Schenker Sp. z o.o.

Młochów

Opinie o Schenker Sp. z o.o.

Jeggi
użytkownik zarejestrowany

Też mi się wydaje, że dobrze płacą kurierom. Opłaca się też być u nich dyspozytorem. Tylko trzeba mieć wykształcenie wyższe lub doświadczenie w branży TSL.

MAFIN

Witam Praca f firmie DB SHENKER była fajna przygoda nie tak zły zarobek wysoki pakiet socjalny.Przez 2 lata pracy było ok po wprowadzeniu kultury LEAN wszystko się zmieniło i to bardzo zaczęto szukać oszczędności. W oddziale ML Młochów Na projekcie SIEGENIA i PEPSICO Kierownictwo stawiało na to żeby nie obwiniać jak co do czego to za czeli zwalniać bez podania prawdziwej przyczyny.

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Schenker Sp. z o.o. - Młochów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schenker Sp. z o.o.