"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Ciekawy

Witam panów i panie. Możecie powiedzieć coś jakie warunki i atmosfera na malarni? Widziałem ogłoszenie na takie stanowisko, słyszałem opinie, że jest całkiem nieźle. Może ktoś podpowiedzieć? Serdecznie pozdrawiam

Katarzyna
@Ciekawy

Także byłabym zainteresowana tymi aspektami. Udało mi się znaleźć informacje, że na tym stanowisku oferują: atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i zaangażowania, a także możliwość szkoleń i doskonalenia swoich predyspozycji i kompetencji. Tu masz szczegóły: http://www.bohamet.pl/oferty-pracy/lakiernik-malarz-przemyslowy/ Co zatem postanowisz?

lol
@Katarzyna

Nie ma to jak odpowiedź córki właściciela zakładu produkcyjnego buahahahahaha

@Katarzyna

Czyli generalnie nic ci się nie udało znaleźć...

zainteresowany

Witam. Proszę o informacje osoby które pracują bądź pracowały w firmie. Jak wygląda praca instalatora w delegacji? Jak częste i jak długie są wyjazdy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas szkolenia i po jego zakończeniu?

Szef

Panowie główka na dół nogi szeroko i gaz place wam 3tys i o co chodzi? A jak nie pasuje to za płot won!

jaboja
@Szef

i to jest odpowiedź szefa? Wstyd......szef powinien jednak coś ze sobą reprezentować, bo pieniądze to chyba nie wszystko.....

Robol

Jasne zarabiają po 8 tysięcy a jeżdżą padlina za 1500zl ja mam auto wartości 47tysiecy a żona 69tysiecy i dom wartości 450tys a co wy macie?

@Robol

(usunięte przez administratora) masz

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Misiu pysiu

I co misie pysie kto wygrał ten co robi w bohamecie i jest robolem czy ten misiek co dostał spadek po ojcu 15 dzialeczek budowlanych każda po 50tys sprzedaje i co misiu pysiu?

Yeti

Kolego ty się nie martw szefem pamiętaj że karma wraca i to jest udowodnione naukowo nie było na świecie Człowieka który by nie zapłacił za zło. Przyjdzie czas że szef na starość też to odczuje.

Kubuś

Misie moje a nawet prawka nie mają co niektórzy a co dopiero auto lepsze ha ha zarabiają akurat.

Też cnc

Gdzie dają 6200netto napisz nazwę firmy pierwsze słyszę brutto może tak ale netto? Chłopie mam w kujawsko pomorskim dużo znajomych co robią na cnc i nikt więcej nie zarobił netto jak 4200zl a ty zawyzasz o 2tys lecz się człowieku.

Piter.
@Też cnc

Tak się zarabia w Bohamecie 6200 netto ale na kwartał.

Ha ha

A więc kolego z tego co się dowiedziałem i szukałem ogłoszeń to w województwie kujawsko pomorskim oferują Maxa 5500zl brutto miesięcznie brutto. Chyba że mowa o województwie np. MAŁOPOLSKIE tam masz więcej albo za granicą także nie wiem skąd ty wynalazles takie kwoty netto cnceku.

Ha ha

A tak przy okazji udowodnij mi i napisz chociaż jedno ogłoszenia gdzie oferują taką stawkę bo u nas są ludzie zatrudnieni na cnc i wiem ile zarabiają. Tak z ciekawości pytam ja pracy nie szukam bo mam stanowisko brygadzisty i nic nie robię tylko pokazuję palcem.

Ha ha

A wiesz czemu mamy tyle bo żona awansowała i jest dyrektorem głównym a ja pod nią podlegam. Oczywiście nasze zarobki to dopiero początek firma bardzo duża ten Bohamecik to pikuś. Powodzenia Cnc.

Ha ha

Ok. To się ciesz. Może i masz tyle. No ja mam mniej ale z żoną mam 11tys na miesiąc netto.

Ha ha

Cnc Mc kim ty jesteś że zarabiasz jak profesor czy dziennikarz jakie masz wykształcenie bo po zawodowej szkole to wiesz kim jesteś? Nie wiesz ile jest 7razy 5 pewnie nawet daty urodzin matki nie pamiętasz a tu takie kity. Kolego zacznimy od tego ile lat kiblowales w podstawówce co?

