"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Hudy

Panowie ja już długo pracuje w bohamecie.. Bo już ponad 10 lat zaczynałem jako młody po szkole... I pracuje na produkcji... Zarabiam świetnie... Szef zawsze rękę poda... Ja jak go zawsze widuje to mi rękę poda... K .... Gdyby nie on to każdy z nas by tak dobrze nie zarabiał.... Sory a na całym zakładzie nikt nie zarabia poniżej 3 tys... Więc sory... K..... Nie pasuje to na kasę do biedraki..... Dziękuj Bogu żeby jak najdłużej żył... Bo byście byli na bezrobociu... Byście dzieci robili by nic nie robić...

Bohamet Armatura - nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm. Powiązania, uklady, ukladziki. Wlaściciel pozatrudnial corki, zięcia….i nie wiadomo kogo jeszcze. Jedna wielka sitwa, jedni na drugich donoszą, atmosfera jest nieprzyjemna. Jak najdalej od tego zakładu.

PRACOWNIK
@anonymous

anonymous ,nareszcie twój wpis godny naszego zakładu i jaki prawdziwy,gratulacje

ex-boh
@anonymous

A co w tym dziwnego? Właściciel ma prawo zatrudniać we własnej firmie kogo chce. Jeśli by zaproponował Tobie zatrudnienie kogoś z Twojej rodziny, to oczywiście byś odmówił, bo to rodzina. Już to widzę. Jesteś intelektualna "kalipedia".

gosc234
@anonymous

masz rację (usunięte przez administratora)

Xxx

Cześć szukam pracy jako spawacz, prawie 19 lat doświadczenia aluminium kwasówka i zwykle stale również spawanie pod rentgen. Czy firma bohamet ma aktualnie jakieś zapotrzebowanie, ponieważ praca w tej firmie bardzo by mnie interesowała.

Leszek
@Xxx

Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Bohamet i kontaktować się w sprawie ofert pracy? Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie. W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz. Pracownicy z doświadczeniem są rozchwytywani na rynku pracy.

Walduś
@Xxx

Zeźnik. Co ci mówiłem

Były

Ja kiedyś wpadnę z kibolami i damy wam po ryjkach mam trochę kolegów.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Wieprz

Tam tylko nasrać jeszcze na placu i w biurze i gitara śmiać mi się chce z tego bajzlu.

Spawacz

Wiadomo że szef, ludzie z biura, kierownicy no i dochodzi jeszcze ten mechanik Bronas to klika rodzinę i znajomych pozatrudnial. Także kolego nie dziw się że pupile niemili są klepani po plecach przez dowódcę.

Mam pytanie odnośnie zarobków spawaczy. Na jaką stawkę można liczyć spawając TIGiem? Czy są jakieś premie czy inne dodatki?

Obserwator produkcja

Tu akurat przyznaję rację właściciel i jego pupile są niezbyt mili. No a jak mówi przysłowie nie chciało się nosić teczki trzeba dźwigać zasuweczki. Jednym słowem kto się uczył ma dobrze.

A i tak ogólnie to opinie ma prawo każdy wystawić to są tylko opinie nikt tu nikogo nie straszy tylko wyraża opinie. Po to jest to forum.A to że szef niemiły czy na kasie oszukują czy że praca ciężka dla fizycznych ludzi to ktoś pisze prawdę ma prawo. Zresztą nikt nikogo nie trzyma na siłę droga wolna.

Józek

Ten szef nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć może i bogaty ale prostactwo z kąś ma. Dlatego jaki szef takie robole. Zauważyłem w armaturze że jest kilku takich co mu buty liżą. I z kierowniczków i z fizoli.

Operator wózka

W armaturze na magazynie 80procent jest dzwiganie szarpanie a 20procent jazda wózkiem. Płacę bez nadgodzin krytyczne taką robotę jak tam można wszędzie znaleźć. Wystarczy oderwać kogoś od pługa lub łopaty i może tam robić. Założę się że każdy nowy co tam przyjdzie ucieknie nigdy nikogo nie znajdą.

Nie na księżycu

Kupa

Za miesiąc roboty bez nadgodzin dostałem 2000zl śmiech na magazynie ale mam to w nosie mam odlozone 100 tysięcy na koncie przeżyje ha.

gosc
@Kupa

W armaturze?

Kupa

Chcesz zarobić musisz robić w soboty i w tygodniu nadgodziny płatne normalnie nawet 50procent nie płacą (usunięte przez administratora)

Kupa

Na tym magazynie robią ludzie od łopaty typowe fizole od dzwigania (usunięte przez administratora) Towar rozwalony na placu bez lokalizacji co to za robota do dzwigania wszędzie potrzebują głupich fizoli dziękuję za ten (usunięte przez administratora)

Simon222

Patrząc na pracę ludzi na dziale armatura to jest porażka. Kierownik nie potrafiący niczego dopilnować, a do tego zero szacunku dla pracownika. Szefostwo powinno kontrolować pracę kierownictwa. Inaczej niedługo wszystko padnie...

gosc234
@Simon222

a co jeszcze nie padła, tylko kwestia czasu

Irek

Firma z opinią dobrego pracodawcy nie jest miejscem pracy dla każdego. Tu trzeba się starać !!!

gosc
@Irek

Co to za opinia?! W każdej pracy trzeba się starać !!! Ameryki nie odkryłeś!!!!

Nena

Witam jak wygląda praca w Cielu jako operator wózka widłowego? Jak zarobki jakie zmiany?

worker

Witam ! Mam pytanie czy może w najbliższym czasie planowane jest zatrudnienie jakiś ludzi na stanowisko montażysty ? Moje pytanie odnoszę do oferty która jest na stronie Bohamet'u tylko data jest z 2018 roku, czy jest to błąd administratora strony czy poszukujecie cały czas pracowników . Pozdrawiam !

on4444

Uczciwość i pracowitość są wręcz tępione przez bliską rodzinę właściciela ( dot Bohamet Armatura). Poparciem cieszą się osoby prymitywne umiejące zaspokoić potrzeby w kwestii donoszenia bzdur osobom mającym władzę. Odradzam tę firmę każdemu kto coś sobą reprezentuje.

koń
@on4444

pozdrawiamy Cię Gosiu :)

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA