Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Pani Grill

NJ4

bool
@Pani Grill

Wiiiiitamyyyyy!!!!!UUUUUUuuuuuuuu!!!!!!Tłumy szaleją,prosimy więcej faktów i kontrowersji.Niech rozpoczną się grillowe igrzyska.

Mistrz nadgodzin
@Pani Grill

NJ6???żart To jest forum, a nie sztuka grilowania . Swoja droga post od "Nikt"byl dosc ciekawy, zdaje mi sie,że mamy takiego pracownika na oddziele. Tez slyszalem, ze sobie chodzi po nastawniach i zmysla ,ze zostanie prezesem i kierownikiem itd. Wolno mu sobie pomarzyc zyjemy w wolnym kraju. Tylko apel do niego, ze od plotki do pomowienia jest cienka linia, wiec niech nie mowi na innych i nie roznosi plotek, bo moze komus zrobic wielka przykrosc. Jesli chodzi o DB nie ma co narzekac placa na czas jest praca itd. Pozdrawiam wszystkich

saaaam
@Mistrz nadgodzin

Pracy teraz na szczęście nie brakuje,też płacą na czas bo jak nie to sobie pójdziesz a on będzie dymał to sam albo powoli zamykał i obwiniał świat za swoją nieudolność.Ameryki nie odkryłeś,miodu u was też nie ma i nie będzie ,bo sam to wiem ,jedynie co jest to tacy goście co sobie chodzą i plotkują (psycholog wskazany i badania psychiatryczne , nie jemu jednemu) ,żyjący w krainie będę.Jakieś grillowe grube laski i typowe wodogłowne arbuzowe znajomki. Jakby mieli jakieś traumy z dzieciństwa , typu mieli za ciasne majtki z koronką albo nie wypaliło z colą i mentosami. Chłopie z czym do ludzi.Przecięż w tych grajdołkach to jest śmiech,no tak.Ty się ciesz że masz tą pracę w spadku po prl i gumioki.Bo ja tego wesoło nie widze.

saaaam
@saaaam

Soory jeśli cię uraziłem,ale stary szału nie ma,jedyny plus to że nie trzeba się ciężko napracować, poważnie. A dzisiaj to jest duży plus.Ale tak często jest po starych zakładach.Możesz zetrzeć ręce do łokci ,a nie jesteś swojak to masz fige.Życie. Jeszcze swojak który jest równy i pracowity jest do przełknięcia,tyle że mało który swojak przychodzi żeby pracować,za to lubi często uprzykrzać innym pracę ,musi się czymś zająć.

@saaaam

Ooo to tak jak na NJ6 czlowieku o nicu "mistrz nadgodzin" szacunek dla Ciebie prawda prawda prawda Strach sie odezwac przy plotkarzu, bo niewiadomo co powtorzy na nastepnym posterunku Pozdrowienia dla pracownikow z NJ 6

mistertoster

Łał,ostro.Ale dobrze.

@mistertoster

To jest ostro !!!! Znasz go to wiesz, ze to prawda Tak jak pisal mistrz nadgodzin plotkę od pomowienia dzieli cieniutka linia ona powoli sie przerywa

@bea

Skad Wy wiecie tyle o tym oddziele, pracownik o ktorm piszecie nie pracuje w DB jest to prawda, ale to forum DB. Juz my go znamy z opowiesci wysssanych z palca Poprostu uwazajcie na Niego i tyle i jesli chce zastapic u Nas kierownika tak twierdzi nikt mu nie zabroni marzyc. Jakby inni nie sluchali nie byloby plotek sami sa sobie winni.

mistertoster
@Nikt

To co on u was jeszcze robi? Chyba tylko dobre wrażenie

@bea

Plotke od pomowienia dzieli cieniutka nitka, wiec PAnie obchodowy Zof. prosimy nie plotkowac na Nowy Zarzad!!!!!!! i pracownikow!!!!! W DB juz mamy kierownika nie zastapisz go. Pozdrawiam wszystkich z DB praca jest bardzo dobra

dobrze
@Nikt

Czyli nic się z wami dalej nie zmieniło,sami swoi,jedno 30 i strach przed nowym.Podejrzewam że niedługo się to skończy,ale, ja nic nie wiem.