CNCme
@Ha ha

Jesteś zdrowy czy nienormalny? zobacz sobie w ogłoszeniach o prace. Operatory CNC, Frezery i sprawdź, czy gdzieś masz ogłoszenie za poniżej 6 tysięcy brutto ( przeważnie piszą ogłoszenie o pracę za 160h). Na jakim Ty świecie żyjesz chłopaku? Czasami PRL-u kiedy najniższa krajowa była 600 złotych. Zejdź chłopaku na ziemię albo po prostu wysil się i poszperaj w ogłoszenich. Jestem pewien, że znajdziesz nawet takie za powyżej 8 tysięcy brutto. A jak wiadomo ogłaszają się zawsze najgorsze firmy, tacy co ludzi nie mogą znaleźć bo mało płacą. pozdrawiam

Ha ha

Wiecie co znaczy Cnc? (usunięte przez administratora) napina Cwela.

Hudy...

Ja zarabiam 4.300 i żadnej soboty..i to na produkcji . A ludzie też nie narzekają.. I nikt nikomu w (usunięte przez administratora) nie wchodzi... Więc sory... Jeśli ktoś jeździ na paleciarce i chce zarabiać 5 tys więc sory... Do biedronki szukają pracowników.... Szef nikogo nie trzyma na siłę... Narzekasz to (usunięte przez administratora) z tej firmy bo tylko szkodzisz...

diks
@Hudy...

Co takiego tam robisz?

CNCme
@Hudy...

4.300 to nie są duże zarobki jak na dzisiejsze czasy. No chyba , że żyjesz latami 10 wstecz. Co tam robisz , że tak mało płacą? Na maszynach dzisiaj ponad 4 tysiące netto to dostaniesz w większości firmach i to z palcem w (usunięte przez administratora) Ja mam 6200 netto ( nie brutto) podstawy ale szukam lepszej firmy. Jako operator maszyn. Czy tutaj dostanę więcej podstawy ? pytam szczerze. Operator CNC z 7 letnim doświadczeniem.

Robol

Hudy oczywiście święte słowa dlatego składam wypowiedzenie Pozdrawiam.

Robol

Hudy pewnie następny szefa chrzesniak że go wychwalasz wujek taki dobry.

Hudy
@Robol

Jak masz zle to po co w firmie pracujesz... A szefem nie mam nic mnie nie łączy... Piszę pozytywnie bo nie ma na co narzekać.... Ja pracuje w starej części bohametu...dziś przyszly wentylatory i to duża ilość bo prawie 35 i szef nie miał żadnych żadnych aluzji że tyle... Bo rozumi że są upały... Wypłaty też nie są złe... A jak ktoś ma lewe ręce do pracy... Czy będzie zarabiał 10 tyś to też będzie narzekał

Histeriia

Ej przypocić trochę na tych trojnikach i zasuwach he he.

Zachwycony

Wachaj (usunięte przez administratora) szefa. (usunięte przez administratora) sobotę robię max 1 w miesiącu ale to praktycznie jedna wychodzi nie zawsze wtedy mam 3800zl a bez soboty 3500zl i to netto. A moja żona ma 4000zl netto. Jeździmy praktycznie nowymi autami a nie (usunięte przez administratora) I chodzimy do pracy z klimatyzacją i z chęcią. Oczywiście pracuj sobie tam ja ci nie bronię jak (usunięte przez administratora)tą pracę akurat widziałem w jakich warunkach robicie lakiery upał i ujeba.. i od stóp do głów. Powodzenia.

Zachwycony

Hudy ja zarabiam 3500zl praca 8 godzin i max jedna sobota w miesiącu. Odszedłem z tego Bohametu i sobie polepszylem nic nie dzwigam hala klimatyzacja zimą ogrzewanie to jest firma chodzę czysciutki firma daje 2 razy w tygodniu wyprane ciuchy. Ludzie normalni Kierownik normalny nie pierdzi przynajmniej i nie beka przy śniadaniu i co można?! Można hi hi.

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA