SCHENKER Pyskowice

Pyskowice

SCHENKER Pyskowice

Opinie o SCHENKER Pyskowice

jan

upal zar leje sie z nieba a przewoznikow i db schenker nie stac na butelke wody dla kierowcow

Jak wyglądają aktualności firmy SCHENKER Pyskowice? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SCHENKER Pyskowice?

Elf
@Jeden taki był 17.04.2018 07:38

To jest prawda. Totalna porażka. Brygadziści, hmmm, brak słów. Nic nie robią. Albo ich nie ma albo siedzą na papierosie. Ola, wroc

pracownik terminalu

daremni sa...

Miki
@Pracownik 22.11.2017 22:29

Zgadzam sie. Ola, Paweł, to byli odpowiedni ludzie. Porządek byl a teraz? Brygadziści wszyscy do wymiany, za 5 zeta (usunięte przez administratora) golą. Wstyd!!

Kierowca

Widziałem parę ogłoszeń przewoźników o zatrudnienie kierowców do Schenker Pyskowice możecie mi podpowiedzieć u którego najlepiej się zatrudnić

Obserwator

Nie Jeżdżą na Pusto :D

Stefan
@Obserwator 27.11.2017 17:18

Tak słyszałem że jeden jedzie do klienta z dostawą a drugi po odbiór

Zainteresowany

Chciałem się zatrudnić jako kierowca w Schenker, czy to prawda że kierowca ma zaladowany samochód

Zostaw opinię o SCHENKER Pyskowice - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHENKER Pyskowice