@dobrze

Powiedz to obchodowemu, zeby nie plotkowal i wszystko bedzie dobrze. Zero plotek!!!!! Zmiany sa dobre tylko prosba NIE PLOTKUJ NIE ZMYSLAJ NA INNNYCH

dobrze
@Nikt

Bądż tak miły i sam mu to powiedz,ale tak właśnie wygląda strach.Plotki,pomyśl kto normalny używający mózgu słucha plotek bez dowodów,chyba mało kto.Jak postępujesz właściwie i nie masz nic do ukrycia to żadne plotki ci nie straszne.A on robi to jak sami mówicie i się nie boi bo pewnie może,lub ma przyzwolenie,albo nie biorą go poważnie i to wszystko.

Nic nie wart
@Nikt

To ten obchodowy co jezdzie autem na obchody??? Pozdrowienia dla Zofiowki i Boryni super oddzialy oprocz plotkarza

@Nic nie wart

Autem???A faktycznie ,przy takim pedałowaniu nogami jak turbodynomen buty wychodzą dużo drożej,racja.

Jeszcze DB
@Nic nie wart

Pan obchodów widzę, że jest wszędzie znany z plotek. Ludzie z DB nie dajcie się zakręcić w te jego ploteczki wyssane z palca. Praca w DB jest super, dobrze płacą, a plotkarz ma na obchodzie wejść na nastanie wpisać się i iść dalej na obchody (a nie jak do tej pory podjeżdża widuje się plotkuje, bo ma dużo czasu i wychodzi dalej plotkowac) Pozdrowienia dla Zofiowki

@Jeszcze DB

Zastąpić go dronem z kamerą.

@dod

Dobre, ale on chce zastąpić z-kierownika NJ Gościu jest irytujacy-plotkarz i kretacz, dlaczego Góra jeszcze to Toleruje??? Jeśli chodzi o Firmę DB ja polecam

@Jeszcze DB

Sami sobie jesteście winni lubicie plotki ploteczki, podpisujecie mu godzinę jaka wpisze (nieprawdziwa) oczywiście byle by posłuchać co? Gdzie? Kto z kim??? Itd... "Kłamstwo ma krótkie nogi" Ludzie czy Wam nie zależy na fajnej pracy!!!!!

@Już nikt

Jak ktoś ma wodogłowie i mieszka na wiosce w tapczanie lub ma podobny charakter to tak będzie miał.Więc im się nie dziw,takie chobby.Tapczan i koza i h.Wszysko w temacie.Nie dziw się,a taki korzysta,cóż, jest od nich cwańszy i to się chwali.Gdzie indziej u prywaciarza to taki by robił góra jako pomoc w zoooooologicznym i żaby nadmuchiwał,młody kupuje a taki mu mówi, po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się,jak zejdzie powietrze to poczekaj aż żaba sama urośnie.

@dod

Tak tak cwaniak jest jest no cóż w sobotę autkiem na obchodzie i szychta Sami jesteśmy sobie winni, podpisujecie te odchody ale to inna bajka Pozdrowienia dla Zofiowki NJ6 jak się nie mylę

Zof
@dod

Dobra myśl, przynajmniej nie będzie plotek itd..... Pozdrowienia dla Zofiowki oprócz plotkarza, gawedziarza i kablówki jak zawsze tak zwał ale gościu ma Tupet nawet na swoich plotkuje. ZOFIOWKA super oddział, ale plotkarz jest cwaniak tu zagra tam zagadać tu się przypodobać tam się przypodobać a pllllotki roznosi po nastawniach nieprawdziwe głową boli.

