opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Alert korona

    13.03.2020 09:37

    Inne

    Powiedzcie mi czy to prawda? I kto to wymyślił że podobno wszystkie soboty obowiązkowo pracujące
    ReviewUserIcon
    Paulla

    29.02.2020 00:48

    Inne

    Czy wraz z rozbudowaniem nowej hali kantyna będzie również na drugiej hali produkcyjnej? ;-)
    ReviewUserIcon
    Weteranka

    02.03.2020 10:03

    Inne

    Kantyna ma być również na nowej hali. Osobiście jednak myślę, że raczej nie szybko się tam pojawi.
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    29.02.2020 19:28

    Inne

    na moim obszarze nie ma co narzekac koordynator jest w porzadku kazdy dostaje dodatkowa premie jest super
    ReviewUserIcon
    Hams

    23.02.2020 14:38

    Inne

    Ja mam pytanie, czy faktycznie w firmie trzeba stanac na rękach i na głowie aby dostać premię dodatkowowa? Bo rozumiem, że wyrabianie normy nie wystarcza. Ponad to chodzenie po innych liniach również nie kwalifikuje Cię do złotej listy osób dostajacych dodatkową kase...
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.02.2020 14:59

    Inne

    Aż tak nie trzeba sie gimnastykowac, wystarczy się podlizywać koordynatorce. W naszej firmie nie nagradzaja za to jak pracujesz tylko czy pani koordynator Cię lubi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.02.2020 23:21

    Inne

    Jak tu rozmawiac z koordynatorem, jesli sie odezwiesz i powiesz co myslisz to za kare idziesz gdzie indziej, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    321

    20.02.2020 21:53

    Inne

    Przykre jest wrzucanie wszystkich do jednego worka, owszem są niektóre osoby zarządzające, którym nie przynależy takie zachowanie o jakich piszecie. Ale są osoby, które zarządzają z głową i nie ma problemu ze współpracą a wręcz idąc na inny obszar idę tam z uśmiechem i spokojem. Macie tutaj dużo do powiedzenia to nie rozumiem w czym problem, porozmawiać że swoim koordynatorem i po ludzku wyjaśnić niektóre spory.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.02.2020 13:32

    Inne

    Aktualnie jest tragedia. Wszystko drożeje, ceny skaczą do góry ale nasze wypłaty nie. Cudowna pani dyrektor kadr, B.C. chciala pozabierać premie bo należy się tylko tym co się angażują! Mało zleceń, braki w ludziach. Co chwila ktoś odchodzi. Wszyscy robią co chcą ale ten najgorszy plebs nic nie może. Jedzenie coraz gorsze. Sprzątaczki najpierw myją kibel a potem poręcze i lustra. (usunięte przez administratora) brak organizacji. Rada pracownicza najgorsza od początku bmz. Jedyne co dobre to spokojna praca, bez stresu i poganiania.
    ReviewUserIcon
    Ja..

    14.02.2020 21:18

    Inne

    Widze, ze ocena bardzo obiektywna... Ty tak serio?? Praca jak praca, ludzie jak ludzie... Ale od tych co sa wyżej niby wiecej sie powinno wymagac, tymczasem zastępcy koordynatorow czasem wiecej ogarniają jak sami koordynatorzy... Płaca stoi w miejscu to akurat fakt... Na liniach robota różna, bardzo duzo zależy od koordynatora, jeśli on nie ogarnia i ma wywalone to niestety o norme i wydajność ciężko, nawet bardzo... Co do sprzątaczek... Tez roznie... Jak to wśród ludzi.... Lecz prawda jest taka, ze w firmie panuje coraz wiekszy sajgon, ktory ciezko ogarnąć...
    ReviewUserIcon
    no name

    20.02.2020 09:23

    Inne

    To, że wszystko drożeje, to nie jest wina firm. Dalej niech społeczeństwo głosuje na PIS (bo się połasiło na 500+), to będzie jeszcze drożej. Szkoda tylko starszych osób, które nie są wstanie już pracować, bo to oni są najbardziej stratni (nie dość, że wojna, później komuna, to teraz muszą bidę klepać bez możliwości dodatkowego zarobku). Popatrzcie troszkę na innych w naszym społeczeństwie, a nie tylko patrzycie na swój zadek i wiecznie źle i wiecznie coś nie pasuje. Jeszcze narzekającym bieda w oczy zajrzy, tego wam życzę, abyście zrozumieli, że zawsze może być gorzej. Trzeba mieć na uwadze, że z pustego i Salomon nie naleje.
    ReviewUserIcon
    Wari

    17.02.2020 17:17

    Inne

    Proponuję żeby koordynatorki stanęły na linii zobaczą czy wykonają normę a później konsekwencje wyciągnąć czy są zdolne do pracy czy tylko przeszli za piękne oczy sztuczne za przeproszeniem gonić do pracy bo coraz gorzej się robi bo pracownik jest u nich nikim tylko jak coś to zaraz mniej premi bo ważne porażka na całej linii
    ReviewUserIcon
    Już luty

    17.02.2020 08:36

    Inne

    Cześć Wam, podwyżek w dalszym ciągu nie ma to fakt. Moim zdaniem pracy znacznie więcej. Mieszanie Nas liniami bo jesteśmy jednym obszarem a zarazem wymaganie byśmy zrobiły normę na obcej Nam Lini jest dla mnie absurdem. Nie znasz na tyle projektu, nie masz wyrobionych jeszcze nawyków. Za nie wykonanie normy grożenie Nam KONSEKWENCJAMI, porażka.
    ReviewUserIcon
    Bocian

    15.02.2020 13:03

    Inne

    A ja akurat dzwonię do Bociana....
    ReviewUserIcon
    Jadzia

    15.02.2020 07:43

    Inne

    Mam nadzieje, ze nowy kierownik zrobi porzadek z wiekszoscia koordynatorek, ktorym sie wydaje, ze moga robic z pracownikami co chca. Mocne tylko w gebie i patrza jakby zrobic na zlosc pracownikowi, bo przeciez one tu "rzadza". Kompetencje i wiedze na to stanowisko to maja chyba tylko ze 3 koordynatorki, reszta to pożal sie boże.
    ReviewUserIcon
    Anna

    11.02.2020 14:40

    Inne

    Szukam pracy na produkcji ,na strefie w Gliwicach. Chciałabym dowiedzieć się w której firmie lepiej się pracuje, gdzie lepiej płacą. Gdzie złożyć CV ?
    ReviewUserIcon
    Zaraz luty

    23.01.2020 10:11

    Inne

    Cześć. Tak od jakiegoś czasu zastanawiam się kiedy w Naszym zakładzie zostanie podniesona stawka. Przypomnę, że kwota minimalna przez rząd została znacznie podniesiona a co za tym idzie zarabiamy już naprawdę niewiele więcej niż minimalna krajowa. Dodam, iż normy niestety są większe, oczekiwania względem Nas także a jak wiadomo pracujemy dla pieniędzy a nie dlatego, że mamy takie hobby.
    ReviewUserIcon
    Emerytka

    27.01.2020 17:38

    Inne

    Dodam, że w zakladzie są pracownicy z 10 letnim stażem - wypadaloby ich docenić.
    ReviewUserIcon
    No to do dzieła

    03.02.2020 14:46

    Inne

    Nagraj[oczywiscie z ukrycia] . Złóż pozew i wtedy dostanie za swoje. A do tego możesz jeszcze pracodawcę pozwać ze przyzwala na takie zachowanie o ile znajdziesz kogoś kto to potwierdzi
    ReviewUserIcon
    Sceptyczny

