Opinie o Black Rose Projects Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Black Rose Projects Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Black Rose Projects Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Rose Projects Sp. z o.o. w Sosnowiec

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zielony12 Nowy wpis

Naprawdę świetne miejsce! Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna i zabawna. Nie każdemu może przypaść do gustu humor zebranych ludzi, ale dla mnie to nie jest problem. Szefostwo definitywnie nie lubi spóźnialskich, ale przy odpowiedniej ilości chęci i pracy można się naprawdę szybko rozwinąć, dużo nauczyć, dostawać większe i bardziej opłacalne projekty

Jeż

Bardzo przyjazne miejsce, początkowo zwątpiłem w informacje przekazane na rozmowie kwalifikacyjne mówiące o luźnej atmosferze, dużej ilości żartów i okazyjnych "lanparty", natomiast w ciągu pierwszego miesiąca się przekonałem. W firmie panuje miła atmosfera, a jedynym sposobem by podpaść kadrze firmy jest niedotrzymywanie terminów i brak informowania o ewentualnych przesunięciach. Widać że młoda kadra firmy jeszcze miejscami się uczy, ale mimo luzu i małej powagi, zauważalny jest rozwój, a realizowane projekty są coraz większe i fajniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Rose Projects Sp. z o.o. - Sosnowiec

Black Rose Projects Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Kiepury 39
    41-200 Sosnowiec
  • NIP: 6443545345 REGON: 381602130 KRS: 0000753320

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Black Rose Projects Sp. z o.o.