SCHENKER Pyskowice

Pyskowice

SCHENKER Pyskowice

Opinie o SCHENKER Pyskowice

jan

upal zar leje sie z nieba a przewoznikow i db schenker nie stac na butelke wody dla kierowcow

Adam
@jan 05.08.2018 13:45

Nie ptawda woda jest dostępna dla wszystkichwiem bo tam pracuję

Adam

Praca na magarzynie jest spoko a kasą jest średnio Lubię atmosferę w SCHENKER Pyskowice za: Możliwość dostosowania godzin pracy

Magdalena

@jan, rozmawiałeś na ten temat bezpośrednio z SCHENKER Pyskowice? Jeżeli tak, to jaka była jego reakcja? Być może gdyby był świadomy potrzeb swoich pracowników, to zaopatrzyłby ich w wodę. Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Jak wyglądają aktualności firmy SCHENKER Pyskowice? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SCHENKER Pyskowice?

Jeden taki był
@Administrator 26.02.2018 08:33

Teraz co tam sie dzieje to naprawde nadaje sie do PIPu... im wyzej szczebel tym naprawde gorzej . Najniższy Pion(pracownik Terminala) ma absolutnie po du... ostatnio w srodku nocy z zegarkiem w reku przerwa śniadaniowa na kolanie albo pretensje o korzystanie z łazienki... Pani R dlugo tak kariery nie zrobi, Pan K tez powoli ciagnie ten statek na dno. A Brygadzisci?! Ludzie wezcie sie ktos za nich...

Elf
@Jeden taki był 17.04.2018 07:38

To jest prawda. Totalna porażka. Brygadziści, hmmm, brak słów. Nic nie robią. Albo ich nie ma albo siedzą na papierosie. Ola, wroc

pracownik terminalu

daremni sa...

@pracownik terminalu 27.05.2017 11:31

No kiedyś były czasy Ola Klarzynska, Paweł Czarny to były właściwe osoby na właściwych miejscach a dziś...... przemilczmy

Jeden taki był
@Pracownik 22.11.2017 22:29

Sama prawda, obecnie ludzie stamtad sie traca. Pozdrowienia dla Brygadzistow ;)

Miki
@Pracownik 22.11.2017 22:29

Zgadzam sie. Ola, Paweł, to byli odpowiedni ludzie. Porządek byl a teraz? Brygadziści wszyscy do wymiany, za 5 zeta (usunięte przez administratora) golą. Wstyd!!

Kierowca

Widziałem parę ogłoszeń przewoźników o zatrudnienie kierowców do Schenker Pyskowice możecie mi podpowiedzieć u którego najlepiej się zatrudnić

Obserwator

Nie Jeżdżą na Pusto :D

Stefan
@Obserwator 27.11.2017 17:18

Tak słyszałem że jeden jedzie do klienta z dostawą a drugi po odbiór

Zainteresowany

Chciałem się zatrudnić jako kierowca w Schenker, czy to prawda że kierowca ma zaladowany samochód

Zostaw opinię o SCHENKER Pyskowice - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHENKER Pyskowice