opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    08.12.2020 23:36

    Były pracownik

    Jejku to po co tam siedzicie w bagnie widocznie taka (usunięte przez administratora)firma to dla was jedyna deska ratunku pracowałem na magazynie ale ludzie tam są tak (usunięte przez administratora) że szkoda gadać a pracy jest dużo dla chcącego nic trudnego widać że nie macie perspektyw więc sobie pracujcie w tej (usunięte przez administratora)firmie marudy
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.11.2020 14:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytacz

    24.11.2020 21:36

    Pracownik

    Z jakiej linii?
    ReviewUserIcon
    ...

    27.11.2020 14:51

    Były pracownik

    Skoro jesteś taki/a "idealny/a" , to czemu nie powiesz jej tego prosto w oczy? (usunięte przez administratora) w necie (usunięte przez administratora) w świecie
    ReviewUserIcon
    ja

    27.11.2020 07:13

    Były pracownik

    Praca nie jest ciężka ,ale brak dobrej organizacji jest bolączką w tej firmie. Nie tylko pracą człowiek żyje- ale w BMZ trzeba być dyspozycyjnym 24 h. Praca w tej firmie dezorganizuje życie prywatne .Zarobek marny, warunki szkodliwe ( o czym się nie mówi). Koordynatorzy -bogowie . Atmosferę tworzą pracownicy -więc jest jak jest .Ja akurat trafiłam na zgrany zespół i to dawało mi siłę i chęci do pracy. Ogólnie odradzam pracę w tej firmie. jest wiele więcej lepszych firm za godziwe pieniądze i lepsze warunki .
    ReviewUserIcon
    pracownik logistyki

    24.11.2020 21:47

    Pracownik

    na logistyce to jest jakaś porażka.... dwóch koordynatorów się zwalnia (a jest ich tylko dwóch!) dwoje liderów tez odchodzi i pracownicy co nie maja żadnej z tego kasy ani tymbardziej umiejętności zarządzają obszarem!! kierownik ma gdzieś potrzeby pracowników i odwiedza palarnie co chwile... nosi już swoje fajki?? nic dziwnego ze pracownicy maja już wszystko gdzieś skoro nikt go nie nadzoruje bo nie ma kto... zatrudniają nowego lidera zewnątrz bo twierdzą ze świeże spojrzenie na prace, a potem mu powiedzą ze nie ma na to pieniędzy i ludzi żeby moc coś zmienić... zdecydowanie odradzam aplikowania na logistykę. zreszta, nazwa nie ma nic wspólnego z logistyka
    ReviewUserIcon
    pracownik logistyki

    25.11.2020 20:18

    Pracownik

    O drobnostki nie ma problemu pogadać. Ale o sprawy które znacznie ci ułatwia prace to absolutnie bo nie ma kasy ani kto tego zrobić
    ReviewUserIcon
    Logistyka

    26.11.2020 17:05

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą w 100% ....teraz co się dzieje to jest jakiś dramat... a góra ma to daleko i głęboko ... szkoda słów na tą firmę i ludzi którzy nią zarządzają ... wykorzystywanie i robienie ludzi w ...uja to norma ...nas nie wykończy covid tylko osoby zarządzające tym" przybytkiem "...bo firmą tego nazwać nie można ...niestety...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.11.2020 07:05

    Pracownik

    Jak tam dyrektorze? Coś Nam obiecałeś. Może przypomnieć,pracujemy po 12 godzin to soboty będą wolne.... Obietnica twoja....
    ReviewUserIcon
    xD

    24.11.2020 10:33

    Pracownik

    To pytanie. To tak na serio? Nic nowego. Przecież tu zawsze tak było. To, że ktoś im jeszcze wierzy w zapewnienia i obietnice to nawet mile. Wręcz urocze.
    ReviewUserIcon
    Nowy prac.

