszłyPracownik

~Cóż niby wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jednak praca w IT w Pekao nie należy ani do spokojnych, ani miłych. Współpraca z Departamentem Efektywności jest bardzo uprzykrzająca życie. Zbieranina różnych osób, które w zdecydowaniej większości nie wiedzą czym jest projekt i jak go prowadzić. Mienią się PM, a to tylko liderzy strumieni, którzy pracę projektową dopiero poznają. Dyrektor tego Biura Andrzej P. to niestety osoba, która tworzy wokoło siebie niezly PR, a jest niekompetentna, nierzetelna, jej poziom umiejętności managerskich jest poniżej skali. Niestety mając w szeregach takie osoby Pekao długo nie będzie ani dobrym pracodawcom, ani liderem innowacji technologicznych.

Paweł Kociński
@NaSzczęścieNniedoszłyPracownik

Polecam pracę w PKO Bank Polski. Bank potrzebuje informatyków. Sztuczna inteligencja zrobi połowę roboty za Ciebie. Pozdrawiam :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Amica

Pracowałam przez pewien okres w tej instytucji. Firma strasznie skostniała, HR-owcy nie są w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania pracownicze, onboarding to prawie nie istnieje, rzucili jakiś kalendarza firmowy i kubek nowym pracownikom. Dyrektorów więcej niż pracowników operacyjnych, co więcej niektórzy nowi dyrektorzy ściągają kolegów i koleżanki z instytucji, w których wcześniej pracowali razem. Zasadniczo nie stanowiłoby to problemu, gdyby nie fakt, że nie posiadają oni/one wiedzy merytorycznej w temacie, którym się mają zajmować. Starzy pracownicy byli długo bez podwyżek. Druga kwestia to taka, że starzy pracownicy związkowi pomimo, że się nie szkolą to nie można ich wyrzucić, bo są już się chyba przez zasiedzenie eksponatem muzealnym w banku ;). Poziom wiedzy starych kierowników pracujących tam po 20 lat zatrzymał się gdzieś właśnie 20 lat wstecz. Pion produktów inwestycyjnych w 2021 to się prawie rozsypał, bo masa ludzi poodchodziła. Kilku dyrektorów ma procesy o (usunięte przez administratora)w sądach pracy, to przeniosło się ich do innych departamentów. Działy zajmujące się rozwoje aplikacji to totalna porażka, wszystko robi się przez informatyków z Sygnity. Nawet jak dostaniesz propozycję pracy na stanowisku kierowniczym to pensją 500 zł/brutto w górę. Zasadniczo Bank zamiast zatrzymac cennych doświadczonych pracowników i inwestować w nowych to woli pewne usługi, z którymi nie radzą sobie kierownicy i dyrektorzy zlecić na zewnątrz. Duży przemiał ludzi w tej korporacji rodem z PRL-u.

Lapi
@Amica

Masz w 100% racje . Więcej dyrektorów niż to jest potrzebne . Szkolenia niedostosowane do stanowiska pracy . Bardzo małe zarobki . Dziwie się że co niektórzy dyrektorzy oddziałów nie zostali pozwani o mobbing . Niestety tak to jest jak ktoś z szeregowego pracownika awansuje nie mając kompetencji . Jeden kabluje na drugiego . Już nie wspomnę o wymogach co do wyglądu - jeśli nie wiecie to może napisze będzie łatwiej - pierwsza opcja - dajecie pieniądze lub druga opcja - dajecie rzeczy . Innej opcji nie ma . Drodzy szkoleniowcy nie ma czegoś takiego jak idealny klient a niestety szkolenia sa pod takiego robione . Jestem bardzo zdziwiony taki bank a tak źle dobiera kadrę . Przerost treści nad forma . Tak złej atmosfery w pracy to ja w życiu nie miałem . Jak chcecie dorobić się nerwicy to zapraszam.

Przemysław
@Lapi

O co chodzi z tymi wymogami co do wyglądu? Trzeba nosić uniformy i wyglądać schludnie? Obowiązuje tu dress code który nie bardzo ci pasuje?

Boczek

Drogi pojebany Banku! Życzę wam żeby cały zarząd wam zdechł w jakwiekszych męczarniach. Nie miałam jak godnie żyć przez tydzień z powodu waszego przetrzymywania pieniędzy przez ponad tydzień. Wasza polityka powina zostać wrzucona do szamba. Ktoś wam ten bank podpali bo ludzie którzy chcieli by godnie żyć i mieć do gara co wrzucić wqrwią się właśnie na was! Sama już chciałam iść do was z koktajlem. Takie pojebane miejsca należy tylko zrównać z ziemią! Z przyjemnością rzucę na was klątwę! Pozdrawiam osoba która nie mogła godnie przez wasza politykę żyć. Fuck u all motherfuckers!!!!!

