"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

PRACOWNIK

Na wszystkich działach tak jest,jednym słowem traktują cię jak niewykształconego robola i stosują mobbing i jeszcze raz mobbing.Do pracy chodzisz wściekły ,bo jesteś traktowany jak śmieć .Kierownicy-ludzie wykształceni ,po studiach ,a zachowują się jak stado baranów ,nieodpowiedzialni ,nie umiejący zarządzać firmą . Czas skończyć z nieudolnością i przekrętami kierownictwa.Kilku z nich powinien J HALAREWICZ WYWALIĆ Z HUKIEM.No tak BOHAMET,,,ZSZEDŁ NA PSY,,,

W słusznej sprawie

Wypowiedź wcześniejsza to całkowita racja. Jest wiele więcej spraw, których wygrzebanie nie byłoby wygodne dla niektórych. ;-) Pracownicy fizyczni (produkcyjni) nie są idiotami,...radziłbym aby niektórzy sobie to uświadomili ;-) Piszę to w dobrej wierze.

Serwisant

Krótko i na temat. Nepotyzm w każdym zakamarku firmy. Najlepsze stanowiska mają osoby dobrze manipulujące, oczerniające. Właściciel firmy nie wie co się wewnątrz dzieje,..."dobrzy" pracownicy w jego opinii robią duże przekręty. Z firmy wypływają ogromne pieniądze przez właśnie przekręty. Problemy z reklamacjami są utajniane przed szefem,...mydlenie mu oczu. Ludzie na wyższych stanowiskach nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje błędne, często wynikające z zaniedbań i olewatorstwa decyzje. Firma po dwa trzy razy robi te same elementy,..bo to blacha nie ta, kolor nirmęie ten itd. A jak nie wyszło to do złomu. "Konstruktorzy" to kolejna patologia w tej firmie!!! Radziłbym się patrzeć im na ręce gdyż w zdecydowanej większości narażają firmę na koszty. ZROBIĆ NIEDBALE Z BŁĘDAMI, WYSŁAĆ A PÓŹNIEJ BĘDZIEMY SIĘ MARTWIĆ. REKLAMACJA ZA REKLAMACJĄ, SERWIS ZA SERWISEM. Dziesiątki tysięcy Euro wyrzucane są w błoto. Żal!!!

mały

Bohamet.... schodzi na psy!!!!!!!! Za dużo ludzi w biurze. Każdy garnie do siebie. Piątek,Świątek pracujący!!!! Nawet 1 maja! Kierownictwo poucza Cię o szacunku do przełożonych a sam ciśnie Cię od najgorszych. Szef tego nie widzi. Albo widzieć nie chce. Parę lat temu powiedziałbym. .. "dobra firma" dzi (usunięte przez administratora) O umowie o pracę nowy pracownik może zapomnieć. A jak dostanie to będzie miał przedłużana do końca życia. ... Tragedia!!!!!!! Jednym słowem.

(bobik)
@mały

Firma do bani pan(usunięte przez administratora)ma za nic ludzi,traktuje wszystkich z góry.A jak się ktoś odezwie to mówi ze może zamknąć dział.Za nadgodziny nie płacą,strach się odezwać bo mówią ze jak się nie podoba to droga wolna.Kiedyś bym polecił,dziś odradzam.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kuba

Mogę wypowiedzieć się o oddziale Bohamet - "Armatura" właściciel tego zakładu posiada zero szacunku do pracownika, wyzwie Cię od głupków, nierobów, a czasem nawet rzuci w twoją stronę czymś co ma pod ręką. Tak to nie są moje wymysły lecz takie rzeczy we firmie się dzieją. Na umowę o PRacę trzeba czekać nawet i rok czasu. Opinia o tym zakładzie jest zdecydowanie negatywna

krychus
@Kuba

Odnośnie Bohamet Arrmatura. Pracować trzeba ale bez przesady tam wszystko jest na wczoraj jest nieprzyjemna atmosfera pracy bajzel a przełożeni nie mają tylko praw ale też obowiązki z których nie wywiązują się spychologia a ty robolu zapier... do paru lat wstecz jeszcze jakoś było ale jako że jest akord i z mies na mies stawki jak to kierownik mówi korygowane i urealniane a poprostu obcinane to można tylko garba się dorobić. Zna ktoś zakład gdzie biega się przy dwóch obrabiarkach cnc za 2,5tys?? Gdzie bhp? Są gabaryty co wg przepisów trzeba we dwóch przenosić a suwnice weźmiesz to za wolno robisz. Stanowiska wiertarskie czy montaż czy inne nigdzie nie ma spełnionych norm i zasad. Tony tam są przerzucane stawki w dół a zarobki macie przyzwoite hehe. Właściciel ludzi ma za bydło dzień dobry nie odpowie nigdy patrząc nawet prosto twarz, jedyna styczność z nim to jak pierwszego lepszego z brzegu trafi idąc i opier..oli za coś o czym nie ma się pojęcia np że łopata gdzieś stała oparta o ścianę. Słowa macie zaszczyt że pracujecie w Bohamecie żenada. Absurd goni absurd zapylenie hałas ponad normy pan od bhp tylko chodzi i ziewa zmęczony nic nie robieniem młodzi kierownicy zadzierają nosa a byli tęż kiedyś na produkcji, nie znają się są bezczelni i nie mają żadnej kultury. Idąc do łazienki kontrola gdzie łazisz idziesz przez halę w konkretnym celu też k..a głupi komentarz i to od gościa 20 lat młodszego wstyd!!! Firma prężna rozwijająca się przynosząca zyski ..rozbudowa pomieszczeń socjalnych parodia 10 pracowników biurowych pomieszczenia o 100m większe pracowników 50 pomieszczenia o 20m większe w szatniach ciasno żadnej ławki co jest w przepisach brak wentylacji ale bydło to bydło. W biurach mogą się gonić. Przykładów by można setki podać. Dziwi mnie tylko że zakład który przynosi potężne zyski robi taką atmosferę że nikomu się tam nie chce pracować a mogło by być dokładnie odwrotnie nikt na tym z góry nie cierpiał by. Są zyski i praca to tylko się cieszyć ale nie trzeba się dowartościowywać pomiatając pracownikami produkcji. Nie polecam nikomu z dala od Bohamet Armatura.

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA