ELZAB S.A.

Opinie o ELZAB S.A.

Bardzo mi się podoba jakie ogloszenia Elzab wystawia. A najlepsze są jakie oferują fachowca, pomijając śmieszne stawki. Odwaze się zacytować coś o tym co oferują i ma się to tak do realizmu czyli ma się to nijak. Gdzie jest praca na nowoczesnych narzędziach i gdzie jest motywacyjne wynagrodze za dobrą (usunięte przez administratora)robotę? Nie ma ani jednego ani drugiego. (usunięte przez administratora)

@

@ tu był, pracował i przeżył.... Pozdro. Beeeeee Beeeeee beeeeeeeeeeee

Nie ważne kto

Jeszcze trochę i wszyscy zaczną uciekać , bo nikt nie będzie chorował za takie grosze 2500 brutto haha śmiech na sali . Sami z biur zejdźcie i zapier***** za te pieniądze i wyrabiajcie się w czasach wyssanych z tyłka , byśmy zobaczyli który podoła . Pozdro p20 jesteście wielcy !

Małpa

Pozdro dla chłopaków z szlifierek i z lasera. Beeeeee Beeeeee

Operator Cnc

Normarnie

Normalne

Malpa

Pozdro p20. Co tam słychać?

Agnieszka

Postawiłeś bardzo trafne i ważne pytanie. Musimy jednak cierpliwie poczekać, aż jakiś pracownik ELZAB zechce to skomentować. Na oficjalnej stronie internetowej firmy widnieje wiele ciekawych ofert pracy (Key Account Manager, Frezer CNC, Kontroler jakości, Programista i wiele innych): https://www.elzab.com.pl/pl/swiat-elzab/oferty-pracy Czy któraś z tych propozycji przydała Ci do gustu na tyle, że będziesz aplikował?

dziki angelo
@Agnieszka

tak aplikuj dostaniesz dwa reczniki papierowe i do lewej reki wazelinke jak dobrze pójdzie to 3.5 tys jest twoje

Płacą jak płacą, to zależy co potrafisz jakie masz znajomości, lub czy chętnie imformujesz przełożonych w sprawach osób z którymi współpracujesz. Wtedy masz szansę na dobrą pensje, bez tego nie licz na wiele. Zrobisz opłaty a potem szkoła przetrwania do kolejnej "ekstra" pensji. Czy aplikować, hmm decyzja należy do ciebie. Ja nie polecił bym aplikacji cv do tej firmy nawet osobie której nie lubię.

Edek Gołab

Pamietaj w lewej rece trzymasz chusteczke a w prawej wazeline co wybierasz twoja sprawa jesli lewa to 2500 brutto jesli prawa to zalerzy jak głeboko pozdrawiam Edek z krainy kredek

Były pracownik..
@Edek Gołab

Napewno znajdzie się i taki któremu te akcesoria bd zbędne...

P20
@Były pracownik..

Wystarczy mieć wujka co sie sam okrzyknie dyrektorem (;

@P20

Wystarczy być cichym informatorem, i jest dobrze... Nie wielu jest tam pracowników którzy jeden drugiego szanuje, i nie donosi. Co do reszty to odstąpię od komentarza.

ZORRRRO

Założę się że czujne oko admina uważnie lustruje owe forum, i znaczna część wypowiedzi bd usunięta, gdyż opinia jest drazniaca w oczy, i jest niewygodna opinia.... Cóż licze że bd dobrze, i wypowiedź przetrwa :-). Pozdro dla pracowników PRODUKCJI z pominięciem przełożonych i liderów. Podwyższenie przez nadgodziny buhaha. Moje zdanie jest następujące. WYNAGRODZENIE POWINNO BYĆ TAKIE ABYŚ MÓGŁ ZA TO UTRZYMAĆ RODZINĘ ORAZ MIEC NA PODSTAWOWE WYDATKI, CO ZA TYM IDZIE NIE MARTWIĆ SIĘ ŻE MOŻE NIE STARCZYĆ DO KOLEJNEJ WYPŁATY. ŻYĆ NA ZWYKŁYM STANDARDZIE (wyjaśnienie słowa standard.... Moc za wynagrodzenie wyżyć i mieć na bieżące wydatki, i jeszcze powinno zostać do kolejnej wypłaty) A NIE WEGETOWAC I ODMAWIAĆ SOBIE PEWNYCH RZECZY, PRZYJEMNOŚCI LUB JEŚLI KTOŚ MA RODZINĘ, ODEJMOWANIE SOBIE ABY DZIECKO MIAŁO ALBO JESZCZEN INACZEJ ŻYĆ NA CHIŃSKICH ZUPLACH. A co do nadgodzin to. NADGODZINY POWINNY BYĆ PO TO BY TO CO SIĘ ZAROBI, WYDAĆ NA KOMPLETNIE, DOWOLNE GŁUPOTY JAKIE TYLKO CI WPADNĄ DO GŁOWY. Więc czy warto swój czas kompletnie poświęcać na nadgodziny i "mieszkać" w pracy? Czy swój czas poświęcić na spędzenie miło wolnego czasu, zrelaksować sie? Decyzję zostawiam aplikantom czy warto w tej firmie pracować..

