Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

pppp

yhym - 2013-07-08 21:34:12 Ty od biura to się odczep!!!!!!!!!!!!! bo nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile tam jest pracy.....opinie masz dosyć ciekawą i wydajesz się inteligentny więc troszeczkę pomyśl następnym razem zanim coś napiszesz..pozdrawiam

zgodzę się w powyższą wypowiedzią, ale jednak, żeby się postawić należałoby to zrobić w grupie, a my zorganizowani nie jesteśmy i w tym problem. Z drugiej strony gdybyśmy byli zorganizowani to problemu by nie było. Z kierownika może i jest (usunięte przez administratora), ale my w porównaniu z nim to jesteśmy miękka (usunięte przez administratora). Oczywiście bez obrazy - nie każdy musi się identyfikować z fekaliami jeszcze mamy tzw grupę PATYK - nic nie robi tylko miesza w tej (usunięte przez administratora). Kilku takich patyków grubszych i chudszych by się znalazło. oj szkoda, że już po urlopie...

miecio

Wszyscy narzekamy, że jest źle, że płaca za niska, maszyny za stare, warunki pracy złe, kierownictwo się nie podoba – co tak naprawdę chcecie? Grono chojraków na forum, a w pracy każdy głowę spuszcza w dół. Znajdź mi jeden z drugim firmę na tym forum, gdzie pracownicy wypowiadają się pochlebnie na temat warunków pracy i pracodawcy – jeżeli znajdziesz taki wpis to zaraz pod nim pada oskarżenie, że albo komuś zapłacono albo to sam szef się wypowiada. Nie bronię tu nikogo i nie zgodzę się ze stwierdzeniem powyżej, że „my w tej firmie jesteśmy po to żeby się słuchać”, ale jednak jesteśmy po to, żeby pracować. Jeden z drugim pomyśl ile w ciągu dnia tak naprawdę, ale to naprawdę pracujesz... Nie mówię, że każdy się opier dalalala, ale grono narzekających nic nie robi, wypłatę dostaję na czas, a jeszcze narzeka, że mało. Pensje faktycznie wysokie nie są, ale znajdź mi firmę, gdzie za to samo dostaniesz więcej – chętnie złożę CV. Wiem, wiem każdy też uważa, że jak go w firmie zabraknie to od razu wszystko się posypie, bo wszyscy jesteśmy najważniejsi, ale nikt nie jest niezastąpiony. Przykładowo m.o. – niby wszyscy narzekają, że nic w firmie nie robi i na niczym się nie zna, a jednak jakoś dalej funkcjonujemy to pewnie dzięki tobie i tobie no i tobie i tobie też. Nie mówię, że jest idealnie, bo sam nie raz byłem poproszony o robienie nadgodzin, chociaż z prośbą to raczej nic wspólnego nie miało, a jak zobaczyłem kwitek to myślałem, że te nadgodziny mi się przyśniły – postawiłem się raz czy dwa i mam spokój. Jak masz argumet to go użyj, a jak nie to zostaje ci wypowiadać się na tym forum i spuszczać głowę w dół jak jesteś w robocie. Każdy pewnie skomlał, żeby tu robotę dostać, a teraz źle źle źle. Na mnie już za późno – jest dom, jest żona, są dzieci więc trzeba ich utrzymać, ale jak żeś młody to szukaj czegoś innego jak ci tutaj źle... i życze każdemu, żeby kiedyś nie wspomniał jaka to jednak nie najgorsza praca w tym ulterze była.

przyjaciel

a co mają pieniądze do kultury? czy pracownik nie jest człowiekiem? czy ciągłe szykanowania są ok? jak coś nie pasuje moze wystarczy porozmawiać jak jest wiecej pracy metoda jest taz taka sama a nóż uda sie wymyślić jakiś kompromis a nie ciągłe argumenty idziesz albo cie zwolnię. ludzie bądźcie ludźmi a nie zwierzętami

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
stolec

Siedziba firmy mieści się w malowniczej miejscowości Węgierska Górka, którą zatruwa swoją obecnością Pan (usunięte przez administratora)

o_O

o_O ale kozak o_O O_o , kierowniku ...

elapimjiss

plan jest od tego żeby go zmieniać. To że sobie tam pały polerujecie nie oznacza że każdy w firmie ma takie zapędy jak ty. wy jesteście w tej firmie po to żeby się słuchać!

Nickt

Być może dobrym rozwiązaniem byłaby palarnia. W wielu firmach to norma, 2x5 minut na złapanie oddechu, to tylko 10 minut, a wielki problem zniknie i z pewnością takie 2x5 sprawią że pracownicy będą lepiej myśleć o swoim miejscu pracy i przełożonych. Traktujmy się jak ludzie, nikt nie idzie do toalety nadymić na złość. Pan (usunięte przez administratora). jest po to żeby nas niańczyć, połowa pracowników zachowuje się jak przedszkolaki co z resztą świetnie widać na tym forum - (usunięte przez administratora)jest bardziej potrzebny w tej firmie niż Ty , Ty i Ty , i maszyny na których pracujecie. Praca na duży plus.