Dominik

Nie polecam tam pracy - No chyba że macie dużo oszczędności . Żadnego szacunku do pracownika . Codziennie wracałem z bólem brzucha z nerwów . Za bardzo szanuje moich znajomych i rodzine żeby robić na nich plany . Podejście do klienta niektórych pracowników to dramat . Jeden kabluje na drugiego . Ktoś może powiedzieć że pewnie nic nie chciało mi się robić i dlatego tak pisze - No właśnie nie . Pracowałem w różnych korpo ale tu się nie da pracować . Nie wspomnę już o kadrze która nie nadaje się na stanowiska które zajmuje . Zabawne jest to że hr wypisuje jak to się super pracuje nie wiedząc co dzieje się w oddziałach . Podsumowując bardzo dużo nerwów za niska płace oraz zła atmosfera w pracy . Niestety ale to się nie zmieni . Szkoda bo firma z dużym potencjałem

Na czym polega MBO? Nie pracowałem wczesniej na takim sposobie rozliczania.

Niko

Żadnego poszanowania pracownika . Straszne (usunięte przez administratora) . Dyrektor nie robi nic - boi się regionalnego wiec się nie odzywa bo może stracić ciepła posadkę . Piszą ze szanują pracownika - No na pewno nie . Pani z Hr wypisuje kompletne bzdury nie mając pojęcia co się dzieje . Jeżeli moi drodzy wymagacie dres codu to są dwie opcje - albo dajecie na to pieniądze lub kupujecie ciuchy . Pracownik z tak śmiesznie niskiej wypłaty nie musi kupować rzeczy bo go na to nie stać . Plany - to jakiś kosmos - nie wiem czy regionalny ma świadomość w jakim świecie żyje - ponieważ - Ludzie Nie Maja Zdolności Kredytowej . Naprawdę nie polecam - dużo nerwów a wypłaty bardzo kiepskie .

NIK

Nie polecam pracy w tym banku - sprzęt rodem z PRL-u . Szkolenia niedostosowane do stanowiska pracy . Dyrektor oddziału - przerost formy nad treścią . Nie potrafi postawić sie Regionalnemu bo sie boi . Regionalny czubek do kwadratu - niech sie sam do roboty weźmie bo tak samo jak Dyrektor oddziału nie robi nic . Pracownicy to kompletna porażka - jeden kabluje na drugiego . W życiu w tak beznadziejnej firmie nie pracowałem . Wypłata poniżej normy a wymagania takie jakbyś zarabiał miliony .

Aśka

Hey. Rozumiem że pracowałaś w centrali przy Żwirki i Wigury? Mogłabyś napisać w jakim dziale? Chcę do nich aplikować lecz po tych wszytkich komentarzach zaczynam mieć wątpliwości. Pozdrawiam

@Aśka

W dziale IT jest spoko, większość osób zadowolona, ci rozczarowani piszą tutaj i argumentują, natomiast firma na swoje wady i zalety jak każda, jednak jako całokształt wyróżnia się raczej na plus niż na minus. Minusem na pewno stare systemy i stare... "procedury" i zasady organizacji. (Chyba tak to się nazywa) Plusem jest mała rotacja, spory margines czasu na wykonanie zadania, dobry work life balance, duża pomoc i współpraca zespołów. (Współpraca jest wymagana w obie strony, ale to raczej oczywiste)

K
@Michał

Mam takie same przemyślenia

Artur
@Michał

Z punktu widzenia pracy w oddziale wygląda to tak centrala daje kilkanaście kampani do obdzwonienia . Przy czym powtarzają się te same nazwiska. Ludzie nie chcą już rozmawiać ale trzeba dzwonić. I się jest opierdzielanym za to że są słabe efekty kampanię. Oczywiście jest tak że podstawiane są kampanie dla klientów którzy zupełnie nie pasują do danej kampani. Ale to wina oczywiście pracownika. Przełożony oznajmia iż mamy nie zajmować się obsługa klientów tylko dzwonić i wciskać pex lub kartę kredytową. Na nic nie ma czasu. Do każdego zadania jest inna aplikacja. Praktycznie nie można zrobić albo sprawdzić jednej żeczy w jednym systemie. A główny system oparty jest na DOS ie !!!! Na nic nie ma czasu. Wprowadzenie wniosku kredytowego zajmuje pół dnia. Nie mówię o pex. Wnioski są w większości odżucane. Takie minusy Plusy pensja na czas. Trzynastka przed świętami Brak karty typu multi sport. Generalnie minusy przeważają dużo bardziej nad plusami. Sam zastanawiam się nad odejściem. Iwiększość odziału to kobiety tuż przed emerytura więc liczą tylko że jakoś przetrwają do dnia kiedy będą mogły to rzucić

aaa

O to jak w PKO BP SA..

Ala

Jest karta Multisport Korzystam od 2 lat

@Artur

To co piszesz to niestety prawda . Szkolenie pracownika nie jest dostosowane do stanowiska . Robisz wszystko pomimo tego iż nie będziesz się tym zajmować . Już nie wspomnę o tym że szkolenia są wyidealizowane - super by było mieć takiego idealnego klienta ale niestety takich klientów nie ma .Sprzęt pamiętający PRL( może w Warszawie maja lepszy ) z którym wiecznie jest problem . Żal mi doradców ponieważ kończą im się znajomi do robienia planów - niestety duża cześć planów jest tak robiona .

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Polska Kasa Opieki S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Polska Kasa Opieki S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Polska Kasa Opieki S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.

Bank Polska Kasa Opieki S.A.