Zabawni jesteście tutaj wszyscy, piszcie coś bo nie ma co czytać. :-)

Alice

Ciekawe czyja Ty reke myjesz? Hehe Konfidencie

Były pracownik produkcji
@Alice

Znasz mnie ze od konfitury wyzywasz? Podaj przykłady dowody które owe oszczerstwo mojej osoby potwierdza. Jeśli nie podasz to zupełnie mojej osoby nie znasz. Więc takie stwierdzenia zostaw dla innych lub sama możesz tym zacnym tytułem pochwalić. Widać również nie rozumiesz o co chodziło więc i ja nie bd Tobie tłumaczył ani wchodził jalowa wymianę zdań lub poglądów, szkoda już na ciebie mojego czasu. Pozdro.

Janusz

Wysokość wynagrodzenia jest ważnym aspektem zatrudnienia, więc jeśli jest niskie nie działa to zbyt motywująco. Czy nie ma możliwości podwyższenia pensji poprzez płatne nadgodziny lub inne przysługujące benefity. Możesz napisać, czy pracodawca je oferuje?

mugga
@Janusz

Podwyższenie wynagrodzenia po przez nadgodziny ,dobry żart .

Gołąb Edek

W elzabie taka bida z wypłatą że lepiej zrobić dziecko i siedzieć na 500+ nie polecam pracy w tej firmie w innej firmie na początek dostajesz 2800 brutto i premie a tu 2500 brutto a premie jak ci nie udupia pozdrawiam

(usunięte przez administratora) Brak motywacji finansowej bądź dodatkowych premii mozna zapomniec . Liderzy są bardzo oddzieleni od pracownika, (usunięte przez administratora). Nie polecam pracy na Elzabie

Lulu

BRAWO TY!!!

A ja nie popieram mojego rozmówce. Wprawdzie pracowałem w Elzabie tylko 3 miesiące, to buły to dla mnie najlepsze miesiące od 7 lat. spokój , dobra atmosfera, na pewno nie był to obóz pracy! Tam gdzie pracowałem poprzednio to był horror! W(usunięte przez administratora) , nie płacenie w terminie(usunięte przez administratora) poniżanie pracownika. nie życzę nikomu takich pracodawców. Wszyscy co pracują w Elzabie powinni dziękować. Szkoda, tylko, że było mi dane tak krótko tam pracować. wiele bym dał żebym mógł tam dalej pracować.

Ziutek

Tak było

Taki ciekawy był ten post o "Trzech Muszkieterach" z Elzabu i tak szybko zniknął. Wielka szkoda.

ZORRO
@Zainteresowany

A co za ciekawa historia o tych 3 muszkietdrach? Kto był Atosem Portpsem i Aramisem?

(usunięte przez administratora)co tam u ciebie?

Malpa

Leci do przodku.. Beeeeee Beeeeee. A tam co słychać?

@informator@

Widać na zakładzie nie wiele zmian na lepsze... Wszystko chyba idzie w przeciwnym kierunku w relacjach personalnych na poszczególnych szczeblach "władzy", i jak widać brak poszanowania dobrego pracownika jest godna pozalowania. Nie które komórki kierowniczej są pozbawieni jakich kolwiek ludzkich zachowań, już nie mówiąc o zrozumieniu oraz wyrozumiałości. Można zapytać przełożonego, czy podpisanych zasad wzajemnego szacunku, i nie tylko, czy on sam tymi wypisanymi zasadami się kieruje. Moim zdaniem na szacunek trzeba sobie zapracować, i o niego dbać. Brak wzajemnego poszanowania ma bardzo destrukcyjny wpływ na pracownika oraz relacje z przełożonym. Co dalej za tym idzie jakość i wydajność pracownika. Prowadzenie własnej ciezkiej"polityki" zarządzania ludźmi, jest wg mnie oznaką słabości komórki zarządzającej danym wydzialem. Taka osoba nie powinna kierować wydzialem. Można określić to dosadnie ale i tak by to było przez admina wycięte. Wiem że ludzie pracujący ciężko fizycznie, zrozumieją o czym jest mowa, i o co dokładnie Mi chodziło. Pozdrawiam pracowników produkcji. SZACUN z mojej strony, za taką wyrozumiałość wobec przełożonego. Dla mnie jesteście więcej warci, niż puste słowa i obietnice jakie są wam skladane/mówione.

poszukujący pracy
@@informator@

O jakiej cięzkiej polityce zarzadzania piszesz?