@Zof

Wnioskuję z tego że jest to człowiek który nic za bardzo nie potrafi,ale ma wielkie ambicje i parcie na władzę i pochlebstwa.Czyli po wszystkim do celu, to nieraz ma krótkie nogi, choćby nie wiem jak nimi przebierało.Wiesz wystarczy w załodze 10 %cwaniaków i nawet można iść z torbami,skąd ja to znam,pomyśl o 50% to już armagedon +rykoszety i w każdym przypadku możesz iść z torbami i to takimi jeszcze po cukrze .Nie życzę nikomu tego.A on jak ma takie aspiracje na kierownika i biurko to niech se je najpierw pozbija z płyt osb lub palet i pomaluje na żółto(made in japan), wazon z gumioka i siedzi na łące .Tak twierdzę ja czyli dddooo ,który odebrał dobrą lekcję od miodousznych kiełbasianych i wazelinowych cwaniaczków,którzy nie mogąc go pokonać bo jest normalnym człowiekiem, nakręcili mu uszy w świderki i wyrzucili na śmietnik i zamykając klapę żeby nie śmierdziało, już nie dam się więcej w bambus zrobić,życzę wam panowie powodzenia.Nie dajcie mu się ,serwujcie mu podobne bajki tylko wpierw uprzedżcie o nich innych.

@dod

A, a na nogi od biurka można założyć stare relaksy,albo kozaki i złapać trytytką.

dddooo
@dod

Czyli cisza,coś mi się zdaje że zawsze będziecie się kłaniać i płakać w pampersa.I to rozróżnia mężczyzn od chłopców z różowymi puszystymi kaczuszkami na żółtej tacce z rzeżuchą. Dobranoc ,...........................słodziutkie nieudaski. Nie mam pytań.

Pan Grill

Pani grill i pani grill ale nikt nie wazy się powiedzieć kto to? czyżby (usunięte przez administratora) pełne strachu?

Zof
@Pan Grill

Noooo

NJ??

bool
@Nikt

tego nie wiem,ale ci co to wiedzą są posikani i zachowują się jak dziewczynki z misiem.Łeeeee.Boją się jej i dobrze im tak.

Czytam te posty i mam wrazenie ze pani grill pracuje u mnie na oddziele nj 6

@Adam

Zof Oj tam am oj tam tylko sobie obchodowy z nastawni na nast.chodzi i roznosi plotki wielki rzeczy wszyscy wiedza ,ze zmysla Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich tylko ten jeden jest taki, mowi ze zostanie kierownikiem juz niedlugo kazdy tak sobie moze mowic czyzby chciał zastapic kogos z DB Życzę mu powodzenia i zapisania sie do portalu plotkarskiego-tam gdzie caly czas kłamią Pozdrawiam wszystkich na oddziele na szczescie juz mnie tam nie ma!!

jeloł sabmarine
@Adam

Co tam w Zabrzu i Katowicach taka rotacja? Poszedłem kiedyś odziwedzić dawnych znajomych, ktorzy po dobrych kilka lat pracowali, a tam nie ma prawie nikogo ze starych. Sami nowi. No i podobno to jakas dziwna tendencja, ze ludzie odchodza. Szkoda, bo firma dobra, ale nie dba. W Katowicach podobno od poczatku roku odeszlo kilka osob a przeciez tam i tak garstka pracuje. Co sie dzieje??????

Tomasz

Pracuję w DB Schenker i nie rozumiem myślenia osób tu pracujacych!

@Tomasz

Z tego co pamiętam, to był taki stan umysłu

@dzielny odkurzacz

Taki stan umysłu jeszcze z tamtych czasów,tak mi się przynajmniej zdaje i myślę że muszą się uczyć na swoich błędach,a wiadomo, to są bardzo koszty.Dlatego jest jak jest.Zachód dochodził do tego z 200 lat,albo więcej więc się nie dziw.A w firmie prywatnej ,na rynku, nie ma przeproś.To nie państwówka.A po drugie,skąd mielibyśmy się tego nauczyć przed 89 rokiem i to jeszcze się będzie za nami wszystkimi ciągnąć wszędzie.