    24.11.2020 12:02

    Były pracownik

    Zatrudniasz się mówią ci praca na 2 zmiany po 8 godzin, jesteś pierwszy dzień w pracy: mówią że są 2 tygodnie po 12 godz pozniej 2 tygodnie po 8 godzin i soboty. Haha omijać.
    ReviewUserIcon
    Sheezo

    17.11.2020 15:35

    Kandydat

    Dzień dobry, mam zamiar złożyć podanie na stanowisko "Inżynier Elektronik". Chciałem się spytać, jak atmosfera w pracy, czy jest dużo nowych projektów i czy ta praca to na chwilę czy dłuższy pobyt? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    07.10.2020 17:55

    Kandydat

    Witam na. Jakie zarobki można liczyć jako operator wózka widłowego i jak wygląda praca na magazynie lub dostarczaniu produktów na linie?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    12.10.2020 10:08

    Były pracownik

    Pracowałem tam na magazynie, stawki śmiesznie niskie i premia której nie widać. Przełożeni są na tyle nieudolni, że nawet nie dowiesz się za co jest ona przyznawana, a jak się nie zgadzasz z zabraną premią zaczyna się spychologia, ostatni ratunek to kierownik, któremu nic nie przekazują i zatajają prawdę. Praca typowo dla ludzi co mają dwie lewe ręce, są głupi, szybcy i na zegarku się nie znają. Taka jest moja opinia i tym zakładzie
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.11.2020 16:29

    Pracownik

    No właśnie ludzie z magazyny są beznadziejni fałszywi obgadują jeden drugiego po za tym obiboki ciągle na telefonach siedzą dziwne że nikt tego nie widzi
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.10.2020 01:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    taki sobie

    20.10.2020 19:27

    Pracownik

    weź się do roboty to będziesz miał więcej siana !!!
    ReviewUserIcon
    Ilona

    19.10.2020 15:36

    Pracownik

    Podobno połowa załogi na kwarantannie. Ktoś coś wie...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.09.2020 10:17

    Inne

    Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BMZ Poland?
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.09.2020 14:34

    Były pracownik

    Tylko dla biur reszta to dla nich nie pracownicy tylko niższa sfera nie ważna
    ReviewUserIcon
    bibini

    21.09.2020 17:47

    Pracownik

    uciekać kasa marne grosze za soboty nie płacą wypłaty tak cienkie że trzeba wybierać czy wybrać się do fryzjera czy dzieciom buty kupić dramat omijać szerokim łukiem
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2020 20:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktos

    27.08.2020 18:26

    Inne

    Czy są przyjęcia na produkcję
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2020 12:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    07.08.2020 11:34

    Były pracownik

    Z tego co sie dowiedziałam to pracownik 2letni ma więcej wypłaty niż pracownik 10 l
    ReviewUserIcon
    Odp.

    07.08.2020 23:31

    Pracownik

    Potwierdzam zarobek z 10 letnim stażem.
    ReviewUserIcon
    J

    23.07.2020 16:45

    Pracownik

    Firma plotkarzy i tyle na każdym dziale ludzie tam tylko plotkują wszyscy są fałszywi tam najleoiej nie ufać nikomu ludzie tu są poprostu straszni zamiast robić swoje to zajmują się czyimś zyciem totalny bałagan i romanse w tej firmie to na porzadku dziennym
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2020 22:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja..

    13.07.2020 18:05

    Inne

    Wiedze ze Bocian nieźle sie nudzi.... ???????? Moze zaczniesz robic cos bardziej przydatnego niz pisanie na tym forum.... ????????
    ReviewUserIcon
    Odp.

