"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Mlody

Witam, na jakie zarobki na chwilę obecną można liczyć jako operator wózka widłowego z doświadczeniem 10-letnim, myślę nad zamieszkaniem w Bydgoszczy , tylko czy prace idzie znaleźć ?głównie chodzi o zarobki, bo pracować to ja lubię:) pozdrawiam

Fredi

@Kadrowy Może nie spełniałeś oczekiwań firmy ,więc nie odezwali się do Ciebie?

He

Ej misie gdzie potrzebują tego operatora wózka na armaturę? Bo jest ogłoszenie.

b
@He

Szukają operatora wózka na Bohamecie SA ul. Toruńska 2

Kadrowy

Witam, aplikowałem niedawno na stanowisko w dziale kadrowo-płacowym Bohamet S.A., niestety nikt się nie odezwał jeszcze. Czy to typowe zachowanie dla tej firmy? Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak atmosfera w działach biurowych, zwłaszcza kadry, płace i księgowość? Jak wyglądają tam zarobki. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Technolog bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kozioł

Fajni są ci chłopaki z magazynu ja ich lubię najbardziej.

Olek

Brak odpowiedzialności za błędy "konstrukrorow". W marketingu kilka lat temu pracowały 4-5 osób, a zleceń było 3-4 razy więcej niż gdy teraz jest tam dużo więcej pracowników. Biurowiec mamy ładny, szkoda że obsada...

j

@john jelito kozie jest wykorzystywane do budowy kobzy, także nietrafione porównanie radzę poczytać na przyszłość.

On
@Olek

Wiadomo że to komentarz jakiegoś magazyniera.. bo kto wie o zamówieniach na pewno nikt z produkcji

pln

A mnie tylko ciekawi czy będą jakieś podwyżki wynagrodzenia od nowego roku???

czesiu

Wypłata zawsze na czas i z nadgodzinami nie jest źle

Smród

Piszę to bo nie lubię prostactwa takie rzeczy się pamięta.

Szymon

Osoby narodowości ukraińskiej mają pozwolenie na pracę w Polsce, więc nie powinno Cię dziwić, że pracują akurat w firmie. Czy mógłbyś przybliżyć na jakim poziomie są obecnie wypłaty i czy uważasz, że są zadowalające?

Maks

A jak wygląda sytuacja z pracą i zarobkami na kościelnej 4 dział szkła??

kupujący

co jakiś czas jestem na magazynie po towar i nie mam problemów z obsługą, czasami muszę poczekać i bywa że brakuje miejsca na placu do normalnego parkowania..

buli

Bardzo duża rotacja pracowników ostatnio...

Długoletni klient

Odnośnie magazynu jeżdżę już ponad 5 lat darka szkoda komentować ciągle obrażony zmęczony jednak obiektywnie jedyny który zna się na robocie. Kierownik pożal się Boże len len len nic więcej.. mądry tam gdzie nie ma być nic nie robi... Andrzej na wszystko ma czas A to cie obsłuży A to w telefon... zbychu... idziesz A on udaje że Cię nie widzi ucieka bydgoski cwaniak.. Paweł wiecznie zmęczony i słaby na wózku A ten nowy jakby z innego świata był nawet nie wiem jak się nazywa...

Klient

Jeżdżę ostatnio na armaturę po zakupy ci goście na magazynie to jakieś kiepy jeden sam do siebie gada drugi sam do siebie się śmieje. Ostatnio nawet jeden nie wiedział ile to jest 9razy4 wyciągnął telefon i liczył. Co za kiepy.

Koleś

Bez nadgodzin i bez sobót idzie więcej zarobić niż w Bohamecie. Ja np. mam czysta pracę i zarobie więcej. Dobrze że tam nie robię Już od dawna. Zresztą widać po kolesiach co się dorobili w tym Bohamecie jeżdżą srakami za 5tys. A jak któryś gada na wiosce to o o ja zarabiam 6tys w Bohamecie tak? To pokaż co masz koleś! Na wynajmach mieszkają i srakami jeżdżą trole z Bohametu.

Julek

Każdy bohameciarz to tandeciarz dba o Halarego i pieści pałke jego. A gdy Halary będzie zły cały to bohameciarz ma srake w geciach.

Trol

Nie radzę tam są bohameciarze szmaciarze

berni84

Witam Wszystkich, Szybkie pytanie: aplikuje na stanowisko CNC , jak tam z warunkami pracy i oczywiście płacą?

Ciekawy

Witam panów i panie. Możecie powiedzieć coś jakie warunki i atmosfera na malarni? Widziałem ogłoszenie na takie stanowisko, słyszałem opinie, że jest całkiem nieźle. Może ktoś podpowiedzieć? Serdecznie pozdrawiam

Katarzyna
@Ciekawy

Także byłabym zainteresowana tymi aspektami. Udało mi się znaleźć informacje, że na tym stanowisku oferują: atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i zaangażowania, a także możliwość szkoleń i doskonalenia swoich predyspozycji i kompetencji. Tu masz szczegóły: http://www.bohamet.pl/oferty-pracy/lakiernik-malarz-przemyslowy/ Co zatem postanowisz?

lol
@Katarzyna

Nie ma to jak odpowiedź córki właściciela zakładu produkcyjnego buahahahahaha

@Katarzyna

Czyli generalnie nic ci się nie udało znaleźć...

Zostaw merytoryczną opinię o "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA - Ciele

• Jak się pracuje w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"BOHAMET" SPÓŁKA AKCYJNA