Krzysztof Rodo
@poszukujący pracy

Mordercza ,bandycka ,nie to co na Warmii

@poszukujący pracy

Jak uda się Tobie otrzymać wakat, wtedy sam się przekonasz o jakiej polityce jest mowa. Dużo pisania, to trzeba doznać, przeżyć.. Pozdrawiam

poszukujący pracy
@@informator@

Popracujecie w innych firmach to zobaczycie co to dopiero jest brak szacunku, wydaje mi się z opinii jakie słysze o Elzabie że na produkcji Szefostwo Was szanuje co wg Ciebie znaczy brak szacunku?

Wampir

????????????????

peniz

Takie zarobki w tym zakładzie są nie realne ,tutaj 3tys brutto nie mają nawet długoletni wykwalifikowani pracownicy.

Joint

Nigdy zapomnij na produkcji montarzu zapomnij ale mimo że tak malo mają to się poświęcają i pracują do upadlego więcej więcej więcej więcej więcej więcej to jest fenomen pracy zero podwyżki a ludzie tak się poświęcają glupota czy ....................lojalność ale w imie czego

Tomwk

Niestety, 2.5 brutto jest na początek czyli prawie 2k netto na rękę. Mam nadzieje ze pomoglem ;)

nie dajcie w bamboko

Nie przyjmujcie sie do elzabu tym bardziej przez agencje pracy mnie oszukano ze do 3 miesiecy bedzie umowa pod firme pozniej ze do 6miesiecy a teraz zedo 18 miesiecy klamstwo mam nadzieje ze tak 2500brutto wam starczy plus premia i nie wazne na jakie stanowisko pojdzies pozdrawia pracownik z pod agencij pracy ktory jak sie cieszy sklada wypowiedzenie i powie bye bay

@informator@

Prawo do przerwania pracy z powodu upału Chociaż pracodawca nie ma obowiązku zwolnienia podwładnego z pracy ze względu na wysoką temperaturę, pracownik może przerwać pracę z własnej inicjatywy. Zgodnie z Kodeksem pracy ma prawo to zrobić, jeżeli kontynuowanie pracy mogłoby zagrażać jego zdrowiu lub życiu albo zdrowiu lub życiu jego współpracowników. Pracownik ma także praco opuścić stanowisko pracy, kiedy warunki pracy nie spełniają wymogów BHP. W sytuacji, która wymaga przerwania pracy ze względu na zagrożenie zdrowia lub życia, po oddaleniu się ze stanowiska pracy należy niezwłocznie poinformować o tym przełożonego. W takim wypadku osoba pracująca nie poniesie konsekwencji finansowych. Uwaga! Artykuł 210 §1 kodeksu pracy mówi wyraźnie: „W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego.”

Takietam
@@informator@

Tylko jak udowodnić zasadność podjętej decyzji? Najlepiej zdać się na arbitraż Państwowej inspekcji pracy.

@Takietam

Kwestia odmowy od wykonywania pracy leży po stronie pracownika. Pracownik może odmówić pracy w szczególnych warunkach, i uzasadnić to, że panujące warunki mogą lub mają wpływ na jego stan jak i samopoczucie. Jeśli ma problemy z ciśnieniem lub odczuwa dyskonfort w pracy również może zaprzestać wykonywania pracy i może stanowisko opuścić informując przełożonego. Ale trzeba pamiętać aby podać racjonalne argumenty takie, które faktycznie mogą mieć wpływ na jakość wydajność oraz samopoczucie pracownika, i mogą zagrażać życiu zdrowiu, lub klimat panujący w miejscu/stanowisku pracy będzie miał wpływ na stan zdrowia, życia pracownika oraz może podnieść prawdopodobieństwo wypadku pracownika i osób z jego otoczenia. A to czy jest to lub czy bd kwestia sporą naogol rozstrzyga sąd pracy. Ps moje osobiste zdanie jest takie, że panujące "zasady" na produkcji i sposób jak jest produkcja kierowana, gro osób może bać się lub nie bd chciało nawet słowem odezwać się, bojąc się nagany lub innych form dyscyplinarnych. Tak więc, to co kto zrobi i na jaką odwagę się zdobędzie zależy tylko od osoby i jej charakteru. Ludzie ze szczebla kierowniczego są pozbawieni w pewnym stopniu kręgosłupa moralnego lub zaslepia ich myśl o dodatkowej większej premi. Przepraszam jeśli kogoś obraziles w tej wypowiedzi lub opacznie mnie zrozumiano ale NIE MIAŁEM ZAMIARU NIKOGO OBRAZIĆ. SZACUN DLA PRACOWNIKÓW PRODUKCJI którzy dają z siebie wszystko. Może komuś otworzą się oczy i zaczną was szanować, i w pewnym stopniu o was dbać. @

Zostaw merytoryczną opinię o ELZAB S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w ELZAB S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELZAB S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELZAB S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELZAB S.A.?

Kandydaci do pracy w ELZAB S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELZAB S.A.