@Tomasz

Ja tez pracuję w tej firmie jest dobrze, ale gdy przychodza podwyzki nie jest mi do smiechu znow wygrywa Pani grilll

@bea

Mnie uczyli,że nie ma nic za darmo i trzeba być elastycznym, więc nie zazdroszczę.A na końcu i tak się płaci rachunek.

@dzielny odkurzacz

Więc co bea trzeba zrobić? Hmm? Zainwestować w grilla ,trochę starań i będziesz lepszy,rozumiesz miejsce w loży. I w tedy na końcu może nawet ktoś inny może zapłacić rachunek,warto spróbować. Trzeba się rozwijać.

@bea

Pani grilll wydaje sie,ze to najprostrza droga do celu, nie mozna tego wykluczyc na twoim oddziele Tylko to jest wina szefów, ze to toleruja (Tak na marginesie "jestesmy tacy wredni i lubimy kablowac, a moze to szefowie premiuja donosicieli?? Pozdrowienia dla panii grill a jej podwyzka byla byla oooojjjj

"Zo" dalo odpowiedz Powyzej

@Zo

Cel uświęca środki,pozostaje ci tylko jedno chodzić na grilla i nosić teczkę i przekąski za panią,a wtedy ....może,może,kto to wie.Możesz awansować na starszego podpałkowego,nowe horyzonty i możliwości.Tylko pomyśl,kasa do wyrwania,piękne panie,zusa już ci płacą, aż wreszcie swój mały, na początek, własny biznes.AAAAaaaa,haha np.obwożny mobilny skup ślimaków,lutowanie garnków z pokładu wartburg combi z nagłośnieniem,o tym pewnie nie pomyślałeś,co?Trzeba się rozwijać ,być kompatybilnym z rzeczywistością ,tak mój drogi, podejrzewam że mogła to by być twoja trampolina do sukcesu (wymagany czepek, rozumiesz BHP).Zagraj va bank ,kto nie ryzykuje ten nie ma.Stać cię na więcej,tylko o tym jeszcze nie wiesz.

@dzielny odkurzacz

21 wiek, a my dalej w epoce kamienia Np.jestes szefem i tolerowalbys donosicieli??? Rozwoj podniesienie kwalifikacji- Podobno za to dostaje sie podwyzke, dlaczego tego nie ma u Nas na oddziele ???ludzie wrecz uwielbiaja donsicieli, boja sie ???? Koniec tematu ktos tu kiedys wspomnial to forum na temat firmy nie do uzalania sie

@Zo

Punkt widzenia ,zależy od punktu siedzenia,wynagrodzenia,otoczenia i wodogłowia oraz mentalności przeważnie prl,czyli,(k)cosmos w trampkach na koturnie.Tacy już moim zdaniem są,ale nic mi do tego ,WOLNO IM.Czy tolerował bym donosicieli, zależy z jakimi ludżmi bym współpracował,jeśli z normalnymi to nie byli by potrzebni,zbędny etat.Jeśli zaś ze śmierdzielami, to niech się gryzą i ścierają,jest rozrywka.Podwyżkę? Cel uświęca środki,na zimne się dmucha,ale w waszym przypadku......nie mnie to osądzać.Skąd wiesz że tego nie ma u ciebie na oddżele?Masz jakiś dowód,nie możesz mieć,bo i jak.Prawda jest jaka jest zagranica przysyła pulę za zrobioną robotę i dzielta sie.Faktycznie podejrzewam że jest to praca w sam raz dla wielu z was.Ale nic mi do tego,a myśleć mi wolno.Pitagorasy i nobliści.Hahahahaha.

@dzielny odkurzacz

I jeszcze ostatnie,kable i donosiciele byli i będą zawsze ,a ten który brzydzi się takimi musi być sprytniejszy od nich .To proste.I nie dać się złapać ani sprowokować.Papa.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Eda

Ciekawe gdzie idą pieniądze które nie są przydzielane dla pracowników, które są wyliczane z ich brutta do tak zwanych podwyżek? Podejrzewam, że dzielą się nimi dyrektorzy w postaci premii. A przecież z ich brutta nie wylicza się procentu na podwyżki bo są na kontraktach? Zwykłe złodziejstwo na osobach które nie dostały nic.