    15.07.2020 04:32

    Pracownik

    Odpowiadam na pytanie.Niema więcej siana,nawet wczasów pod gruszą nie płacą. Firma nie ma Siana to niech idzie do BOCIANA..
    ReviewUserIcon
    XxX

    29.06.2020 23:24

    Inne

    Slyszalam ze u naszej ulubionej p. Koordynator nastepna osoba sie zwolniła...
    ReviewUserIcon
    ppp

    01.07.2020 23:43

    Inne

    jak tam Sandra, fajnie klapac ozorem na lewo i na prawo?
    ReviewUserIcon
    Hgy

    02.07.2020 09:55

    Inne

    Napisze to co juz tu ktis napisał. Tak jest jaj sie dostrzega nie to co powinno. Najwazniejsze ploteczki i obrabianie tylka kolezance bo jej nie ma. A dziwisz sie p. Koordynatorko ze nie chciala wracac na linie bo ja nie. Napewno doszla do nieh informacja jak miala obeabiany tylek przez koordynatorke i" kolezanki"
    ReviewUserIcon
    Boro

    30.06.2020 14:41

    Inne

    A wiec tak, zwolnienia zwolnieniami. Zawsze były i będą trzeba tylko utrzymywać bardzo bliskie stosunki z panem kierownikiem, jak osoba z jednego obszaru dolnej hali:) wtedy o zwolnienia nie trzeba się martwić :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.06.2020 23:34

    Inne

    Na MM jest tylko jedna osoba, ktora pracuje(kolega M) reszta to kompletne obiboki, tylko sie durnowato smieja i wydzieraja na cala hale-zwlaszcza ten najmlodszy. Zwalniaja dziewczyne ktora naprawde sie starala i dobrze pracowala- poleciec powinna osoba ktora za tym stoi.
    ReviewUserIcon
    Magdalenka

    27.06.2020 11:23

    Inne

    Pracuję w BMZ ponad 6 lat. Nie chodzę na chorobowe, zawsze jestem chętna na nadgodziny, nigdy nie mam problemu gdy jest potrzeba pójścia na inną linię, staram się pracować starannie i sumiennie. Także mogę rozumieć, że jestem idealną kandydatką do zwolnienia? ????
    ReviewUserIcon
    Tols

    27.06.2020 15:09

    Inne

    Masz rację jesteś idealna kandydatką. Nie robisz najważniejszrgp nie płaszczysz się przed koordynatorem. A to on podaje osoby do zwolnienia. .????
    ReviewUserIcon
    Ufff

    26.06.2020 12:29

    Inne

    A ja się cieszę, że odeszłam z tej firmy. Sama podjęłam ta decyzję i nie żałuję. Teraz pracując gdzieś indziej widzę kolosalną różnicę. W BMZ brak szacunku, zero docenienia, latanie po liniach.
    ReviewUserIcon
    Abcdefg

    25.06.2020 21:46

    Inne

    Życzę Ci żebyś zrobila tyle dziennie ile to obiboki tępa strzało :D , mówię o tym jako pracownik produkcji i wiem że na chlopaków z MM zawsze mozna liczyc co by sie nie dzialo, zawsze jest wszystko na miejscu i zawsze jak wolamy to idą, a zwlaszcza ten najmlodszy kolega K, zresztą tak samo kolega S więc nie gadaj glupot. Kolega K S i M są nie do zastąpienia.
    ReviewUserIcon
    Mała

    26.06.2020 11:35

    Inne

    To chyba jakiś żart... Jak można tych chłopaków tak oczerniać oni pracują za cały dział MM swoją wiedzą przebijają wszystkich liderów i koordynatorów włącznie. Chłopaki nie przejmujcie się to tylko zazdrość waszych #kolegów#
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.06.2020 07:16

    Inne

    Kiedy kierownicy w tej firmie przejrzą na oczy, nieudolni koordynatorzy, jak na liniach tak i logistyce. Jak może być koordynatorem osoba, ma mniejszą wiedzę od 70% pracowników i ciągle próbuje wdrażać nowe pomysły, które ludzie z góry skreślają, gdyż znają swoją pracę, a idzie to tylko w gorszą stronę. Tutaj apel do prezesów i dyrektorów, ludzie bez kompetencji znajdują się na stołakach, a w firmie się nic nie zmienia, może czas na jakieś roszady i dalszy rozwój. Pozdrawiam ludzi pracy.
    ReviewUserIcon
    tola

    23.06.2020 10:50

    Inne

    GORA moze mysli ,ze to kordynator przekazuje wiedze pracownikowi o danym artykule?? NIESTETY -- to pracownik na linii uczy pracownika ,ktory przychodzi na dany projekt. pokazuje i uczula na co ma zwracac uwage w trakcie pracy na swoim stanowisku lub kilku stanowiskach bo zazwyczaj ma sie kilka stanowisk pracy A zatrzymane palety i buble sa tylko dlatego ,ze OW pracownik musi uczyc sie i starac sie wykonac norme zeby wszyscy na danym zleceniu mogli dostac premie...Zawsze tak bylo... Wiec racja po co tyle koordynatorow..
    ReviewUserIcon
    Gucio

    24.06.2020 23:25

    Inne

    Tak jest. Poodsuwali ludzi ktorzy tu jeszcze pracuja od samego początku - budowali ta firmę - a teraz maja ich za nic i bron boze zeby odezwali sie ze wiedza cos wiecej od reszty. Tego sie w tej firmie nie docenia. Zwalnia sie w firmie dobrych pracownikow a przedluzaja umowy osobą konfliktowym, tym co udaja ze pracuja lub spaceruja cale 8 godzin po hali z telefonem.
    ReviewUserIcon
    Ty

    16.06.2020 20:48

    Inne

    No jak mozna tak obrabiac komus tylek. I to jeszcze pani koordynator wstyd az sie sluchac tego nie da. Zal mi tylko tej obgadanej dziewczyny.. Wstyd i jeszcze raz wstyd
    ReviewUserIcon
    Pewnie

    22.06.2020 22:44

    Inne

    No to pewnie A. z dołu z nową prawa ręka he he
    ReviewUserIcon
    Korona

    23.06.2020 09:02

    Inne

    Zagadka rozwiązana ale chyba nie byla trudna patrzac na to co sie dzieje.
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.06.2020 01:02

    Inne

    Nie ma nikogo kto zajmie się porządkiem bo to firma w której są ludzie którzy nie wiedzą co ze sobą w życiu zrobić nie wiem kto normalny tam pracuje .To że patologia to się zgodzę po zachowaniu ludzi z tej firmy można wnioskować że nie mają raczej dużych ambicji.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.05.2020 14:16

    Inne

    Ja mam pytanie czy mamy kierownika w tej firmie bo myślę gdyby był to zainteresowałby się bałaganem na obszarach jak za porzadek na obszarach odpowiadał brygadzista to wszędzie był błysk systemowo i fizycznie a teraz samowolka chyba tylko jeden koordynator potrafi cokolwiek ogarnąć
    ReviewUserIcon
    Mhy

    26.05.2020 17:08

    Inne

    Myślę, że nie trzeba nawet pisać o jakiego koordynatora chodzi ???????? Pracownik uwierz mi że chyba jeszcze nie doświadczyłeś bałaganu na produkcji ???? Pozdrawiam maruderów
    ReviewUserIcon
    Prawda

    04.06.2020 04:36

    Inne

    Niech w końcu zamkną tą formę, zastawianie się , że niby wszystko dla dobra pracownika - smieszne. Zawsze pracownik był NIKIM w tej firmie. Uczciwi pracownicy wszędzie sobie poradzą. Tak tylko problem dla lizo.... Trzebaby było zaczynać od nowa he....
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2020 21:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Szefu

    03.06.2020 07:18

    Inne

    Sugerujesz ze to jest ta patologia? Nieładnie w stosunku do współpracowników. Gdzie wartości firmy?
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    03.06.2020 23:25