    26.01.2020 11:26

    Inne

    Praca w firmie jest ok, jeśli mówimy tu o tym co należy do obowiązków pracownika produkcji. Płaca praktycznie z roku na rok jest ciut większa ale szału nie ma biorąc pod uwagę płace na strefie staże pracy pracowników i ceny w sklepach. Bo kierujmy się oczywiście firmami z wyższej półki skoro produkt wykonywany przez tę firmę ma być wysokiej jakości. Kwestia norm..hmm brak na umowach pracy akordowej a taka jest jeśli bierze się pod uwagę normy, które obowiązują w firmie. Normy natomiast wypracowują sobie pracownicy, tempo pracy wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości sztuk na danej linii a co za tym idzie do rutyny i braku kontroli jakości zestawów..bo nikt nie jest maszyną która i tak się myli, psuje. Główną bolączką tej firmy jest kadra zarządzająca pracownikami i brak kontroli nad jej poczynaniami.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    27.12.2019 14:28

    Inne

    Cześć :D Czy w tej firmie poszukują osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego?
    ReviewUserIcon
    007

    22.12.2019 22:39

    Inne

    Do (usunięte przez administratora) z tą beznadziejną firmą kasa marna praca też
    ReviewUserIcon
    Roksana

    02.11.2019 23:59

    Inne

    Według mnie dopóki na produkcji będą osoby ważne I ważniejsze to nigdy nic się nie zmieni. Wynikiem tego są te wszystkie frustracje w komentarzach. Myśląc całkiem trzeźwo i obiektywnie to każdy ma coś za uszami jednaķże system motywacyjny naszych koordynatorek jest marny. Pracownik nie jest oceniany poprzez swoją pracę tylko przez to czy jest lubiany. Do oddelegowania na inne linie chodzą zawsze te same osoby A tak zwane pupilki są pod pieczą koordynatorek. Chciałabym aby to nie była prawda no ale niestety to są fakty. Czuć nie potrzebną presję na lini A szkoda bo praca nie jest najgorsza. Zdecydowanie potrzebne Są zmiany. Wiadomo, że są ludzie I parapety, zarówno wśród pracowników lini I koordynatorek Ale trzeba wypracować złoty środek bo to wszystko idzie w złym kierunku. Pracownik doceniany pracuję bardziej wydajnie i z większą ochotą przychodzi do pracy A z tego co się słyszy na hali to ludzie mają dość bo nie wiedzą co ich czeka po przyjściu do pracy.
    ReviewUserIcon
    KSW

    19.12.2019 07:20

    Inne

    No i pieknie wkoncu sie doigra wywloka z niewyparzonym morda i do tego z metra cieta hahahaha
    ReviewUserIcon
    Wariant

    20.12.2019 12:56

    Inne

    Na wstępie chcę powiedzieć że nie pozdrawiam koordynatorów bo są do niczego dobrzy ludzie odchodzą z tego bagna pozdrawiam serdecznie całe linie bez tych pozal się Boze reszty
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2019 20:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tora

    12.12.2019 16:28

    Inne

    Nie warto, nawet Cię nie przyjmą. Są zwolnienia
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.10.2019 10:01

    Inne

    Hej, czy w firmie BMZ Poland płacą za nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.12.2019 00:38

    Inne

    Ktoś wie dlaczego evs zlikwidowali? Czyźby plany dot. zagarnięcia rynku elektromobilności spaliły na panewce?
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.12.2019 08:06

    Inne

    Od 2014 czekam za zapłatę za siedzenie po nockach. Na szczęście dawno mnie już tam nie ma.
    ReviewUserIcon
    Tyruryru

