Opinie o DB SCHENKER w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DB SCHENKER. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DB SCHENKER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB SCHENKER w Gdynia

eMa Nowy wpis

Firma dogorywa od kilku lat. Jest w fazie zwijania się . Każdy kto miał taką możliwość już zmienił pracę stąd nowe nabory. Słyną z bardzo nieprofesjonalnego traktowania pracownika. Można zaryzykować pracę tam tylko jeśli ma się alternatywne źródło utrzymania albo jeśli nie ma się innej opcji. Wielu byłych pracowników potwierdza fatalne warunki pracy, przyczyną jest niekompetentne kierownictwo.

Lenor Nowy wpis

Ogólnie mega słabo. Byłem pracownikiem magazynu oceanicznego. Niestety - nie została mi przedłużona umowa. Atmosfera i ludzie na magazynie- w porządku. Kierownik niestety nie potrafi „załatwić” wielu rzeczy, kilka dni przed końcem umowy zostałem poinformowany, że nie zostanie ona przedłużona co nie dało mi możliwości szukania nowej pracy dlatego w tym momencie zostaje „na lodzie” bez pracy i możliwości utrzymania rodziny ponieważ kierownik jest niekompetentny i najwidoczniej ma problem z relacjami międzyludzkimi.

Cece Nowy wpis
@Lenor

Standard, moją w nosie człowieka. Mi oświadczyli 2 dni przed końcem umowy, że jej nie przedłużą.

Aaa

A pracownicy bardzo chamscy do klientów!!!!!

Gosc Nowy wpis
@Aaa

Ale kurierzy mili

Bolo

Firma masakra warunki dla pracowników masakryczne Zimno oszczędzają na ogrzewaniu pracownicy na marnej pensji gaszą oświetlenie gdzie się da kierownictwo to banda hien liczą się tylko tabelki a nie pracownik nie polecam jako pracodawca (usunięte przez administratora)

Rekrutacja online, bardzo nieprzyjemne osoby, nie odpowiadały na pyt dotyczące zarobków oraz innych pytań związanych z procesem rekrutacji, traktowały z góry.

Zainteresowania, j.angielski, przedstawiono kilka sytuacji do których trzeba było się ustosunkować - po udzieleniu niepełnej odpowiedzi, Panie nie chciały podać prawidłowej

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Zabawne

Podczas zbadania jak to tam w "środku" wygląda, kilkukrotne wymijające odpowiedzi nie związane z pytaniem. Mieszkając w Gdynii, jestem zaproszony do odbycia do Łodzi wycieczki po "sprzęt" za własne pieniądze. Specjaliści transportu międzynarodowego, a nie potrafią sprzętu do swojego oddziału między sobą przesłać :).

Iza
@Zabawne

Nie rozumiem trochę :D To pracujesz w oddziale w Gdyni czy jak? Na jakim stanowisku, że kazali Ci po to jeździć?

@Zabawne

Tragiczna firma nie polecam

ramzes

Jak sama nazwa wskazuje. DB - DOLINA BIEDY. To co obecnie dzieje się w tej firmie woła o pomstę do nieba. Człowieka uważają za największe zło świata. Zarobki najniższe jakie mogą być. Robisz wszystko na własną odpowiedzialność. Jeśli coś się stanie ze sprzętem który dawno powinien topić się w hucie oczywiście zapłacisz TY. Ludzi wywalają na siłę do pionów bocznic gdzie panuje kierownictwo prosto z [usunięte przez moderatora]. Zero tolerancji i zrozumienia dla innego człowieka. Jesteś pracownikiem, wiec można z tobą zrobić wszystko. To co jest na stronie www DB to zupełna odwrotność prawdy!!! Lokomotywy trupy, opóźnienia masakryczne, mobing, słabe zarobki, no i prawie na jednego pracownika przypada dyrektor, kierownik, ktoś z kadr i instruktor:):) NORMALNIE COCO-JUMBO

Zostaw merytoryczną opinię o DB SCHENKER - Gdynia

• Jak się pracuje w DB SCHENKER?

Zobacz opinie na temat firmy DB SCHENKER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB SCHENKER?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB SCHENKER?

Kandydaci do pracy w DB SCHENKER napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DB SCHENKER