    Inne

    Zapraszamy na magazyn zobaczymy jak liczysz Bo jak ty w pisowni błędy robisz to strach pomyśleć jak ty liczysz
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2020 22:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    23.05.2020 15:18

    Inne

    @Koleżanka zgadzam się z Tobą w 100% . Miałam przyjemność a raczej nie przyjemność współpracować z tymi osobami i usłyszeć co nieco i nie polecam...
    ReviewUserIcon
    Ktosiek

    18.05.2020 01:03

    Inne

    Witam pracuje w Bmz już sporo czasu wiadomo dzieją się różne rzeczy a tymbardziej że pracują tam głównie "baby" A więc są spory i różne sytuacje jednak cieszcie się że macie ta pracę w czasie pandemi A nie tylko narzekacie że 12 ze to ze tamto jak widać są odwołane więc po co to wszystko. Co do ludzi są różni bo idziesz na inną linie to Ci (usunięte przez administratora) obrobia bo aj trzeba będzie zrobić więcej i jest głupie obgadywanie. Koordynatorzy różni niektórzy mają swoich pupilkow niektórzy są normalni więc nie narzekam. Bardziej weźcie się za zastępców koordynatora którzy owszem jak robią to robią ale straszna samowolka jest i to widać gołym okiem ! Oprócz tego jest spoko
    ReviewUserIcon
    Kin

    18.05.2020 10:34

    Inne

    Teraz to pojechałaś. Zastepcy robią prawie wszystko za koordynatorów bo jedna dziunia z drugą musi wyjść na taras na szluga. Zastępcy zapierd.. w pocie czoła i najczęściej nie wszystkim, ale niektórym koordynatorom muszą tłumaczyć co mają zrobić bo ta sobie nie umie poradzić. Nie wiem za co niektóre tępe strzały biorą kasę. Chyba tylko za niewyparzony pysk. Tak to wygląda w skrócie!
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.05.2020 10:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pam

    16.05.2020 02:00

    Inne

    Liderów już niema dwa lata a koordynator -specjalista. To chyba nie ta firma.Wiekszosc powinna wrócić do pracy na linii.
    ReviewUserIcon
    Kiepsko

    07.05.2020 17:40

    Inne

    Mam przepracowany już jakiś czas jako pracownik produkcji w tej firmie więc ośmielę się napisać parę słów jak ja widzę swoimi oczami cały ten proces od środka. Zmiana liderów na koordynatorów - moim zdaniem kiepska sprawa. Osoby teraz pełniący tą funkcje mają podniesione główki wyżej a co za tym idzie spowodowało to spore pomieszanie jej jakże niewielkiej zawartości. Przykład Pani (usunięte przez administratora)z dolnej hali. Szalenie przekonana o swej racji ale praktyczna wiedzą na temat projektu równa zeru. Z teorią także bym spekulowała. Jako osoba która powinna być za pracownikami, podejmować działania by było jak najlepiej dla nas pracowników nie zdaje egzaminu. Stwarza pozory osoby kompetentnej, lecz to tylko gra pozorów. Wyczuwalna jest słabość do pupilków okazywana im w postaci dodatkowej premii znacznie wyższej niż osobą mniej wchodzącym w wiadomą część ciała. Wiedza i pomysły pracownika są niżej oceniane niż jakieś sztuczne uśmiechy, klepanie po ramieniu i cała ta fałszywa obłuda. Nakazywanie przychodzenia do pracy w soboty oraz 12stki są odbierane jakby hobby tej osoby. Niespełniona realizacja chyba w byciu nauczycielem teraz ma swe ujscie w byciu koordynatorem. Minusy - Rozumiem, że sam pomysł tej metody został wydany odgórnie. Lecz można chyba powstrzymać się by go dać. Tataj ze strony tej Pani działa to w drugą stronę. Wspaniała rozrywka, po czym sama siada do komputera celem przejrzenia wiadomości Onetu, ciekawego przepisu czy też swego prywatnego smartfona. Ogólnie odczuwam na produkcji brak szacunku do siebie nawzajem. Negatywna atmosfera, grupki, wytykanie słabszych ogniw nieznajacych danego projektu. Naliczanie wydajności na którą nie mamy wpływu tak naprawdę. Wszelkie usterki maszyn nie są na bierzaco wpisywane do systemu a co za tym idzie nasza wydajność spada. Ogółem firmę oceniam na źle prosperującą. Owszem z zewnątrz wygląda to wyśmienicie lecz w środku - pełna obłuda.
    ReviewUserIcon
    Baska