    30.11.2019 11:33

    Inne

    A więc tak, firma która daje najmniej do zarobienia w promieniu kilkunastu km. Na strefie lepiej płatne, a i traktowanie lepsze. Wszystko rozbija się o koordynatorów, którzy sami są tylko produktem kierownika. Kierownik-słaby. Robi duże zamieszanie i oferuje ,, chęć pomocy ” pracownikom w zamieszkach z koordynatorem, później zwalnia. Przy niektórych zwolnieniach nawet nie miał odwagi być. Jeśli chodzi o nadgodziny to chcąc wolne w sobotę, która jest pracująca i nie powinna być obowiązkowa musisz wypisać wolne, jeśli chodzi zaś o wypłatę to nie ma takiej możliwości, musisz wybrać dzień wolny nawet jak masz od groma swojego urlopu i chciałbyś aby ją wypłacono. U koordynatorów mobbing, jeszcze wiekszy u ich zastępców. Zastępcy (oczywiście niektórzy) są zastępcami tylko dlatego ze koordynator to najlepsza przyjaciółka. Polityka w firmie pozostawia wiele do życzenia i należy jak najszybciej uciekać
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    michal883

    22.11.2019 22:31

    Inne

    Szukam osób pracujących w BMZ Battery poland. Chciałbym się tam zatrudnić w miarę możliwości Proszę o kontakt na mój email [email protected] Mile widziane kontakty z osobami, które pracowały bądź nadal pracują bezpośrednio przy obsłudze zgrzewarek, kontroli jakości oraz produkcji akumulatorów.
    ReviewUserIcon
    Macacyc

    29.11.2019 16:28

    Inne

    Chcesz wejść w ten babiniec? Weź sobie porządne zatyczki do uszu załatw bo nie strzymasz tego gdakania xD
    ReviewUserIcon
    Dziunia

    29.10.2019 05:26

    Inne

    Firma średniawka, kafka smaczna ale z zarobkami się zatrzymano tak z dwa lata temu. Możesz być bogiem elektroniki, konstruktorski, logistyki etc ale pensja ci nie wzrośnie. To stopuje ludzi. Atmosfera spoko, trochę za bardzo chcą być korpo na siłę. To czasem aż się komiczne robi. Dużo miesza w polityce oddział niemiecki - bardziej kochane dziecko właściciela firmy. Produkcja słabo zorganizowana. Linie manualne to męczarnia. Chodzą słuchy że prezes z przypadku bo miał szczęście a nie umiejętności. Tyle mogę powiedzieć.
    ReviewUserIcon
    The Tiger@

    03.11.2019 11:38

    Inne

    Wystarczy znać komunikatywnie język - ale to też zależy co tam się będzie robiło. Przepływ do Niemiec jest minimalny - znane są mi dwa przypadki: jeden z CS, a drugi z dawnych PM.
    ReviewUserIcon
    The Tiger@

    03.11.2019 11:38

    Inne

    PS. Oddział niemiecki jest w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    12.10.2019 03:16

    Inne

    Blagam niech ktos cos zrobi z kierownikami produkcji i logistyki odkad sie pojawili panuje taki chaos ze masakra jest jeszcze gorzej niz bylo ...
    ReviewUserIcon
    Przerazona

    28.10.2019 22:42

    Inne

    To prawda. Tak zle jeszcze nie było!
    ReviewUserIcon
    Ania

    28.10.2019 22:52

    Inne

    Ona niestety tylko to potrafi, poza tym ciemnota.
    ReviewUserIcon
    Ona

    21.09.2019 14:05

    Inne

    Czy w tej firmie mobbing prowadzony przez panie udając liderki jest nadal powszechny i akceptowalny?
    ReviewUserIcon
    Ona

    23.09.2019 12:54

    Inne

    Czyli nic się nadal nie zmieniło. Uciekajcie dziewczyny bo nie warto tracić nerwy.
    ReviewUserIcon
    Gucio

    28.10.2019 22:45

    Inne

    Jedna z koordynatorek jest w tej firmie nietykalna-a skarg bylo co niemiara!
    ReviewUserIcon
    Crazyboy 30

    16.09.2019 09:48

    Inne

    Witam chciałbym się dowiedzieć o stanowiska elektromonter mam doświadczenie 10 lat w budowie i składaniu szaf sterowniczych i elektrycznych jak to wyglada w tej firmie zarobki atmosfera z góry dziękuje za informacje
    ReviewUserIcon
    szafa