Tez pracowałem na myjkach i nie jest to łatwa praca. Trzymaj się (usunięte przez administratora)- i nie daj się - konfidenci to są blisko ciebie w biurze gdzie kontrolują sztuki z (usunięte przez administratora) na czele , jest on przynajmniej trzeźwy

Drewniak

Do tej pory starałem się być ok. względem "kolegów".a jeśli tak twierdzisz to przyjdź i powiedz mi to osobiście. Jestem konfidentem bo staram się mieć stanowisko ok? ode mnie się wymaga, żeby było ok. i nie pozwolę sobie, aby ktoś przychodził i robił syf, a tym bardziej wyskakiwał z przezwiskami i groźbami pod moim adresem. Gdzieś mam to co sobie piszesz i rozgadujesz, ale żeby mnie tak określić powinieneś mieć jakieś podstawy, jeżeli coś mówiłem... to przy wszystkich, a wcześniej prosiłem, żeby było dobrze albo żeby coś poprawić. Gratuluję teraz już nie będę miał żadnych skrupułów. Chociaż krótko tutaj pracuję, mam własne zdanie i mówię co myślę każdemu wprost. Pozdrawiam.

yhym

Czasami jak wchodzę na tą storne to nie wiem czy mam się śmiać czy płakac...Krótko opisując firme nie jest zle jezeli chodzi o czystos i warunki do pracy.Maszyny z lat 70 ale da sie jeszcze pracowac.W szklanych pomieszczeniach o 50% za duzo.Pan (usunięte przez administratora). nikt nie wie po co jest w tej firmie i do dzisiaj nie rozumiem co na celu miało zwolnienie (usunięte przez administratora) którego każdy w tej firmie darzy szacunkiem...jasne ma jakies tam swoje odchyly ale to jak kazdy.Prezes gosciu naprawde na poziomie...Nie odbiło mu od kasy jak narazie.Własciciel firmy troche traktuje ludzi jak maszyny ze maja tylko siedziec i pracowac...0 odpoczynku czy stania przy maszynie ale przynajmniej kasa jest zawsze na czas i to jest duzy plus.Gdyby troche mniej ludzi w biurach a wiecej dac pracownikom szczegolnie na polerni bo warunki sa ciezkie kazdy to wie bylo by calkiem ok,,,ale dziwne jest to ze pracujesz 3 soboty i masz 1700 na wypalte...troche smieszne....Co do komentarzy.Jasne ze wypowaida sie tu Pan (usunięte przez administratora)bo chce jakos rozwiazac problem papierosow tylko robi to z rozumem przedszkolaka,Nie lepiej zrobic 2 przerwy po 5 min i jest po sprawie???Oczywiscie sa konfidenci tacy jak ten nowy na myjkach drewniak czy jakos tak ale mysle ze tutaj dlugo nie popracuje.I dajcie spokoj z pisaniem na(usunięte przez administratora)

polernia

a ja ostatnio byłem podpisać się przed 6.00 - oraz o 14.04 - i tez nikt nie zauważył ze mnie nie ma - osiem godzin do przodu

nowy

(usunięte przez administratora)z premia to sobie ktoś jaja robi powiedzcie , ponieważ jestem zainteresowany pracą na polerni

"pracownik" raczej niewolnik

Anonim - 2013-07-03 03:15:05 Ile dają na rękę?1(usunięte przez administratora)!!!z premia

pracownik paczkowni

od czasu nowego szefa produkcji w firmie jest totalna ściema czy pracujesz czy nie płaca tyle samo im bardziej się starasz tym masz mniej

fred

korzystając z lokalnej sieci wi-fi przez godzine czasu siedziałem sobie w kiblu oglądajac panienki i myslicie ze ktos zwrócił uwage ze mnie nie ma ale tu jest ściema w tej pracy - panowie i panie spoko

nowy na

frezer - 2013-06-19 22:19:09 kierownik 1500 hahaha dobre! To że pracujemy w tej firmie nie czyni nas głupkami. Co niby my szaraki z produkcji mamy się poczuć lepiej. 1500 to ty masz chyba premi bo inaczej byś tu nie siedziałJak to moze byc ze brygadista na polerni robi 120% i ma czas na kapowanie, a drugi na spawalni moze tylko 10% ciekawe

frezer

Obserwator

http://pracaoferty.pl/praca-ulter+sport+sp.+z+o.+o-specjalista+ds.+zarz%C4%85dzania+zmian%C4%85+produkcyjn%C4%85-w%C4%99gierska+g%C3%B3rka/674565 Tak produkujemy najnowsze silniki do turbo jet plus do tego tłumik przelotowy żeby bylo slychać taki sportowy pomruk oczywiscie wszystko pelna nierdzewka ale nie ma sie co smicac moze za niedlugo bedziemy produkowac silniki rakietowe ale startowac trzeba na kierownicze stanowisko 2 tys brutto to jest to Baba w lidlu na reke ma 1600 a u nas kierownik 1500

praca

chce złożyć aplikacje na specjalistę zarządzanie zmiana - czy w ofercie pracy nie ma czasem błędu - ulter to produkuje chyba wydechy a w ogłoszeniu jest Branża: Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych Prosze o odpowiedz jakie to silniki produkujecie identyfikator oferty -- StPr/13/0494

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.