    15.05.2020 08:46

    Inne

    W samo sedno trafione opinie. Ciekawe co zrobią niby koleżanki jak inne dziewczyny wrócą z L4 do pracy i jak się dowiedzą jak miały tyłki przez nie obrabiane. A nie omieszkam im o tym nie wspomnąć. Już powinno być im wstyd. Bo to co niektórzy teraz wyprawiają to aż wstyd na to patrzeć.
    ReviewUserIcon
    wera

    15.05.2020 20:13

    Inne

    I tu masz racje tez sie o tym przekonałam. Aż przykro się człowiekowi robi że inni ludzie tak potrafią. A udają taaaaaaaaaaaaaaaaaaakie koleżanki.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.05.2020 11:11

    Inne

    Jak się pracuje z ludźmi z BMZ Poland?
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.05.2020 22:22

    Inne

    A to już zależy czy produkcja czy biuro. O produkcji możesz poczytać tutaj obszerne wypowiedzi. Co do biura, są działy w których jest większy luz, są działy z dużą presją i jeszcze większym sfrustrowanym kierownictwem. Na pewno nie polecam działów związanych z wprowadzaniem nowych projektów do firmy czy to zakupy Strategiczne, czy to inżynieria produkcji czy dział techniczny na dolnym open space. Tam chyba jest największa presja i nieustanna rotacja pracowników wraz z ich przełożonymi.
    ReviewUserIcon
    Tols

    08.05.2020 04:34

    Inne

    Pracuje się bardzo źle na produkcji (usunięte przez administratora) pracowników.epidemia i wiadomo że nie ma pracy koordynatorzy to wykorzystuja i teraz są bogami, problem chociaż zgłoszony i tak zostaje zamieciony pod dywan a pracownik jest odizolowany i tak obgadany negatywnie za kare zostaje przenoszony na przeciwległą zmianę.
    ReviewUserIcon
    Ex2

    07.05.2020 11:55

    Inne

    Widzę usuwane są negatywne opinie co za.oszustwo.Powtarzam ludzie straszni tak jak i firma straszna patologia.
    ReviewUserIcon
    XxX

    05.05.2020 15:17

    Inne

    Ładnie sie zaczyna 12 jeszcze tylko tego brakowalo
    ReviewUserIcon
    Ja...

    06.05.2020 13:50

    Inne

    12 nie są obowiazkowe!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    07.05.2020 08:42

    Inne

    W tej firmie nic nie jest obowiązkowe a ile sie nasluchalam jak powiedzialam ze nie moge tak pracowac. Jak to ktos stwierdził na moje miejsce jest wielu chetnych
    ReviewUserIcon
    Nextiir

    24.03.2020 22:11

    Inne

    Cześć, jestem zainteresowany pracą w BMZ na stanowisku elektromontera. Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda praca, czy są tam normalni ludzie i jak mniej więcej wygląda płaca? Piszecie o obowiązkowych sobotach, bywało już tak wcześniej czy to incydentalna sytuacja? Firma daje jakieś możliwości rozwoju dla w miarę ambitnej, kumatej osoby, która nie lubi wchodzić do tylnej części ciała kierownikowi? Dziękuję z góry za odpowiedzi i trzymajcie się zdrowo!
    ReviewUserIcon
    Ola