    08.10.2019 12:52

    Inne

    Pani Oli proponuję powrót do podstawówki i naukę czytania ze zrozumieniem. I o rozpytanie, czym firma się zajmuje poza jej linią, bo jak widać nie ma pojęcia... A do Pana pytającego o stanowisko elektromontera - takie doświadczenie sprawia, że jest Pan idealnym kandydatem na to stanowisko. Budujemy także "szafy" - magazyny energii, więc myślę, że taka pozycja w CV to dobry atut :) O zarobkach więcej mógłby się Pan dowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej. Atmosfera w pracy jest ok, nie słyszałam jeszcze, żeby inni elektromonterzy się skarżyli ;) Ogólnie dział bardzo rozwojowy, dużo się dzieje :)
    ReviewUserIcon
    ElektromonterBMZ

    26.10.2019 05:10

    Inne

    A ja slyszalem. Szczególnie na zarobki panujace w zakladzie. A co do szaf to szkoda ze firma nie ma na nie popytu na rynku
    ReviewUserIcon
    Paradoks

    30.09.2019 23:23

    Inne

    Paradoks w tej firmie niejeden. Przykład. Noży używać nie możemy i nie ma nowych noży dostępnych na hali lecz np papier ciąć czymś musimy by mieć przekładki do kartonów aby pakować zestawy. A czym ciąć? No paradoks. Takie me paradoksalne spostrzeżenie od kilku miesięcy.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.10.2019 13:54

    Inne

    A może nożyczki byłyby rozwiazaniem?...
    ReviewUserIcon
    Irek

    10.10.2019 11:52

    Inne

    Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony bo niestety nie uda się wszystkich zadowolić z jednej prostej przyczyny. Trzeba chcieć pracować!
    ReviewUserIcon
    KSW

    14.10.2019 09:36

    Inne

    Zgadzam się z Tobą trzeba chcieć pracowac ale bez przesady.Co kazali by Ci kibel umyć w Bmz wykonalbyś? pewnie tak bo Ty chcesz pracować pale też byś kierownikowi obciagnal bo chcesz pracować?
    ReviewUserIcon
    Stachu

    13.10.2019 22:34

    Inne

    Ważne że szefostwo wozi się insigniami itp i zalewa za wasze premie ;)
    ReviewUserIcon
    Nie pozdrswiam

    10.07.2019 14:35

    Inne

    Uwaga.! Obwieszczenie. Jeśli ktoś nie wie gdzie można znaleźć swój numer PESEL, to ogłaszam wszem i wobec ,że w dowodzie osobistym. Serio? Człowiek który pisał tego emaila powinien teraz zejść na halę i przeprosić wszystkich za robienie debioa z pracownika.
    ReviewUserIcon
    Anonimus

    15.07.2019 09:46

    Inne

    Taa maja... podłogi do zamiatania
    ReviewUserIcon
    Kozoolek

    31.08.2019 09:04

    Inne

    Co was tylu moderatorów się zleciało? Prezes sypnął wam groszem bo wpisy mu nie odpowiadają? Jesteście jednostronni jak dwie znane nam telewizje xD
    ReviewUserIcon
    Dudziak

    24.07.2019 01:53

    Inne

    Pracownik logistyki : średnio 2500zl na rękę po roku stażu pracy bez operatora, operator ok 300zl więcej. Praca na 2 zmiany po 8 godzin 5.50-13.50 / 13.50-21.50, weekendy wolne, sobota się trafi raz na miesiąc może i co dwa, nadgodzin nikt nie robi bo nie ma potrzeby. Nie ma ciężkiej pracy i (usunięte przez administratora) jak na produkcji plus czysta praca i bhp na plus. Multisport, lux med, wczasy pod grusza, dofinansowanie na święta, stołówka dla pracowników na wagę 100g-1.50zl, możliwość wypożyczania rowerów elektrycznych za darmo, firma często idzie na ugodę jeśli chodzi o pojedyncze dni świąteczne aby wydłużyć weekend czyli ogólnie spoko.
    ReviewUserIcon
    Lazy

