Opinie o Elzab S.A. Oddział

Loloò

Widać że jest gorszy wydział .A tak było dobrze dopóki nie dowiedzieli się że mamy więcej od nich i zaczęło się .Zbierają się w grupki i szepcza nie mając odwagi popatrzeć w oczy a jak przychodzisz obok nich to cisza a potem fałszywie uśmiechają się. TYLKO czemu wcześniej przełożony nie wystąpił dla nich o podwyżkę widocznie nie są tacy dobrzy jak o sobie myślą. Jedno mnie zastanawia jak pójdą o tą podwyżkę i niektórzy z nich nie dostaną. ..Będzie satysfakcją jak będą skakać sobie do gardła nie będą myśleć o pracy TYLKO będą się nienawidzić i patrzeć jak innym nogą się powinien .Mimo tego życzę im powodzenia

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie Elzab S.A. Oddział ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Elzab S.A. Oddział - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elzab S.A. Oddział