Abc

Mam pytanie gdzie macie warsztaty lub gdzie naprawiacie te maszyny???co z ubraniami roboczymi firma daje czy trzeba mieć swoje

Ala

Racja nowi dostają więcej, a starszym pracownikom się odmawia podwyżek. Jakoś nie pamiętam aby DB po wejściu do Polski dało podwyżkę. Bo podwyżka dotyczy wszystkich , a takiej nie było. Nie licząc ograbienia przy przeliczaniu stawek w Układzie Zbiorowym podpisanym przez niereprezentatywne związki rzucają ochłapy, które nawet nie wyrównały inflacji licząc oczywiscie stan od wejścia DB do Polski. Gro kasy idzie na tych co mają umowy zakontraktowane. Ile takich osób? Jakoś nikt nie pyta. Bo kontrakt nie wchodzi w widełki Układu Zbiorowego. Premie dla kontraktowców to już inna bajka, a raczej gorzka rzeczywistość. To prawdziwe DB

Tomasz

Jeśli wielu jest świadomych , że firma to korpo i to nie jest dobre miejsce do pracy, moje pytanie brzmi po co zatrudniacie się? Firma wymaga i to jest powód tych opinii.

@Tomasz

Wymaga, czego? Możesz mnie oświecić,może legitymacji, jakiej?Masz takową,jaki kolor?Czytaj 3 posty wyżej.Chętnie odstąpię lub dam namiar na karnety i bilety na grila ,fotel bujany i odssysacz tłuszczyku.Nikt nie powiedział że będzie lekko.AAAhahaha

Cichy czlowiek

Przyjmuja ludzi przez agencje a pracownicy ktorzy sa pod db cargo zarabiaja mniej, mimo temu ze ktos pracuje 5 lat to i tak nowy ma wiecej nie ma zadnej sprawiedliwosci przyjdzie nowy i zarabia wiecej od kogos kto juz 5 lat robi lub wiecej to jest glupota

@Cichy czlowiek

Wiesz dlaczego,bo stawkę się uzgadnia często na wejściu,albo jest się z polecenia (często beztalencie i nierób) .I albo w tą ,ąlbo w tą,to wszysko.Zawsze są dwa wyjścia,nic na to nie poradzimy.

Sławek

Jestem byłym pracownikiem - odszedłem w 2017 roku. Praca moja była niefizyczna. Moim zdaniem DB typowa korporacja z walką o przetrwanie na stołkach, ale jednocześnie z myśleniem typowym dla rozbudowanych administracyjnie molochów - im więcej ludzi na dziwnych stanowiskach tym "lepiej" wizerunkowo, ale w praktyce jest tak, że nie ma kto robić roboty. Spychologia powszechna. Być może dlatego, że wiele osób jest po prostu niekompetentnych. Przychodzą do DB jako odrzut z innych firm i udają, że się znają. Jako starzy wyjadacze wiedzieliśmy, co kto potrafi. Ile można to znosić i tolerować? Warunki socjalne powiedziałbym, że poniżej przeciętnych. Słabo dba się o ludzi, co praktycznie widać na każdym szczeblu - szkolenia, inwestycje przez tyle lat, ale jak ludzie odchodzą, to nie ma ich CZYM zatrzymać. Wiadomo, że zatrzymać mogą tylko większa kasą. A tu raczej preferują podejście "jest milion ludzi za bramą", którzy będą pracować w DB, bo to przecież potentat na rynku i prestiż. Ale nie wiedzą, że o DB mówi się, że to Dolina Biedy.