    28.08.2019 11:20

    Inne

    Ja pracuje lekko ponad 2 lata i 2400 zł na rękę jako pracownik produkcji
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.08.2019 17:48

    Inne

    Obecnie szukają na magazyn 4 osoby.
    ReviewUserIcon
    Moszka owoszka

    09.08.2019 13:52

    Inne

    Główny weganinie zakladu, ja wiem ze ci dobrze się siedzi u Niemca w kieszeni ale mógłbyś być facetem i uderzyć w stół pulchna rączka. Wyglądasz jak lekko wyłysiały Seagal. Wiec pewnie umiesz.
    ReviewUserIcon
    Dudziak

    24.07.2019 01:24

    Inne

    Witam. Pracuje obecnie 2 rok w bmz poland jako pracownik logistyki i szczerze nie mam nic złego na nasz dział do zarzucenia jeśli chodzi o ludzi i prace. Nie będę się wypowiadał o sposobie prowadzenia magazynu bo każdy by zawsze na coś marudzil. Znajoma pracuje na produkcji i mówi że tam wielki bajzel i terror z strony koordynatorek, które niestety traktują źle ludzi a same nie robią nic poza zwiekszaniem norm. Produkcja to same kobiety więc można się spodziewać cyrkow i telenoweli w gratisie z zła atmosfera na liniach.
    ReviewUserIcon
    piter

    14.04.2019 19:39

    Inne

    Zwolnili kierownika produkcji czy go tylko przenieśli?
    ReviewUserIcon
    Kiki

    19.06.2019 09:44

    Inne

    Zgadzam sie niestety w dniu w ktorym przyjeli sie nowi kierownicy od strony produkcji i logistyki pojawial sie coraz wiekszy chaos, produkcja pewnego czasu zostala sklucona z logistyka, ciezko sie teraz z czyms dogadac, najwazniejsze informacje nie trafiaja do pracownikow logistyki chyba ze dopiero na ostatnia chwile... jest dramat i coraz gorzej pracownicy powoli maja juz tego dosc teraz to tylko kwestia czasu jak zaczna sie zwalniac. Kiedys sie przyjemnie przychodzilo do pracy z usmiechem a teraz idziesz bo musisz z niechecia. To juz nie ten BMZ co kiedys szkoda ogolnie spoko firma i moge powiedziec ze to kierownicy ja niszcza ale jak zwykle nikt z tym nic nie zrobi slowo kierownika jest swiete...
    ReviewUserIcon
    abc

    11.07.2019 18:31

    Inne

    Ja tam zawsze do pracy przychodzę.
    ReviewUserIcon
    Jadzka

    21.06.2019 21:35

    Inne

    Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zmianą pracy(obecnie hl display). Czy ktoś może napisać jakie są zarobki w waszej firmie dla nowego pracownika (operatora)?
    ReviewUserIcon
    królik

    18.04.2019 14:35

    Inne

    Powiem tylko tyle, pozdrowienia dla jednego pana z biura, jest planistom, M**** Nie****, szanowny pan z biura, który zachowuje się jak bydło w stosunku do pracowników produkcji, i nie potrafi nawet odpowiedzieć zwykłego cześć. Nie wspominając o tym jak zachowuje się na palarni, zreszta przebywa tam 70% czasu paląc papierosy.. dziękujemy, dzięki takim pracownikom jak pan, jest brak komponentów a co za tym idzie zbliżające się dwunastki dla całej hali
    ReviewUserIcon
    Liczi