    25.03.2020 13:03

    Inne

    Zachęcam do przesłania aplikacji - o tych wszystkich kwestiach porozmawiamy podczas pierwszego kontaktu telefonicznego, pozdrawiam Ola
    ReviewUserIcon
    ex

    06.05.2020 19:36

    Inne

    Firma na pograniczu garażu mimo, ze budynki nowoczesne. Ciekawe zajęcia zdarzają się jedynie w B&R. Ambicje wysokie, linie przenoszone z Niemiec w miarę nowoczesne ale praca dość szarpana. Bardzo duża rotacja personelu. A to negatywnie wpływa na kompetencje zespołu i atmosferę w pracy. Płace musisz sam ocenić, ale nie spodziewaj się rewelacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2020 13:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Weteranka

    07.04.2020 14:44

    Inne

    Postój ? Ludzie jesteście powariowani do reszty . Cieszcie się, że macie dokąd przyjść , że macie istniejące miejsce pracy, że pracodawca wprowadza na danych liniach nadgodziny , cieszcie sie póki zła godzina nie wybiła ...jak wybije będzie płacz i lament.... chcecie zostać w domach , ale kasa na koncie ma sie zgadzać, więc warto dać coś od siebie a nie tylko wymagać. Na dzień dzisiejszy są osoby, które ledwo wiążą koniec z końcem albo nie daja rady go związać , a wy chcecie postój ...pomyśl czlowieczku co wtedy zrobią osoby, które już dziś finansowo sobie nie radzą , ale po co mysleć, lepiej patrzeć na swój czubek nosa i na to "aby mi było dobrze ". ...
    ReviewUserIcon
    Weteranka

    26.04.2020 19:03

    Inne

    Skoro uważasz, że płacą grosze to dlaczego nadal tkwisz w tej firmie i nie znajdziesz czegoś lepiej płatnego ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.04.2020 15:22

    Inne

    Zwalniamy zwalniamy
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    26.04.2020 13:28

    Inne

    W koncu skonczy sie siedzenie na L4 i na opiece bo dzieci male. Najlatwiej brac kase za nicnierobienie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2020 20:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dre

    03.04.2020 19:00

    Inne

    Pewnie nigdy
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.04.2020 20:43

    Inne

    Postój serio?? A masz zamiar zyc z kimś kto Cie utrzymuje? Albo może pragniesz tak bardzo zasiłku dla bezrobotnych?... Cóż... Ludzka głupota nie zna granic... Firma robi co może, chodzą dyrektorzy, pytają co maja zrobić żeby nam sie lepiej pracowało... Szukają pomysłów... Ale najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i narzekać, samemu nie wychodzic z żadną inicjatywą, a tylko marudzić, narzekać.... Robcie tak dalej a firma pojdzie z torbami na Wasze wlasne zyczenie... A pozniej to juz tylko zyczyc szczescia w poszukiwaniu nowej pracy...
    ReviewUserIcon
    Kpina

    31.03.2020 08:04

    Inne

    BMZ i ich cudowne pomysły by uniknąć zgromadzeń itp. Od wczoraj druga zmiana zaczyna później pracę celem uniknięcia spotkania z Nami. Pomysł super. Zawsze to mniejsza liczba ludzi z którymi się kontaktujemy, lecz wykonanie - jakaś kpina i według mnie nagięcie prawa. Suma sumarum musieliśmy czekać w skupisku, cała druga zmiana w niedużym pomieszczeniu jak na tylu ludzi przez spory okres czasu. Po pierwsze, jest to niebezpieczne ze względów bhp gdy cała ta gromada zacznie iść po schodach, grozi potknięciem w najlepszym wypadku. Po drugie, mamy kontakt z wszystkimi pracownikami zmiany na raz w tak małym pomieszczeniu, naraża Nas to bardziej na zarażenie - owszem są mierzone temperatury, ale pamiętajmy, że nie trzeba mieć wysokiej temperatury aby być nosicielem wirusa Po trzecie, cała gromada idzie nagle do szatni po wyjściu pierwszej zmiany i jesteśmy gromadą w jeszcze mniejszych odstępach spoceni i przebieramy się. Dodałbym zdjęcie tego skupiska jak na targu , ale niestety nie da się tutaj tego wstawić.
    ReviewUserIcon
    Alert korona1

    13.03.2020 09:47

    Inne

    Powiedzcie mi czy to prawda i kto to wymyślił że wszystkie soboty obowiązkowe do oracy
    ReviewUserIcon
    sobota

    26.03.2020 15:48

    Inne

    @korona Proponuję popatrzeć nieco dalej w przyszłość niż koleje dwa tygodnie. Jeśli przestanie firma produkować i dostarczać to wpływów do kasy też nie będzie. Jeśli skończy się gotówka nikt nie dostanie wypłaty NIKT! Jak myślisz ile będzie miejsc pracy jak firmy się zamkną? Niestety czas rynku pracownika właśnie się skończył. Na jedno miejsce pracy będzie wkrótce wielu chętnych. Zamiast narzekać na pracujące soboty czy dodatkowe nadgodziny zastanów się jak za tym zatęsknisz gdy tej pracy nie będzie wcale, gdy nie będzie na rachunki, spłatę kredytu czy podstawowe potrzeby. Co wtedy? Sytuacja jest wyjątkowa i pewnie szybko się taki kryzys nie powtórzy. Trzeba więc się postarać by firma przetrwała ten czas, a my z nią.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    26.03.2020 21:28

    Inne

    Firma miała różne momenty pracowałyśmy także w soboty i 12 godzin. Chodzi o to że jest pandemia,aby przetrwać organizm powinien odpocząć bynajmniej w sobotę. Bmz dawał sobie radę bez sobót przez tyle czasu i wybacz nie mam zamiaru zachorować bo organizm będzie wycieńczony pracą. Kolejna rzecz stanowiska pracy jak wyglądają?Ramię każdego pracownika dotyka drugiego nieczuję się bezpiecznie teraz w firmie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2020 14:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    S

    23.03.2020 18:54

    Inne

    Bocian.... Chyba zle słyszysz.... Ale cóż, czytajac te komentarze, to widze, ze ludzie albo nie potrafia sluchac co do nich sie mowi, albo serio robicie w jakims innym BMZ...
    ReviewUserIcon
    Niesmak

    19.03.2020 17:51

    Inne

    Miło, że w dobie takiego zagrożenia firma organizuje nam czas wolny w weekend w pracy. Doskonale zadbali o sterylne warunki , jednak chyba nie do końca potrafią rozwiązać problem kolejki do mierzenia temperatury przed rozpoczęciem pracy, zbiorowych simów na liniach, zachowania bezpiecznych odstępów podczas produkcji i mieszania się z pracownikami przychodzącymi na następną zmianę. Miło, że słyszy się wokół, iż inne zakłady w miarę możliwości ograniczają, skracają czas pracy, a nam wspaniałomyślnie narzucają konieczność przychodzenia do pracy w sobotę kiedy niekoniecznie jest co robić. Miło jest widzieć, że parkingi po przyjeździe do pracy są prawie puste, bo biuro może sobie pozwolić na pracę w trybie homeoffice. Natomiast smutne jest to, że Ci którzy wykonują tą najmniej docenianą pracę mogą być narażeni na większe niebezpieczeństwo, w końcu jak nie my to inni nas zastąpią..
    ReviewUserIcon
    Pilna

    19.03.2020 20:48

    Inne

    Niestety My pracownicy na linii jesteśmy tak jak szeregowi żołnierze w wojsku-mięso armatnie. Jak tylko epidemia się skończy to składam wypowiedzenie. A firmie bmz życzę rychłej upadłości.

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.