@Sławek

Ale zasadziłeś,słuchaj abc ucz sie.Ja ci powiem jak człowiek z dołu masz totalną racje.Znajomki miodouszne, made in prl + typowe korpo, na dole też.Końcowy efekt musi być piorunujący.Ahoj przygodo.Obejrzyj film miś i dwójkę.

abc

mam pytanie ,myslę o pracy w db schenker i chciałbym wiedzieć gdzie są warsztaty ? czy warto starac sie o przyjęcie i czy są wogóle przyjęcia??? jakie proponują warunki finansowe czy jest w firmie socjal? ktoś coś powie ? dzieki

DB Schenker jest tak znaną firmą, że nie trzeba ich prezentować na forum, gdyż ich działalności sama się prezentuje. Pracuję tu od lat i widzę jak firma się cały czas rozwija. Dla pracowników to bardzo ważny sygnał, że jest dobrze i mamy stabilizację w pracy.

@Tomek

Typowe korpo.

abc
@dzielny odkurzacz

czyli co? możesz coś wiecej powiedziec,jakies konkrety? polecasz czy odradzasz ,

Benek

Czy to możliwe że DB Schenker nie ma zupełnie nowych ofert pracy? Świetna firma międzynarodowa , może ktoś coś wie?

Bea
@Benek

Oferty sa, ale tylko dla tych Np.w branzy kolejowej -koniecznie bez wyksztalcenia kolejowego mile widziane osoby Tak tak to prawda a co roku podpisujemy papiery, ze mam wyk.kolejowe itd.... Jesli jestes sprzedawca, woznym ,ogrodnikiem praca czeka

@Bea

Ja osobiście tak sobie myślę, że jak to w starych po kopalnianych i podobnych starych zakładach ,znajomki przede wszystkim . Jak tam sprawy grilowe?

Tomasz

Czy oby na pewno nie można powiedzieć coś dobrego o firmie? Czy może niektórzy są inspirowani do robienia wpisów na forum? Ja zawsze mówię, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Może są jakieś problemy ale uważam, że trzeba je rozwiązywać a nie wypisywać na forum.

@Tomasz

Racja, problem w tym że za dużo znajomków,kiełbasy i ziemniorów z futerału po wiolonczeli a za mało chleba i dyscypliny zwłaszcza DY-SCY-PLI-NY!!!!,czyli bezstresowe ptysiowe wychowanie,fochy rodem z GS prl kiedy to pewnym wykonywanym zawodom było wszystko wolno, wszystko mieli i robili za lepszych(szanowni państwo z kijkiem z tyłu i kozą w nosie),prawda?A resztę miano gdzieś, za zera. Znajomki i lizusy,no nie.

Tomasz

Pracuję w DB Schenker już wystarczająco długo żeby wyrobić sobie zdanie i to dobre zdanie. Zawsze mówię, że nie każdy nadaje się do pracy w firmie i taka jest prawda.

@Tomasz

Zgadza się,ale musisz przyznać jedno ,że w ich ubraniach może nie wyglądasz galowo ale przy -15 jest ci gorąco,a przy -30 ciepło,no nie.K.... , byłem,miałem,więc wiem co mówię.

@Tomasz

Ale nurtuje mnie jedno ,co trzeba zrobić ,lub inaczej,jak doskonałym trzeba być żeby mieć chociaż cień szansy z wami pracować.Wiesz ,bo widziałem ludzi którzy łapali się wszystkiego i nic.Byłbym bardzo wdzięczny za jaką radę.

DB Schenker jest fajną firmą i nie zakrzyczą tego faktu te bzdury wypisywane na forum. Jak ktoś lekceważy pracę to ma to na co sobie zasługuje. Nikt nie będzie nadrabiał za nikogo w pracy a później wezmą takie same pobory.