    04.06.2019 22:36

    Inne

    Zgadzam sie
    ReviewUserIcon
    Ex pracownik

    25.02.2019 08:00

    Inne

    Powiem wam dlaczego nie macie podwyżek. Otóż jak pracowałem miałem służbowe auto. Teraz sobie zadajcie pytanie ile kosztuje serwisowanie jednego auta, gdyż są flotowe to pewnie robią je w ASO. Może te insignie posprzedawać to by się kasa dla pracowników znalazła ;) Dobrze że już nie pracuję w tej pożal się boże firmie.
    ReviewUserIcon
    Blockiers

    16.04.2019 21:11

    Inne

    8 dych
    ReviewUserIcon
    The Tiger@

    17.04.2019 09:21

    Inne

    Nie, nie zabierają 80 dych tylko 400. Wiem z doświadczenia (nie w BMZ). Natomiast od osoby z BMZ wiem, że ta też tyle zabierają. Można teoretycznie inaczej rozliczać, ale nikt tego nie robi, chyba, że bardzo mało prywatnie jeździ.
    ReviewUserIcon
    Ula

    07.12.2018 12:12

    Inne

    Na podwyżki pieniędzy nie było... nagle okazuje się, że dla mini marketu, który ma mniej roboty niż produkcja się pieniądze znalazły. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    blondi

    10.02.2019 21:58

    Inne

    dobrze powiedziane. Jako byly pracownik marketu i do tego kobieta nie raz mnie plecy bolaly przy przedzwiganiu sie lub wytrzymywanie ciaglego marudzenia ludzi z produkcji. Moze wydaje sie, ze ludzie z marketu nic nie robia, ale to oni zapewniaja plynnosc produkcji i zalatwiaja problemy bierzace. Nie jedna osoba bedaca tydzien miala dosc i wracala do tychczasowycj zajec.
    ReviewUserIcon
    Małpa

    08.04.2019 23:11

    Inne

    Bardzo chętnie. Będę miała czas jak pan Szcz...i pan Bar...i pan Mat....stać oparta o linię i gadać gadać gadać. ..........a czas leci i nie ważne, że dziewczyny wołają o komponenty. Oni mają czas ,aby dołożyć
    ReviewUserIcon
    Ona 28

    11.03.2019 14:20

    Inne

    Witajcie czy ktoś mi powie jak zarząd naszej pięknej firmy chce ściągnąć ludzi do pracy bez podwyżek płacy? Przecież nowa hala obok się stawia
    ReviewUserIcon
    Gorna hala

    15.03.2019 16:35

    Inne

    Popieram-nic dodac nic ujac!
    ReviewUserIcon
    Specjalista

    06.04.2019 09:27

    Inne

    Specjalisci z NEPALU bd skladac bateryjki ????
    ReviewUserIcon
    Klaja

    04.01.2019 14:27

    Inne

    A jak wyglądają w tej chwili zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Kiki

    11.02.2019 18:29

    Inne

    2450 brutto plus 300zl premii
    ReviewUserIcon
    Noja

    02.04.2019 07:16

    Inne

    Nagrody za co?
    ReviewUserIcon
    Kobieta z dolnej hali

    11.03.2019 19:32

    Inne

    Wszyscy narzekacie a tak naprawdę każda z was przychodzi z uśmiechem na twarzy do pracy i nawet nie myśli o zmianie pracy . Macie racje odnośnie podwyżek nie powinien paść taki tekst ze w tym roku nie będzie nic ,tylko ciekawa jestem co sobie znowu wymyślicie jak za kilka miesięcy dadzą nam jakieś pieniądze . Wtedy pewnie klimatyzacja będzie za mocno chłodzić ehh ... Same tworzycie zła opinie w naszej firmie
    ReviewUserIcon
    Fabian

    14.03.2019 11:05

    Inne

    Za ciężką pracę należy godziwe wynagrodzenia!!! Poza tym Bmz nie jest jedyną firmą w regionie i skończyły się czasy gdzie pracodawca miał miliony podań na stoliku. Rynek pracy jest teraz dla pracownika,a i ofert pracy nawet na strefie w gliwicach jest dużo.

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.