@Tomek

Plusem u was jest to że nikt nie stoi nad drugim ze stoperem,ani nie wymyśla jakiś chorych norm i terminów wykonania zadań, nie goni i nie lata za ludżmi. Przynajmniej tak was zapamiętałem . .Co do kasy dla zwykłego człowieka to jak wszędzie,nie ma fajerwerków. Dzisiaj nikt nie płaci,ale u was nie trzeba się aż tak naciorać za tą kasę jak w innych zakładach. Można dostać podwyżkę ,małą ,ale zawsze to coś. Kasa zawsze na czas,zawsze. Bywało tak że sam prosiłem się o robotę żeby się nie zanudzić, poważnie. W szatni nie ginęło nic.To jest dzisiaj bardzo duży plus, super plus.Natomiast minus to znajomkowie z wodogłowiem same nieroby i nieudasy(aż im w uszach bólgota,niech se żelatyny dosypią)przeróżni i ich wygórowane sztywno skarpetowe ambicje ,gumowe uszy, wieś gra śpiewa i tańczy noszenie panu do roboty zimniorów,kopuchy kiszuny,kiłbochy,potyków du rozpołki z łąki w tekturowej walizce po prababci w zamian za gumioki.Zwalnianie niewinnych obcych.Aaaaaaa zapomniał bym........Chcesz zabłysnąć wiejskiej pannie?To wyhoduj wieprzka w wannie.

@hij

Hmmmmm....No cóż, skoro nikt nic nie mówi,nie poprawia mnie,to z wielką ,ale to wielką przykrością,muszę stwierdzić że ta walizka tekturowa i ten wieprzek,no niestety ,( ja nie chce, za skarby świata!!!) ,ale, no nie wiem ......hmmmm....może coś w tym jest.Tak przynajmniej ,mnie się wydaje.Cóż skoro tak musi być,to niech będzie po waszemu,ja się nie wcinam.Cześć.

Iza

@hij Myślę, że żadna szanująca się firma nie będzie szła na skróty.

@Iza

Punkt widzenia,zależy od punktu siedzenia,otoczenia i wynagrodzenia i wtedy albo się idzie na skróty,albo nie.Wychodzi w praniu.I ameryki tu nie odkryjemy.

@hij

A prawie wszystko jest uwarunkowane od naszej super najniższej krajowej i od przybyszy .Wyżej ...... nie podskoczysz ,on ci wtedy daje troszkę więcej i wymaga.I jest na prawie,wolno mu.Nikt na to nic nie poradzi.Są jeszcze inne rzeczy np.młodzi emeryci i podobni,ale nie ważne,wolno im.

Natalia

Schenker Sp. z o.o. oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych,magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż. To jest informacja dla tych niezadowolonych osób. Może znajdą lepszą firmę, taką w której nie trzeba pracować?

@Natalia

To zależy kogo się zna,wtedy istnieje szansa że nie trzeba pracować,prawda?Co do reszty,niemcy zawsze mieli bardzo dobre technologie i byli praktyczni do bólu i nie szli u siebie na skróty.To się liczy.Ale u nas,nie wiem ,ale moim skromnym prywatnym zdaniem nie liczył bym na fajerwerki.W końcu oni też muszą coś z tego mieć,no nie.

FILUŚ
@Natalia

Jaki SCHENKER ? NIE MA TAKIEJ FIRMY , BRAWO ZA INTELIGENCJĘ CZY COŚ TAM

kowalski

Witam. Mam rozmowę na stanowisko administratora do spr logistycznych Nadarzyn jak wygląda rozmowa wstępna i test. Jaka płaca jest na takim stanowisku warunki atmosfera w biurze .

Dfg

Beda bony na swieta?

@Dfg

Podobno mają wydawać akcje,ale na skup ślimaków!!! Bonów się zachciało?Do pracy !!!,Ale już,zrób coś wreszcie pożytecznego,albo chociaż spróbuj. Chociaż wątpię żeby się udało,ale próbuj i nie trać wiary.Na razie tylko bony na żółte kalesony na święta.Za rok też są święta.

@hij

albo wiesz co,coś ci doradzę,po co Ci jakiś tam bon i jeszcze robić coś pożytecznego.Bez sensu. Poproś o kupon z lotto,wygrasz i będzie duża kasa na święta.Po najmniejszej linii oporu,a jak.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker